خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کیا قرار حدودا سال ۱۴۰۳ کنکور بدن؟ کیا دانشجو هستند و قرار کنکور بدن؟!

سلام ،من خودم فعلا دانشجو ترم ۵ هستم،قرار کنکور بدم...ولی بعد اتمام طرحم!(لطفا پیشنهاد ندید که الان اقدام کنم،هرجور باشه مجبورم...اول باید لیسانس بگیرم...)
      اگر کسی بعد سالها کنکور مجدد داده و موفق شده لطفا از تجربیاتشون بگن....اگر کسی رو میشناسید و موفق شده بیاین از روش هاشون بگید...
      اگر قرار کنکور بدین،بیاین بگید چه منابع انتخاب کردید،چطور بین دانشگاه و کنکور تعادل برقرار کردید؟
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      1403 الان کلاس نهمیه!!
      شما کنار درس و کارت یکمم واسه کنکور بخون ضرر نمیکنی
      ۱۴۰۳ هنوز کتاب زیستش چاپ نشده
      چه چیزایی تو این انجمن میشنوه ادم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      1403 الان کلاس نهمیه!!
      شما کنار درس و کارت یکمم واسه کنکور بخون ضرر نمیکنی
      ۱۴۰۳ هنوز کتاب زیستش چاپ نشده
      چه چیزایی تو این انجمن میشنوه ادم

مگه من گفتم کتابش چاپ شده؟من فقط پرسیدم کی تو اون حدود قرار کنکور بده؟و الان دانشجو هست!خب من میشناسم تو این انجمن که قرار ۱۴۰۱ یا ۱۴۰۲ کنکور بده
      از الانم سرو کرده جدی برا خوندن....منم خواستم ببینم کسی برا ۱۴۰۳ قصد شرکت داره
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها
      سلام ،من خودم فعلا دانشجو ترم ۵ هستم،قرار کنکور بدم...ولی بعد اتمام طرحم!(لطفا پیشنهاد ندید که الان اقدام کنم،هرجور باشه مجبورم...اول باید لیسانس بگیرم...)
      اگر کسی بعد سالها کنکور مجدد داده و موفق شده لطفا از تجربیاتشون بگن....اگر کسی رو میشناسید و موفق شده بیاین از روش هاشون بگید...
      اگر قرار کنکور بدین،بیاین بگید چه منابع انتخاب کردید،چطور بین دانشگاه و کنکور تعادل برقرار کردید؟
      4 سال تا کنکور 1403 مونده
      مثالی که بعد چند سال قبول بشه که زیاده
      ولی
      به نظرم یکم زوده بخوای از الان اقدام کنی ، کنکور همون یک سالش هم فرساینده هستش.
      اول لیسانست رو بگیر ، بعد شروع کن ، اینجوری کارت سبکتر میشه ، تداخل هم به وجود نمیاد.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      4 سال تا کنکور 1403 مونده
      مثالی که بعد چند سال قبول بشه که زیاده
      ولی
      به نظرم یکم زوده بخوای از الان اقدام کنی ، کنکور همون یک سالش هم فرساینده هستش.
      اول لیسانست رو بگیر ، بعد شروع کن ، اینجوری کارت سبکتر میشه ، تداخل هم به وجود نمیاد.
      این نظر رو راستش خیلی قبول ندارم
      شما اگه از همین الان آهسته و پیوسته بخونی شک نکن موفق میشی
      روزی شده حتی سه چهار ساعت بخونی خیلی خوبه
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله رتبه یک کشور در سال 95 در رشته تجربی کسی بودن که لیسانس برق داشتن و انصراف داده بودن از دانشگاه
      هر سال از این افراد زیادن
      برادر من برای موفقیت دنبال الگو نگرد خودت الگو شو
      در ضمن کنکور 1403 هنوز خیلی مونده و شما میتونین رتبه یک هم بشید و توصیه میکنم از الآن شروع کنین از پایه بخونید هر سال یک پایه رو بخونید کامل در کنار دانشگاه که کار سختی هم نیست و شنیه و حتی میتونین بیشتر هم بخونین

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از همتون ممنونم
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا سال ۱۴۰۳ ممکنه کنکور حذف بشه اونوقت تو از الان فکرت درگیر کنکوره؟فعلا دانشگاه رو تموم کن بعد به کنکور مجدد فکر کن.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      تا سال ۱۴۰۳ ممکنه کنکور حذف بشه اونوقت تو از الان فکرت درگیر کنکوره؟فعلا دانشگاه رو تموم کن بعد به کنکور مجدد فکر کن.
      خدا نکنه!
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      همون سال ۹۲ که من کنکور دادم،میگفتن این آخرین کنکور!سال ۹۳ حذف...منم اون سال برا زیر ۱۰۰ میخوندم!نزدیک عید زونا گرفتم بعد از طرفی مریض شدم
      بعد هم استرس گرفتم این آخرین کنکوره چیکار کنم....
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ،من خودم فعلا دانشجو ترم ۵ هستم،قرار کنکور بدم...ولی بعد اتمام طرحم!(لطفا پیشنهاد ندید که الان اقدام کنم،هرجور باشه مجبورم...اول باید لیسانس بگیرم...)اگر کسی بعد سالها کنکور مجدد داده و موفق شده لطفا از تجربیاتشون بگن....اگر کسی رو میشناسید و موفق شده بیاین از روش هاشون بگید...اگر قرار کنکور بدین،بیاین بگید چه منابع انتخاب کردید،چطور بین دانشگاه و کنکور تعادل برقرار کردید؟
      من قراره این کارو بکنم امسال پرستاری قبول میشم میخوام اون سال دوباره برای پزشکی کنکور بدم قبل سربازی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jun_216 نمایش پست ها
      من قراره این کارو بکنم امسال پرستاری قبول میشم میخوام اون سال دوباره برای پزشکی کنکور بدم قبل سربازی
      1- برگام تو پسری؟ فکر میکردم دختری://///
      2- خب چه کاریه چرا امسال آزاد ثبت نام نمیکنی و یه سال دیگه کنکور نمیدی؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      منم امسال پرستاری میرم،۱۴۰۳ کنکور میدم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مگه من گفتم کتابش چاپ شده؟من فقط پرسیدم کی تو اون حدود قرار کنکور بده؟و الان دانشجو هست!خب من میشناسم تو این انجمن که قرار ۱۴۰۱ یا ۱۴۰۲ کنکور بده
      از الانم سرو کرده جدی برا خوندن....منم خواستم ببینم کسی برا ۱۴۰۳ قصد شرکت داره
      از الان روزی سه ساعت بخون. مباحثی که ضعیفی. اصلا هم فکر نکن خیلی وقت داری. منم 1401 یا 1402 کنکور میدم البته الان روزی سه چهار ساعت میخونم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      1- برگام تو پسری؟ فکر میکردم دختری://///
      2- خب چه کاریه چرا امسال آزاد ثبت نام نمیکنی و یه سال دیگه کنکور نمیدی؟
      اره پسرمتو مشخصاتم زدم پسر کههههمن خانوادم اصرار دارن که حتما یه رشته ای مثل پرستاری که بازار کارش خوبه رو بخونم و مدرک بگیرم بعد برم دنبال آرزوم که پزشکیه میگن ممکنه سال بعد رتبت یهو خیلی بد بشه اول جای پاتو سفت کن...منم این برنامه رو ریختم که کنار پرستاری تا اون موقع شیمی و ریاضی و فیزیکم زو کامل تقویت کنم بعد اون سال راحت بشینم بیشتر تست بزنم تا رتبه ی زیر هزار بشم و برم پزشکی بعد چون یه سری درس ها بین پزشکی و پرستاری یکسانه تطبیق میزنم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن