خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط امیدوارم تا اون موقع معیارهامون عوض نشه
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها
      سلام ،من خودم فعلا دانشجو ترم ۵ هستم،قرار کنکور بدم...ولی بعد اتمام طرحم!(لطفا پیشنهاد ندید که الان اقدام کنم،هرجور باشه مجبورم...اول باید لیسانس بگیرم...)
      اگر کسی بعد سالها کنکور مجدد داده و موفق شده لطفا از تجربیاتشون بگن....اگر کسی رو میشناسید و موفق شده بیاین از روش هاشون بگید...
      اگر قرار کنکور بدین،بیاین بگید چه منابع انتخاب کردید،چطور بین دانشگاه و کنکور تعادل برقرار کردید؟

الان مثلا ما باید چیگار کنیم؟ طرحت رو حل فصل کنیم ؟ واحد های مونتد رو پاس کنیم؟
      خب یه قشر بدبختی ظهور میکنه دیگه 1403 کنکور بده مگه این سوال میخواد ؟ نمیدونم بعضیا فکر میکنن از سوال اینکه بعد سالها کنکور دادین و چطور قبول شدین جوابی مثل با جادو و یه سری ورد قبول شدم بشنون . مگه منابع 1400 با 1403 یکی خواهد بود که از الان منبع میخوای؟ الله اکبر خیلی عالیه این انجمن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

خب یه قشر بدبختی ظهور میکنه دیگه 1403 کنکور بده مگه این سوال میخواد ؟ نمیدونم بعضیا فکر میکنن از سوال اینکه بعد سالها کنکور دادین و چطور قبول شدین جوابی مثل با جادو و یه سری ورد قبول شدم بشنون . مگه منابع 1400 با 1403 یکی خواهد بود که از الان منبع میخوای؟ الله اکبر خیلی عالیه این انجمن
      زود قضاوت نکن
      من سال ۱۴۰۸ کنکور دارم.
      دیرشده؟
      از الان شروع کنم میشه؟
      چون دیر شده چیا رو حذف کنم?!?!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      زود قضاوت نکن
      من سال ۱۴۰۸ کنکور دارم.
      دیرشده؟
      از الان شروع کنم میشه؟
      چون دیر شده چیا رو حذف کنم?!?!

منم میخوام 1457 انقلاب کنم با کنکورم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jun_216 نمایش پست ها
      اره پسرمتو مشخصاتم زدم پسر کههههمن خانوادم اصرار دارن که حتما یه رشته ای مثل پرستاری که بازار کارش خوبه رو بخونم و مدرک بگیرم بعد برم دنبال آرزوم که پزشکیه میگن ممکنه سال بعد رتبت یهو خیلی بد بشه اول جای پاتو سفت کن...منم این برنامه رو ریختم که کنار پرستاری تا اون موقع شیمی و ریاضی و فیزیکم زو کامل تقویت کنم بعد اون سال راحت بشینم بیشتر تست بزنم تا رتبه ی زیر هزار بشم و برم پزشکی بعد چون یه سری درس ها بین پزشکی و پرستاری یکسانه تطبیق میزنم
      آها منطقیه
      خیلیم عالی منتظر شنیدن خبرای موفقیتت هستم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      فقط امیدوارم تا اون موقع معیارهامون عوض نشه
      اگه به هدفمون ایمان داشته باشیم سال به سال برای رسیدن به اون و تلاش براش مشتاق تر میشیم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      آها منطقیه
      خیلیم عالی منتظر شنیدن خبرای موفقیتت هستم
      عزیزمی❤️❤️❤️ایشالا بهترین ها برای شما هم پیش بیاد

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      من یا بد نوشتم یا شما بد متوجه شدی!
      دقت کنی نوشتم کیا حدود ۱۴۰۳ کنکور دارن!منظورم بچه های دهم بود!دقیقا دنبال منابع مناسب برا سال ۱۴۰۳ هستم.
      بعد دنبال جادو و غیره نیستم،لطفا دقت کن متوجه میشی منظورم برنامه ریز و ایجاد تعادل هست.
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام.
      دقت کنی نوشتم کیا حدود ۱۴۰۳ کنکور دارن!منظورم بچه های دهم بود!دقیقا دنبال منابع مناسب برا سال ۱۴۰۳ هستم.
      بعد دنبال جادو و غیره نیستم،لطفا دقت کن متوجه میشی منظورم برنامه ریز و ایجاد تعادل هست.
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      منم امسال پرستاری میرم،۱۴۰۳ کنکور میدم
      خب ،چقدر عالی😊
      از کی میخوای شرو کنی؟
      برنامه ریختی؟
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه به هدفمون ایمان داشته باشیم سال به سال برای رسیدن به اون و تلاش براش مشتاق تر میشیم
      سلام.
      خیلی خوشحالم مسیر. درست انتخاب کردی!در واقع اشتباه منو تکرار نکردی.....کنکور اصلا قابل پیش بینی نیست،مخصوصا جلسه...
      شما نظام جدید کنکور دادی؟
      برنامه ریختی؟
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

خب ،چقدر عالی
      از کی میخوای شرو کنی؟
      برنامه ریختی؟
      والا فعلا منتظرم ببینم کدوم دانشگاه و چه نیمسالی قبول میشم.
      فعلا برنامه مشخصی ندارم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      دهمی های امسال ۱۴۰۲ کنکور دارن کتابای ۱۴۰۳ دهم سال بعد میاد دوست عزیز

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره پسرمتو مشخصاتم زدم پسر کههههمن خانوادم اصرار دارن که حتما یه رشته ای مثل پرستاری که بازار کارش خوبه رو بخونم و مدرک بگیرم بعد برم دنبال آرزوم که پزشکیه میگن ممکنه سال بعد رتبت یهو خیلی بد بشه اول جای پاتو سفت کن...منم این برنامه رو ریختم که کنار پرستاری تا اون موقع شیمی و ریاضی و فیزیکم زو کامل تقویت کنم بعد اون سال راحت بشینم بیشتر تست بزنم تا رتبه ی زیر هزار بشم و برم پزشکی بعد چون یه سری درس ها بین پزشکی و پرستاری یکسانه تطبیق میزنم
      برنامت خوبه ولی یه نکته رو بهت بگم درسته دروس پایه پرستاری و پزشکی یکسانه اما فقط اسمش ما خیلی کمتر اناتومی و فیزیولوژی و میکروب و... میخونیم اصلا قابل قیاس نیست و مطمن نیستم تطبیق بزنن که اگر بزنن هم خیلی دردی ازت دوا نخواهد کرد با توجه به اون تعداد بالای واحدهای پزشکی عملا تغییر خاصی هم ایجاد نمیکنه پس زیاد رو این حساب نکن .اما تقویت دروس پایه تو تحصیل فکر خوبیه اصلا رها نکن بگی بعد اتمام درس میخونم که همه چی یادت میره .تو لیسانس راحت میشه برا کنکور امادگی گرفت به خصوص پرستاری که درسا مرتبطه خصوصا ترم اول .

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اصلا باهات موافق نیستم نظرت راجع به یه سری تایپیک ها درسته اما اینجا نه .تایپیک زده از تجربه و نظر دیگران استفاده کنه نه حرفش غیر منطقیه نه دنبال معجزه. من خودم حالم از تایپیک های مثل دو ماه به کنکوره چطور پزشکی بیارم من میتوانم و.. بهم میخوره اما این تایپیک از اون جنس نیست .به این دوستمونم افرادی که کنکور مجدد دادن و لیسانس هم گرفتن و برا هر دوش برنامه داشتن میتونن کمک کنن یا دوستان دیگه نظرشون رو میدن .کار دیگه ای که کردید قضاوت کردین که چی تو فکر این ادمه از کجا میدونی اینا تو فکرشه که هم مطرحش میکنی هم محکومش میکنی برداشت من از حرفای ایشون با شما کاملا متفاوت بود

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن