خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Question سری کتابهای نردبام خیلی سبز

سلام به همه دوستان؛
      به من برای منابع کنکور 1400 کتابهای نردبام خیلی سبز پیشنهاد شده. سطحم نسبتا خوب هست و برای رسوندن درصد 70 به 100 تلاش میکنم.
      خواستم اینجا از دوستان بپرسم اگر کسی از این کتابها استفاده کرده نظراتش رو در اختیار من قرار بده.
      به طور کلی پوشش این کتابها در خصوص همه‌ی مطالب کتاب درسی و همچنین همه تیپ‌های تست چطور هست؟
      با تشکر

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lolopoto نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان؛
      به من برای منابع کنکور 1400 کتابهای نردبام خیلی سبز پیشنهاد شده. سطحم نسبتا خوب هست و برای رسوندن درصد 70 به 100 تلاش میکنم.
      خواستم اینجا از دوستان بپرسم اگر کسی از این کتابها استفاده کرده نظراتش رو در اختیار من قرار بده.
      به طور کلی پوشش این کتابها در خصوص همه‌ی مطالب کتاب درسی و همچنین همه تیپ‌های تست چطور هست؟
      با تشکر
      من به تازگی شروع کردم به استفاده از عربی و زبانش

ولی اونجور که شنیدم واسه شیمی و فیزیک میگن خیلی حاشیه رفته
      مثلا واسه فیزیک برای سطحای بالاتر بهتره نشرالگو و موج ازمونش کار بشه یا حتی فصل آرمون خ سبز

واسه شیمی هم همون کتابای قبلیت+ فار + فصل ازمون خ سبز+ موج نشر الگو

اینایی که گفتم رو طبیعتا نباید همشو بگیری یکی میگیری کار میکنی تموم شد دومی!!

تاجایی که میدونم نظرات درمورد نردبام شیمی و فیزیک کلا بیراهه رفتن بوده و کنکوریا زیاد پیشنهادش ندادن

البته من عربی و زبانش رو واسه این گرفتم که چون سطحم خوبه زدنِ تستای کتاب های دیگه خستم میکرد مثلا از بین ۲۰۰تا تست شاید ۲ تاشو نمیزدم که خب...خسته کننده بود
      ویرایش توسط Rafolin403 : 25 مرداد 1399 در ساعت 12:49

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ریاضیش بشدت مزخرفه
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظرم اصلن نیازی نیست ب سراغ کتابای نردبام و ای کیو اینجور چرت و پرتا برید

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من از اختصاصیاش فیزیک و از عمومیا زبانشو دارم
      زبانش ک خوبه
      اما فیزیکش خب ببین ی سوالایی داره که حقیقتن شاید از کنکور دور باشه اما بنظرم خلاقیتتو تقویت میکنه :/
      البته ب سطح درسیت بستگی داره همینطوری پا نشی بری نردبام بزنی ها :/ درصدات ب رنج 80 رسیده باشه بعدش میتونی نردبامو هم کار کنی ولی خب ی بحث دیگه هم ک هست بحث زمانه. شاید ایده جالبی نباشه ک این سال اخرتو مثلن واسه فیزیک بری نردبامی رو بزنی ک ی سری از تستاش از کنکور دوره. فکر میکنم زدن موج ازمون ایده بهتری باشه
      برای شیمی شنیده بودم ک سطحش دیگه زیادی از کنکور دوره و ب درد نمیخوره :/ ریاضی رو اطلاعی ندارم فقط فصل توابع نمایی و لگاریتم رو از نردبام جامع دیده بودم بد نبود سوالاش
      تعریف عربیشو هم خیلی شنیدم اما حقیقتن کار نکردم باش و اطلاعی ازش ندارم
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      کتاب ریاضی جامع واقعا کتاب خوبی نیست؟
      مهر و ماه و خیلی سبز کسل کننده و مسخرست
      ایکیو پلاس که آشغاله
      کسی میدونه نردبام چطوره؟؟!؟؟!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      ریاضیش بشدت مزخرفه
      میشه دلیل بگی؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      من به تازگی شروع کردم به استفاده از عربی و زبانش

ولی اونجور که شنیدم واسه شیمی و فیزیک میگن خیلی حاشیه رفته
      مثلا واسه فیزیک برای سطحای بالاتر بهتره نشرالگو و موج ازمونش کار بشه یا حتی فصل آرمون خ سبز

واسه شیمی هم همون کتابای قبلیت+ فار + فصل ازمون خ سبز+ موج نشر الگو

اینایی که گفتم رو طبیعتا نباید همشو بگیری یکی میگیری کار میکنی تموم شد دومی!!

تاجایی که میدونم نظرات درمورد نردبام شیمی و فیزیک کلا بیراهه رفتن بوده و کنکوریا زیاد پیشنهادش ندادن

البته من عربی و زبانش رو واسه این گرفتم که چون سطحم خوبه زدنِ تستای کتاب های دیگه خستم میکرد مثلا از بین ۲۰۰تا تست شاید ۲ تاشو نمیزدم که خب...خسته کننده بود
      ممنون بابت جوابت

عربیش همه مطالب رو توی درسنامه ش گفته؟ چون نمیخوام منبع دیگه‌ای استفاده کنم و خود کتاب وزارتی رو هم ندارم.
      زبانش رو آره دیدم خوب بود.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lolopoto نمایش پست ها
      میشه دلیل بگی؟
      سوالات بسیار وقت گیر و پیچوندن های الکی. تیپ تست های محدود و به دور از خلاقیت
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ریاضی نردبام خیلی سبز رو داشتم

کاکردنش باعث شد درصدام از 50 به محدوده 70 تا 80 برسه
      برای کسی که ریاضی میلنگه شاید مناسب نباشه...ولی اگه سطح متوسط و خوب باشه میتونه کمک کننده باشه
      درسنامه هاش خوب و کامله درمقایسه با کتابایی مثل میکرو....تست هاش هم سطح متوسط و سخت هستن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نردبام ریاضی من دهم یازدهم جدا خوندم که مولفاش همون سروش مویینی وکوروش اسلامی هستند، عالیه
      ولی جامعش بدرد نمیخوره و مولفش فرق داره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای رشته ریاضی من خودم نردبام جامع حسابان داشتم سطح تستاش بالا و خوب بود (مناسب سوالای کنکور 99 ) ولی دیر گرفتم نشد همشو بزنم
      اگه رشته ریاضی هستید فصل ازمون هندسه پایه و فصل ازمون هندسه 3 خوبه و برای درس گسسته خودم نشر الگو داشتم در کنارش فصل ازمون گسسته و امار (پیشنهاد میکنم به شدت)
      GG

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان دوستان کتاب سطح بالا و به عنوان تکمیلی برای ریاضی چی پیشنهاد میشه؟
      برای ۱۰۰ میخوام.
      البته الان هم درصدام خوبه ولی دوست دارم یه کتاب سخت دیگم کار کنم.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. نمیدونم چرا ولی نسبت به کتاب های نردبام خیلی جبهه گیری میشه. اما من از سال تحصیلی یازدهم شروع کردم فیزیکشو خوندم دوازدهمشم خوندم. من زمانی که نردبام یازدهمو کار کردم به شددددتتت فیزیکم ضعیف بود و توی بهترین حالت توی آزمونا ۳۰ درصد جواب میدادم. اولاش واقعا سخت بود برام اما توی اواخر سال یازدهم توی یکی از آزمونا ۱۰۰٪جواب دادم. دوازدهمشم تابستون خوندم. شیمی ۱۲ام هم خوندم. شیمیش بد نبود اما من با مبتکران بیشتر حال میکنم. برای دوازدهم هم زبان و عربی اش رو خریدم. اما برای کسی که توی سال کنکوره که میخواد این سری کتابای نردبام رو بخونه خیلی پیشنهاد نمیکنم اما اگر که از سال های پایه شروع کنید بخونید عالیه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من زبانم قوی هست.فقط ۵ سال می رفتم سفیر تا مارک cpe هم گرفتم ولی زبانش به نظرم خوب نیست .خیلی دوست داره جملات پرت بنویسه.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن