خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سالن مطالعه یا کتابخونه خصوصی قیمت مناسب اطراف حرم مشهد

سلام شبتون بخیر بچه ها من سال سومه پشت کنکورم امسال ک عزممو جزم کردم بخونم کرونا شده همه کتابخونه ها تطیله واقعا تو خونه هم نمیشه درس خوند دیگ خودتون میدونین یا سر و صدا میکنن یا کارت دارن...میخاستم خاهش کنم اگ سالن مطالعه یا کتابخونه خصوصی قیمت مناسب اطراف حرم و این سمتا میشناسین بگین واقعا ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aynazzzz نمایش پست ها
      سلام شبتون بخیر بچه ها من سال سومه پشت کنکورم امسال ک عزممو جزم کردم بخونم کرونا شده همه کتابخونه ها تطیله واقعا تو خونه هم نمیشه درس خوند دیگ خودتون میدونین یا سر و صدا میکنن یا کارت دارن...میخاستم خاهش کنم اگ سالن مطالعه یا کتابخونه خصوصی قیمت مناسب اطراف حرم و این سمتا میشناسین بگین واقعا ممنون میشم
      ببدبختی فقط. شما دنبال سالن مطالعه ای منم دنبال کتاب هععععععی
      وای دلم برات میسوزه بد چیزی هستش چند جا زنگ زدم گفتن بستن
      ببین خانه عمه ای جایی نمیشه بری یه کاریش کنی. یاسعی کنی همینطوری بخونی؟ آخه من هرجا باشه میتونم کتاب بخونم البته اگه کتابشو دوست داشته باشم
      ها راستی تو خود حرم چی جاهای خلوت پیدا میشه یه دوتا سه تا کتاب ببری مثلا فضای سبزی جایی فوقش یه اذان بگن یه قرآن بخونن.ها؟حالا غیر از فضای سبز تو خود صحن ها یه جای خلوت پیدا کنی البته نه صحن هایی که ورودی مرقد هستند یه صحن دیگه
      نمیدونم والا بد چیزی هستش واس ماکه پول نداریم کتاب بخریم کتابخونه ها رو بستن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اطراف حرم که سراغ ندارم ولی کتابخونه ی خود حرم هست ک البته نمی دونم چ طوری باشه .
      کتاب خونه ی قلم هست که خیلی خفنه و صندلی ها ش همه آلمانی و کلا خوب چیزیه ، توی گنبد سبز هست تقریبا ، اگه آدرس نمونه دولتی علامه طباطبایی رو یاد داری ، اینم تقریبا همون جا میفته .
      یه کتابخونه هست تو خیابون دانش فکر کنم ،
      اسم ش رو نمی دونم محل دقیق ش رو هم ، فقط یادمه برای مسابقات والیبال می رفتیم از جلوی اون کتابخونه هم رد می شدیم .
      کتابخونه خصوصی ها مینیمم ماهی 350 میگیرن ، ربط چندانی هم به جاش نداره . اگه خصوصی خواستی بری چک کن ببین آدم هاش خیلی خودپسند و حال بهم زن نباشن ک هم پولت بره هم اعصابت
      من هم کتابخونه رفتم ( دولتی ) هم کتابخونه ی دانشگاه ها هم خصوصی هم خونه درس خوندم ،هر کدوم ی خوبی داره یه بدی نهایت ش هم هر کدوم شون ی جایی دلت رو میزنن خسته ت می کنن ، ولی با یکمی تلاش و اجبار تو خونه هم میشه خوند .

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      اطراف حرم که سراغ ندارم ولی کتابخونه ی خود حرم هست ک البته نمی دونم چ طوری باشه .
      کتاب خونه ی قلم هست که خیلی خفنه و صندلی ها ش همه آلمانی و کلا خوب چیزیه ، توی گنبد سبز هست تقریبا ، اگه آدرس نمونه دولتی علامه طباطبایی رو یاد داری ، اینم تقریبا همون جا میفته .
      یه کتابخونه هست تو خیابون دانش فکر کنم ،
      اسم ش رو نمی دونم محل دقیق ش رو هم ، فقط یادمه برای مسابقات والیبال می رفتیم از جلوی اون کتابخونه هم رد می شدیم .
      کتابخونه خصوصی ها مینیمم ماهی 350 میگیرن ، ربط چندانی هم به جاش نداره . اگه خصوصی خواستی بری چک کن ببین آدم هاش خیلی خودپسند و حال بهم زن نباشن ک هم پولت بره هم اعصابت
      من هم کتابخونه رفتم ( دولتی ) هم کتابخونه ی دانشگاه ها هم خصوصی هم خونه درس خوندم ،هر کدوم ی خوبی داره یه بدی نهایت ش هم هر کدوم شون ی جایی دلت رو میزنن خسته ت می کنن ، ولی با یکمی تلاش و اجبار تو خونه هم میشه خوند .
      خود كتابخانه مركزي آستان قدس(توحرم) وبقيه كتابخانه هاي وابسته به آستان قدس مثلا آيت... هاشم قزويني تعطيلن
      اگر هم خصوص باشه فك كنم اونا هم تعطيل باشن چون دستور العمل هاي بهداشتي براي همس بايد اجرا كنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن