خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از دیپلم ریاضی نظام قدیم میخام کنکور انسانی بدم

سلام دوستان. من فوق لیسانس شهرسازی هستم. دیپلم ریاضی با معدل خوب دارم. الان دوست دارم برم دنبال علاقه ام. به رشته های مدیریت ، حسابداری و بازرگانی علاقه دارم که همه با کنکور انسانی قابل دسترسه . میخام دانشگاه خوب قبول بشم به نظرتان موفق میشم؟میشه راهنمایی کنید که باید از کجا شروع کنم؟خودم اصلا نمی دونم چطور شروع کنم. واقعا به یه مشاور نیاز دارم‌. چه کتابهایی باید بخرم؟خودخوان میتونم به رتبه مورد نظرم برسه یا باید کلاس یا دوره ای شرکت کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهربانو نمایش پست ها
      سلام دوستان. من فوق لیسانس شهرسازی هستم. دیپلم ریاضی با معدل خوب دارم. الان دوست دارم برم دنبال علاقه ام. به رشته های مدیریت ، حسابداری و بازرگانی علاقه دارم که همه با کنکور انسانی قابل دسترسه . میخام دانشگاه خوب قبول بشم به نظرتان موفق میشم؟میشه راهنمایی کنید که باید از کجا شروع کنم؟خودم اصلا نمی دونم چطور شروع کنم. واقعا به یه مشاور نیاز دارم‌. چه کتابهایی باید بخرم؟خودخوان میتونم به رتبه مورد نظرم برسه یا باید کلاس یا دوره ای شرکت کنم؟
      سلام
      چرا با برنامه ریزی درست نمیخواید ارشد مجدد مجموعه مدیریت یا حسابداری شرکت کنید؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهربانو نمایش پست ها
      چه حوصله ای داری با فوق لیسانس میخوای بری بشینی کنار دست افرادی که تازه از مدرسه اومدن. رشته ای مثل مدیریت در سطح کارشناسی درس هاش اسون هستند و چیز خاصی برای کسی مثل شما نداره. لطفا بی دلیل وقتتون رو تلف نکنید و برای ارشد مدیریت بخونید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن