خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadramalek نمایش پست ها

اون 3 درصد هر سال پشت کنکور می مونند فقط برای امسال نیست و اتفاق جدیدی نیست
      بعد شما بخاطر این دلایل که همش غلط هست و بخاطر خودت راضی هستی این همه ادم دچار بیماری بشند؟
      فاجعه کرونا بعد از کنکور دامن همه رو میگیره
      نه ولی خب حقیقت اینه که به نفع 1400 نیست و خیلی مشخصه
      البه اگه بچه های 99 تلاش کنن شاید تعویق بخوره اما امیدوارم زودتر تموم بشه این بازی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.MMTm10 نمایش پست ها
      نه ولی خب حقیقت اینه که به نفع 1400 نیست و خیلی مشخصه
      البه اگه بچه های 99 تلاش کنن شاید تعویق بخوره اما امیدوارم زودتر تموم بشه این بازی
      هی میگیم نره هی میگی بدوش
      آغا قرار نیست کنکور 99 بیفته 1400 فقط قراره در زمانی که ویروس کنترل شده تر بود با پروتکل های واقعی اجرا بشه
      الان افتاد؟؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      آغا قرار نیست کنکور 99 بیفته 1400 فقط قراره در زمانی که ویروس کنترل شده تر بود با پروتکل های واقعی اجرا بشه
      الان افتاد؟؟
      باشه حالا زنگ بزنید و پیام بدید انشالا جواب بگیرید

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      الان افتاد؟؟

جواب منطقی به ایشون داده شد و به این دلیل به ایشون جواب دادم چون لازم بود این توضیحات به موضوع اضافه بشه
      از این به بعد بحث کردن در این تاپیک اسپم محسوب میشه و اگه هرکس دید بدون بحث نوشته رو گزارش بده تا مدیران انجمن پاک کنند
      فقط و فقط از فعالیت هایی که کردین و انجام کار های که در این موضوع گفته شد صحبت کنید تا تعداد بیشتر بشه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز تعویق در کار نیست برو بشین درس تو بخون اینجوری اعصاب خودتو خورد میکنی این چند روز باقی مانده رو هم از دست میدی

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای اینکه کارتون راحت بشه من شماره کمسیون ها رو بصورت یک فایل آماده کردم فقط کافی یه متن رو بنویسید و برای بقیه کپی یا فوروارد کنید تا نهایتا 10 دقیقه وقت شما رو بگیره
      برای گوشی های اندروید هست نمیدونم برای بقیه جواب میده یا نه
      کلا در سه مخاطب ذخیره کردم که راحت تر هم بتونید حذف کنید یا پیام تون رو فوروارد کنید

Contacts
      کافی فقط فایل رو دانلود کنید و با یک اشاره شماره ها رو اضافه کنید

شماره های نماینده های استان خودتون رو هم میتونید از طریق این فایل pdf پیدا کنید و بهشون پیام بدید و اگه میتونید حداقل با نماینده شهر خودتون تماس بگیرید تلفنی صحبت کنید که خیلی خوب میشه
      Namayandegan Majles11.pdf - یو آپلود

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مریم شایان فر نمایش پست ها
      دوست عزیز تعویق در کار نیست برو بشین درس تو بخون اینجوری اعصاب خودتو خورد میکنی این چند روز باقی مانده رو هم از دست میدی
      شما پشتیبان نیستی؟
      اولین نوشته شما مربوط به این موضوع هست و عین پشتیبان های کفن چی حرف میزنی

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      شمام به این فک کن
      اون چندرغاز که کاظم میزاره کف دستتون ارزش نداره جوون بچه های مملکت و خونواده هاتون و خونواده هاشون به خطر بیوفته
      پشتیبان کلم چی حیا کن
      انجمنو رها کن
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها

شمام به این فک کن
      اون چندرغاز که کاظم میزاره کف دستتون ارزش نداره جوون بچه های مملکت و خونواده هاتون و خونواده هاشون به خطر بیوفته
      پشتیبان کلم چی حیا کن
      انجمنو رها کن
      درست صحبت کن درس نخوندید دنبال بهونه نباشید ماها که یکساله داریم جون میکنیم که نباید پاسوز شماها بشیم میدونم حرف حق تلخه الان همه میریزد سرم ولی حقیقتا گفتم و مطمئنم تعویق در کار نیست

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درست صحبت کن درس نخوندید دنبال بهونه نباشید ماها که یکساله داریم جون میکنیم که نباید پاسوز شماها بشیم میدونم حرف حق تلخه الان همه میریزد سرم ولی حقیقتا گفتم و مطمئنم تعویق در کار نیست

بعد اعلام نتایج نیای همینجا کارنامتو نذاری از خیلی چیزا کمتری

بابا رتبه یک کنکور ! چرا اینجایی؟ یه تست کمتر بزنی یهو دیدی رتبت هزار شدا ! یک نشی ما چه گوهری رو از دست میدیم !

گرچه بچه ها مطمئنن شما از دوستان زحمتکش و رومخی پشتیبان کاظم کلم هستی ^^
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

بر فرض محال که تو پشتیبان اون موسسه کذایی نیستی
      اگه تو یکسال میخونی من دوساله که دارم میخونم تمام مدت سربازیم داشتم میخوندم یکسالم قبل اون واسه 97 میخوندم که میشه سه سال ! تو این 3 سال زندگی نکردم همه زندگیم درس و کتاب و... بوده وضعیت علمییم هم عالیه و از این اماده تر نمیتونم واسه کنکور باشم ولی هیچ وقت نمیام از روی باد شکم حرف مفت بزنم فرضا یکسال هم خونده باشی توی این مدت تعویق میتونی با جامع زدن وضعیتت رو حفظ کنیو حتی بهتر کنی
      نمیدونم کی اولین بار این حرفو زد که همه اونایی که موافق تعویقن درس نخوندن :/ اتفاقا بنظر من برعکسه و اونایی که نخوندن میخوان سریعتر برگزار بشه برن دنبال عشق و حال
      من عموم دو هفته پیش کرونا گرفت و فوت کرد و خوب میفهمم چه مصیبتی داره این بیماری ... خیلی مراقب خودتون باشید اگه خواستن کنکور رو برگزار کنن

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadramalek نمایش پست ها

داداش این ها همه کلک هایی هست که مافیای کنکور زده تا کنکوری های 1400 رو بر علیه ما کنه
      قرار نیست کنکور حذف بشه
      دکتر شهریاری دیشب تو یه برنامه زنده صحبت میکرد که اگه کنکور چند ماه هم عقب بی افته مشکلی نیست
      اگه کنکور رو ابان یا اذر بگیرند میتونند ترم اول رو در بهمن برگزار کنند و ترم دوم رو در تابستان 1400 و تعویق کنکور هیچ ضرری برای کنکور های 1400 نداره

عدم تعویق برای کنکوری های 1400 ضرر داره نه تعویق چون اگه تعویق نباشه خیلی بیشتر پشت کنکور میمونند تا تعویق باشه
      میدونی تعویق چه ضرری برای ما داره؟
      ضررش اینه که الان هر مشاوری رو نگاه بکنی هم باید به ۹۹ی ها برسه و هم بچه های ۱۴۰۰

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bookworm81 نمایش پست ها
      میدونی تعویق چه ضرری برای ما داره؟
      ضررش اینه که الان هر مشاوری رو نگاه بکنی هم باید به ۹۹ی ها برسه و هم بچه های ۱۴۰۰
      چه دلیل قانع کننده ای
      چون به ضرر مشاوراست پس برای داوطلبا ضرر داره
      مشاور وظیفشه که به داوطلبا رسیدگش کنه چون ازشون پول میگیره که همین کار رو کنه
      اتفاقا همین فشرده شدن کار مشاوره یکی از دلایل اصلی مخالفت اکثر ماشورا با تعویق کنکوره
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن