خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      تنها و تنها از گوشی مادر و پدر
      فرقی‌نمیکنه باز همین چرخه با اون گوشیا تکرار میشه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      هیچی نمیگم جز اینکه هرچی که شد جانزنید.
      چند شب پیش یکی از کاربرای عزیز خیلی باهام صحبت کردن وباعث شدن دوباره امیدوار بشم واسه کنکور بجنگم .یه حرفی زدن که هیچ وقت از یاد نمیره

اگه هدفی دارید و واستون مهمه حرمتشو نگه دارید و واسش بجنگید. هدف خیلی با ارزشه

میدونی الان همون احساس مسئولیت هست و بود . اما وقت نیست . سال کنکور من همگام بود با دبیران ضعیف ، مشاور الکی ، تعطیلات نیمه سال ، کرونا ، خود ناشی بودن تو سال کنکور ، تعصبات خانواده و..

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      دوستانی که توی کم کردن مجازی تجربه موفق داشتن چیکار کردن . چون واقعا نمیشه کنارش گذاشت بخاطر اینکه مثلا اموزشی مجازی هست مدرسه ممکنه اطلاعیه بزنه نفهمم یا مثلا دبیری که اطلاع رسانیش فقط از اینستاعه میخواستم ببینم راهکاری برای محدود کردنش هست؟ لطفا تجربه ای دارید بگیدplease!
      یه روز تصمیم میگیری یهو بدون اتلاف وقت که دپ بشی کلا اکانت هات رو پاک میکنی / ضمنا همه ما همین بهانه ها رو داشتیم که نکنه معلم چیزی بگه ندونیم ولی نترس از بین ما کسایی که دلیت زدن هیچ مشکلی هم نداشتن . به مدرسه هم اکانت شماره بابات رو بده که بخوان تلگرامی چیزی بزارن اون بهت بگه / اگه دانش اموزی غیر شاد چیز دیگه نزار بمونه . من سال کنکور گوشیم دست خواهرم بود و انصافا هر وقت اومدم گوشیم رو بردارم چک کنم شارژش رو رسونده بود به 5 و 4 و من 10 دیقه زیاد نمیموندم سر گوشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط dina.kh نمایش پست ها
      واقعا باریک الله خدایا از همین موردا میگفتم ها

یکم که بزرگتر بشید متوجه میشید دوست واقعی وجود نداره .البته میدونم خیلی بدبین گفتم ولی خوب اگه دوست واقعی واقعی دارین و مطمئنین که واقعیه نگهش دارین ولی اگه فقط باعث اعصاب خوردیتون میشه از زندگیتون بندازینش بیرون . راستی اگه دوستات هم پشت کنکور موندن زیاد بهشون بها نده اینکه دم به دقیقه زنگ بزنن یا هر بار زنگ میزنن میگن ما که درس نمیخونیم بدون و مطمئن باش دارن دروغ میگن بقیه رو نمیدونم ولی به شخصه از رفاقت شانس نیاوردم حتی کسی که 12 سال 8 صبح تا 1 بعد از ظهر تو مدرسه با هم بودیم و بقیه روز همش پای تلفن با هم حرف میزدیم و قرار بود تا اخر عمر رفاقتمون همینجوری بمونه .الان حتی جواب سلامشو نمیدم و از این قضیه به شدت خوشحالم
      ولی اینو جدی در نظر بگیرین سال کنکور خیلی راحت میتونین دوستاتون رو الک کنین
      موافقم ، یه دوست نما هایی پیدا میشه که بهم میگفت نهایی نمیخونم و بلد نیستم ، کارنامه ها اومد یارو 18 معدل نهایی گرفته بود با کل دیپلم میشد 19 . دوستمون راست میگه سال کنکور من بشدت دوستان مخرب بین من بودن . ببینید بعضیا چنان هم کینه ای بودن که از درس خودشون میزدن بنزین مصرف میکردن می بردن کافی شاپ که من نتونم به ازمونم برسم . !!!!!!!!! واقعا میگم ها . بعضی از دوستان کنکوری هم دائما چ.س ناله میکنن که کار نیست و فلان و کلا شما رو از زندگی و درس میندازن . کنکوری که این تاپیک رو میخونی حواست باشه حتی حرفی که معلم بهت میگه وحی خدا نیست . یه چرت پرتی انداخته که خودش بولد شه . مثلا همه دیدیم که بعضی معلما مخربن . میاد سر کلاس میگه فلانی میخوای چیکاره بشی : و حتی اگه شما پزشکی هم نگی و یه رشته نرمال بگی شروع میکنه به مسخره و شکستن اراده تون . در این موقع به egg هاتون بنگرید و بگذرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      فرقی‌نمیکنه باز همین چرخه با اون گوشیا تکرار میشه
      چونکه برا خودت یه بهانه هایی جور کردی که دلیل بشه برا غیر ممکن بودن اینکار . من دیروز سر حرف همین دوستان دلیت زدم . و سر اکانت اینستام خیلی دپ شدم . ولی نهایتا 1 روز بود . و دائما به خودم میگفتم که الان یه پله رو رفتم برا بهتر شدن اوضاعم .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      چرا همه خودشونو باختن؟ جریان چیه؟

جریان بقیه رو نمی دونم ولی جریان من اینه که چن ماه نخوندم وهمه چی یادم رفته درحد جلبکم بلد نیستم چیزی پس 99درصد می مونم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aysan 18 نمایش پست ها

جریان بقیه رو نمی دونم ولی جریان من اینه که چن ماه نخوندم وهمه چی یادم رفته درحد جلبکم بلد نیستم چیزی پس 99درصد می مونم

من به خاطر مشاورم اصلا نمودار مطالعم پیسوته نیست و شاید حد م نداره . شاید اصلا بحرانیه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خیلیا از من درباره نحوهبرنامه ریزی که اقای زمردی یاد دادن پرسیدن دوستان از کانال تلگرامی ایشون میتونید جوین بشین و مطالب خیلی خوبی بدون تبلیغ بهره مند بشید . ضمنا با اجازه اقای زمردی من اون دسته از فایل هایی که زحمت کشیده بودین رو اپلود کردم ( مخصوص برنامه ریزی ) که دوستانی که تلگرام ندارن استفاده کنند .

⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 24 مرداد 1399 در ساعت 17:49

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

موافقم ، یه دوست نما هایی پیدا میشه که بهم میگفت نهایی نمیخونم و بلد نیستم ، کارنامه ها اومد یارو 18 معدل نهایی گرفته بود با کل دیپلم میشد 19 . دوستمون راست میگه سال کنکور من بشدت دوستان مخرب بین من بودن . ببینید بعضیا چنان هم کینه ای بودن که از درس خودشون میزدن بنزین مصرف میکردن می بردن کافی شاپ که من نتونم به ازمونم برسم . !!!!!!!!! واقعا میگم ها . بعضی از دوستان کنکوری هم دائما چ.س ناله میکنن که کار نیست و فلان و کلا شما رو از زندگی و درس میندازن . کنکوری که این تاپیک رو میخونی حواست باشه حتی حرفی که معلم بهت میگه وحی خدا نیست . یه چرت پرتی انداخته که خودش بولد شه . مثلا همه دیدیم که بعضی معلما مخربن . میاد سر کلاس میگه فلانی میخوای چیکاره بشی : و حتی اگه شما پزشکی هم نگی و یه رشته نرمال بگی شروع میکنه به مسخره و شکستن اراده تون . در این موقع به egg هاتون بنگرید و بگذرید.

تمام چیزایی که گفتی برام مثل خاطره بود چقدر دوستام آرزوی شکستمو داشتن و از موفق شدن من میترسیدن ولی خوب هر چه کنی به خود کنی

میدونی گاهی بعضی از افراد اشتباه برداشت میکنن مثلا چون میگیم 99 درصد دوستات به درد نمیخورن .پس ارتبازشون رو تمام ادما قطع میکنن چون منزوی شدن و افسرده شدن خودش داستانی داره ولی انسان مجبوره به اجتماعی بودن باید کسی رو پیدا کرد با موفقیات شاد شه و با شکستات ناراحت و در مقابل تو هم براش اینجوری باشی . دوستی با جنس مخالف که کلا تعطیل چون تخر و عاقبت نداره دور و برتون نگاه کنین نتیجه اشو میبینین با همجنس خودتون رفیق شین اگه لیاقت داره رفیقتون شه اگر نه که تنهایی به از همنشین بد

ارزوی موفقیت برای همگی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dina.kh نمایش پست ها

تمام چیزایی که گفتی برام مثل خاطره بود چقدر دوستام آرزوی شکستمو داشتن و از موفق شدن من میترسیدن ولی خوب هر چه کنی به خود کنی

میدونی گاهی بعضی از افراد اشتباه برداشت میکنن مثلا چون میگیم 99 درصد دوستات به درد نمیخورن .پس ارتبازشون رو تمام ادما قطع میکنن چون منزوی شدن و افسرده شدن خودش داستانی داره ولی انسان مجبوره به اجتماعی بودن باید کسی رو پیدا کرد با موفقیات شاد شه و با شکستات ناراحت و در مقابل تو هم براش اینجوری باشی . دوستی با جنس مخالف که کلا تعطیل چون تخر و عاقبت نداره دور و برتون نگاه کنین نتیجه اشو میبینین با همجنس خودتون رفیق شین اگه لیاقت داره رفیقتون شه اگر نه که تنهایی به از همنشین بد

ارزوی موفقیت برای همگی

من دوستی دارم که هنرستانی هستش و اونم در رنج درسی رشتش ( حسابداری ) کوشا و پیگیر . دائم با اونم و رفاقتمون بر میگرده به موقع مهد . نه من از درس ایشون سر در میارم نه اون به درسای من نظر میده چون هیچ وجه اشتراکی نداریم از درس و بنظرم بهترین دوستیه که برام نمیزاره افسرده بشم.
      یه روز میبینی اومده یه دنبل دستش که بیا چند ست بزنیم و... درکل حرفم اینه که وقتی میگن یه چیز رو اصلاح کن از ریشه در نیارینش .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

من دوستی دارم که هنرستانی هستش و اونم در رنج درسی رشتش ( حسابداری ) کوشا و پیگیر . دائم با اونم و رفاقتمون بر میگرده به موقع مهد . نه من از درس ایشون سر در میارم نه اون به درسای من نظر میده چون هیچ وجه اشتراکی نداریم از درس و بنظرم بهترین دوستیه که برام نمیزاره افسرده بشم.
      یه روز میبینی اومده یه دنبل دستش که بیا چند ست بزنیم و... درکل حرفم اینه که وقتی میگن یه چیز رو اصلاح کن از ریشه در نیارینش .
      چه خوب واقعا

جمله اخرتون خیلی خوب بود

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      با عرض سلام و تسلیت کنکوری های 99 منجمله خودم . بشخصه این سال یکی از بدترین سال های کنکور از بدو تولد تا قرن اخیر است .

دوستان عزیز و گرامی پشت کنکور و فارغ التحصیل ها :

من قصد موندن برا کنکور 1400 رو دارم و مطمئنم که امسال قبول نمیشم به خاطر یه مسائلی که گفتم تو این تاپیک .

لطفا از مشکلات و چه بکنیم و چه نکنیم در دوران پشت کنکور بگید خیلی ممنون .

ضمنا 99 اولین کنکورم بود.

لطفا نگین که این 5 روز رو بخون چون دارم میخونم

بذار بهت بهتون بگم غریبه
      چیه بدت اومد بهت گفتم غریبه؟ها؟ اگه بخوای یپشت کنکوری بشی بدون دیگه با درس ومدرسه غریبه میشی
      عجیب رو با غریبه به کار میبرن میدونی چرا؟ چون پیش فرض آدمیزاد اینه که چیزی رو که بهش معرفتی نداره بهش محتاط بشه
      حالا چرا؟ جواب فقط محیط درسه. دیگه خبری از معلمی نیست که بخوای بخونی یا تقلب کنی دیگه خبری از مراسم صبحگاهی نیست نه اوتوبوسی نه سرویسی نه حتی انگیزه ای. پشت کنکور شدن یعنی دوری از درس به یک معنا.
      خوب به نظر نیاز نیست بگم دوری از درس یعنی چی وچه عواقب بدی داره چون خودم تجربه کردم دلم میسوزه هم برا خودم هم برا مثل خودم هم برای اینایی که میخوان بمونن پشت کنکور یکی از بد ترین ضرباتش اینه که ضریب هوشی آدم میاد پایین. زمانی که از مغز کار بکشی هنگ نمیکنه داغ نمیکنه بیشتر بهت جواب میده مغز اینطوریاس. وقتی هم ازش کار نکشی ضعیف تر میشه خودم مثالشم ومثال واضضحش روهم دیدم یه بنده خدایی رو

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KhooooooooooDam نمایش پست ها
      بذار بهت بهتون بگم غریبه
      چیه بدت اومد بهت گفتم غریبه؟ها؟ اگه بخوای یپشت کنکوری بشی بدون دیگه با درس ومدرسه غریبه میشی
      عجیب رو با غریبه به کار میبرن میدونی چرا؟ چون پیش فرض آدمیزاد اینه که چیزی رو که بهش معرفتی نداره بهش محتاط بشه
      حالا چرا؟ جواب فقط محیط درسه. دیگه خبری از معلمی نیست که بخوای بخونی یا تقلب کنی دیگه خبری از مراسم صبحگاهی نیست نه اوتوبوسی نه سرویسی نه حتی انگیزه ای. پشت کنکور شدن یعنی دوری از درس به یک معنا.
      خوب به نظر نیاز نیست بگم دوری از درس یعنی چی وچه عواقب بدی داره چون خودم تجربه کردم دلم میسوزه هم برا خودم هم برا مثل خودم هم برای اینایی که میخوان بمونن پشت کنکور یکی از بد ترین ضرباتش اینه که ضریب هوشی آدم میاد پایین. زمانی که از مغز کار بکشی هنگ نمیکنه داغ نمیکنه بیشتر بهت جواب میده مغز اینطوریاس. وقتی هم ازش کار نکشی ضعیف تر میشه خودم مثالشم ومثال واضضحش روهم دیدم یه بنده خدایی رو

قلم تیز و خوبی دارین

ببینم یعنی حتی کسی که دوست غیر کنکوری داشته باشه و تفریح هفتگیش برنامه ریزی شده باشه چی ؟

من همین امسال رو هم میخواستم غیر حضوری وردارم و به قول شما غریب بشم پیش مردم و قریب به کنکور. ولی نزاشت خانواده .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      من فقط میگم نترسید از پشت کنکور موندن!
      به همون اندازه که سختی داره درسای خوبی هم بهتون میده که ممکنه هیچ جای دیگه یاد نگیرید!

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      شاید بهترین که بهم گفتن

untitled.png
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aysan 18 نمایش پست ها

یاد این دوستمون هم بخیر
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط oldgunner نمایش پست ها
      من ۹۸ اولین کنکورم رو دادم و رتبه ۹۰۰۰ منطقه ۲ شدم(تجربی ) اصلا راضی نبودم ولی خب میدونستم جای امید هست و میشه با یه سال موندن قبول شد. برا همین موندم و امسال دوباره میخوام کنکور بدم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم.در کل نسبت به سال پیش پیشرفت داشتم تو تراز و از میانگین ۶۰۰۰ پارسال امسال میانگین تقریبا ۶۶۰۰ شد . سختی های خودشو داره ولی اگه بخوای میشه. نمیدونم امسال چه رتبه ای میاری ولی امیدتو از دست نده هر چیزی ممکنه ولی اگه خواستی پشت بمونی، تا بهمن بخون و اگه تونستی ترازتو برسونی بالای ۶۵۰۰ تا اون موقع(نه میانگین فقط یواش یواش پیشرفت کنی برسی به ۶۵۰۰ ) ادامه بده اگه نه که برو ثبت نام کن برا بهمن یه دانشگاهی. بازم میگم هر چیزی ممکنه و شاید حتی اگه ترازت تا اون موقع ۶۵۰۰ نشد هم بتونی تا کنکور سال بعد انقد پیشرفت کنی که به نتیجه برسی. به رتبه امسالت هم مربوط میشه تا ببینی از کجا باید به کجا برسی. ولی نزار کسی بترسونتت که پشت کنکور موندن خیلی کار سختیه،نه سخت نیست مثل هر کار دیگه ای به تلاش نیاز داره همین. من خودم هدفم برا امسال میانیگین نزدیک ۷۰۰۰ بود ولی نشد،چهار پنج بار تراز به ۶۸۰۰ رسید ولی بازم به اون میانگینی که میخواستم نرسیدم. نهایتا هیچکس صلاحتو بهتر از خودت نمیدونه پس خوب روش فکر کن.امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری.موفق باشی.
      سلام داداش رتبت چند شد؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نظر خودمو میگم از نظر درسی پیشرفت میکنی ولی باید ب فکر روحیت باشی

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن