خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

عوارض حاد پشت کنکوری

با عرض سلام و تسلیت کنکوری های 99 منجمله خودم . بشخصه این سال یکی از بدترین سال های کنکور از بدو تولد تا قرن اخیر است .

دوستان عزیز و گرامی پشت کنکور و فارغ التحصیل ها :

من قصد موندن برا کنکور 1400 رو دارم و مطمئنم که امسال قبول نمیشم به خاطر یه مسائلی که گفتم تو این تاپیک .

لطفا از مشکلات و چه بکنیم و چه نکنیم در دوران پشت کنکور بگید خیلی ممنون .

ضمنا 99 اولین کنکورم بود.

لطفا نگین که این 5 روز رو بخون چون دارم میخونم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اول از همه از ساعت مطالعه ای که میتونی شروع کن و ساعت رو ببر بالا... ساعت مطالعت رو مثلا اگه الان توانت 4 ساعت هست از 4 شروع کن و هر هفته یه تایم که مد نظرته بهش اضافه کن
      دوم اینکه بنظرم مجازی رو بزار کنار و برای تایم استراحتت میتونی به فعالیتایی که علاقه داری انجام بدی استراحت بین دروست که کلا مجازی نیا .کلا مجازی رو خیلی کنترل کن مثلا هفته ای یه تایم خاص تو روز جمعه راستی اینم بگم پیام رسان و شبکه اجتماعی داری دلیت اکانت کن این خیلی مهمه .نگرانم نباش واتس و تلگرام رو حذف کنی مثلا بگی شاید کسی باهام کار داشته باشه اگه کارش مهم باشه پول خرج میکنه اس ام اس میده اگه خواست حالتم بپرسه بزار برات ارزش قائل شه یکم پول اس ام اس بده
      امسال اگه از اقوام و دوستات قبول شدن نشینی خودخوری کنی که چرا من امسال قبول نشدم ؟ به جای این چیزا بیشتر و بیشتر و بیشتر تلاش کن و خودتو با بقیه مقایسه نکن .خودتو فقط و فقط با دیروز خودت مقایسه کن همین
      منظم با یه ازمون از اول سال پیش برو و اصلا غیبت نکن
      به نتیجه و رتبه و رشته و دانشگاه کلا فکر نکن فقط هر صبح بیدار میشی برای اون روزت اهداف تنظیم کن و تا اخر شب خودتو ملزم کن انجامشون بدی
      تایم نزاری برای هر درس بهتره و میتونی حجمی بخونی البته این بستگی به شخص داره
      روحیه خودتو حفط کن تو این سال که خیلی مهمه در واقع موفقیت تو سال پشت کنکوری یا حتی همون سال اول 50 درصدش به روحیه فرد بستگی داره

توکل و تلاش و تلاش و تلاش و تلاش و تلاش و تلاش و تلاش تورو به هدفت میرسونه

اینا همه ی تجربیاتیه که تو این سالها به دست اوردم
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر کن الان کنکور ۹۹ اخرین فرصتته. ببین توی ۵ روز حاضری اشتباه این یه سالتو کنار بذاری ؟ میتونی حداقل ۵ روز مداوم روزی ۱۰ ساعت درس بخونی ؟ گوشیو بذاری کنار ؟
      اگه تونستی دمت گرم برو ادامه بده تا ۱۴۰۰
      اگه نه نمون. نمون. نمون
      هرچقدر بیشتر بمونی بدتر میشه اوضاع

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم میمونم پشت امسال اولین کنکورم بود و اشتباهات زیادی داشتم که نمی خام سال بعد تکرارشون کنم
      1.مجازی کلا تعطیل می کنم 2.برنامه هام رو آرمانی نمی نویسم 3.از اول متعادل می خونم اختصاصی و عمومی ها رو (تابستون اختصاصی خوندم و از عمومیا فقط زبان خوندم) 4.بی توجهی به دختر و پسر فلانی که مامان و بابام بهشون افتخار می کنن خخخ 5.منظمممممم خوندن خیلی بهتره هر روز 5 ساعت منظم بخونی تا اینکه ی روز 10 بخونی ی روز صفر 6.حذف دوستان منفی نگر و درس نخان و فاز منفی ها 7.مرور زیاد 8.وسواسی درس نخوندن چون در این صورت وقتی نمی مونه برا مرور 9.اززززززز حاشیییییه دور شدن 10.حساس نشدن روی ساعت درس خوندن هر وقت خسته نبودی بخون فرقی نداره که 4 صبحه واگه هم خسته ای استراحت کن یکم 11.حجمی درس خوندن بدون ساعت گرفتن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      با عرض سلام و تسلیت کنکوری های 99 منجمله خودم . بشخصه این سال یکی از بدترین سال های کنکور از بدو تولد تا قرن اخیر است .

من قصد موندن برا کنکور 1400 رو دارم و مطمئنم که امسال قبول نمیشم به خاطر یه مسائلی که گفتم تو این تاپیک .

من ۹۸ اولین کنکورم رو دادم و رتبه ۹۰۰۰ منطقه ۲ شدم(تجربی ) اصلا راضی نبودم ولی خب میدونستم جای امید هست و میشه با یه سال موندن قبول شد. برا همین موندم و امسال دوباره میخوام کنکور بدم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم.در کل نسبت به سال پیش پیشرفت داشتم تو تراز و از میانگین ۶۰۰۰ پارسال امسال میانگین تقریبا ۶۶۰۰ شد . سختی های خودشو داره ولی اگه بخوای میشه. نمیدونم امسال چه رتبه ای میاری ولی امیدتو از دست نده هر چیزی ممکنه ولی اگه خواستی پشت بمونی، تا بهمن بخون و اگه تونستی ترازتو برسونی بالای ۶۵۰۰ تا اون موقع(نه میانگین فقط یواش یواش پیشرفت کنی برسی به ۶۵۰۰ ) ادامه بده اگه نه که برو ثبت نام کن برا بهمن یه دانشگاهی. بازم میگم هر چیزی ممکنه و شاید حتی اگه ترازت تا اون موقع ۶۵۰۰ نشد هم بتونی تا کنکور سال بعد انقد پیشرفت کنی که به نتیجه برسی. به رتبه امسالت هم مربوط میشه تا ببینی از کجا باید به کجا برسی. ولی نزار کسی بترسونتت که پشت کنکور موندن خیلی کار سختیه،نه سخت نیست مثل هر کار دیگه ای به تلاش نیاز داره همین. من خودم هدفم برا امسال میانیگین نزدیک ۷۰۰۰ بود ولی نشد،چهار پنج بار تراز به ۶۸۰۰ رسید ولی بازم به اون میانگینی که میخواستم نرسیدم. نهایتا هیچکس صلاحتو بهتر از خودت نمیدونه پس خوب روش فکر کن.امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری.موفق باشی.
      ویرایش توسط Arash_schulzy : 23 مرداد 1399 در ساعت 19:21

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط کسی که درس خونده باشه ، سر جلسه رفته باشه ، حالا به هر دلیلی از نتیجه راضی نباشه ، حق داره پشت کنکور بمونه
      در غیر اینصورت پشت کنکور موندن اشتباهه.

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      فقط کسی که درس خونده باشه ، سر جلسه رفته باشه ، حالا به هر دلیلی از نتیجه راضی نباشه ، حق داره پشت کنکور بمونه
      در غیر اینصورت پشت کنکور موندن اشتباهه.

کاملا موافقم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به حضرت عباس نه قصد داشتم پشت کنکور بمونم نه میخواستم ولی اصلا نمیدونم چی شد که با مردودی تو سنجش روبرو شدم و اصلا چجور گذشت و چی شد

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

من اولین کنکورم 98 بود (رتبه ام حدود 3400 شد) و امسال پشت کنکور بودم

ایشالا اگه عمری باقی بود توی وقت مناسب تجربیاتم رو به اشتراک میزارم

فقط اینو از الآن بدون که پشت کنکوری بودن خیلی خیلی سخت تر از اونی هست که فکرش رو میکنی و اراده خیلی قوی ای رو میطلبه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خودت بهتر میدونی
      اماخواستی بمونی اول مجازی کلا تعطیل
      دوم هم اولی
      از وقتی نتایج قطعی اومد تصمیم ات کنکور دوباره بودحتی یک روزم از دست نده قلم چی ام برو علی رغم مافیا بودنش خیلی حساب شده است کارش
      موفق باشی

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      خودت بهتر میدونی
      اماخواستی بمونی اول مجازی کلا تعطیل
      دوم هم اولی
      از وقتی نتایج قطعی اومد تصمیم ات کنکور دوباره بودحتی یک روزم از دست نده قلم چی ام برو علی رغم مافیا بودنش خیلی حساب شده است کارش
      موفق باشی
      با عرض معذرت
      اگه میخوای پشت کنکور بمونی هر چه سریعتر شروع کن
      اگه وایسه تا اعلام نتایج شده ابان ماه
      از الان با ساعت مطالعه پایین شروع کن
      ویرایش توسط dina.kh : 23 مرداد 1399 در ساعت 19:41

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      باید ببینی میتونی پشت کنکور بمونی یا نه.من خودم امسال اولین کنکورمه و اگه قبول نشدم رشته مورد نظرمو میرم رشته های دیگه چون واقعا تحمل یک سال دیگه موندن رو ندارم و خودمو میشناسم قصدم ندارم خودمو گول بزنم.شما هم فقط یکار باید کنی تا موفق بشی‌ اونم اینه که هرکاری امسال کردی یا نکردی که باعث شد این تاپیک با این موضوع بزنی رو اصلاح کنی.موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظراتو خوندم بنظرم زیادی محدود میکنین
      همین چندوقت پیش تو کانون یه نفر با تراز 7800 مصاحبه کرد و گفت که روزانه 1 ساعت اینستا استفاده میکنه...دقت کنین روزانه یه ساعت...
      روحیه خیلی مهمه آدم باید جنبه داشته باشه و کنترل کنه مگه نه یعنی چی مجازی تعطیل فلان تعطیل اینا همه در حد شعاره و تهش همین فشارا 1ماه بیشتر دووم نمیاره و کامل باز ول میکنن

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      همین چندوقت پیش تو کانون یه نفر با تراز 7800 مصاحبه کرد و گفت که روزانه 1 ساعت اینستا استفاده میکنه...دقت کنین روزانه یه ساعت...
      روحیه خیلی مهمه آدم باید جنبه داشته باشه و کنترل کنه مگه نه یعنی چی مجازی تعطیل فلان تعطیل اینا همه در حد شعاره و تهش همین فشارا 1ماه بیشتر دووم نمیاره و کامل باز ول میکنن

سال کنکور تفریح در حد معقول و کنترل شده جز ملزوماته اینکه هفته ای ذو روز یا یه روز بری بیرون با دوستات بازار پارک و...... ولی مجازی زیادش سمه .
      میری اینستا برای 10 دقیقه به خودت میای 23 ساعته داری استفاده میکنی

به نطرم به جای مجازی رفتن روزی یه ساعت بازی کامپیوتری بهتره هر چند اگه اون بازی غیر کامپیوتری باشه چه بهتر مثلا فوتبال دستی یا هر چیزی دیگه

اینا همش برمیگرده به خود فرد برای کسی مثل من مجازی عین زهر بود حتی بدتر از زهر
      ویرایش توسط dina.kh : 23 مرداد 1399 در ساعت 20:17

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      خیلی از اونا که میگی روزانه 1 ساعت مجازی میان و تراز 7 هزار دارن از قبل دهم شروع کردن به خوندن در نتیجه الان با یه مرور دهم یازدهم رو کامل بلد میشن نه اینکه کل 3 سال رو بخوان تو 1 سال تموم کنن

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن