خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام دوستای عزیزم.
      .
      من اقتصاد آزاد بدون کنکور ثبت نام کردم، و زبان آزاد بدون کنکور. دلم همچنان با کنکور عه! لامصب ۶ سال موندم پشت کنکور کم نیست! عمرم رفت ولی نخوندم و نشد! تو دلم مونده بخونم و بشه! میخوام تلاش کنم و قبول بشم و اون فضای دانشگاه رو و قبول شدن رو تجربه کنم..ولی فکر نکنم بشه چون دیگه من هیچ وقت ۱۸ سالم نمیشه..نشد و نخوندم و قبول نشدم! الان موندم اقتصاد رو بخونم یا برم زبان و همزمان برای کنکور بخونم؟ نمیدونم میخونم یا بازم تنبلی میکنم. قبولی خیلی سخت شده خیییلی! نمیدونم میارزه یکسال بمونم پشت کنکور ریاضی که دولتی اقتصاد رو بیارم یا نه همین آزاد رو برم؟ دوباره کنکور تجربی رو بدم همزمان با زبان آزاد؟ کمک بدین بچه ها چه میشه کرد؟ مدرسه ای هست که بپذیره من با این سنم(!) و دو تا دیپلم، اونجا از دوم دبیرستان شروع به تحصیل کنم؟ من صفر صفرم و ۲۳ سالمه! نمیدونم برم یه درسی بخونم و بعدش یه کاری راه بندازم یا بمونم پشت کنکور دوباره؟ اقتصاد خوبه یا حقوق؟ یا روانشناسی؟بازار کار چه رشته ای خوبه؟ چه میشه کرد با این کلاف سردرگم! من چرا یاد نمیگیرم! از باز کردن کتاب میترسم از درس خوندن میترسم من وحشت دارم از درس خوندن!
      دوست من اینطور که از سخنانتون پیداست شما اصلا علاقه ای به درس خوندن و رشته مورد نظرتون ندارید و دوست دارید بیایید پشتکنکور و باز نخونید و همین کاسه و آش
      برای درس خوندن دنبال یه دلیل و احساس نیاز بگردین که چرا من باید مثلا برم کنکور بدم و چرا من باید اقتصاد بونم و ... اگه این سوالارو جواب دادین مسیرتون مشخص میشه و باید قدم اول رو بردارین تا انگیزه هم پشتش بیاد و محرکتون بشه
      ولی اینجوری که شما الآن میگین به نظرم کلا اگه درس نخونین و وارد بازار کار بشید شاید براتون مفید باشه و یا حداقل اگه میخواین مدرک داشته باشید برید یه دانشگاه پیام نور که هم بتونید کار کنید و هم درس
      ولی برای پشت کنکور ماندن برای 1400 پیشنهاد میکنم شما بییاید دو ماه یعنی تا 20 مهر حدودا بصورت آزمایشی و پایلوت بخونید یعنی الآن برنامه بریزین برای کنکور و شروع کنید به خوندن اگه هم برنامه ریزی بلد نیستین من بهتون میگه که برید کل دروس دوم بعلاوه اختصاصی های سوم رو کامل بخونید توی این دو ماه که واقعا شدنی هست و میشه خوند بعد از دو ماه خودتون رو ارزیابی کنید اگه دیدین که واقعا خوندین و تغییر کردین و انگیزتون برای ادامه دادن بوجود اومد من پیشنهاد میکنم بمونین پشت کنکور اگر دیدین که نه باز هم مثل سالهای قبل فریز شدین و نخوندین من پیشنهاد نمیکنم بمونین پشت کنکور

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      میتونم تو خصوصی چندتا سوال بپرسم ازت؟البته اگه وقتشو داری اگه هم نه که مشکلی نیست
      خواهش می کنم، بفرمایید

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم سال پنجممه
      دبیرستان فوق العاده درسخون بودم
      از یه خونواده فوق العاده تحصیل کرده و علمی ام
      اما تهش نمیدونم چرا نمیشه
      شاید ما راه خودمونو پیدا نکردیم
      اما از خدا بخواه کمکت کنه ...
      و به فکر سن و اینا نباش
      یکی توی ۴۰ سالگی بعد کلی دوندگی تازه میفهمه مسیرش چیه
      مهم اینه بتونیم از مسیر لذت ببریم
      درست میشه ...
      بنظرم بدون کنکورتو برو تا ابان ...
      واحد ها رو ببین هدفاتو بسنج
      توام از این سردرگمی یه روزی درمیای مطمینم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من بهت توصیه میکنم برو دانشگاه هر رشته ای فقط برو دانشگاه که جوت عوض شه.بعد یکی دو سال همزمان با درسای دانشگات برای کنکور هم بخون.اگه دیدی واقعا اهل خوندن هستی و میخونی،انصراف بده و کنکور بده.چونکه شما هر چقدرم پشت بمونی بازم همون آش و همون کاسه.باید بری دانشگاه تا ازین فضا بیرون بیای و روحیت بهتر شه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن