خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: مشاور

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاور

سلام دوستان.من دهم تجربی ام و امسال میرم یازدهم.میخواستم با اقای صهبا (مشاور) بگیرم(اصفهان).به نظرتون مشاور خوبیه و کس دیگری رو سراغ دارید بهتر؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایشون رو نمیشناسم
      ولی یه نصیحت خواهرانه میکنم راجب مشاورتون قشنگ تحقیق کنید ، یه آدم باسواد و با تجربه رو انتخاب کنید
      سراغ این دانشجوهای مثلا مشاور هم نرید ، اینکه یک نفر یه رشته ی خوب قبول شده باشه ، دلیل نمیشه مشاور خوبی باشه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مشاور نگیرین (جز یه منبع لوله 15 اینچی که وصله به جیب باباتون اید دیگه ای نداره)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      ایشون رو نمیشناسم
      ولی یه نصیحت خواهرانه میکنم راجب مشاورتون قشنگ تحقیق کنید ، یه آدم باسواد و با تجربه رو انتخاب کنید
      سراغ این دانشجوهای مثلا مشاور هم نرید ، اینکه یک نفر یه رشته ی خوب قبول شده باشه ، دلیل نمیشه مشاور خوبی باشه.

اره اصلا نمیدونم که سراغ این مشاورای تلگرام اینا نرین چون اصلا حسابت نمیکنه هر هفته یه پی دی اف میفرسته واست و تمام . کاری هم نداره مثلا اقا شما اون باکسی که تعیین کرده رو تو 2 ساعت تموم کردی و تستاش رو زدی .

همین خودم برام تو برنامه فصل 9 یازدهم رو گذاشته بود تو زیست و من تو 3 ساعت تمومش کرده بودم چون بلد هم بودم از قبل بییشتر وقتم رو گذاشتم رو تست و کل تستاش رو زدم از الگو . مشاور گیر داده بود باید حداقل 4 ساعت زیست بخونی / اخه احمق دیگه جاش نیس که 4 ساعت بشه وقتی تو 3 ساعت تمومه .

یا هم مثلا من طی مشاورم با یه موسسه (گلابی شیرین) از ابان تا اسفند یبار هم برام فصل 3 دهم شیمی رو نزاشت . یا این یارو پزشکی که میخوند چون مثلا خودش فیزیک رو بیشتر دوست داشت برا منی که کلاس اریان حیدری میرفتم خط نشون میکشید . یا مثلا درک نمیکرد که من تو عربی کف کفم . چون عربی خودش خوب بود تو دبیرستان .
      با حتی میومد بهم میگفت نحوه خوندن زیستت اشباهه ( قلمچی 70 الی 80 بودم هر دو پاییه میانگین) . و یه راه حل شخم بهم داد که شدم 40 . میگفت مثل ابتدایی باید متن کتاب رو حفظ کنی . میگفتم خانوم فهم بهتره یا حفظ ؟ میگفت حفظ فهم به درد کنکور نمیخوره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasin9 نمایش پست ها
      سلام دوستان.من دهم تجربی ام و امسال میرم یازدهم.میخواستم با اقای صهبا (مشاور) بگیرم(اصفهان).به نظرتون مشاور خوبیه و کس دیگری رو سراغ دارید بهتر؟
      سلام
      از شاگردهای سال های پیششون کیفیت کارشون رو بپرس
      اگر پیج یا سایتی دارن یه نگاه بهش بنداز و قبولی‌هاشون رو چک کن .
      stars can't shine without darkness

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من شاید تجربه کار با 20 30 مشاور رو داشته باشم از همه موسسات . حضوری و غیر حضوری
      بگم که 99 درصدشون به هیچ دردی نمیخورن . اگه سال بعد کنکور داشتی برات چند تا خوبشو راهنمایی میکردم ولی از الان اصلا درگیر این آدما نشو که فقط به فکر پولن
      قشنگ بشین تابستون ضعفای دهم رو کار کن
      از پاییز هم هماهنگ با قلمچی برو جلو

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم مشاور نگیر
      مشاور من با اینکه خیلی سابقه خوبی داشت ولی من نتونستم باهاش کنار بیام ! بهترین مشاور هرکی خودشه چون خودتی ک میدونی نقطه ضعفت کجاست و چقد باید روش کار کنی نه ک ینفر از بیرون بیاد همه درسارو با دید خودش برات بچینه و بگه اینا رو بخون !
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

اره اصلا نمیدونم که سراغ این مشاورای تلگرام اینا نرین چون اصلا حسابت نمیکنه هر هفته یه پی دی اف میفرسته واست و تمام . کاری هم نداره مثلا اقا شما اون باکسی که تعیین کرده رو تو 2 ساعت تموم کردی و تستاش رو زدی .

همین خودم برام تو برنامه فصل 9 یازدهم رو گذاشته بود تو زیست و من تو 3 ساعت تمومش کرده بودم چون بلد هم بودم از قبل بییشتر وقتم رو گذاشتم رو تست و کل تستاش رو زدم از الگو . مشاور گیر داده بود باید حداقل 4 ساعت زیست بخونی / اخه احمق دیگه جاش نیس که 4 ساعت بشه وقتی تو 3 ساعت تمومه .

یا هم مثلا من طی مشاورم با یه موسسه (گلابی شیرین) از ابان تا اسفند یبار هم برام فصل 3 دهم شیمی رو نزاشت . یا این یارو پزشکی که میخوند چون مثلا خودش فیزیک رو بیشتر دوست داشت برا منی که کلاس اریان حیدری میرفتم خط نشون میکشید . یا مثلا درک نمیکرد که من تو عربی کف کفم . چون عربی خودش خوب بود تو دبیرستان .
      با حتی میومد بهم میگفت نحوه خوندن زیستت اشباهه ( قلمچی 70 الی 80 بودم هر دو پاییه میانگین) . و یه راه حل شخم بهم داد که شدم 40 . میگفت مثل ابتدایی باید متن کتاب رو حفظ کنی . میگفتم خانوم فهم بهتره یا حفظ ؟ میگفت حفظ فهم به درد کنکور نمیخوره
      دقیقا ، یکیشون رو میشناسم ، یه برنامه مینوسه به اسم برنامه شخصی سازی شده ، بعد همونو برا 40 نفر ارسال میکنه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _LEYLA_ نمایش پست ها
      دقیقا ، یکیشون رو میشناسم ، یه برنامه مینوسه به اسم برنامه شخصی سازی شده ، بعد همونو برا 40 نفر ارسال میکنه
      بله اون که سرجاشه از فوروارد خوردن معلومه که به یکی فرستاده بعد بقیه رو فوروارد میکنه .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه برنامه مثل برنامه کانون رو مرجع قرار بدید ، تا یه مسیر کلی داشته باشید
      بعد خودتون برا هفته و روزتون برنامه بریزید.
      اوایل شاید براتون سخت باشه یا اونجور که باید نباشه
      ولی کم کم دستتون میاد که چجوری باید اینکار رو بکنید...
      هیچ مشاوری نمیتونه بهتر از خودتون برنامه بریزه.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من یه جلسه پیش امیر صحبا مشاوره رفتم زیاد خوشم نیومد یه دوستام با ایشون داشت میگفت خیلی تضعیف روحیه میکنه و همش سر بچه ها داد میزنه و روحیه بچه ها رو خراب میکنه.اصلا هم پیگیر نیست.فقط شب قبل از جلسه مشاورت زنگ میزنه میگه فردا فلان ساعت بیا مشاوره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه چندتا که خوبن رو معرفی کنید؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن