خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من این منابع رو خوندم برای تست سخت چی پیشنهاد میکنین؟
      شیمی یازدهم و دوازدهم جلد اول مبتکران (برای دهم یه قسمتایی رو از مبتکران خوندم ولی نه همشو) شیمی حدودا بین 25 تا 35 زدم مبتکران ها رو کامل خوندم..
      فیزیک دوازدهم میکرو + دهم یازدهم خیلی سبز و میکرو +سه سطحی پایه یازدهم فیزیک 32 زدم فیزیک دوازدهمم تو کنکور اصلا نتونستم بزنم اتمیم نخونده بودم
      زیست میکرو دهم و یازدهم+خیلی سبز دوازدهم+زیست پایه خیلی سبز بعضی قسمتاش رو کار کردم زیستم تو کنکور 54 زدم
      ریاضی پایه میکرو (قسمت یازدهمش رو کامل کار کردم)+جامع مهر و ماه ریاضی حدود 20 زدم ریاضیم ضعیفه و تو کنکور واسش کم وقت گذاشتم
      عربی خیلی سبز پایه+12 تو کنکور 58 زدم
      دینی خیلی سبز پایه +12 تو کنکور 60 زدم کامل دینی نخونده بودم.....دینی سفیر خرد واقعا خوبه؟
      ادبیات سبطی کمکی توی افزایش درک ادبی میکنه یا نه من کلا ادبیاتم ضعیفه منفی نزده باشم خدام رو شکر میکنم
      زبان واسه ریدینگ چی خوبه ؟ منظورم قسمت آموزشش نیست میخوام ریدینگای قوی داشته باشه (اگه منبع خارجی هم کار کردین بگین)
      من جمع بندی خوبی نداشتم یکی از دلایل کم زدن هم همین بوده

2. Top | #47
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      تا روی منبع نرمال مسلط نشد اصلن نمیشه سمت منبع سخت رفت فقط هی مجبور میشن پاسخنامه بخونن که فایده ای نداره
      این الان جو بعد کنکوره کتاب انبار میکنن هیچکدومم وقت نمیکنن بخونن
      منم با ایشون موافقم
      تو تاپیک قبلیم گفتم فکر نکنین الان باید منابع خیلی شاخی بخونین
      لطفا با توجه به سطح خودتون نه سطح کنکور یه منبع انتخاب کنین
      اونو اوکی شید بعد برید سراغ یه منبع بالاتر
      از الانم لازم نیس همه رو تهیه کنین دور و برتون شلوغ شه
      هر درس فقط یک منبع کافیه

3. Top | #48
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      من این منابع رو خوندم برای تست سخت چی پیشنهاد میکنین؟
      شیمی یازدهم و دوازدهم جلد اول مبتکران (برای دهم یه قسمتایی رو از مبتکران خوندم ولی نه همشو) شیمی حدودا بین 25 تا 35 زدم مبتکران ها رو کامل خوندم..
      فیزیک دوازدهم میکرو + دهم یازدهم خیلی سبز و میکرو +سه سطحی پایه یازدهم فیزیک 32 زدم فیزیک دوازدهمم تو کنکور اصلا نتونستم بزنم اتمیم نخونده بودم
      زیست میکرو دهم و یازدهم+خیلی سبز دوازدهم+زیست پایه خیلی سبز بعضی قسمتاش رو کار کردم زیستم تو کنکور 54 زدم
      ریاضی پایه میکرو (قسمت یازدهمش رو کامل کار کردم)+جامع مهر و ماه ریاضی حدود 20 زدم ریاضیم ضعیفه و تو کنکور واسش کم وقت گذاشتم
      عربی خیلی سبز پایه+12 تو کنکور 58 زدم
      دینی خیلی سبز پایه +12 تو کنکور 60 زدم کامل دینی نخونده بودم.....دینی سفیر خرد واقعا خوبه؟
      ادبیات سبطی کمکی توی افزایش درک ادبی میکنه یا نه من کلا ادبیاتم ضعیفه منفی نزده باشم خدام رو شکر میکنم
      زبان واسه ریدینگ چی خوبه ؟ منظورم قسمت آموزشش نیست میخوام ریدینگای قوی داشته باشه (اگه منبع خارجی هم کار کردین بگین)
      من جمع بندی خوبی نداشتم یکی از دلایل کم زدن هم همین بوده
      منبع شیمیتون خوبه . ولی باید یه بار درست و حسابی کتاب های مبتکران رو بخونید . از اول اول .
      برای جمع بندی شیمی هم موج آزمون پیشنهاد میشه شدیدا.

برای فیزیک مجموعه ۴ جلدی نشر الگو رو پیشنهاد میکنم : تست دهم + تست یازدهم + دوجلدی دوازدهم

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      منبع شیمیتون خوبه . ولی باید یه بار درست و حسابی کتاب های مبتکران رو بخونید . از اول اول .
      برای جمع بندی شیمی هم موج آزمون پیشنهاد میشه شدیدا.

برای فیزیک مجموعه ۴ جلدی نشر الگو رو پیشنهاد میکنم : تست دهم + تست یازدهم + دوجلدی دوازدهم
      سلام وقتتون بخیر.من منابع ادبیاتم کلا نشر الکو هست فقط در مورد واژگان و املا، حس میکنم لقمه برای خوندن با کلاس های شاهین زاد جالبتره. درسته زیاده ظاهرا ولی خب منم ۱۴۰۱ ای هستم.در همه زبان ها فهمیدم با کمک لغات خیلی یادگیری روانتر میشه. نظرتون در مورد لقمه طلایی لغت و املا مهر و ماه چیه؟
      برای واژگان زبان واژه نامه جیبی کتاب مبتکران خوبه؟
      برای واژگان عربی لقمه طلایی رو خیلی میپسندم مگر اینکه بگید ایرادات نگارشی و چاپی دارن.ممنون میشم نظرتون رو اعلام بفرمایید

5. Top | #50
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hooty.bugatti نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر.من منابع ادبیاتم کلا نشر الکو هست فقط در مورد واژگان و املا، حس میکنم لقمه برای خوندن با کلاس های شاهین زاد جالبتره. درسته زیاده ظاهرا ولی خب منم ۱۴۰۱ ای هستم.در همه زبان ها فهمیدم با کمک لغات خیلی یادگیری روانتر میشه. نظرتون در مورد لقمه طلایی لغت و املا مهر و ماه چیه؟
      برای واژگان زبان واژه نامه جیبی کتاب مبتکران خوبه؟
      برای واژگان عربی لقمه طلایی رو خیلی میپسندم مگر اینکه بگید ایرادات نگارشی و چاپی دارن.ممنون میشم نظرتون رو اعلام بفرمایید
      سلام
      ببینید منابع لغت تفاوت خاصی ندارن که بخواید وسواس بخرج بدید
      مهم اینه خیلی مرور کنید لغاتو
      با هر کتابی که بیشتر ارتباط میگیرید لغت بخونید

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلاممم بچه ها برای دینی یه کتاب فوق العاده چی خوب هس ؟سفیرخرد امسال پاسخنامه زده واسه سوالاش ؟؟پارسال یادمه نداشت

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimolaei نمایش پست ها
      سلاممم بچه ها برای دینی یه کتاب فوق العاده چی خوب هس ؟سفیرخرد امسال پاسخنامه زده واسه سوالاش ؟؟پارسال یادمه نداشت
      خیلی سبز و میکرو طلایی گاج هر دو خوبن

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلییی ممنونم برای ریاضی بچه ها فک میکنین بین نردبام جامع و ای کیو پلاس کدومش بهتره ؟چه فرقی دارن ؟؟

9. Top | #54
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلییی ممنونم برای ریاضی بچه ها فک میکنین بین نردبام جامع و ای کیو پلاس کدومش بهتره ؟چه فرقی دارن ؟؟
      این کتابا سطحشون برای شزوع و آموزش اصلا مناسب نیست برای تکمیل و تست تالیفی هستن
      برای شروع مهروماه و ریاضی با طعم گلابی خوبن
      اگه برای تستهای تالیفی و سخت میخوایید نردبام بهتر پوشش میده تستهای سخت رو

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درحد درس بلدم ریاضی رو .قبلا سوالات معلم مون و تاحدودی از خیلی سبز رو کار کردم .الان برای سطح بالا ای کیو پلاس در چه حدی هست؟نردبام و ای کیو پلاس چه تفاوت هایی دارن میخوام مطمئن بشم بعد یکی رو بگیرم .ممنوونم راهنمایی میکنین

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درحد درس بلدم ریاضی رو .قبلا سوالات معلم مون و تاحدودی از خیلی سبز رو کار کردم .الان برای سطح بالا ای کیو پلاس در چه حدی هست؟نردبام و ای کیو پلاس چه تفاوت هایی دارن میخوام مطمئن بشم بعد یکی رو بگیرم .ممنوونم راهنمایی میکنین
      گاج تازه منتشر کرده آیکیو ریاضی جدید رو با معلف های جدید
      گاج هم خودش نمیدونه داره چه میکنه

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منظورت همین ای کیو پلاس هست ؟بنظرت چه کتابی الان بهتره سطح بالا باشه ؟؟

13. Top | #58
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      Up
      سلام وقت بخیر بنظرتون کتاب جامع فیزیک مهرماه بهتره یا میکروطلایی؟با دلیل . ممنون ❤️
      "دردی که انسان را ب سکوت وا میدارد
      بسیار سنگین تر از دردیست
      ک انسان را ب فریاد وا می‌دارد!
      و انسان ها فقط به فریاد هم میرسند
      نه به سکوت هم.."

فروغ فرخزاد

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن