خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 58
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Saturn_ نمایش پست ها

سلام و عرض ادب خدمت همه ی داوطلبان کنکور
      دوستان نظام جدید مخصوصا پشت کنکوری ها لطفا به عنوان یه رفیق به بنده کمک کنید بهترین منابع درسی برای کنکور نظام جدید شناسایی کنم. از اونجایی که هزینه های تهیه منابع سرسام آوره نمیخوام پولم هدر بره ... سطح درسی من متوسط رو به بالاس برای هر درس از زیست گرفته تا زمین بهم یه منبع خوب معرفی کنید که علاوه بر تسلط رو مباحث باعث افزایش درصدهام بشه.( من دوس دارم تو نظام خودم کنکور بدم ولی خب اگه یه درصدم ممکن نشد میخوام بدونم تکلیفم با خودم چیه)
      شدیدا به راهنمایی احتیاج دارم مخصوصا با تجربه های پشت کنکوری منابعی رو برای هر درس بگید که کاربردی باشه و تستاش مثل تستهای کتابهای آی کیو اغراق آمیز نباشن ( برای نظام قدیم دارم و واقعا آدم از تست زدن زده میکنن مخصوصا زیستش) . واقعا هزینه ها نجومیه لطفا بی غرض کمک کنید.
      با سپاس فراوان برای قبولی اونایی که کمکم بکنن سر نمازام دعا میکنم
      بهترین منابع بعد از کلی تحقیق:
      ریاضی تجربی: کتاب جامع مهروماه
      زبان: میکروطلایی
      دینی: سفیر خرد
      عربی: عربی کامل میکروطلایی
      فارسی: فارسی کامل میکروطلایی+ قرابت خیلی سبز(به دلیل توضیح کامل تمام گزینه ها و تعداد تست مناسبت و آزمون های جامع بعد از تست های کلی!)
      زیست: کتاب جامع خیلی سبز پینوکیو (به صورت تست محور کار بشه)
      شیمی: خیلی سبز جامع
      فیزیک: میکروطلایی
      ویرایش توسط amaz : 20 مرداد 1399 در ساعت 14:27

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sleep نمایش پست ها
      سلام زیست پایه خیلی سبز(عکس پینوکیو)برای کسی هست که قبلا زیست دهم و زیست یازدهم خیلی سبز رو زده الان تست ترکیبی بیشتر و سطح بالا می‌خواد پس برای شما همون زیست سال به سال مناسبه شیمی پایه خیلی سبز هم همین طوره شما اول سال به سال هارو که کاملتر هستن کار کن که درصدات بیاد بالا و مسلط شی بعد تست بیشتر خواستی میتونی این کتابای پایه رو هم تهیه کنی و استفاده کنی
      خیر اینگونه نیست که اگه خواستی این کتابو بزنی باید حتماً قبلی هارو کار کرده باشی. به علاوه چاپ جدیدش هم اومده و شامل پایۀ دوازدهم هم هست. برای پایه ی کنکور بسیار مناسبه و به صورت تست محور هست و اصلاً با کتاب های دهم و یازدهم که به صورت درسنامه محوره کاملاً متفاوته و مولف هاش هم به کلی فرق دارن. تعداد تست کلی (3600 تا تست) واقعاً مناسبه برای یه دانش آموز کنکوری و حتی اگه وقت اضافه آورد میتونه از تست های دیگه استفاده کنه.
      کتاب های سال به سال با توجه به حجم بالای توضیحات درسنامه هاشون و به حاشیه رفتن و خارج شدن از فضای کنکور در مواردی اصلاً برای سال کنکور پیشنهاد نمی شن. موفق باشید....

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها
      خیر اینگونه نیست که اگه خواستی این کتابو بزنی باید حتماً قبلی هارو کار کرده باشی. به علاوه چاپ جدیدش هم اومده و شامل پایۀ دوازدهم هم هست. برای پایه ی کنکور بسیار مناسبه و به صورت تست محور هست و اصلاً با کتاب های دهم و یازدهم که به صورت درسنامه محوره کاملاً متفاوته و مولف هاش هم به کلی فرق دارن. تعداد تست کلی (3600 تا تست) واقعاً مناسبه برای یه دانش آموز کنکوری و حتی اگه وقت اضافه آورد میتونه از تست های دیگه استفاده کنه.
      کتاب های سال به سال با توجه به حجم بالای توضیحات درسنامه هاشون و به حاشیه رفتن و خارج شدن از فضای کنکور در مواردی اصلاً برای سال کنکور پیشنهاد نمی شن. موفق باشید....
      سلام من جزوه طلایی ماز گرفتم اخر هر فصلم تست داره ،کسی نمیدونه که ایا تست تکراری داره با کتاب جامع پینوکیوشون؟
      ودیگه نیازی نیست خیلی سبز دوازدهم بگیرم؟
      ایکیو جامع کسی استفاده کرده ؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      ادبیات موضوعی نشرالگو و خیلی سبز
      عربی جامع خیلی سبز
      زبان شهاب اناری
      دینی خط ویژه گاج
      ریاضی جامع خیلی سبز
      زیست خیلی سبز
      شیمی نشرالگو
      فیزیک گاج

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      به نظرم شیمی میکرو وخیلی سبز خیلی بهترن تا الگو!
      الگو موج ازمونش خوبه!
      ولی فیزیک نشرالگو بهتره از میکرو گاج!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوستان ممنون از تمام کسایی که مشارکت میکنن نظراتتون خیلی با ارزشه
      لطفا اینو هم بگید که هر منبع به چه دلیلی انتخاب کردین مثلا من خودم شیمی مبتکران انتخاب نمیکنم چون طبق تجربه ای که از نظام خودم دارم ( نمیدونم برا نظام جدیدا هم اینطوریه یا نه ولی مولف که همونه) مولف بیش از حد تو کتاب سخنوری کرده و حوصله سر بره و خسته کننده است .من خودم کتابی رو ترجیح میدم که مطالب روون و بی حاشیه ی زیاد خوب توضیح بده گرچه سلیقه ها متفاوته .
      بازم ممنون بابت اینکه تجربیات خوبتون به اشتراک میذارید از اونجایی که سلیقه ها متفاوته همتون منابعتون بگید تا بقیه هم استفاده کنن.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      سلام من جزوه طلایی ماز گرفتم اخر هر فصلم تست داره ،کسی نمیدونه که ایا تست تکراری داره با کتاب جامع پینوکیوشون؟
      ودیگه نیازی نیست خیلی سبز دوازدهم بگیرم؟
      ایکیو جامع کسی استفاده کرده ؟
      آیکیو برای نظام جدید خیلی کیفیت مناسبی نداره.
      جزوه طلایی بیشتر برای آموزشه و سوال هاش از آزمون های پارسال ماز انتخاب شده+ تست های سراسری. تست مشابه قطعاً خواهد داشت.
      بستگی به تصمیم خودتون داره که آیا تست هاش براتون کافیه یا خیر.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان ممنون از تمام کسایی که مشارکت میکنن نظراتتون خیلی با ارزشه
      لطفا اینو هم بگید که هر منبع به چه دلیلی انتخاب کردین مثلا من خودم شیمی مبتکران انتخاب نمیکنم چون طبق تجربه ای که از نظام خودم دارم ( نمیدونم برا نظام جدیدا هم اینطوریه یا نه ولی مولف که همونه) مولف بیش از حد تو کتاب سخنوری کرده و حوصله سر بره و خسته کننده است .من خودم کتابی رو ترجیح میدم که مطالب روون و بی حاشیه ی زیاد خوب توضیح بده گرچه سلیقه ها متفاوته .
      بازم ممنون بابت اینکه تجربیات خوبتون به اشتراک میذارید از اونجایی که سلیقه ها متفاوته همتون منابعتون بگید تا بقیه هم استفاده کنن.
      \
      منم دقیقا از مبتکران ومیکرو شیمی وفیزیک بدم ،خیلی از خودشون تعریف میکنن وبالا خیلی از تستا چرت وپرت غیردرسی زیاد میگن،
      به نظرم خیلی سبز شیمی خیلی خوبه چون هم درسنامه روونی داره وهم تسهاش کاملا استاندارد ودرسطح کنکور(بجز سریz) ،
      راجب فیزیک نشرالگو هم یازدهمشو کنار میکرو داشتم وخلی سرتر بود،تست های تالیفی جون داری داره وتنوعش زیاده و درسنامه نسبتا خوبیم داره

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up
      دوستان نظرات ارزشمندتون رو درباره خوبی یا بدی منابع مختلفی که داشتید بگید
      مرسی از همگی

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زیست:میکرو هم خوبه خیلی سبزم الگو هم برا ماز خوبه(برا من که نتیجه می ده)
      شیمی:میکرو و مبتکران خوبن اگه درسنا مه ی قوی می خای مبتکران بگیر
      ریاضی :مهروماه
      فیزیک:میکرو خوبه
      ادبیات:موضوعی الگو
      دینی:من میکرو جامع دارم و عالیه
      زبان:شهاب اناری و جامع سبز
      عربی:هر سه سال سبز گرفتم
      ویرایش توسط aysan 18 : 23 مرداد 1399 در ساعت 19:31

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      با سلام
      ادبیات اگر که قصد دارید یک کتاب جامع بگیرید میکروطلایی گاج مناسب هست اما اگر قصد دارید برای هر پایه کتاب جدا تهیه کنید کتاب های آقای حمید طالب تبار مناسب تر هستند .
      برای عربی من کتاب کتاب های سال به سال خیلی سبز رو پیشنهاد میدم.
      دینی هم بهترین کتاب میکرو طلایی هستش که یک جلد درسنامه و یک جلد تست داره جلد درسنامه به دلیل داشتن بخش درس در یک نگاه برای دوره جمع بندی کمک بسیار خوبی در جمع بندی قبل از کنکور هست.
      زبان هم مبتکران جامع به تالیف اقای شهاب اناری
      ریاضی مهر و ماه
      زیست اگر درس نامه براتون مهمه و قصد دارید ترکیبی بخونید هم کتاب الگو تا دایره حرف اخر پیشنهاد میدم به شرطی که فارغ التحصیل باشید اگر به کتاب های سال به سال نشر الگو یا خیلی سبز
      فیزیک هم کتاب های نشر الگو و خیلی سبز
      برای شیمی هم نشر الگو یا خیلی سبز یا مبتکران اما کتاب مبتکران میتونه برای افراد متوسط سخب باشه
      امید وارم در رسیدن به هدف خود موفق باشید.

12. Top | #27
      نفر برتر کنکور

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

سلام و عرض ادب خدمت همه ی داوطلبان کنکور
      دوستان نظام جدید مخصوصا پشت کنکوری ها لطفا به عنوان یه رفیق به بنده کمک کنید بهترین منابع درسی برای کنکور نظام جدید شناسایی کنم. از اونجایی که هزینه های تهیه منابع سرسام آوره نمیخوام پولم هدر بره ... سطح درسی من متوسط رو به بالاس برای هر درس از زیست گرفته تا زمین بهم یه منبع خوب معرفی کنید که علاوه بر تسلط رو مباحث باعث افزایش درصدهام بشه.( من دوس دارم تو نظام خودم کنکور بدم ولی خب اگه یه درصدم ممکن نشد میخوام بدونم تکلیفم با خودم چیه)
      شدیدا به راهنمایی احتیاج دارم مخصوصا با تجربه های پشت کنکوری منابعی رو برای هر درس بگید که کاربردی باشه و تستاش مثل تستهای کتابهای آی کیو اغراق آمیز نباشن ( برای نظام قدیم دارم و واقعا آدم از تست زدن زده میکنن مخصوصا زیستش) . واقعا هزینه ها نجومیه لطفا بی غرض کمک کنید.
      با سپاس فراوان برای قبولی اونایی که کمکم بکنن سر نمازام دعا میکنم
      سلام

یه پیشنهاد کلی : خودتون درگیر کتاب های مختلف نکنید ، برای هر درس یک کتاب مناسب رو عالی و کامل کار کنید کافیه واقعا. یعنی نرید مثلا برای ریاضی 3 تا کتاب بخرید و همه رو نصفه کار کنید. ( منظورم منابع در طول سال هستش. برای جمع بندی میتونید منبع جدید بخرید )

منابع پیشنهادی من :
      ادبیات = کتاب های موضوعی نشر الگو ( کتاب های آقای عبدالمحمدی تو نظام قدیم عالی بودن و تو نظام جدید هم عالی هستن )
      دینی = جامع خیلی سبز ( مولفش زهرا سمیعی عارف هست که تو نظام قدیم میکروگاج رو نوشته بود )
      عربی = جامع خیلی سبز ( کتاب محشریه ، شک نکن تو خریدش )
      زبان = جامع خیلی سبز ( مولفش آقای کیاسالار هست که تو نظام قدیم شبقره رو نوشته بود. بنظرم کتابش خیلی بهتره نسبت به شهاب اناری )

ریاضی = جامع خیلی سبز ( مولفش
      آقای سروش موئینی هست که فکر نمیکنم نیاز به معرفی داشته باشه )
      فیزیک = مجموعه ی 4 جلدی نشر الگو ( یک جلد تست دهم + یک جلد تست یازدهم + دو جلد تست دوازدهم)

شیمی = مبتکران

13. Top | #28
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچهاااا سلام و وقتتون بخیر
      یک سوال دارم من نظام قدیم بودم و اطلاع زیادی از کتاب های نظام جدید ندارم زیست جامع خیلی سبز با کتاب های تک سال ها دهم و یازدهم و دوازدهم چه فرقی دارن ؟
      اگر کسی کتاب های تک سال رو داره لازمه جامع رو هم بخره ؟

هر منبعی تهییه کردید همونو عاااالی بخونین
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      بچهاااا سلام و وقتتون بخیر
      یک سوال دارم من نظام قدیم بودم و اطلاع زیادی از کتاب های نظام جدید ندارم زیست جامع خیلی سبز با کتاب های تک سال ها دهم و یازدهم و دوازدهم چه فرقی دارن ؟
      اگر کسی کتاب های تک سال رو داره لازمه جامع رو هم بخره ؟

هر منبعی تهییه کردید همونو عاااالی بخونین
      جامع خیلی سبز اومده ترکیبی کار کرده ینی کسی ک پایه و مسلط نیست و صفر صفره میخاد شروع کنه مناسب نیست البته سطح بالا باشی مفیده درکل منبع تکمیلیه تا منبع اول
      خیلی سبز پایه ب پایه مثل میکرو گاج تمرکزشون رو همون فصله تا ترکیبی کتابا

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا من آی کیو رو گذاشته بودم منبع اول باز میگن بده که
      برا کسی که پایه و دوازده خیلی سبز مازو خونده چی خوبه ؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن