خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

نیاز به انگیزه دارم

سلام
      من حس کردم جاییو لازم دارم که توش موظف باشم از چیزایی که خوندم بگم
      از ترسام گاها، از چیزایی که سر رامه و از هدفی که دارم
      و میخوام اینو تا تهش برم، حتی اگه نخوندم بگم نخوندم
      حس کردم لازم دارم جایی باشه که چار نفر تشویقم کنن و انگیزه بگیرم ازشون حقیقتش
      حرف اینکه انگیزه درونیه و این چیزا تو گوش من 22 ساله با سابقه ی 4 بار کنکور نمیره
      شاید اون 18 ساله ی کنکور اولی واسش هیجان انگیز باشه ولی من خیلی وقته افتادم تو روند فرسایشی پشت کنکور و انگار نمیتونمم خودمو ازین قضیه نجات بدم
      ولی امسال سال آخرمه و فارغ از هر اتفاقی که تو روزای پیش روم میفته دقیقا عصری که فرداش کنکورمه کتابارو میرم میدم بازیافتی
      این چن روزم ماجرای تعویق کنکورو پیام دادنا و پیگیر بودنا رسمو کشید و البته امیدوارم قضاوت نکین دلیل اصرارم به تعویقو، چون بیماری قلبی خودم و تنفسی مادرم به اندازه ای که باید کافی هست
      اگه به امید خدا کنکور عقب بیفته که برنامم تغییر میکنه ولی در حال حاضر تا آخر این هفنه مرور و بازیابی دروسی هستش که خوندمشون و هفته ی بعد بقیشون و هفته ی آخر مرور کلی *-*
      ممنون که خوندین
      Lost in DayDream

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم ♡

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itsmahi نمایش پست ها
      سلام
      حرف اینکه انگیزه درونیه و این چیزا تو گوش من 22 ساله با سابقه ی 4 بار کنکور نمیره
      شاید اون 18 ساله ی کنکور اولی واسش هیجان انگیز باشه ولی من خیلی وقته افتادم تو روند فرسایشی پشت کنکور و انگار نمیتونمم خودمو ازین قضیه نجات بدم
      ولی امسال سال آخرمه و فارغ از هر اتفاقی که تو روزای پیش روم میفته دقیقا عصری که فرداش کنکورمه کتابارو میرم میدم بازیافتی
      این چن روزم ماجرای تعویق کنکورو پیام دادنا و پیگیر بودنا رسمو کشید و البته امیدوارم قضاوت نکین دلیل اصرارم به تعویقو، چون بیماری قلبی خودم و تنفسی مادرم به اندازه ای که باید کافی هست
      اگه به امید خدا کنکور عقب بیفته که برنامم تغییر میکنه ولی در حال حاضر تا آخر این هفنه مرور و بازیابی دروسی هستش که خوندمشون و هفته ی بعد بقیشون و هفته ی آخر مرور کلی *-*
      ممنون که خوندین

درود
      موفق باشی تو کل زندگیت

کل خانواده سلامت باشین
      خواهش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون که خوندین
      امیدوارم که برخلاف هم سن هات خوشبختی رو تنها در کنکور و رشته ی تاپ و اینجورچیزا تصور نکنی و بعد این جریان که هممونو اذیت کرده بری و آیندتو بسازی . آرزو میکنم تو همه مقاطع زندگیت موفق باشی .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون که خوندین
      دوست خوبم من تو سن ۲۵ سالگی وارد پزشکی شدم بعد از گرفتن لیسانس. الانم تقریبا سی سالمه پس نگران سن و این چیزا نباش. اون روند فرسایشی که گفتی رو کامل درک میکنم ولی وقتی من تونستم بعد پنج سال دوباره کنکور بدم پس تو هم میتونی. موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون که خوندین

سلام عزیزم
      هیچکس حق نداره تورو قضاوت کنه ! خیلی موافق تعویقن و تو هم مثل اونا دلایل خودتو داشتی
      درضمن اینکه گفتی افتادی تو روند فرسایشی و... این چیزا اصلا وجود نداره فقط تفکرات خودته
      با قدرت ادامه بده
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      امیدوارم به رشته مورد علاقت برسی اما اگه بازهم نشد یه رشته انتخاب کن و تا تهش برو و بهترین باش.این چند روز رو هم قوی ادامه بده چون خبری از تعویق نیست مثل اینکه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تعویقی در کار نیست
      منم به شدت نیاز به روحیه دارم
      اصلا یه حالیم حوصله زندگی کردن رو هم ندارم
      ناامید نیستمااا ولی حتی حس لبخند رو هم ندارم
      غمگینم عمییییقققق
      کاش زود خوب شم

راستی بچه ها دانشگاه مطهری تهران رشته حقوقش چطوره؟
      امسال اگه دندان و دارو نشد مستقیم میخوام برم حقوق
      نظر شما چیه؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      دوست خوبم من تو سن ۲۵ سالگی وارد پزشکی شدم بعد از گرفتن لیسانس. الانم تقریبا سی سالمه پس نگران سن و این چیزا نباش. اون روند فرسایشی که گفتی رو کامل درک میکنم ولی وقتی من تونستم بعد پنج سال دوباره کنکور بدم پس تو هم میتونی. موفق باشی
      خوش به حالتون
      خیلی حس خوبه بعد از چند سال به هدف ات برسی
      موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دکتر اینده پزشکی و دندان و دارو چطوره به نظرت؟؟؟ شهرای بزرگ و مرکز استان ، شهرای کوچیکتر و مناطق محروم.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      دکتر اینده پزشکی و دندان و دارو چطوره به نظرت؟؟؟ شهرای بزرگ و مرکز استان ، شهرای کوچیکتر و مناطق محروم.
      اگه میتونی تو بازار آزاد کار کنی بهتر از این رشته هاست. ولی اگه اصرار داری بخونی باید بگم هر سه تا رشته دارن به قهقرا میرن احتمال خیلی زیاد اون انتظاری که داری تو اینده براورده نمیشه.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      تعویقی در کار نیست
      منم به شدت نیاز به روحیه دارم
      اصلا یه حالیم حوصله زندگی کردن رو هم ندارم
      ناامید نیستمااا ولی حتی حس لبخند رو هم ندارم
      غمگینم عمییییقققق
      کاش زود خوب شم

راستی بچه ها دانشگاه مطهری تهران رشته حقوقش چطوره؟
      امسال اگه دندان و دارو نشد مستقیم میخوام برم حقوق
      نظر شما چیه؟
      تو دوره کنکور دو تا پالس ناامیدی هست. یکی ماه های دی و بهمن بچه خیلی افسرده میشن و ناامید و یکی هم نزدیکای ازمون کنکور. طبیعیه سعی کن فقط به هدفت فکر کنی.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو دوره کنکور دو تا پالس ناامیدی هست. یکی ماه های دی و بهمن بچه خیلی افسرده میشن و ناامید و یکی هم نزدیکای ازمون کنکور. طبیعیه سعی کن فقط به هدفت فکر کنی.
      آقای سعید صدات از جای گرمی بلند میشه
      من در هر صورت این 17 روز رو میخونم تا جایی که توان دارم
      الانم با وجود انداختن قرص خواب بازم بیدارم چون اعصابم خورده
      من از هوشبری انصراف دادم فقط به خاطر بابام که دوست داشت من دکتر بشم
      خودم برعکس عاشق مد و لباسم و قبل این قضایا مزون داشتم
      هیچ ماهی درآمد زیر 5 میلیون نداشتم و حتی یه ماه سفارش لباس عروس از یه وکیل خیلی معروف گرفتم و اون ماه بیشترین درآمدم رو داشتم که شد 20 میلیون
      شاید اگه بابام فوت نمیکرد و من بحران روانی رو پشت سر نمیذاشتم
      شاید اگه کرونا نمیومد و میتونستم برم کتابخونه چون تو خونه عذاب میکشم تا درس میخونم
      اگه خودم و خانواده م کرونا نمیگرفتیم که تیر و خردادم کامل بابتش هدر نمیرفت
      منم مثل شما میگفتم طبیعیه
      من سرد و گرم چشیده ام و هیجانی حرف نمیزنم
      دارم خیلی واقع بینانه نگاه میکنم
      رتبه زیر 2000 آوردن من احتمالی زیر 2 درصد داره
      ولی خب بازم کور سوی امیدی هست
      من برم درسمو بخونم
      شمام اگه میتونی کمکم کن

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      آقای سعید صدات از جای گرمی بلند میشه
      من در هر صورت این 17 روز رو میخونم تا جایی که توان دارم
      الانم با وجود انداختن قرص خواب بازم بیدارم چون اعصابم خورده
      من از هوشبری انصراف دادم فقط به خاطر بابام که دوست داشت من دکتر بشم
      خودم برعکس عاشق مد و لباسم و قبل این قضایا مزون داشتم
      هیچ ماهی درآمد زیر 5 میلیون نداشتم و حتی یه ماه سفارش لباس عروس از یه وکیل خیلی معروف گرفتم و اون ماه بیشترین درآمدم رو داشتم که شد 20 میلیون
      شاید اگه بابام فوت نمیکرد و من بحران روانی رو پشت سر نمیذاشتم
      شاید اگه کرونا نمیومد و میتونستم برم کتابخونه چون تو خونه عذاب میکشم تا درس میخونم
      اگه خودم و خانواده م کرونا نمیگرفتیم که تیر و خردادم کامل بابتش هدر نمیرفت
      منم مثل شما میگفتم طبیعیه
      من سرد و گرم چشیده ام و هیجانی حرف نمیزنم
      دارم خیلی واقع بینانه نگاه میکنم
      رتبه زیر 2000 آوردن من احتمالی زیر 2 درصد داره
      ولی خب بازم کور سوی امیدی هست
      من برم درسمو بخونم
      شمام اگه میتونی کمکم کن
      قطعا اگه یه سری اتفاقات نمیوفتاد خیلی چیزا تغییر میکرد. ولی خوب چاره ای نیس اتفاقا میوفتن و مسیر زندگی ما رو تغییر میدن. بگذریم.
      این قضیه ای که گفتم بیشتر به لحاظ اماری بود که از دانش اموزام و تجربه خودم داشتم. اینا بیشتر بخاطر فشارهای روانی کنکور هست مخصوصا الان که استرس کرونا و هزار جور فشار ناشی از کرونا اضافه شده. مثلا همون تفریح کوچولو هم نداشتن بچه ها. چند ماه اخیر حتی نتونستن یکم بشینن پیش دوستشون حرف بزنن فقط و ... که مضاف شده به مصیبت کنکور.
      چاره ای نداره جز کنترل خودتون. واقعا کسی نمیتونه جز خودتون تو این شرایط کمکتون کنه.
      پ.ن: این چندمین باره میگن نفسم از جای گرم بلند میشه چرا اینجوری فکر میکنید؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینم اضافه کنم دوستان اینقد این سه تا رشته رو مدینه فاضله ندونید. شما تلاشتونو کردید این چند روزم ادامه بدید بدون در نظر گرفتن نتیجه فقط برید ازمون رو بدید و خلاص شید. همین.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن