خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اطلاعات درمورد اپلای

سلام
      من بین یه دوراهی سختی موندم
      من دانشجوی میکروبیولوژی آزادم
      ورودی 98
      قصد دارم کنکور1400 شرکت کنم شاید رشته بهتر و دانشگاه بهتری قبول بشم
      قصدم اپلایه
      حالا بنظرتون اگر رشتمو عوض کنم و این دو سالی که خوندم در دانشگاه هدر بشه بهتره یا اینکه همینو ادامه بدم برای ارشد بخونم؟
      لطفا افرادی که شرایط اپلای رو میدونن درموردش بگن کدوم رشته بهتره؟
      اگرم کسی راجع به اپلای داروسازی وشرایطش میدونه بگه. چون من شنیدم بعد از این مدارک دکترای عمومی ما باید 3 سال کاراموزی تازه اونور بری و معادل سازی کنن مدرکتو
      لطفا نظرات و اطلاعاتتون رو در این مورد به اشتراک بزارید
      متشکرم.

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sarvvv1378 نمایش پست ها
      سلام
      ورودی 98
      قصدم اپلایه
      حالا بنظرتون اگر رشتمو عوض کنم و این دو سالی که خوندم در دانشگاه هدر بشه بهتره یا اینکه همینو ادامه بدم برای ارشد بخونم؟
      اگرم کسی راجع به اپلای داروسازی وشرایطش میدونه بگه. چون من شنیدم بعد از این مدارک دکترای عمومی ما باید 3 سال کاراموزی تازه اونور بری و معادل سازی کنن مدرکتو
      متشکرم.
      سلام
      اگه وضع مالي اوكي داريد ميتونيد در حدود ٢٠ هزار يورو به بالا جور كنيد براي ادامه تحصيل سعي كنيد معدل بالا بگيريد و براي ارشد تو كشورهايي مثه ايتاليا و فرانسه اقدام كنيد(المان اتريش دانشگاه ازادو مدركشو قبول ندارن)
      ببين من جاي تو بودم مينشستم پشت كنكور و اگر علاقه ت تو همين فيلد رشته هاست بكوب بشين بخون واسه دانشگاه هاي تاپ مثه بهشتي و تهران واسه ارشد راحت ميتوني دانشگاه هاي با رنك زير٢٠٠ پذيرش بگيري و اگه cv خوبي داشته باشي ميتوني دكترا فول فاند بگيري
      اگه از لحاظ مالي نميتوني اين حجم از پولو اوكي كني من جات بودم ليسانسمو ادامه ميدادم واسه ارشد ميرفتم يه دانشگاه تاپ
      واسه دكترا اقدام ميكردم امريكا و كانادا
      فقط خيلي مهمه ارشد رو تو دانشگاه خوبي باشين
      كلا با اين شه رشته پزشكي دندون دارو مهاجرت كردن فوق العاده سخته

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      ورودی 98
      قصدم اپلایه
      متشکرم.

یوتیوب گسی رو میشناسم که همین رشته شما رو ادامه دادن و الان بعد چند سال دانشگاه اضافه ساکن ژاپن هستن . با همین رشته شما
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دانشگاه های ترکیه خواستید من میتونم راهنماییتون کنم یدونه خصوصی بدید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      سلام
      اگه وضع مالي اوكي داريد ميتونيد در حدود ٢٠ هزار يورو به بالا جور كنيد براي ادامه تحصيل سعي كنيد معدل بالا بگيريد و براي ارشد تو كشورهايي مثه ايتاليا و فرانسه اقدام كنيد(المان اتريش دانشگاه ازادو مدركشو قبول ندارن)
      ببين من جاي تو بودم مينشستم پشت كنكور و اگر علاقه ت تو همين فيلد رشته هاست بكوب بشين بخون واسه دانشگاه هاي تاپ مثه بهشتي و تهران واسه ارشد راحت ميتوني دانشگاه هاي با رنك زير٢٠٠ پذيرش بگيري و اگه cv خوبي داشته باشي ميتوني دكترا فول فاند بگيري
      اگه از لحاظ مالي نميتوني اين حجم از پولو اوكي كني من جات بودم ليسانسمو ادامه ميدادم واسه ارشد ميرفتم يه دانشگاه تاپ
      واسه دكترا اقدام ميكردم امريكا و كانادا
      فقط خيلي مهمه ارشد رو تو دانشگاه خوبي باشين
      كلا با اين شه رشته پزشكي دندون دارو مهاجرت كردن فوق العاده سخته
      خب من دوباره بخونم که یه دانشگاه خوب قبول شم اینجا بهتره یا اینکه ارشد بخونم؟یعنی اگر بخونم دوباره واسه یه کارشناسی چهار سالم رفته به باد. نظرتون چیه؟
      رشتمو دوست دارم داروسازیم دوست دارم ولی بیشتر قصدم رفتنه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب من دوباره بخونم که یه دانشگاه خوب قبول شم اینجا بهتره یا اینکه ارشد بخونم؟یعنی اگر بخونم دوباره واسه یه کارشناسی چهار سالم رفته به باد. نظرتون چیه؟
      عزیزم ،ببین مثلا کشوری که دوست داری شما رو قبول کرد...به اینم فکر کرد که تنهایی مبر یا با خانواده؟بعد اگر تنها بری بسته به شرایط کشورمقصد و شرایط خودتون شاید
      سالی ۱ بار بیاین ایران؟
      همه فقط میگن ما میریم...اصلا هم توجه نمیکنند ،بعد بهشون میگم خوب فکر کن!میگن هر کسی رفت راضیه
      در صورتی که فرد موردنظر شما شاید دوست نداره که شما از شرایط نسبتا بدش خبر دار بشید!ساده تر بگم دوست نداره نقطه ضعف بده ....
      در مورد درآمد هم لطفا پول کشور مقصد رو به تومن ایران تبدیل نکنید!چون شما قرار اون کشور زندگی کنی،نکه ایران!
      خب تحقیق کتید با درامد رشته شما ،بعد کسر مالیات (تمام حقوق ها نسبی که تو نت هست بدون کسر مالیات هستند!گاهی ۵۰ درصد درامد میره برا مالیات ) چه سطحی
      از زندگی در کشور مقصد در انتظار شماست!
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم ،ببین مثلا کشوری که دوست داری شما رو قبول کرد...به اینم فکر کرد که تنهایی مبر یا با خانواده؟بعد اگر تنها بری بسته به شرایط کشورمقصد و شرایط خودتون شاید
      سالی ۱ بار بیاین ایران؟
      همه فقط میگن ما میریم...اصلا هم توجه نمیکنند ،بعد بهشون میگم خوب فکر کن!میگن هر کسی رفت راضیه🙄
      در صورتی که فرد موردنظر شما شاید دوست نداره که شما از شرایط نسبتا بدش خبر دار بشید!ساده تر بگم دوست نداره نقطه ضعف بده ....
      در مورد درآمد هم لطفا پول کشور مقصد رو به تومن ایران تبدیل نکنید!چون شما قرار اون کشور زندگی کنی،نکه ایران!
      خب تحقیق کتید با درامد رشته شما ،بعد کسر مالیات (تمام حقوق ها نسبی که تو نت هست بدون کسر مالیات هستند!گاهی ۵۰ درصد درامد میره برا مالیات ) چه سطحی
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها

سالی ۱ بار بیاین ایران؟
      همه فقط میگن ما میریم...اصلا هم توجه نمیکنند ،بعد بهشون میگم خوب فکر کن!میگن هر کسی رفت راضیه
      نه از نظر تنهایی ودوری از خانواده مشکلی نیست یعنی آدمی نیستم که نتونم تحمل کنم. درسته درامد رو به اونجا باید سنجید ممنون از راهنماییتون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نشستم درباره ی اپلای اکثر رشته ها یکم تحقیق کردم،رشته ی شمارو نمیدونم ولی اکثر کسایی که رشته های دندون و دارو و پزشکی میرن باید بیخیال اپلای بشن،چون اپلای رشته های تجربی خیلی سخته یا بهتره بگم برای بعضیا غیر ممکنه،کسی که این رشته هارو میخونه و قصدش رفتنه تو ایران کار میکنه و پول جمع میکنه بعد چندسال میره اونطرف خونه میخره و خلاصه میره اونطرف برای زندگی و برای کار میاد ایران، یه چیزی برای اپلای خیلی مهمه و اونم نمرات و معدل هستن،شما باید نمرات دوره ی کارشناسیت بالا باشه،برو سایت اپلی برد خیلی بهتر میتونی راهنمایی بشی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maja7080 نمایش پست ها
      من نشستم درباره ی اپلای اکثر رشته ها یکم تحقیق کردم،رشته ی شمارو نمیدونم ولی اکثر کسایی که رشته های دندون و دارو و پزشکی میرن باید بیخیال اپلای بشن،چون اپلای رشته های تجربی خیلی سخته یا بهتره بگم برای بعضیا غیر ممکنه،کسی که این رشته هارو میخونه و قصدش رفتنه تو ایران کار میکنه و پول جمع میکنه بعد چندسال میره اونطرف خونه میخره و خلاصه میره اونطرف برای زندگی و برای کار میاد ایران، یه چیزی برای اپلای خیلی مهمه و اونم نمرات و معدل هستن،شما باید نمرات دوره ی کارشناسیت بالا باشه،برو سایت اپلی برد خیلی بهتر میتونی راهنمایی بشی
      اتفاقا اونجا عضو شدم اما نمیشه تاپیک زد ودرموردش پرسید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maja7080 نمایش پست ها
      یکم بد تحقیق کردید
      با داروسازی خیلی راحت تر میشه مهاجرت کرد
      اون دوتای دیگه هم میشه ولی سخت ترن.غیر ممکن نیست
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام رفیق. بد ترین تصمیم ممکن اینه که شما به خاطر اینکه آزاد درس میخونی انصراف بدی. چه کاریه اخه خواهر/برادر من. من طرف سراغ دارم از دانشگا ازاد همین رشته شما رو می خونده الان داره دانشگاه تورنتو ارشد می خونه!! ببین از ایران فقط یه سری انگشت شمار دانشگاه ها شناخته شده هست مثل شریف و تهرانو چنتا دیگه. بقیه رو نمیشناسن اصلا. مطرح بودن دانشگاه شما چیز مثبتیه اما همچی نیست. شما رو بر اساس معدل و نمره زبان می سنجن نه اینکه حالا تو تهران خوندی بیا همینطوری اکسفورد بخون چون خیلی خوبی . باور غلط بچه ها اینکه ازاد ینی فحش ازاد ینی بی سواد. بچه های قوی هم داریم. زمانی که رزومه شما توی کمیته برسی میشه میان اول معدل بعدش gre بعدش ielts/toefl میسنجن بعدش دانشگاه. خلاصه بدان و آگاه باش که از ازاد زیاد داشتیم که فول فاند شدن. سوالی داری خصوصی بفرس ای دی تلگراممو میدم بیا مفصل واست توضیح بدم بفهمی چخبره.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      یکم بد تحقیق کردید
      با داروسازی خیلی راحت تر میشه مهاجرت کرد
      اون دوتای دیگه هم میشه ولی سخت ترن.غیر ممکن نیست
      درود بر شما. اتفاقا کار دوستای دارو و پزشکی سخت تره. شما علوم پایه باشی یا مهندسی خیلی کارت راحته. واسه پزشکی مدرک شما رو کشورایی مثل امریکا و کانادا قبول ندارن و باید معادل سازی کنی هزار تا دردسر داره.باید بری ازمون بدیوووو خلاصه هیچی. کمک هزینه تحصیلی هم نمیدن حتی به بچه های خود امریکا. حالا یه نفر از اون سر دنیا میخا بیاد چی بدن بهش. کلا وزارت بهداشت رو دورش خط بکش اگر میخای اپلای کنی.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TheDreamer نمایش پست ها
      درود بر شما. اتفاقا کار دوستای دارو و پزشکی سخت تره. شما علوم پایه باشی یا مهندسی خیلی کارت راحته. واسه پزشکی مدرک شما رو کشورایی مثل امریکا و کانادا قبول ندارن و باید معادل سازی کنی هزار تا دردسر داره.باید بری ازمون بدیوووو خلاصه هیچی. کمک هزینه تحصیلی هم نمیدن حتی به بچه های خود امریکا. حالا یه نفر از اون سر دنیا میخا بیاد چی بدن بهش. کلا وزارت بهداشت رو دورش خط بکش اگر میخای اپلای کنی.
      در اینکه علوم پایه یا مهندسی آسون تره هیچ شکی نیست
      من نسبت به پزشکی و دندون گفتم که آسونتره
      اطلاعات من از یک دکتر داروساز هستش
      برای پزشکی رو نمیدونم ولی داروسازی میدونم که کمک هزینه تحصیلی میدن در مقاطع مختلف و با توجه به نوع بورسیه متفاوته
      اونکه باید معادلسازی هم بشه در جریان هستم
      عرض کردم سخته ولی غیر ممکن نیست
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      در اینکه علوم پایه یا مهندسی آسون تره هیچ شکی نیست
      من نسبت به پزشکی و دندون گفتم که آسونتره
      اطلاعات من از یک دکتر داروساز هستش
      برای پزشکی رو نمیدونم ولی داروسازی میدونم که کمک هزینه تحصیلی میدن در مقاطع مختلف و با توجه به نوع بورسیه متفاوته
      اونکه باید معادلسازی هم بشه در جریان هستم
      عرض کردم سخته ولی غیر ممکن نیست
      درست می فرمایید. دارو اسون تره به نسبت. ولی خب بازم سخته! بعضیا سویچ می کنن به زیر شاخه های زیست شناسی تا کارشون راحت تر بشه واسه apply

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن