خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

اگه میشه همه یه سر بیاید تاپیکم،،،،،،،،

سلام
      من ۲۱ سالمه
      میخام کنکور نظام جدید تجربی بخونم برا رتبه زیر ۱۰۰۰...
      بنظرتون باید چیکار کنم؟؟؟
      مشاور و کلاس و آزمون و دی وی دی حتما باید بگیرم تا قبول بشم؟؟؟ چون رقابت واقعا سنگینه
      کدوم از موارد بالا واجبتره؟؟؟؟؟؟ چون همشو نمیتونم باهم داشته باشم
      ممنون میشم برای موفقیت در ۱۴۰۰ کمکم کنید و هر راهنمایی دارید دریغ نکنید......🙏🙏🌷🌷🌷

2. Top | #2
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام ازمون از همشون مهم تره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ساندیپ نمایش پست ها
      سلام ازمون از همشون مهم تره

کدوم آزمون ثبت نام کنم؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یوتا نمایش پست ها
      سلام
      من ۲۱ سالمه
      مشاور و کلاس و آزمون و دی وی دی حتما باید بگیرم تا قبول بشم؟؟؟ چون رقابت واقعا سنگینه
      ممنون میشم برای موفقیت در ۱۴۰۰ کمکم کنید و هر راهنمایی دارید دریغ نکنید......����������� ���������������� ��
      یوتا خانوم به نظرم شما اول خودتون رو ازین سردرگمی دربیارین تا دوروز قبل که همش درباره رشته انسانی سخن میگفتین الان قرعه به نام تجربی افتاد با از این شاخه به اون شاخه پریدن فرجی حاصل نمیشه ها

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      من ۲۱ سالمه
      ممنون میشم برای موفقیت در ۱۴۰۰ کمکم کنید و هر راهنمایی دارید دریغ نکنید......
      اگر بخوام صادقانه راهنمایی کنم باید بگم نه سی دی نه مشاور نه کلاس نه هیچ چیز دیگه تضمینی برای زیر ۱۰۰۰ بودنِ شما نمیکنه جز مطالعه و تلاشتون هیچی نمیتونه بهتون کمک کنه
      مشاور برای کسیه که داره راهشو درست میره اما گاهی مشکلی واسش پیش میاد و نمیوونی الان باید چیکار کنه؟
      سی دی برای کسیه که تو درسِ خاصی ضعف داره و با خوندن کتاب کمک درسی پیش نمیره...
      کلاس هم برای کسیه به حد خاصی رسیده و برای درصدهای بالا یه سری کلاسهای نکته و تست و این چیزا شرکت میکنه

حالا سوال من اینه: شما پتانسیل اینو دارید روزانه ۱۰ ساعت پای کتاب بشینید؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      علیک سلام.
      والا خب حقیقتا دوستانم گفتن مشاور و کلاس و دی وی دی و اینا همه بهانس مهم اینه خود آدم بشینه پای درس. اکثر رتبه های برتر اصن پاشون به کلاس های خارج مدرسه و این دیویدی ها باز نشده (بماند که کتابارو ج.ر وا ج.ر کردن که کار درستم همینه )
      به نظر من مشاور گرفتن پول بیخود دادنه چون مثلا، اگه بخوام خودمو مثال بزنم یه زمانی مشاور داشتم همش احساس میکردم زور بالاسرمه راحت نمیتونستم درس بخونم اذیت میکرد منو بیشتر. بدون اون خیلی راحت تر بودم. برای اون راهنمایی های مربوط به چاله چوله های توی راه هم همین فروم هست ماشالله بچه هایی که الآن پزشکین تعدادشون زیاده و راهنما هم زیاد داره فروم.
      آزمون هم بنظرم حتما برین قلم چی درسته بهش خیلی چیزا نسبت میدن ولی به نظر من و خیلی از دوستام بهترینه و اگر آزموناش با تحلیل همراه باشه، واقعا کمک میکنه چون قدرت حل مسئله و فهم رو میبره بالا. تجربیم که هستین پس یه جورایی بایدی میشه شرکت تو این آزمونا.
      و اما نکته آخر: 1400 رقابت وحشتناک شدید خواهد بود خیلی خیلی وحشتناک. حالا این که کیفیت و سطح کنکورش چجوری باشه نمیدونم ولی اینی که گفتم مسلمه. اگر میخواین وقت بزارین باید بشینین از جون و دل مایه بزارین و این ملزم اینه از یه تایمی که شروع میکنین پیوسته برین جلو. اینم بگم ساعت مطالتونو به نسبت دیگران تنظیم نکنین ببینین بازده خودتون چجوریه. یکی باید روزی 8 ساعت درس بخونه برسه به تراز x یکی با 6 ساعت یکی با 10.
      دیگه اینا هرچی بود که میتونستم اضافه کنم به صحبت بچه ها. ایشالله موفق باشین.
      ویرایش توسط mahy.dr80 : 26 مرداد 1399 در ساعت 14:42

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      dvd که من تاحالا استفاده نکردم
      ولی همونطور که دوستان گفتن اول از همه ازمون مهمه و مهم تر از ازمون تحلیلشه که باید حتما انجام بدی
      مشاورم اونقدری که میگن بد نیست اگ پولشو داری حتما بگیر و خوبش رو هم پیدا کن بگیر چون همین که یه بار سنگینی برای نوشتن برنامه از مغزت بیاد بیرون خودش کلیه البته من اینجوری بودم ممکنه یکی خیلی راحت با همون برنامه راهبردی کنار بیاد
      کلاس هم واقعا اگ تو درسی خیلی ضعیفی برو حداقل یه ماه روش کار کن ببین اگ به جایی نرسیدی برو کلاس
      همین دیگ موفق و موید باشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مصاحبه رتبه برتر های انجمن و بخون کسی میتونه بهت کمک کنه که خودش این راه و رفته باشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      علیک سلام.
      والا خب حقیقتا دوستانم گفتن مشاور و کلاس و دی وی دی و اینا همه بهانس مهم اینه خود آدم بشینه پای درس. اکثر رتبه های برتر اصن پاشون به کلاس های خارج مدرسه و این دیویدی ها باز نشده (بماند که کتابارو ج.ر وا ج.ر کردن که کار درستم همینه )
      به نظر من مشاور گرفتن پول بیخود دادنه چون مثلا، اگه بخوام خودمو مثال بزنم یه زمانی مشاور داشتم همش احساس میکردم زور بالاسرمه راحت نمیتونستم درس بخونم اذیت میکرد منو بیشتر. بدون اون خیلی راحت تر بودم. برای اون راهنمایی های مربوط به چاله چوله های توی راه هم همین فروم هست ماشالله بچه هایی که الآن پزشکین تعدادشون زیاده و راهنما هم زیاد داره فروم.
      آزمون هم بنظرم حتما برین قلم چی درسته بهش خیلی چیزا نسبت میدن ولی به نظر من و خیلی از دوستام بهترینه و اگر آزموناش با تحلیل همراه باشه، واقعا کمک میکنه چون قدرت حل مسئله و فهم رو میبره بالا. تجربیم که هستین پس یه جورایی بایدی میشه شرکت تو این آزمونا.
      و اما نکته آخر: 1400 رقابت وحشتناک شدید خواهد بود خیلی خیلی وحشتناک. حالا این که کیفیت و سطح کنکورش چجوری باشه نمیدونم ولی اینی که گفتم مسلمه. اگر میخواین وقت بزارین باید بشینین از جون و دل مایه بزارین و این ملزم اینه از یه تایمی که شروع میکنین پیوسته برین جلو. اینم بگم ساعت مطالتونو به نسبت دیگران تنظیم نکنین ببینین بازده خودتون چجوریه. یکی باید روزی 8 ساعت درس بخونه برسه به تراز x یکی با 6 ساعت یکی با 10.
      دیگه اینا هرچی بود که میتونستم اضافه کنم به صحبت بچه ها. ایشالله موفق باشین.
      چرا ۱۴۰۰ رقابت سنگینه؟؟؟
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      من ۲۱ سالمه
      ممنون میشم برای موفقیت در ۱۴۰۰ کمکم کنید و هر راهنمایی دارید دریغ نکنید......����������� ���������������� ��
      نیازی به شلوغ پلوغ کردن نیس . یه هفت هشت تا مصاحبه از این انجمن بخون . بعدش شروع کن پیوسته درس بخون . میبینی که اکثرن کلاس اینا نرفتن
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فقط یچیزی بت بگم:۱_از سردرگمی دربیا.۲_اقدام کن اقدام کن اقدام کن.وقتی توی مسیر قرار بگیری خودت همه چیزو متوجه میشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      چرا ۱۴۰۰ رقابت سنگینه؟؟؟
      فرضو بر این میگیرم شما دوازدهمین.
      ببینین اولا که سال آخر شما فرق میکنه با چندسال اخیر. شما حداقل تا نزدیکای عید (اگر این واکسن و اینا برسه و موثر باشه) کلاس حضوری و آزمون حضوری نخواهید داشت. خب از حق نگذریم تو ایران حداقل معلما عادت به تدریس مجازی ندارن بچه ها هم خیلی پیگیر نیستن و اون گیرایی کلاس رو ندارن دیگه. درسایی مثل دینی، فیزیک و شیمی درسایین که اگر فقط خودت بخوای کتابو بخونی، راحت نیستی (برای بار اول منظورمه).
      برای رقابت هم بگم که خیلیا امسال با این که سال اولشون بوده اصن سرجلسه نمیرن مخصوصا اون هایی که سهمیه دارن چون میپره. تعداد زیادی هم هستن که واقعا به خاطر کرونا از پیوستگی و پیشروی قبل عیدشون افتادن (خودم اینجوری بودم خدا رو شکر از اواخر امتحانا به خودم اومدم) یا حتی کسایی که برا تیر آماده بودن ولی الآن دیگه شل شدن. به قول کتاب شیمی، به دیگر سخن پشت کنکوری های امسال زیاد خواهند بود. مشاورام که همش دارن تشویق میکنن به موندن بچه هایی رو که خوب نمیشه رتبشون. دیدم که میگم.
      حس میکنم این حرفام یکم استرس زاست ولی خوبه این استرس الآن، چون یکم موتورتونو بهتر راه میندازه. خلاصه بگم که خوب خوب بخونید.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من ۲۱ سالمه
      ممنون میشم برای موفقیت در ۱۴۰۰ کمکم کنید و هر راهنمایی دارید دریغ نکنید......🙏🙏🌷🌷🌷
      تا میتونی خر خونی کن کاملا هم جدی میگم. مابقیش باشه نباشه مهم نیس. ازمونم برو که بتونی خودتو محک بزنی مشکلاتی که سر جلسه ممکنه واست پیش بیاد رو بدونی و برطرف کنی. کلاس هم خوبه ولی واجب نیس. فقط بخون تسن بزن ازمون بده و ایراداتتو رفع کن. همین

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی اگه میخای گ،ن،د بزنی به کنکورت حتما از مشاور استفاده کن

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من همش می گم با خودم اگه یه نفر پیگیر مسائل درسیم باشه و راهنمایی کنه بهتر نتیجه می گیرم
      بستگی به مشاور داره
      خیلیا معیارشون برا مشاوره گرفتن دانشجوی پزشکی یا رتبه برتر بودنه در صورتی که یه مشاور درستگرفتی باید حتما این سه ویژگی رو داشته باشه
      1. سخت گیر باشه ( بحدی که من میشناسم فردی رو که میگه مثلا 8 شروع به درس کردی سه بار به فاصله نیم ساعت بهم پیام بده بفهمم میخونی)
      2. بعد پایان هر فصل ازت کوییز بگیره
      3.بصورت جدی اشکالاتتو بگه
      و اینم بدون 90 درصد مشاورا یا وقت اینکارا رو ندارن یا حالشو ندارن یا بخاطر رشتشون الکی بولد شدن
      با هرکی گرفتی یه هفته ازمایشی کار کن دیدی هر سه تاش اوکیه داومی کن وگرنه خیر
      و اینم بدون رتبه برتر یا دانشچوی پزشکی الزاما مشاور خوبی نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن