خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من همش می گم با خودم اگه یه نفر پیگیر مسائل درسیم باشه و راهنمایی کنه بهتر نتیجه می گیرم
      کسایی که رتبه های خوب اوردن مشاور نداشتن اغلب. این مشاورایی که بیشتر اطرافتون میبینید پولکین. چرت و پرت تحویلتون میدن. ولی حقیقت اینه که خودتون باید گلیم خودتونو از اب بکشید بیرون. متکی به خودتون باشید

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      راستی اگه میخای گ،ن،د بزنی به کنکورت حتما از مشاور استفاده کن
      ههه منم دیدم یه موردی رو وشنیدم مواردی رو
      مشاور مدرسمون یه علوم انسانی بود منم خ ن گ میرفتم پیشش برای سوالام آخه اونو به مهندسی هسته ای چه کار؟؟؟؟(اون زمان میخواستم فوق گرایش مهندسی هسته ای بخونم سرم خیلی داغ بود)
      سال دوازدهم هم یه مشاور عولوم انسانی اوورده بودن مدرسه فقط خوب عقلمو ندادم دستشون
      درکل مشاور خوب کسی هستش که دید شما رو نسبت به مسئله باز تر میکنه نه اینکه نظر خودش رو به شما تحمیل کنه (چون فقط مشاوره) بد تر از اون اینکه شماهم چشم گوش بسته به حرفش گوش بدی بگی خوب نظر مشاور اینه

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      کسایی که رتبه های خوب اوردن مشاور نداشتن اغلب. این مشاورایی که بیشتر اطرافتون میبینید پولکین. چرت و پرت تحویلتون میدن. ولی حقیقت اینه که خودتون باید گلیم خودتونو از اب بکشید بیرون. متکی به خودتون باشید
      اینو خوب گفتی آدم خودش باید فکر کنه اینقدری که خودش به نتیجه برسه واگه نرسید تازه بره پیش یکی که شرایط مشاوره رو داشته باشه.مشورت با کسی که دید تو رو نسبت به موضوع باز تر میکنه اینطوری میتونی بهتر تصمیم بگیری
      اساس مشورت اینه اختیار با تویه ولی طرف مشاور میتونه هرچی خواست بگه . مهم اینه چی میگه برای تو
      خلاصه مشورت کردن برای من راه حل آخر هستش چرا وقتی ایده ای ندارم برم پیش یکی ازش نظر خواهی کنم؟خوب قشنگ فکر میکنم اگر (به احتمال خیلی کم)به جایی نرسیدم اونوقت ببینم بقیه چی میگن بعد پیش خخودم دو دو تا چهار تا میکنم. چون هیچ کس بهتر خود آدم خودش رو نمیشناسه

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم شرایطم مثل توهه دقیقا
      ولی فقط ازمون
      از مهر همگام با برنامش میخونم و از بهمن ازمون میدم
      فیلمم فقط بخشایی ک مشکل داری ببین
      و تا میتونی تست کار کن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن