خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فیلم زبست حنیف عظیمی یا اشکان هاشمی یا حرف آخر نظام جدید؟

کسی این سه تا فیلم رو دیده؟
      اگه هر سه تاش رو دیدین کدومش بهتره؟؟ و دلیل برتریش چیه؟

ممنون میشم اگه کسیکه هر سه تاشو دیده بگه نه فقط اونی که یکی یا دوتاشو دیده. چون مقایسه بین این سه تاس.
      من هر سه رو دیدم و نمیدونم که کدومو ببینم.

من فارغ التحصیل دانشگاهی ام. خسته شدم از بس درگیر انتخاب منابعم😔😔😔. اگه کسی واقعا هر سه رو دیده نظرشو بگه🙏🙏

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلا حرف اخرو در مقایسه با حنیف و یا اشکان هاشمی پیشنهاد نمیدم خداییش نکات تستیه این دو رو کجا حرف اخر میگه و مشکل دوم حرف اخر اینه ک جزوه های ناقصه حنیف میگ کلی باید جزومو مرور کنین و سوم اینکه دوستان میگن حجم کلاس بالاس اشکان هاشمی ی حرف قشنگ زد گفت شما ها تو مدرستون حدود 6-5ساعت هفته ای زیست داشتین و کلام ی پایه تدریس میشد چجوری تو ی مدت زمان کم میخواین انقدر مطلب سه پایرو ببندین کلا با دبیرای انلاین مثل همدانی و عمارلو وحنیف پیش بری خیلی مطمعن ترن نتیجشونم بیشتر پس دادن

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      سلام
      از بین این سه شخص اکثر افراد نظرشون روی اقای عظیمی هستش
      من خودم ولی به شخصه حرف اخر رو بیشتر میپسندم
      حالا علت رد دو استاد دیگه چیه؟
      1) کلاس های اقای اشکان هاشمی واقعا کسل کننده هستن و جزوه ای هم که در اختیارتون قرار میدن ، تقریبا میشه گفت همون درسنامه ها و تست های کتابشون هستش
      2) اگر بنا بر انتخاب بین اقای اشکان هاشمی و عظیمی هستش ، در قیاس با تاملند ، رایان کلاس ( اگر اسمشو اشتباه نکرده باشم ) امکانات خاصی نداره ، معلم فقط میاد میشینه رو صندلی درسش رو میده
      اما برا تاملند قضیه فرق داره ، انواع دوربین ها ، انواع تخته ها در ابعاد مختلف و امکانات خیلی بهتری رو داره
      علل رد اقای عظیمی :
      1) زیست از دروسی هستش که با کتاب خوبی مثل فاگو هم میشه خوندش و نتیجه گرفت ، اما اگر بخوایم کلاس بریم و یا دی وی دی ببینیم ، باید موردی رو انتخاب کنیم که حجم کمتری رو داشته باشه و صد البته مفهوم کلی رو بهت بده ، از این رو در درجه اول کلاس اقای عظیمی به علت طولانی بودن و وجود گزینه هایی با حجم کمتر و با همون محتوا رد میشه
      2) زیست حرف اخر در قیاس با سایرین مزیت کم حجم بودن رو داره ،پایه و اساسی هم که داره روی ریل انیمیشن و تصویر سازی حرکت میکنه ، از این رو برای افرادی که حافظه تصویری خوبی دارن ( مثل من ) به شدت خوبه ، یادمه یه بار یه فیلمشو همینجوری نشستم دیدم ، تا یه هفته بعدش چیزایی که بود یادم مونده بود!
      3) حقیقتش اصلا نتونستم با هیچ یک از اساتید کلاس های انلاین ارتباط برقرار کنم
      یه نکته : اگر میخواید فیلم های حرف اخر رو ببینید ، پروژه 6040 زیست رو تهیه کنید ، چون کم حجم تر هستش و تمامی مطالب رو هم میگه

در کل یه جمع بندی بکنم :
      1)این رو حتما لازمه بهتون بگم که اگر با کتاب هایی مثل فاگو نمیتونید نتیجه بگیرید ، اون وقت برید سراغ کلاس و فیلم اموزشی ، چون هر چه قدر هم این فیلم ها کم حجم باشن ، ولی بازم راحت چهار پنج برابر وقت گیر تر هستن ، در حالی که مطالبی که میگن همونیه که داخل کتاب هم هست
      2) به دلیل این که سلایق افراد کاملا متفاوته پس بهتره که حتما نمونه تدریس های هر سه استاد رو خودتون به دقت ببینید و با هر کدوم که زیست رو بهتر متوجه شدید ، با ایشون ادامه بدید
      موفق باشید
      نمیدونم اقای عظیمی رو دیدی که داری ردش میکنی
      ایشون درس رو کاملا مفهومی میگن ولی میگن که دانش اموز اصلا نباید صبر کنه که من درس بدم بعد بره بخونه بلکه یه برنامه جانبی هم در کنار کلاسش داره که میگه باید تا تموم شدن کلاسای من حداقل زیست سه سال رو ۷ ۸ بار کامل از روی کتاب بخونین و در کنار من خودتون باید با یه برنامه مستقل کتاب درسی رو بخونین و اصلا اینطوری که شما میفرمایین نیست که مثلا اقای عظیمی چون وقتش طولانیه نمیشه زیاد زیستو خوند و کار کرد این بحث سلیقه ایه ولی کلاس انلاین به طور کلی در مقایسه با دی وی دی خیلی بهتره چون از لحاظ اینکه هر هفته تو یه ساعت معینه توش سوال جواب هست و ... تعهد و اون حس سر کلاس بودنش خیلی بیشتره آزمون و .... هم ازت میگیرن
      ویرایش توسط Amirsh23 : 18 مرداد 1399 در ساعت 12:54

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      ببینید بله با قسمتی از حرفاتون موافقم
      من خودم کلاس ایشون رو دیدم که به چه شکلی هستش و نظر میدم
      از نظر من به جای کلاس انلاین اون نکات رو میشه از کتابی مثل نشر الگو هم استخراج کرد
      به هر حال نظرات و سلایق متفاوته و هر کسی نظری داره
      به همین دلیل در اخر کار بهشون پیشنهاد دادم تا نمونه جلسات هر مورد رو ببینن و با هر کدوم که دوس داشتن ادامه بدن
      بله درسته شما گفتید حجمش بالا هستش من پاسخ اون بخش شمارو دادم و یکی هم اینکه کلاس زیست رفتن صرفا بخاطر استخراج نکات نیست بلکه میتونه یه راهنما باشه که نشونت بده که چجوری باید زیست بخونی چجوری باید تست بزنی چجوری باید نکته برداری کنی چجوری جمعبندی کنی چجوری سریعتر از روش عادی به حل برسی و .... همچنین به جای اینکه هزینه زیاد برای برنامه ریزی و مشاوره توی دروس بگیری یه کلاس ثبتنام کنی که هم یجورایی برنامه بهت میده هم درسو یاد میده هم نکاتی که گفتم. ولی در کل یه دانش اموز تجربی باید برای زیست خیلی خیلی زیاد وقت بذاره چه کلاس بره چه نره
      ویرایش توسط Amirsh23 : 18 مرداد 1399 در ساعت 16:14

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینکه نکات کلاسای آنلاین رو از کتابی مثل نشر الگو میشه استخراج کرد منظورتون از نکات داخل درسنامه ی نشر الگو هست یا نکات داخل تستاش؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرف اخر خوبه خصوصا اگه حافظه تصویریتم خوب باشه من با حنیف دوبار کلاس رفتم هم کلاسای طول سال هم نکته تستش خیلی معمولیه درکل

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عمارلو چطوره؟؟ حرف اخر از عمارلو هم بهتره؟

بین عمارلو و حنیف کدومش بهتره؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عمارلو چطوره؟؟ حرف اخر از عمارلو هم بهتره؟

بین عمارلو و حنیف کدومش بهتره؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن