خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دوست عزیز این چیزی که شما میگید شاید برای کنکور نظام قدیم درست باشه و بشه با مرور فقط کنکور 10 سال اخیر یه چیزهایی رو متوجه شد ولی برای کنکور نظام جدید صدق نمیکنه مخصوصا اینکه نظام قدیم 98 خیلی آسونتر از سطح کنکور طرح شده بود و 99 قطعا سوالات تالیفی جدیدتری از منابع جدید خواهیم داشت که به مراتب سخت تر خواهد بود و شما نمونه وسال نداری که بخوای با اون مرور کنی درضمن برای کسی که صفر صفر هست این روش پیشنهادی شما میتونه حتی از صفر زدن و دست نزدن به پاسخ برگ هم مهلک تر باشه یه وقت هست که شما یه چیزی رو نمیدونی و رهاش میکنی و نمیزنی ولی یه وقتایی هست یه چیزهایی از مطلب رو خوندی ولی کامل نخوندی و تست همنزدی فقط یه نمونه حل دیدی و میری سراغ تست و دچار دام طراح تست میشی و تست رو غلط میزنی که این میتونه برات خیلی بد تر از صف تموم بشه و برات نمره منفی به بار بیاره شما میگید که درصد عمومی تون 70 میرسه ببخشید بقیه خر بودن این همه وقت تلف کنن برن شب و روز بخونن و 60 درصد بزن خوب یومدن یه ماه آخر کنکور های 20 سال گزشته رو حفظ میکردن میرفتن مینشستن کلاس پزشکی و دانشگاه تهران و شریف چه لزومی داشت شب و رروز بخونن ؟؟
      ببینید برای کسی که تا بحال هیچی نخونده و هیچ پیش زمینه ای از دروس نداره و پایه اش هم اوکی نیست منپیشنهاد میکنم که دو تا درس عمومی رو انتخاب کنه اونایی که براش خیلی راحت هستش بشینه اونا رو کامل بخونه
      اول این که استارتر داوطلب نظام قدیم هستن پس با همین یه جمله تمام حرفاتون رد شد .
      دوم این که روشی ک گفتم برای تک تک دروس عمومی و اختصاصی جواب میده مگر درس زیست شناسی و مگر نوسان در فیزیک و همینطور مبحث اعداد در عربی .
      سوم این که حرف آخرتون از پایه و اساس غلطه ، اصلا ربطی نداره ، یکی هوشش خوبه اراده داره ی ماه رو میخونه و درست حسابی میخونه و میتونه حتی یک بشه بر اساس تلاشش ، یکی ده سال می خونه تهشم ده هزار هم نمیاره ، واقعا یکم فکر کنید ، توی مطالعه زمان تنها فاکتور نیست ، میزان بهره ی هوشی ، کیفیت مطالعه ، نحوه جمع بندی ، مباحثی ک مطالعه میشن و درصدی ک ازشون میاد ملاکه ، حرف تون واقعا بی خود بود ، می تونید باز هم منفی بدین من وقت اضافی برای تغییر دادن تصورات اشتباه شما ندارم .
      یکی یه ماه میخونه درست حسابی ولی چون ده هزار نفر از مهر دارن میخونن دست و پا شکسته ، پس اون ی نفر حق نداره رتبه ی خوبی بیاره ، ب عقیده ی شما لیاقت ش رو هم نداره .برای زدن مهر سکوت ، با همین روشی ک گفتم برای زیست نظام جدیدی ها میتونن از موج آزمون استفاده کنن . نقل هم نگیرید وقت خودتون تلف میشه .
      کامپیوتر موقع بررسی پاسخ برگ نمیاد چک کنه ببینه طرف ی ماه خونده از کنکور ها یاد گرفته یا ی سال جون کنده و از هزار تا منبع خونده ، تنها چیزی ک چک میشه محل قرار گیری مربع ( گاهی بیضی )های مشکی شده ست .
      در انتها اضافه می کنم ، نه برای شما یی ک داری نقل میشی ؛
      همه ساله بدون در نظر گرفتن کنکور انسانی ، 5 کنکور برگزار میشه ( زبان هنر تجربی ریاضی و خارج ) و هر سال 600 سوال عمومی میاد بیرون ، از سال 92 تا 98 ، 7 دوره کنکور و در جمع 4200 تست از عمومی ، این یعنی طراح محترم کنکور از تمام سوراخای کتاب هم حتی سوال طرح کرده ، یه آدم عاقل با خوندن همین سوال ها و جواب هاشون و حفظ کردن شون مگر خنگ باشه ک نتونه 70 ب بالا بزنه ، تنها عامل عدم محدودیت دست طراح برای طرح تست هم فقط لغت و تاریخ ادبیاته و تمام .!
      قبول یا ردش هم با خودتون ، نفع یا ضررش دامن من رو نمیگیره
      ویرایش توسط Maryam.mz : 19 مرداد 1399 در ساعت 18:56

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      اول این که استارتر داوطلب نظام قدیم هستن پس با همین یه جمله تمام حرفاتون رد شد .
      دوم این که روشی ک گفتم برای تک تک دروس عمومی و اختصاصی جواب میده مگر درس زیست شناسی و مگر نوسان در فیزیک و همینطور مبحث اعداد در عربی .
      سوم این که حرف آخرتون از پایه و اساس غلطه ، اصلا ربطی نداره ، یکی هوشش خوبه اراده داره ی ماه رو میخونه و درست حسابی میخونه و میتونه حتی یک بشه بر اساس تلاشش ، یکی ده سال می خونه تهشم ده هزار هم نمیاره ، واقعا یکم فکر کنید ، توی مطالعه زمان تنها فاکتور نیست ، میزان بهره ی هوشی ، کیفیت مطالعه ، نحوه جمع بندی ، مباحثی ک مطالعه میشن و درصدی ک ازشون میاد ملاکه ، حرف تون واقعا بی خود بود ، می تونید باز هم منفی بدین من وقت اضافی برای تغییر دادن تصورات اشتباه شما ندارم .
      یکی یه ماه میخونه درست حسابی ولی چون ده هزار نفر از مهر دارن میخونن دست و پا شکسته ، پس اون ی نفر حق نداره رتبه ی خوبی بیاره ، ب عقیده ی شما لیاقت ش رو هم نداره .برای زدن مهر سکوت ، با همین روشی ک گفتم برای زیست نظام جدیدی ها میتونن از موج آزمون استفاده کنن . نقل هم نگیرید وقت خودتون تلف میشه .
      کامپیوتر موقع بررسی پاسخ برگ نمیاد چک کنه ببینه طرف ی ماه خونده از کنکور ها یاد گرفته یا ی سال جون کنده و از هزار تا منبع خونده ، تنها چیزی ک چک میشه محل قرار گیری مربع ( گاهی بیضی )های مشکی شده ست .
      در انتها اضافه می کنم ، نه برای شما یی ک داری نقل میشی ؛
      همه ساله بدون در نظر گرفتن کنکور انسانی ، 5 کنکور برگزار میشه ( زبان هنر تجربی ریاضی و خارج ) و هر سال 600 سوال عمومی میاد بیرون ، از سال 92 تا 98 ، 7 دوره کنکور و در جمع 4200 تست از عمومی ، این یعنی طراح محترم کنکور از تمام سوراخای کتاب هم حتی سوال طرح کرده ، یه آدم عاقل با خوندن همین سوال ها و جواب هاشون و حفظ کردن شون مگر خنگ باشه ک نتونه 70 ب بالا بزنه ، تنها عامل عدم محدودیت دست طراح برای طرح تست هم فقط لغت و تاریخ ادبیاته و تمام .!
      قبول یا ردش هم با خودتون ، نفع یا ضررش دامن من رو نمیگیره
      شما به من بگید که کسی که روابط و مفهوم مشتق ور بلد نیست و حتی نمیدونه سوال مشتق از کجا طرح شده چجوری میتونه فقط با نگاه کردن سوالات سالهای قبل بتونه تسیت مشتق رو بزنه؟
      کسی که مبحث اسید باز شیمی بلد نیست چجوری میتونه مسئله ph رو جواب بده کسی که لویس بلد نیست معادله نویسی بلد نیست
      حرف شما مثل اینه که الفبا بلد نباشی جمله نویسی یاد بگیری
      این متد پیشنهادی شما فقط در دروس توصیفی مثل ادبیات و دین و زندگی کاربرد داره بقیه دروس حتی خطرناکم هست این روشی که توصیه کردین و لطفااگه پیش زمینه ندارین در این مورد کسی رو با حرف های خودتون گمراه نکنین

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      شما به من بگید که کسی که روابط و مفهوم مشتق ور بلد نیست و حتی نمیدونه سوال مشتق از کجا طرح شده چجوری میتونه فقط با نگاه کردن سوالات سالهای قبل بتونه تسیت مشتق رو بزنه؟
      کسی که مبحث اسید باز شیمی بلد نیست چجوری میتونه مسئله ph رو جواب بده کسی که لویس بلد نیست معادله نویسی بلد نیست
      حرف شما مثل اینه که الفبا بلد نباشی جمله نویسی یاد بگیری
      این متد پیشنهادی شما فقط در دروس توصیفی مثل ادبیات و دین و زندگی کاربرد داره بقیه دروس حتی خطرناکم هست این روشی که توصیه کردین و لطفااگه پیش زمینه ندارین در این مورد کسی رو با حرف های خودتون گمراه نکنین
      دلیلی برای اتلاف وقتم پای توجیهات بیخود شما ندارم ، تاپیک رو به حاشیه نکشونید جناب یا سرکاربا تجربه ی الفبا دان .
      شما خداوند پیش زمینه رو به خداوند منان می سپارم .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      سلام ، ببخشید من زرد عمومی دهم و یازدهم تست هاش رو زدم ، دوازدهمش رو هم ایشالا تموم میکنم ، برای اختصاصی 10 کنکور رشته ریاضی زرد قلمچی ب نظرتون خوبه؟؟؟ چون در هر آزمون تست ها همه مال یک سال مشخص نیست و پراکنده است ، تعدادی از تست ها هم مال آزمون های کانون و تعدادی هم تالیفیه

بی زحمت راهنمایی کنید ، ممنون ♥♥♥
      سلام ، بله خیلی خوبه فقط غلط ها و نزده هاتون از همین کتاب های زرد رو دو روز و یک روز مونده به کنکور دوباره حل و مرور کنید ، از تست هایی ک می زنید هم نت برداری های نهایی رو انجام بدین و روز آخر مرور شون کنید ، فقط این نباشه ک ازمون ها رو بزنید و تمام ، هرچی داره ازش بکشید بیرون .
      ویرایش توسط Maryam.mz : 19 مرداد 1399 در ساعت 22:48

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن