خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

به شدت به یاری شما نیازمندم..چه کنم؟

سلام دوستای عزیزم.
      .
      من اقتصاد آزاد بدون کنکور ثبت نام کردم، و زبان آزاد بدون کنکور. دلم همچنان با کنکور عه! لامصب ۶ سال موندم پشت کنکور کم نیست! عمرم رفت ولی نخوندم و نشد! تو دلم مونده بخونم و بشه! میخوام تلاش کنم و قبول بشم و اون فضای دانشگاه رو و قبول شدن رو تجربه کنم..ولی فکر نکنم بشه چون دیگه من هیچ وقت ۱۸ سالم نمیشه..نشد و نخوندم و قبول نشدم! الان موندم اقتصاد رو بخونم یا برم زبان و همزمان برای کنکور بخونم؟ نمیدونم میخونم یا بازم تنبلی میکنم. قبولی خیلی سخت شده خیییلی! نمیدونم میارزه یکسال بمونم پشت کنکور ریاضی که دولتی اقتصاد رو بیارم یا نه همین آزاد رو برم؟ دوباره کنکور تجربی رو بدم همزمان با زبان آزاد؟ کمک بدین بچه ها چه میشه کرد؟ مدرسه ای هست که بپذیره من با این سنم(!) و دو تا دیپلم، اونجا از دوم دبیرستان شروع به تحصیل کنم؟ من صفر صفرم و ۲۳ سالمه! نمیدونم برم یه درسی بخونم و بعدش یه کاری راه بندازم یا بمونم پشت کنکور دوباره؟ اقتصاد خوبه یا حقوق؟ یا روانشناسی؟بازار کار چه رشته ای خوبه؟ چه میشه کرد با این کلاف سردرگم! من چرا یاد نمیگیرم! از باز کردن کتاب میترسم از درس خوندن میترسم من وحشت دارم از درس خوندن!
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه زبانت خوبه برو زبان، وگرنه از پسش برنمیای.
      ببین من نمیخوام قضاوت کنم
      ولی اگه کسی قرار بود بخونه تو این 6 سال میخوند...
      بیخیال کنکور بشو ، بیشتر از این وقت و انرژیت رو هدر نده..
      چند تا از تاپیکات رو قبلا دیدم ، بهتره با یه مشاور صحبت کنی ، احساس میکنم خیلی سردرگمی
      ویرایش توسط _LEYLA_ : 22 مرداد 1399 در ساعت 20:52

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام دوستای عزیزم.
      .
      من اقتصاد آزاد بدون کنکور ثبت نام کردم، و زبان آزاد بدون کنکور. دلم همچنان با کنکور عه! لامصب ۶ سال موندم پشت کنکور کم نیست! عمرم رفت ولی نخوندم و نشد! تو دلم مونده بخونم و بشه! میخوام تلاش کنم و قبول بشم و اون فضای دانشگاه رو و قبول شدن رو تجربه کنم..ولی فکر نکنم بشه چون دیگه من هیچ وقت ۱۸ سالم نمیشه..نشد و نخوندم و قبول نشدم! الان موندم اقتصاد رو بخونم یا برم زبان و همزمان برای کنکور بخونم؟ نمیدونم میخونم یا بازم تنبلی میکنم. قبولی خیلی سخت شده خیییلی! نمیدونم میارزه یکسال بمونم پشت کنکور ریاضی که دولتی اقتصاد رو بیارم یا نه همین آزاد رو برم؟ دوباره کنکور تجربی رو بدم همزمان با زبان آزاد؟ کمک بدین بچه ها چه میشه کرد؟ مدرسه ای هست که بپذیره من با این سنم(!) و دو تا دیپلم، اونجا از دوم دبیرستان شروع به تحصیل کنم؟ من صفر صفرم و ۲۳ سالمه! نمیدونم برم یه درسی بخونم و بعدش یه کاری راه بندازم یا بمونم پشت کنکور دوباره؟ اقتصاد خوبه یا حقوق؟ یا روانشناسی؟بازار کار چه رشته ای خوبه؟ چه میشه کرد با این کلاف سردرگم! من چرا یاد نمیگیرم! از باز کردن کتاب میترسم از درس خوندن میترسم من وحشت دارم از درس خوندن!
      من فکر میکنم حسابداری از اقتصاد بازار کارش بهتر باشه. البته دانشجو هم الان زیاد داره ولی حسابداری یک رشته اییه هم تو استخدام دولتی و هم بخش خصوصی جذب زیادی داره نسبت به بقیه رشته ها.
      قلبا دوست داری چی قبول بشی؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      من فکر میکنم حسابداری از اقتصاد بازار کارش بهتر باشه. البته دانشجو هم الان زیاد داره ولی حسابداری یک رشته اییه هم تو استخدام دولتی و هم بخش خصوصی جذب زیادی داره نسبت به بقیه رشته ها.
      قلبا دوست داری چی قبول بشی؟
      نمیدونم والا انقدر پشت کنکور موندم بی حس شدم کلاً فقط بازار کارش مهمه برام..از کارمندی هم بدم میاد نمیخوام استخدام بشم. میخوام کار مخصوصی رو خودم شروع کنم.
      To the hope of it all..

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حتما باید توسط تحصیلات دانشگاهی ادامه بدی؟
      مثلا دوست نداری هنر رو؟ خیاطی یاد بگیری در اینده مزون بزنی یا گرافیک و کارای گرافیکی؟ چمیدونم حتی اگه ب زبان علاقه داری زبن بخونی و در اینده مترجم شی یا اموزش بدی؟
      به جز دانشگاه به درامد زایی این مدلی هم فکر کن
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      حتما باید توسط تحصیلات دانشگاهی ادامه بدی؟
      مثلا دوست نداری هنر رو؟ خیاطی یاد بگیری در اینده مزون بزنی یا گرافیک و کارای گرافیکی؟ چمیدونم حتی اگه ب زبان علاقه داری زبن بخونی و در اینده مترجم شی یا اموزش بدی؟
      به جز دانشگاه به درامد زایی این مدلی هم فکر کن
      اتفاقا الان به کار های هنری خیلی بها میدن
      چیز های دست ساز جینگول پینگول خیلی خواهان داره
      میتونی تو خونه کار کنی و فقط کافیه یه پیج تو اینستا باز کنی
      یه دوره چند ماهه تو زمینه ای که میخوای کار کنی باید بگذرونی.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه مهارت یاد بگیز
      یه چبزی که باهاش پول در بیاری ولی بهش علاقه هم داشته باشی

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

نمیدونم والا انقدر پشت کنکور موندم بی حس شدم کلاً فقط بازار کارش مهمه برام..از کارمندی هم بدم میاد نمیخوام استخدام بشم. میخوام کار مخصوصی رو خودم شروع کنم.
      خب کار خوب میخوای بزن تو کارای آرایشگاهی... مثل کاشت ناخن... کاشت مژه...مراقبت های مو... هرکات... تتو

الان هرکدومشون حداقل ماهی ۲۰ تومنو میگیرن
      تازه شما مشخصه به درس علاقه ندارید چرا خودتونو اذیت میکنید واقعا؟؟؟ مثلا دوره ی کاشت مژه اصلا هزینه ی چندانی نداره پردرامد هم هست!

به قول دوستمون خیاطی هم خوبه

زبان علاقه داشته باشی میتونی تدریس زبان تو زبانسرا بدی حقوقش عالی نیست ولی خوبه! بازم چیزای قبلی که گفتم درامدشون ازین بیشتره

اگرم پول دوره هارو نداری یه جا برو کار کن پول جمع کن بزن تو کارش

من یکی از دوستای درسخونم زد تو کار کاشت ناخن
      من خودم زدم تو کار تدریس زبان

خوبیش اینه که از عقب نیفتادیم حتی از کسانی که دانشگاهی تحصیلاتشون رو سفت و سخت ادامه دادن اتفاقا این دوستم درامدش عالیییی ماهی ۱۵ تومنو داره قشنگ!
      اینو میگم واسه اینکه قرار نباشه ۴ سال از عمرتو باز هدر بدی مدرک بگیری تهش با مدرکت نتونی کار کنی

موفق باشی دوست خوبم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام دوستای عزیزم.
      .

سلام به قول خیلیا سن یه عدده ، اگه هر روز به سنت فکر کنی میشی یه فردی که خیلی روز پیر و عاجز میشه . مثلا فکرش رو بکنین فردی مثل جیم کری فکر سنش رو میکنه ؟ قطعا نه - چون مثلا بگه اره منم شد سنم 60 ، کمدی رو ببوسم بزارم کنار دیگه سنی گذشته .
      وقتی میبینی پتاسنیل یه کاری رو داری انجامش بده . من زیر همین نظرم یه ویس میزارم از دکتر مُکری که برا اولین روز پزشکان دانشگاه تهران اومده سخنرانی میکنه . همین ایشون که سرچ یکنین میفهمین یکی از بهترین هاست
      میگه که بعضی انسان ها تو نیمه عمرشون
      تصمیم میگیرن موفق شن . و با یه شتابی مسیر رو میرن که گاها از انانی که برا موفق شدن زاده شدند هم پیشی میگیرند .

ضمنا همین تبریز ما من یه روز داشتم میرفتم که روی تابلو موسسه کنکوری یه عکس مرد 30 و 35 ساله بود و ایشون پزشکی اصفهان قبول شده بودند . ( به نظرم سال 97 یا 96) و من اول فکر کردم پس ایشون استاد هستش و رزومه ش رو نوشته اصفهان بعد که رفتم نزدیک دیدم نه بابا اصلا یارو پرت بوده بعد سرش به سنگ خورده و گفته باید بشم و شده .

⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      پیشنهادی برای رشته ندارم ولی اینو میخوام بگم که بنظر من قید کنکور بزن....به رشته و مهرت های دیگه که بالا پیشنهاد دادن فکر کن

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط nini نمایش پست ها
      سلام دوستای عزیزم.
      .!
      شما دقیقا شرایطت مثل منه!
      من امسال میشه پنجمین کنکورم، هرسال دنبال معجزه بودم، هرسال ، هرروز از خواب بلند میشدم و می گفتم امروز دیگه روز آخره و باید تلاش کنم ولی دو ساعت بعد.... نمی تونستم بخونم، هدف و انگیزه داشتم ولی تمرکز نداشتم، پرش ذهنی داشتم، همش می رفتم به آینده یا گذشته.

تا امسال که ۲۰ مرداد مثل هرسال دوباره به خانواده م گفتم چیزی نخوندم، مامانم خرد شد، داغون شد، گریه کرد. اینکه تو هر سال بمونی و هیچ کاری نکنی حماقته. تا اینکه بهم گفتن فردا باید بری روانپزشک ، البته قبلش هم می گفتن ولی من نمی خواستم هزینه و بار اضافی رو دوش خانواده بذارم. به هر حال رفتم و با روانشناس مرکز صحبت کردم سوالاتی پرسید و تشخیصش افسردگی بود، گفت برو نقشه مغز بده. نقشه مغز رو دادم و رفتم پیش روانپزشک و ایشون هم گفت که من افسردگی مزمن دارم. الان دو سه روزه دارم قرص مصرف می کنم و چند جلسه نوروفیدبک و ces قراره برم.
      اینا رو گفتم که ما باید اول بدونیم مشکل کجاست بعد حلش کنیم.
      شاید علاقه ت کار باشه، یا تشکیل خانواده و یا یه رشته دانشگاهی خوب ولی به هر حال اول باید با یه مشاور زبده و خبره صحبت کنی.
      ببخشید طولانی شد.
      ان شاءالله که موفق باشی.
      ویرایش توسط آینده : 23 مرداد 1399 در ساعت 10:20

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آینده نمایش پست ها
      شما دقیقا شرایطت مثل منه!
      من امسال میشه پنجمین کنکورم، هرسال دنبال معجزه بودم، هرسال ، هرروز از خواب بلند میشدم و می گفتم امروز دیگه روز آخره و باید تلاش کنم ولی دو ساعت بعد....
      تا امسال که ۲۰ مرداد دوباره به خانواده م گفتم چیزی نخوندم، مامانم خرد شد، داغون شد، گریه کرد. اینکه تو هر سال بمونی و هیچ کاری نکنی حماقته. تا اینکه بهم گفتن فردا باید بری روانپزشک ، البته قبلش هم می گفتن ولی من نمی خواستم هزینه و بار اضافی رو دوش خانواده بذارم. به هر حال رفتم و با روانشناس مرکز صحبت کردم سوالاتی پرسید و تشخیصش افسردگی بود، گفت برو نقشه مغز بده. نقشه مغز رو دادم و رفتم پیش روانپزشک و ایشون هم گفت که من افسردگی مزمن دارم. الان دو سه روزه دارم قرص مصرف می کنم و چند جلسه نوروفیدبک و ces قراره برم.
      اینا گفتم که ما باید اول بدونیم مشکل کجاست بعد حلش کنی.
      شاید علاقه ت کار باشه، یا تشکیل خانواده و یا یه رشته دانشگاهی خوب ولی به هر حال اول باید با یه مشاور زبده و خبره صحبت کنی.
      ببخشید طولانی شد.
      ان شاءالله که موفق باشی.
      یعنی این پنج سالو اصلا نخوندی؟

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      یعنی این پنج سالو اصلا نخوندی؟
      نه اصلا!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آینده نمایش پست ها
      نه اصلا!
      میتونم تو خصوصی چندتا سوال بپرسم ازت؟البته اگه وقتشو داری اگه هم نه که مشکلی نیست

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      پشت کنکور موندن،هجوم دیوار ها به مغزت،قول دادن و عهد شکستن،افسردگی و سرخوردگی....اینا چیزاییه که توی کنکوری مثل تجربی خیلی دیده شده و هست.وقتی بمونی پشت کنکور یعنی به همه گفتی که من از هدفم دست برنمیدارم!اما طرفای مرداد ماه وقتی همون همه منتظرن ببینن نتیجه چیشد باید شکست و اعلام کنی!...خیلیا پیش خودشون میگن دسخوش بابا چند ساله داری میخوری و میخوابی،ولی کی میدونه به تو ومیون اون همه تست و کتابی که از نخونده شدنشون شکایت میکنن چی گذشت....(:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن