خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 61
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      سلام دوستای عزیزم

راستش من میخواستم دوره آنلاین زبان رو شروع کنم...قبلا آموزشگاهی که میرفتم کتابای for corners رو تموم کردم ولی چون خیلی وقته (حدود چهارسال) از زبان دوربودم خیلی چیزا یادم رفته ...بخاطر همین میخوام دوره رو از پایه شروع کنم و تا اخر پیش برم

حالا میخواستم ازتون بپرسم چه مجموعه کتابهایی بهتره؟ میخوام از مبتدی تا سطح عالی رو پوشش بده ... خودم خیلی گیج شدم ...نمونه کتابا رو پایین میذارم اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم کمک کنید...
      فایل پیوست 93822
      1-کتابای انگلیش فایل

2-کتابای اینترچنج

فایل پیوست 93823
      3-کتابای تاپ ناچ

4-کتابای سامیت

درضمن نظرتون راجع به یادگیری زبان با دیدن فیلمای زبان اصلی چیه ؟ یسری پکیجا هست که فیلمای زبان اصلی رو با زیر نویس انگلیسی و فارسی برای اموزش گذاشتن ! این فیلما میتونن به عنوان منبع اولیه یادگیری باشن یا نه صرفا برای تقویت زبانن و برای یادگیری پایه باید دوره های اموزشی رو دید؟؟؟؟

کمک پلیییییییزززززززز
      حقیقتا بیشترش به خود آدم برمیگرده.
      در مورد کتاب منم تاچ استون و ویوپوینت رو تموم کردم و خیلی راضی بودم. البته بعضی جاها معلمی که داشتیم به کتاب ایراد میگرفت ولی در کل از بقیه کتابا بالاتر بود. اینم یادمه معلمامون برای کلاسای خصوصی (حالا نمیگم آیلتس چون مطمئن نیستم) از american english file استفاده میکردن.
      فیلم انگلیسیم تو اوقات فراغت ببین سعی کن ژانر و سبک مورد علاقتو پیدا کنی فیلم و سریال زیاد ببین یه طوریکه کار مستمر (و البته تفریحی) بشه بعدشم به مرور زمان کلمات تو ذهن نقش میبنده.
      برا تقویت وکب به شدت کتابای موضوعی مث کتاب اکسفورد که سه سطح مبتدی و اینترمیدیت و پیشرفته داره عااالیه.
      رمان یا کمیک یا هرچی با سلیقت بیشتر سازگاره هم خوبه.
      در کل زبان رو آدم به عناون تفریح بهش نگاه کنه خیلی خوبه راحت تر میاد بالا خودم حداقل اینطوری بودم.
      موفق باشی.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان نظرتون رو در مورد کتاب های Essential_Grammar_in_Use هم بگین
      در کل چه کتابی رو برای گرامر پیشنهاد میدید؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      دوستان نظرتون رو در مورد کتاب های Essential_Grammar_in_Use هم بگین
      در کل چه کتابی رو برای گرامر پیشنهاد میدید؟
      بتی آزر یه کتاب آبی رنگ داره خیلی کاملو و جامعه. اکثرا به عنوان مرجع استفاده میکنن ولی میشه به عنوان کتاب آموزشی هم ازش استفاده کرد از دلایل معروفیتشم همینه فک کنم.
      فقط عین کتابای دینی یجوریه تا درسای قبل رو نخونی کامل نمیفهمی درسای جلوتر چی میگه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahy.dr80 نمایش پست ها
      در مورد کتاب منم تاچ استون و ویوپوینت رو تموم کردم و خیلی راضی بودم. البته بعضی جاها معلمی که داشتیم به کتاب ایراد میگرفت ولی در کل از بقیه کتابا بالاتر بود. اینم یادمه معلمامون برای کلاسای خصوصی (حالا نمیگم آیلتس چون مطمئن نیستم) از american english file استفاده میکردن.
      فیلم انگلیسیم تو اوقات فراغت ببین سعی کن ژانر و سبک مورد علاقتو پیدا کنی فیلم و سریال زیاد ببین یه طوریکه کار مستمر (و البته تفریحی) بشه بعدشم به مرور زمان کلمات تو ذهن نقش میبنده.
      برا تقویت وکب به شدت کتابای موضوعی مث کتاب اکسفورد که سه سطح مبتدی و اینترمیدیت و پیشرفته داره عااالیه.
      در کل زبان رو آدم به عناون تفریح بهش نگاه کنه خیلی خوبه راحت تر میاد بالا خودم حداقل اینطوری بودم.
      موفق باشی.
      درود جون
      ​الان چه کتابی میخونی؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      درود جون
      ​الان چه کتابی میخونی؟
      درود آنخ ماهو نثارت
      الآن که دینی و فارسی و عربی و غیره
      ولی حقیقتا تمام مطالعه انگلیسی من تو این ایام خلاصه میشه به ویدئوهای مجری های تاک شو های انگلیسی و زیرنویس های انگلیسی انیمه هایی که میبینم.(های های های )
      حالا کنکور تموم شه تو برنامم یکم مطلعه رمانی چیزی میزارم.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود آنخ ماهو نثارت
      الآن که دینی و فارسی و عربی و غیره
      ولی حقیقتا تمام مطالعه انگلیسی من تو این ایام خلاصه میشه به ویدئوهای مجری های تاک شو های انگلیسی و زیرنویس های انگلیسی انیمه هایی که میبینم.(های های های )
      حالا کنکور تموم شه تو برنامم یکم مطلعه رمانی چیزی میزارم.
      درود خدایان بهت
      اوهوم چه خوب
      ولی حیفی بخدا...برو دوره آیلتس شرکت کن...من جای تو بودم که تاچ استون و ویو پوینت رو تموم کرده یه راست میرفتم شرکت میکردم که تا قبل 21 سالگی مدرک بگیرم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، من تاپ ناچ و سامیت رو اخر کلاسای زبان خوندم و این کتابا اصلا برای مرور از پایه مناسب نیستن و سطحشون پیشرفته س، پس بین بقیه پکیج ها انتخاب کن و بعدش اینا.
      ب عنوان کسی ک از هر ده تا ازمون هشت نه تاش زبانش ۱۰۰ عه و هرمقطع رو با معدل کامل تموم کرده به نظرم مهمترین چیز توی زبان مخصوصا اگه بخوای خفن بشی توش و برای ایلتس و تافل، لغته. که برای اون هم من ۵۰۴ خوندم و خوب بود. لغات رایج رو داره. منتها چیزی که هست تو باید خانواده کلمات رو هم یاد بگیری، ینی یه کلمه میخونی اسم و صفت و فعل و قید و همه چیشو از ریشه درو کن. یا معنی مختلف کلمه ها و ترکیب هاشون. بعد که اینا رو یاد گرفتی باید با اهنگ گوش دادن یا دیدن فیلمای کوتاه تثبیتشون کنی، اول نباید بری سراغ فیلم و این چیزا.
      و نکته بعدیم گرامره. گرامرای زبان اصلا سخت نیست، یعنی با حل کردن چندتا مثال و هر از گاهی دوره، اگه پتانسیل یاد گرفتن زبانت خوب باشه حتما یاد میگیریش. گرامرهای پایه رو همزمان با لغت ها بخون و تمرین کن. لغت های سخت و زیاد رو هرروز دوره بکن، اونایی که مربوط به قبلن رو میگم. و در نهایت که راه افتادی با فیلم های کوتاه، مثلا هر اپیزود یه سریال نهایت ۲۰ دقیقه ای ببین که چطور از کلمات استفاده میکنن. یاد گرفتن زبان یه پروسه طولانیه، من از روی تجربه میگم که از کلاس چهارم کلاس زبان میرفتم، ینی از ۹سالگی! پس چیزی نیست که یهو بشه جمعش کرد. فیلم دیدن و اشنا شدن با لهجه ها و لغتای اکتیو توی انگلیسی مراحل اخره که تو به تسلط تقریبی رسیدی و میتونی چیزی که میشنوی رو حداقل به همون زبان سینک کنی برای خودت، منظورم وقتیه که مثلا اگه میخوای یه جمله بگی یا یه جمله میشنوی، اون رو به فارسی تصور نکنی و همونطور انگلیسی بسازیش. وقتی به اونجا رسیدی بشین فیلم طولانی ببین و حال کن. فعلا همینا رو حضور ذهن دارم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      درود خدایان بهت
      اوهوم چه خوب
      ولی حیفی بخدا...برو دوره آیلتس شرکت کن...من جای تو بودم که تاچ استون و ویو پوینت رو تموم کرده یه راست میرفتم شرکت میکردم که تا قبل 21 سالگی مدرک بگیرم

اتفاقا تا قبل شروع کنکور خوندن (تابستون سال پیش) خیلی تو فکرش و رفتن بودم ولی یکم پرس و جو و تحقیق کردم دیدم قبل لیسانس رفتن (من ریاضیم راستی) سخته حداقل من در حدش نبودم. واس همین گذاشتم لیسانسم تموم شد بگیرم مدرکشو. تاچ استون کار کردی پس میدونی ببین کسایی که به آخرای b2 و کلا به c1 میرسن دیگه خودشون بلدن چجوری بخونن خودتم الآن تقریبا میدونی چجوری خودت کتابارو بخونی. دیگه اینجوری خلاصه.
      بعدشم 4.200 پول بی زبون از کجا بیارم
      در ضمن من ویوپوینت 2 رو خودم خوندم و صد البته به خوبی پیشروی با کلاس و دبیر نیست ولی خب جالب بود. ببینیم کنکور زبان چه میکنیم
      ویرایش توسط mahy.dr80 : 21 مرداد 1399 در ساعت 05:08

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا تا قبل شروع کنکور خوندن (تابستون سال پیش) خیلی تو فکرش و رفتن بودم ولی یکم پرس و جو و تحقیق کردم دیدم قبل لیسانس رفتن (من ریاضیم راستی) سخته حداقل من در حدش نبودم. واس همین گذاشتم لیسانسم تموم شد بگیرم مدرکشو. تاچ استون کار کردی پس میدونی ببین کسایی که به آخرای b2 و کلا به c1 میرسن دیگه خودشون بلدن چجوری بخونن خودتم الآن تقریبا میدونی چجوری خودت کتابارو بخونی. دیگه اینجوری خلاصه.
      بعدشم 4.200 پول بی زبون از کجا بیارم

هرجا هستی موفق باشی
      واقعا پولش زیاده من برگام ریخته...فکر کنم خیلی گرونتر هم بشه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

والا هدفم اینه تو انگلیسی به درجه خفن بودن برسم در کل دوست دارم زبانم قوی باشه محدودیت زمانی هم ندارم
      یوتیونب دسترسی ندارم متاسفانه
      دیدن فیلمای زبان اصلی به تنهایی کافیه ؟ یا اینکه بنظرت یه دوره آموزشی ببینم و همزمان از اونا استفاده کنم موثر تره ؟
      +
      مرسی از توضیح جامع و کاملت ^^
      آقا جون ینی چی به یوتیوب دسترسی نداری مثلا فکر کردی ماها که دسترسی داریم ترکیه زندگی میکنیم؟؟:/ نه بابا ما هم همینجاییم:/ یه فندق شکن میخوای روشن کنیا
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مرسی ازت
      فقط اینکه انگلیش فایل بعد خوندن هر 5 کتابش میتونی به یه سطح قابل قبول برسی؟ اگه در کنارش همون فیلم و انیمیشن زبان اصلی و ... هم ببینم البته
      ببین عزیزم اینگلیش فایل همه ی گرامر و داره مثلا ما تو کلاس چند نفر بودیم همه هم همین کتابو میخوندیم ولی بعضیا بازم خوب صحبت نمیکردن کتاب عالیهه ولی فعالیت های جانبی هم مهمه اینکه چه قدر گرامرو تکرار میکنی و باهاش جمله میسازی تا تو ناخودآگاهت دیگه فرمولی بلد نباشی و فقط جمله ها ناخودآگاه با تکرار زیاد مثل زبان مادری از دهانت بیرون بیان یعنی اول فرمول یادبگیر بعد انقدر کاربردیش کنی که دیگه نیازی به فرمول نباشه و اینکه فیلم و سریال حتماااا زیاد نگاه کن هر چه بیشتر بهتر هرچی بیشتر گوش بدی علاوه بر اینکه بهتر میشه لیستنینگت حرف زدنت هم بهتر میشه پس کتاب فقط بیس بهت یاد میده که نقش مهمی هم داره لازمه ولی کافی نیست

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

صد در صد که فورکورنر نمیشه تنها خوند چون قالب تدریس شخصی نداره . ولی حالا درستش رو بگیم حضوری جلسات زبانمون اون کیفیت لازم زبان اموزی رو نداشت . یارو جر میخورد سر کلاس چه برسه به الان که شده انلاین . بنظرم
      504 رو وردار و از کارتن باب اسفنجی شروع کن لعت حفظ کردن و استفادش تو روزمره تا این وضع درست شه . ضمنا از قدیم یه پکیجی بود که خیلی مشهور بود و کمک میکرد نمیدونم مرشد بود اسمش اونم خوب بود .

پکیج نصرت رو میگید ؟ والا من از اون خوشم نیومد بیشتر گفت و گو رو یاد میده بهت..اصولی قواعد و... نمیگه

راستش واسه لغت نمیدونم از چه منبعی استفاده کنم؟

504 واژه
      1400 واژه
      vocabulary in use
      oxford word skills
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

پکیج نصرت رو میگید ؟ والا من از اون خوشم نیومد بیشتر گفت و گو رو یاد میده بهت..اصولی قواعد و... نمیگه

راستش واسه لغت نمیدونم از چه منبعی استفاده کنم؟

504 واژه
      1400 واژه
      vocabulary in use
      oxford word skills
      504 لغت خوبه
      من یه زمانی خونده بودمش خیلی از لغات مهم و پرکاربرد رو داشت واسه هر کدومم چند تا مترادف معروف
      خاک تو سرم که ادامه ندادم الان کل کتابشو حفظ بودم
      ویرایش توسط VENOM.M : 21 مرداد 1399 در ساعت 12:16

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      موفق باشی.

مرسی مرسیییی خیلی لطف کردی
      فقط واسه لغت بنظرت کودوم اینا بهتره ؟
      راستش من خودم بیشتر با وکبیولری این یوز حال کردم تو کلاس زبانمم قبلا این کتاب تدریس میشد
      ولی باز نظر شما چیه؟

504 واژه
      1400 واژه
      vocabulary in use
      oxford word skills

و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      آقا جون ینی چی به یوتیوب دسترسی نداری مثلا فکر کردی ماها که دسترسی داریم ترکیه زندگی میکنیم؟؟:/ نه بابا ما هم همینجاییم:/ یه فندق شکن میخوای روشن کنیا

بله چشم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن