خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب تست شیمی خفن معرفی کنید .. میکرو زدم. دوباره میخام بزنمش. فار و نردبام شیمی دیدم هم حرف زیادی برا گفتن نداشتن. خیلی سبزم که هیچ. کتاب تست دیگه ای میشناسین سطح بالا کار کرده باشه؟؟
      مبتکران تستاش چطوره؟ تستای سطح بالاشو جدا کرده یا نه؟!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paxton نمایش پست ها
      سلام

یه پیشنهاد کلی : خودتون درگیر کتاب های مختلف نکنید ، برای هر درس یک کتاب مناسب رو عالی و کامل کار کنید کافیه واقعا. یعنی نرید مثلا برای ریاضی 3 تا کتاب بخرید و همه رو نصفه کار کنید. ( منظورم منابع در طول سال هستش. برای جمع بندی میتونید منبع جدید بخرید )

منابع پیشنهادی من :
      ادبیات = کتاب های موضوعی نشر الگو ( کتاب های آقای عبدالمحمدی تو نظام قدیم عالی بودن و تو نظام جدید هم عالی هستن )
      دینی = جامع خیلی سبز ( مولفش زهرا سمیعی عارف هست که تو نظام قدیم میکروگاج رو نوشته بود )
      عربی = جامع خیلی سبز ( کتاب محشریه ، شک نکن تو خریدش )
      زبان = جامع خیلی سبز ( مولفش آقای کیاسالار هست که تو نظام قدیم شبقره رو نوشته بود. بنظرم کتابش خیلی بهتره نسبت به شهاب اناری )

ریاضی = جامع خیلی سبز ( مولفش
      آقای سروش موئینی هست که فکر نمیکنم نیاز به معرفی داشته باشه )
      فیزیک = مجموعه ی 4 جلدی نشر الگو ( یک جلد تست دهم + یک جلد تست یازدهم + دو جلد تست دوازدهم)

شیمی = مبتکران
      خیلی ممنون بابت راهنمایی
      فیزیک بین خیلی سبز و الگو کدومش بهتر تره؟
      شیمی بین خیلی سبز و الگو کدوم مفید تره؟!

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بچه ها کتاب تست خیلی خفن و خیلی سخت برای نظام جدید تجربی معرفی میکنید؟؟؟؟؟
      برای همه درس ها جامع باشه بهتره

4. Top | #34
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Saturn_ نمایش پست ها
      خیلی ممنون بابت راهنمایی
      فیزیک بین خیلی سبز و الگو کدومش بهتر تره؟
      شیمی بین خیلی سبز و الگو کدوم مفید تره؟!
      نظر شخصی من :
      برای فیزیک ، نشر الگو رو بیشتر میپسندم بخاطر سطح نسبتا بالای کتاباش

برای شیمی پیشنهادم مبتکران هست + موج آزمون ( برای دوران جمع بندی )

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا برا شیمی
      شیمی جامع میکرو طلایی با سیمی پایه و دوازده میکرو فرق داره ؟
      کدومش سخته ؟

6. Top | #36
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apoptosis نمایش پست ها
      اقا برا شیمی
      شیمی جامع میکرو طلایی با سیمی پایه و دوازده میکرو فرق داره ؟
      کدومش سخته ؟
      تا جایی که من اطلاع دارم تفاوت زیادی ندارن
      یکی از دوستانم امسال برای شیمی علاوه بر خیلی سبز ، جامع میکروطلایی رو هم زد
      از سوالاش راضی بود

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      کتاب تست شیمی خفن معرفی کنید .. میکرو زدم. دوباره میخام بزنمش. فار و نردبام شیمی دیدم هم حرف زیادی برا گفتن نداشتن. خیلی سبزم که هیچ. کتاب تست دیگه ای میشناسین سطح بالا کار کرده باشه؟؟
      شنیدم فصل آزمون کتاب خفنیه. برو پی دی افشو یه چک کن شاید پسندیدی

8. Top | #38
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز خواهشا توجه کنید
      برای انتخاب منابع مشورت کنید ، ولی به هیچ وجه وسواس به خرج ندید
      من خودم یادمه اوایل تابستون 96 که استارت کنکورم بود ، وسواس خیلی زیادی داشتم روی منابع
      اما بعد کنکور فهمیدم واقعا بین خیلی از کتاب های تفاوت چندانی وجود نداره
      مهم اینه شما اون کتاب رو کامل کامل کار کنید و به معنای واقعی کتاب رو بجویید
      برای استارتر عزیز هم منابع خوبی معرفی شد ، هرچه سریع تر لیست نهایی منابعتون رو انتخاب و تهیه کنید و مطالعه ی کنکور 1400 رو طبق برنامه ی اصولی شروع کنید

انشالله همه موفق و سلامت باشید

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رضا خاااان نمایش پست ها
      شنیدم فصل آزمون کتاب خفنیه. برو پی دی افشو یه چک کن شاید پسندیدی
      حقیقتا که باید بگم پشماااایم !
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله سطح تستای مبتکران بالاست به خصوص مسائل
      و قسمت مفاهیم و حفظی ها رو اکثرا تستای چند موردی در بر گرفته!
      تو پاسخنامه هم با علامت آدمک کوچیک سطح هر سوال رو مشخص کرده(آسان و متوسط و سخت و خیلی سخت)

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از همه ی دوستانی که راهنمایی کردن و میکنن نهایت تشکر دارم من یه برنامه کلی از منابعی که باید تهیه کنم به لطف راهنمایی شما بزرگواران پیدا کردم
      به نظر من لازم نیس بین منابع مردد باشید چه پایتون ضعیفه چه قوی و نیازی به چند منبع بودن هم نیست شما فقط لازمه یک کتاب مشخص برای تست زنی و آموزش داشته باشید و کاملا روی اون مسلط بشید و در کنارش دفترچه های تمام آزمون های آزمایشی رو بررسی و تحلیل کنید که به صورت رایگان پیدا میشن چه سوال هاشون چرت باشه چه خوب و نکته هاشون یادداشت کنید . سوالات این آزمون های آزمایشی رو همین طراحان کنکور مطرح میکنن اینطوری قلق همه ی انواع سوالات به دستتون میاد و تو کنکور به مشکل نمیخورید . زمانی که من دبیرستان بودم یکی از رتبه های برتر شهرمون که پزشکی آورده بود ( فکر کنم رتبه ۲۱۰) و سال ۹۳ و ۹۴ کنکور داده بود اومد برامون سخنرانی کرد به ما گفت که لطفا چند منبعی نباشید چون آخرش مثل من به علت سردرگمی بین منابع و استرس تکمیل نکردن همشون مجبور میشید یک سال پشت بمونید . منم تحت تاثیر جو کنکور تو دلم گفتم برو بابا الان همه ی رتبه های برتر چندتا منبع برای هر درس دارن و چون خودش شاگرد فرزانگان بود گفتم حتما میخواد رقیب های هم مدرسه ای هاش از میدون به در کنه. برای همین برای هر درس دو منبع خریدم یکی برای آموزش و اون یکی برای تست بیشتر و اشتباهم قبول نکردم طی این سالها و دلمم نمیومد و شجاعتش نداشتم کتابهایی که خریدم خالی بمونن استرس داشتم که من عقب موندم از بقیه و خب میتونید از من عبرت بگیرید که قراره ۱۴۰۰ چهارمین کنکورم باشه. من اشتباهم دیر پذیرفتم شما تکرارش نکنید

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام . یه عده از دوستان دیدم که هی منبع سخت سخت میکنن راجع بهشون بگم کنکور قابل پیشبینی نیست! خواهشا جو گیر نشد اول راه، برای زدن کتاب سخت هم اول باید راحتشو یاد بگیرین . اینطوری بخوایید کتاب بگیرید و بگید چون کنکور ۹۹ سخت بود باید سخت بگیریم کتابو میگیرید هیچی نمیتونید بخونید کلا از درس زده میشید . دوما کتابای زیادی هستن که تست سخت هم دارن مثل خیلی سبز . مولفش میگفت از این به بعد به تستای سری z بیشتر توجه کنید . حالا باز میخوایید سخت باشه یه کتابو خوب بخونید تموم کردید یکی دوماه اخر تست سخت هم بزنید. دقت کنید بعد کنکور ۹۸ هم همه دنبال کتاب استاندارد بودن.
      ویرایش توسط Amirsh23 : 03 شهریور 1399 در ساعت 10:19

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی آزمونای گاج فوق العادس

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      سلام . یه عده از دوستان دیدم که هی منبع سخت سخت میکنن راجع بهشون بگم کنکور قابل پیشبینی نیست! خواهشا جو گیر نشد اول راه، برای زدن کتاب سخت هم اول باید راحتشو یاد بگیرین . اینطوری بخوایید کتاب بگیرید و بگید چون کنکور ۹۹ سخت بود باید سخت بگیریم کتابو میگیرید هیچی نمیتونید بخونید کلا از درس زده میشید . دوما کتابای زیادی هستن که تست سخت هم دارن مثل خیلی سبز . مولفش میگفت از این به بعد به تستای سری z بیشتر توجه کنید . حالا باز میخوایید سخت باشه یه کتابو خوب بخونید تموم کردید یکی دوماه اخر تست سخت هم بزنید. دقت کنید بعد کنکور ۹۸ هم همه دنبال کتاب استاندارد بودن.
      تا روی منبع نرمال مسلط نشد اصلن نمیشه سمت منبع سخت رفت فقط هی مجبور میشن پاسخنامه بخونن که فایده ای نداره
      این الان جو بعد کنکوره کتاب انبار میکنن هیچکدومم وقت نمیکنن بخونن

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      تا روی منبع نرمال مسلط نشد اصلن نمیشه سمت منبع سخت رفت فقط هی مجبور میشن پاسخنامه بخونن که فایده ای نداره
      این الان جو بعد کنکوره کتاب انبار میکنن هیچکدومم وقت نمیکنن بخونن
      اره منم دقیقا اینو میگم فوقش دیگه خواستید سنگ تموم بذارید یه کتاب موضوعی مسائل بگیرید دیگه ریخت و پاش اضافه نکنید

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن