خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 61
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دوستانی که کلاس زبان رفتن کمکم کنن لطفا

سلام دوستای عزیزم

راستش من میخواستم دوره آنلاین زبان رو شروع کنم...قبلا آموزشگاهی که میرفتم کتابای for corners رو تموم کردم ولی چون خیلی وقته (حدود چهارسال) از زبان دوربودم خیلی چیزا یادم رفته ...بخاطر همین میخوام دوره رو از پایه شروع کنم و تا اخر پیش برم

حالا میخواستم ازتون بپرسم چه مجموعه کتابهایی بهتره؟ میخوام از مبتدی تا سطح عالی رو پوشش بده ... خودم خیلی گیج شدم ...نمونه کتابا رو پایین میذارم اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم کمک کنید...
      american-file-student-book-second-edition1.jpg
      1-کتابای انگلیش فایل

2-کتابای اینترچنج

pakage-top-notch-2th-edition.jpg
      3-کتابای تاپ ناچ

4-کتابای سامیت

درضمن نظرتون راجع به یادگیری زبان با دیدن فیلمای زبان اصلی چیه ؟ یسری پکیجا هست که فیلمای زبان اصلی رو با زیر نویس انگلیسی و فارسی برای اموزش گذاشتن ! این فیلما میتونن به عنوان منبع اولیه یادگیری باشن یا نه صرفا برای تقویت زبانن و برای یادگیری پایه باید دوره های اموزشی رو دید؟؟؟؟

کمک پلیییییییزززززززز
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

ویرایش توسط Frozen : 20 مرداد 1399 در ساعت 18:33

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      سلام دوستای عزیزم

راستش من میخواستم دوره آنلاین زبان رو شروع کنم...قبلا آموزشگاهی که میرفتم کتابای for corners رو تموم کردم ولی چون خیلی وقته (حدود چهارسال) از زبان دوربودم خیلی چیزا یادم رفته ...بخاطر همین میخوام دوره رو از پایه شروع کنم و تا اخر پیش برم
      حالا میخواستم ازتون بپرسم چه مجموعه کتابهایی بهتره؟ میخوام از مبتدی تا سطح عالی رو پوشش بده ... خودم خیلی گیج شدم ...نمونه کتابا رو پایین میذارم اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم کمک کنید...
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: american-file-student-book-second-edition1.jpg
مشاهده: 300
حجم: 29.5 کیلو بایت
      1-کتابای انگلیش فایل

2-کتابای اینترچنج

نام: Pakage-top-notch-2th-edition.jpg
حجم: 162.8 کیلو بایت
      3-کتابای تاپ ناچ

4-کتابای سامیت

درضمن نظرتون راجع به یادگیری زبان با دیدن فیلمای زبان اصلی چیه ؟ یسری پکیجا هست که فیلمای زبان اصلی رو با زیر نویس انگلیسی و فارسی برای اموزش گذاشتن ! این فیلما میتونن به عنوان منبع اولیه یادگیری باشن یا نه صرفا برای تقویت زبانن و برای یادگیری پایه باید دوره های اموزشی رو دید؟؟؟؟

کمک پلیییییییزززززززز

سلام . ببین ولی به نظرم بیشتر از کتاب اون جایی بهتره که دبیر زبانش خوب باشه چون من چنتا کتابو امتحان کردم میگم دنبال دبیر و اموزشگاه بهتر باش بعد کتاب بهتر. اگه هم میخوای خودت بخونی کتابای گرامر این یوز و کتاب بتی آذر کتابای خوبین برای گرامر و من افرادی دیدم که حتی گرامر کنکور هم از این کتابا میخوندن.
      ویرایش توسط Amirsh23 : 20 مرداد 1399 در ساعت 18:47

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها

سلام . ببین ولی به نظرم بیشتر از کتاب اون جایی بهتره که دبیر زبانش خوب باشه چون من چنتا کتابو امتحان کردم میگم دنبال دبیر و اموزشگاه بهتر باش بعد کتاب بهتر. اگه هم میخوای خودت بخونی کتابای گرامر این یوز و کتاب بتی آذر کتابای خوبین برای گرامر و من افرادی دیدم که حتی گرامر کنکور هم از این کتابا میخوندن.

اینا راستش مجموعه پکیج تدریسن میخوام بخرم از سایت iranlanguage
      کلاس حضوری ک دیگه معلوم نیس با توجه ب کرونا کی باز شه
      ولی نمونه تدریس معلم رو دیدم خیلی خوب بود
      حالا موندم کودوم پکیج رو انتخاب کنم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستای عزیزم

1-کتابای انگلیش فایل

2-کتابای اینترچنج

3-کتابای تاپ ناچ

4-کتابای سامیت

کمک پلیییییییزززززززز
      من خودم امریکن اینگلیش فایل خوندم کتاب های خوبین چند تا پیشنهاد برات دارم .
      فیلم و سریال انگلیسی زیاد نگاه کن بعد از یه مدت هم گوشت عادت میکنه و هم انگار دیالوگی که میگن تو ذهنت تایپ میشه اگر هم میخوای اصلاحات جدید یاد بگیری فیلم رو هم با زیرنویس فارسی و هم انگلیسی همزمان ببین که معادلشو ببینی .
      2) برای اینکه اسپیکینگت قوی شه حرفایی که میخوای با خودت بزنیو به انگلیسی بگو .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستای عزیزم

1-کتابای انگلیش فایل

2-کتابای اینترچنج

3-کتابای تاپ ناچ

4-کتابای سامیت

کمک پلیییییییزززززززز
      بستگی داره هدفت از زبان خوندن چی باشه و اینکه محدودیت زمانی داری یا نه؟ اگه قبلا یه مدت زبان رفتی همون کتابای سابقتو شروع کن مرور کردن.یه عالمه منابع رایگان خوب برای زبان یاد گرفتن هست. یکیش یوتیوب خیلی راحت میتونی چنتا کانال خوب آموزشی پیدا کنی درسته فقط انگلیسی حرف میزنن ولی راه میوفتی چون صفر صفر که نیستی. در کنار اون پکیج نیاز نیست خودت شروع کن فیلم و سریال دیدن.ترجیحا سیت کام (مثل friends و how i met your mother ) و غیره و سعی کن بیشتر سیت کام های جدید ببینی که مدرن تر و زبانش به حال حاضر نزدیک تره. در کل اگه میخوای کتاب جدا هم بگیری چنتا self study بخر مثل grammar in use و با اون کار کن برای لغت هم هرچی فیلم و سریال و انیمیشن ببینی بهتر میشی به نظر من کتاب جداگانه نیاز نداره ولی oxford picture dictionary برای خیلی از کلمات پر کاربرد خوبه. در کل هرچی خودتو بیشتر در گیر یه زبان کنی سریع تر پیشرفت میکنی. همون یوتیوب حتما نیاز نیست بری کانالای آموزشی،هر علاقه ای که داشته باشی یه ویدیو تو یوتیوب دربارش هست و میتونی ساعت ها هم سرگرم شی هم زبانت بهتر شه. اگر واقعا هدفت تسلط روی مکالمه و روون حرف زدنه هر کلاس زبانی هم بری تا این کارا رو نکنی خیلی نمیشه پیشرفت کرد
      ببخشید طولانی شد ایشالا به هدفت برسی

(ویرایش:من خودم تاپ ناچ و سامیت خوندم حدود چهار سال پیش تموم کرد )
      ویرایش توسط Arash_schulzy : 20 مرداد 1399 در ساعت 19:37

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Believer نمایش پست ها
      من خودم امریکن اینگلیش فایل خوندم کتاب های خوبین چند تا پیشنهاد برات دارم .
      فیلم و سریال انگلیسی زیاد نگاه کن بعد از یه مدت هم گوشت عادت میکنه و هم انگار دیالوگی که میگن تو ذهنت تایپ میشه اگر هم میخوای اصلاحات جدید یاد بگیری فیلم رو هم با زیرنویس فارسی و هم انگلیسی همزمان ببین که معادلشو ببینی .
      2) برای اینکه اسپیکینگت قوی شه حرفایی که میخوای با خودت بزنیو به انگلیسی بگو .

مرسی ازت
      فقط اینکه انگلیش فایل بعد خوندن هر 5 کتابش میتونی به یه سطح قابل قبول برسی؟ اگه در کنارش همون فیلم و انیمیشن زبان اصلی و ... هم ببینم البته
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط oldgunner نمایش پست ها
      بستگی داره هدفت از زبان خوندن چی باشه و اینکه محدودیت زمانی داری یا نه؟ اگه قبلا یه مدت زبان رفتی همون کتابای سابقتو شروع کن مرور کردن.یه عالمه منابع رایگان خوب برای زبان یاد گرفتن هست. یکیش یوتیوب خیلی راحت میتونی چنتا کانال خوب آموزشی پیدا کنی درسته فقط انگلیسی حرف میزنن ولی راه میوفتی چون صفر صفر که نیستی. در کنار اون پکیج نیاز نیست خودت شروع کن فیلم و سریال دیدن.ترجیحا سیت کام (مثل friends و how i met your mother ) و غیره و سعی کن بیشتر سیت کام های جدید ببینی که مدرن تر و زبانش به حال حاضر نزدیک تره. در کل اگه میخوای کتاب جدا هم بگیری چنتا self study بخر مثل grammar in use و با اون کار کن برای لغت هم هرچی فیلم و سریال و انیمیشن ببینی بهتر میشی به نظر من کتاب جداگانه نیاز نداره ولی oxford picture dictionary برای خیلی از کلمات پر کاربرد خوبه. در کل هرچی خودتو بیشتر در گیر یه زبان کنی سریع تر پیشرفت میکنی. همون یوتیوب حتما نیاز نیست بری کانالای آموزشی،هر علاقه ای که داشته باشی یه ویدیو تو یوتیوب دربارش هست و میتونی ساعت ها هم سرگرم شی هم زبانت بهتر شه. اگر واقعا هدفت تسلط روی مکالمه و روون حرف زدنه هر کلاس زبانی هم بری تا این کارا رو نکنی خیلی نمیشه پیشرفت کرد
      ببخشید طولانی شد ایشالا به هدفت برسی

(ویرایش:من خودم تاپ ناچ و سامیت خوندم حدود چهار سال پیش تموم کرد )

والا هدفم اینه تو انگلیسی به درجه خفن بودن برسم در کل دوست دارم زبانم قوی باشه محدودیت زمانی هم ندارم
      یوتیونب دسترسی ندارم متاسفانه
      دیدن فیلمای زبان اصلی به تنهایی کافیه ؟ یا اینکه بنظرت یه دوره آموزشی ببینم و همزمان از اونا استفاده کنم موثر تره ؟
      +
      مرسی از توضیح جامع و کاملت ^^
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

والا هدفم اینه تو انگلیسی به درجه خفن بودن برسم در کل دوست دارم زبانم قوی باشه محدودیت زمانی هم ندارم
      یوتیونب دسترسی ندارم متاسفانه
      دیدن فیلمای زبان اصلی به تنهایی کافیه ؟ یا اینکه بنظرت یه دوره آموزشی ببینم و همزمان از اونا استفاده کنم موثر تره ؟
      +
      مرسی از توضیح جامع و کاملت ^^
      خواهش
      به تنهایی که نه ولی یکی از بهترین راهای تقویت مکالمس. من زیاد آشنایی با دوره های آموزشی که میگی ندارم من همون کلاس زبان رفتم. ولی اینطور بهت بگم که اون سالی که من تموم کردم تو کلاس من کلا دو نفر دیگه و خودم تا یه حد خوبی میتونستیم حرف بزنیم و هر سه تامون هم شدیدا تو فاز فیلم و سریال بودیم و باهم همیشه انگلیسی حرف میزدیم.کلاس زبان و همین دوره ها مهمن ولی به نظرم نباید آدم فقط به اونا اکتفا کنه و در کنارش هر چقدر خودتو درگیر زبان کنی بهتره.آهنگ،فیلم،چرخیدن تو وب،کتاب. گرچه تا خودت راهای مختلف رو امتحان نکنی و با آزمون و خطا پیش نری به یه جواب کامل نمیرسی چون همه با هم فرق دارن ولی اگه یه ذهنیت کلی بخوای داشته باشی اینه که بهش به چشم تفریح کردن نگاه کنی و سعی کنی لذت ببری

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستای عزیزم

1-کتابای انگلیش فایل

2-کتابای اینترچنج

3-کتابای تاپ ناچ

4-کتابای سامیت

کمک پلیییییییزززززززز
      اگه بعدا استفاده کردی و نتیجه گرفتی به منم خبر بده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      فور کورنرز خودش کتاب قوی هستش . ضمنا حالا تو یوتیوب یه سرچی بزنین اکثر افرادی که میخواستن اپلای کنن کلاس زبان خاصی نرفتن و همین با لیسیننگ های VoA و کارتن باب اسفنجی پیش رفتن .
      التبه که تلاش زیادی کردن .
      اگه یوتیوب دسترسی دارین کلیپ زیر رو ببینید و تصمیم بگیرین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      فور کورنرز خودش کتاب قوی هستش . ضمنا حالا تو یوتیوب یه سرچی بزنین اکثر افرادی که میخواستن اپلای کنن کلاس زبان خاصی نرفتن و همین با لیسیننگ های VoA و کارتن باب اسفنجی پیش رفتن .
      التبه که تلاش زیادی کردن .
      اگه یوتیوب دسترسی دارین کلیپ زیر رو ببینید و تصمیم بگیرین

نه والا...گفتم ک دسترسی ب یوتیوب ندارم
      فورکرنرز هم فراموش کردم و بین پکیج هایی ک دیدم واسه تدریسا این کتابو نذاشتن...حالا نمیدونم خودم تنهایی بتونم هرچهارتا کتابشو مرور کنم یا نه ! البته ک حوصلم نمیگیره و ترجیحم اینه فیلم تدریس ببینم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستای عزیزم

1-کتابای انگلیش فایل

2-کتابای اینترچنج

3-کتابای تاپ ناچ

4-کتابای سامیت

کمک پلیییییییزززززززز
      درود تعریف american English file رو زیاد شنیدم...
      البته اگه میخوای مدرک آیلتس بگیری باید بری دوره های آیلتس رو شرکت کنی...میتونی بری یه آکادمی زبان خوب بهشون بگی که میخوام تو کلاسای آیلتس شرکت کنم...اگه سطح زبانت خوب بود میتونی بری شرکت کنی
      و بنظرم خودت تنهایی تو خونه نخون چون بازدهی زیادی نداره...حتما برو یه آکادمی ثبت نام کن
      من خودم الان touchstone 4 میخونم...بعد اینکه این کتاب تمام شد میمونه دو کتاب دیگه... view point 1&2...بعد این وارد دوره آیلتس میشم
      اگه سوال دیگه ای بود بپرس

گودلاک

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      درود تعریف american English file رو زیاد شنیدم...
      البته اگه میخوای مدرک آیلتس بگیری باید بری دوره های آیلتس رو شرکت کنی...میتونی بری یه آکادمی زبان خوب بهشون بگی که میخوام تو کلاسای آیلتس شرکت کنم...اگه سطح زبانت خوب بود میتونی بری شرکت کنی
      و بنظرم خودت تنهایی تو خونه نخون چون بازدهی زیادی نداره...حتما برو یه آکادمی ثبت نام کن
      من خودم الان touchstone 4 میخونم...بعد اینکه این کتاب تمام شد میمونه دو کتاب دیگه... view point 1&2...بعد این وارد دوره آیلتس میشم
      اگه سوال دیگه ای بود بپرس

گودلاک

مرسی وایتکس جان میگی درود یاد سبطی میفتم البته اون میگه : دولود
      اره تعریف کتابای تاچ استون و ویوپوینت هم شنیدم

ولی خب مجبورم تو خونه بخونم چون اموزشگاها باز نیست
      درضمن من تو این پکیج هایی ک میگم دیدم هر کتاب رو تو 30 ساعت نهایت تموم میکنن
      ولی منکه کلاس زبان میرفتم هر کتاب رو 4 ترم میگفتن ! هر ترم یک ماه و نیم بود ! سه جلسه هم در هفته ! هزینش بماند ! کلی وقتمم میرفت کلاسم وقت پرتی زیاد داشت ! ما ک مث شما جوون نیسیم باید یخورده بجمبیم )))
      الان خودت با خوندن تاچ استون در چ سطحی هستی؟
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مرسی وایتکس جان میگی درود یاد سبطی میفتم البته اون میگه : دولود
      اره تعریف کتابای تاچ استون و ویوپوینت هم شنیدم

ولی خب مجبورم تو خونه بخونم چون اموزشگاها باز نیست
      درضمن من تو این پکیج هایی ک میگم دیدم هر کتاب رو تو 30 ساعت نهایت تموم میکنن
      ولی منکه کلاس زبان میرفتم هر کتاب رو 4 ترم میگفتن ! هر ترم یک ماه و نیم بود ! سه جلسه هم در هفته ! هزینش بماند ! کلی وقتمم میرفت کلاسم وقت پرتی زیاد داشت ! ما ک مث شما جوون نیسیم باید یخورده بجمبیم )))
      الان خودت با خوندن تاچ استون در چ سطحی هستی؟
      خواهش جون
      بله کتابای خوبی هستن البته همه این کتابایی که گفته بودی همشون یه هدف رو دنبال میکنن: بالابردن سطح زبان انگلیسی فرد
      واسه ما کلاسای آنلاین میذارن 3 روز در هفته...جلسه ای دو ساعت...هر کتابی رو تو 3 ترم تمام میکنن و هر ترم 1 ماه و 180 تومن
      بله قبول دارم پرتی زیاد داره...ولی خود معلم بهت درس بده از نظر من خیلی بهتره، ممکنه نظر شما فرق کنه همون اسپیکینگی هم که تو کلاس با معلم و بقیه داری بهت کمک میکنه گرامر هایی که یاد گرفتی رو عملی اجرا کنی
      ای بابا شما هم جوونی
      از سطح خودم راضی هستم در حدی هست که بیشتر آزمونای قلم چی زبان 100 میزنم(البته افتخار آنچنانی هم نیست چون اصلا تاثیر نداره ) و اینکه یه فیلم بدون زیرنویس فارسی و میتونم بفهمم مکالماتشون چیه من از کلاس هفتم تا الان یه سر کلاس زبان میرم البته

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

نه والا...گفتم ک دسترسی ب یوتیوب ندارم
      فورکرنرز هم فراموش کردم و بین پکیج هایی ک دیدم واسه تدریسا این کتابو نذاشتن...حالا نمیدونم خودم تنهایی بتونم هرچهارتا کتابشو مرور کنم یا نه ! البته ک حوصلم نمیگیره و ترجیحم اینه فیلم تدریس ببینم

صد در صد که فورکورنر نمیشه تنها خوند چون قالب تدریس شخصی نداره . ولی حالا درستش رو بگیم حضوری جلسات زبانمون اون کیفیت لازم زبان اموزی رو نداشت . یارو جر میخورد سر کلاس چه برسه به الان که شده انلاین . بنظرم
      504 رو وردار و از کارتن باب اسفنجی شروع کن لعت حفظ کردن و استفادش تو روزمره تا این وضع درست شه . ضمنا از قدیم یه پکیجی بود که خیلی مشهور بود و کمک میکرد نمیدونم مرشد بود اسمش اونم خوب بود .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن