خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرسنجی رتبه

رأی دهندگان
    29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 15 تا 20 هزار

12 41.38%
    • 20 تا 25 هزار

0 0%
    • 25 تا 30 هزار

2 6.90%
    • 30 تا 35 هزار

4 13.79%
    • 35 تا 40 هزار

11 37.93%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

تو سه هفته چه رتبه ای میشه تو تجربی بین 800 هزار نفر آورد؟

من امسال رو نخوندم میدونمم چیز خوبی قبول نمیشم و نمیشه پزشکی آورد ولی میخوام تا میشه رتبه خوبی به دست بیارم و همه تلاشم رو بکنم
      موضوع جدید رو بخاطر این نزدم انگیزه بگیرم چون من به هر حال میخونم بخاطر این زدم که از فکر و خیال در بیام چون نمیدونم می دونید یا نمی دونید ولی کسی که مثل من میخواد شروع کنه پشت سر هم ذهنش درگیر میشه
      اگه این 20 روز باقی مونده رو هر روز 18 ساعت درس بخونم چه رتبه ای میتونم بین این 800 هزار نفر بیارم؟ منظور من این که رتبه کشوری و بین همه رو در نظر بگیرید چون منطقه ها فرق میکنه
      خواهش میکنم نه بگید 18 ساعت نمیتونی بخونی نه بگید زیر هزار .بدون اغراق جواب بدین و فکر کنین که واقعا 18 ساعت رو میخونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      این ۲۰ روز خیلی مهمه ولی اگه صفری به خودت فشار نیار دوست عزیز
      اگه هیچی تلاش نکردی بزار برای سال بعد رقابت سنگینهههههه
      اما اگه بلدی و یه مدت کوتاه ولش کردی شدنیه
      فقط هم تست کنکور وتست های جامع استاندارد کار کن
      موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچکدوم از گزینه ها

۱۸ ساعت خیلیه
      اگر انقدر بخونی خیلی خیلی رتبت خوب میشه
      اونم این آخر کاری که نیاز به مرور نداره میخونی تموم میشه میره

من خودم عرضشو ندارم
      تو داری
      بسم الله
      موفق باشی
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همه چی به روز کنکور بستگی داره
      ♡Be your Own HERO

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شاید باورت نشه ولی هر یک ساعت این آخرا مساویه با یک هفته قبل عید!شرط میبندم کسی این بیست روزو شل کنه اصلا انگار نخونده!و بلعکس کسی که این بیست روزو از جون مایه بزاره یه رتبه ای میاره که دهن خودش باز میمونه.دنبال برنامه هم نباش بشین بخون درو کن برو جلو تست کنکور پنج سال اخیرو قورت بده برو سر جلسه بترکون بای

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میدونی خیلی بستگی به وضعیتت داره
      مثلا من نخونده قرابت هر 9 تاشو درست جواب میدم و این میشه 36 درصد توی ادبیات
      به نظر من اگه یادگیریت خوبه و سرعت بالایی داری با انتخابی خوندن و کارکردن تستای کنکور میتونی راحت برسی 15~20 هزار منطقه دو
      تقریبا 10هزار منطقه 1 و 5 هزار منطقه 3
      لازم هم نیست 18 ساعت بخونی ماکزیمم 15 ساعت چون ذهن به استراحت نیاز داره و اگه استراحت نکنی عملا ساعت های بعدی که میخونی کارایی نداره و فقط خودتو خسته میکنی و از درس زده میشی بعدم فکر میکنی تو اصلا نمیتونی زیاد درس بخونی و باید قید رتبه های خوب رو بزنی
      اتفاقی که سال اول کنکورم واسم افتاد
      دینی همه رو بخون
      انگلیسی لغات و کلوز تست های لغتش که 11~12 تا تست میشه و حدود 40 میرسونی
      عربی ترجمه و منصوبات رو کار کن مثل تمییز و حال و منادی که بالای 40 میرسونه
      ادبیات لغات و قرابت که بازم بالای 40 میرسه
      لغات فقط ستاره دار ها کار بشه و کتاب موج آزمون یا خط ویژه لیست شون رو جمع و جور دارن و خیلی به دردت میخورن
      زمین اگه نظام قدیم هستی حتما 4 فصل اول سوم رو بخون که 12~16 درصد مفته
      ریاضی هم 30 درصد کار کن و تستای کتابی مثل خیلی سبز رو نصفی بزن من باشم آنالیز و احتمال + تابع+ معادلات + مثلثات میخونم که به نظر خودم خیلی راحتن
      فیزیک هم 30 درصد ولی فقط تستای کنکور رو واسش بزن
      حرکت و نور هندسی و ماده و فشار و گرما و گازها اینا همه راحتن
      اما زیست و شیمی رو حداقل 50 درصد انتخاب کن و بخون تا 30~40 بزنی
      سعی کن این دوهفته خوندنی هارو بخونی و هفته آخر فقط مرور کنی
      تست هم کنکور های 94 تا 98 کافیه قبلش آبکیه
      اینم کمک من

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadramalek نمایش پست ها
      من امسال رو نخوندم میدونمم چیز خوبی قبول نمیشم و نمیشه پزشکی آورد ولی میخوام تا میشه رتبه خوبی به دست بیارم و همه تلاشم رو بکنم
      موضوع جدید رو بخاطر این نزدم انگیزه بگیرم چون من به هر حال میخونم بخاطر این زدم که از فکر و خیال در بیام چون نمیدونم می دونید یا نمی دونید ولی کسی که مثل من میخواد شروع کنه پشت سر هم ذهنش درگیر میشه
      اگه این 20 روز باقی مونده رو هر روز 18 ساعت درس بخونم چه رتبه ای میتونم بین این 800 هزار نفر بیارم؟ منظور من این که رتبه کشوری و بین همه رو در نظر بگیرید چون منطقه ها فرق میکنه
      خواهش میکنم نه بگید 18 ساعت نمیتونی بخونی نه بگید زیر هزار .بدون اغراق جواب بدین و فکر کنین که واقعا 18 ساعت رو میخونم
      بخون از هیچی بهتره بالاخره.نهایت پیش زمینه میشه واسه سال بعد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم شرایط مشابهی باشمادارم وتصمیم دارم بخونم انشاالله جفتمون وهمه ی کنکوری ها موفق بشیم خواستم بگم که تنهانیستین

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      میدونی خیلی بستگی به وضعیتت داره
      مثلا من نخونده قرابت هر 9 تاشو درست جواب میدم و این میشه 36 درصد توی ادبیات
      به نظر من اگه یادگیریت خوبه و سرعت بالایی داری با انتخابی خوندن و کارکردن تستای کنکور میتونی راحت برسی 15~20 هزار منطقه دو
      تقریبا 10هزار منطقه 1 و 5 هزار منطقه 3
      لازم هم نیست 18 ساعت بخونی ماکزیمم 15 ساعت چون ذهن به استراحت نیاز داره و اگه استراحت نکنی عملا ساعت های بعدی که میخونی کارایی نداره و فقط خودتو خسته میکنی و از درس زده میشی بعدم فکر میکنی تو اصلا نمیتونی زیاد درس بخونی و باید قید رتبه های خوب رو بزنی
      اتفاقی که سال اول کنکورم واسم افتاد
      دینی همه رو بخون
      انگلیسی لغات و کلوز تست های لغتش که 11~12 تا تست میشه و حدود 40 میرسونی
      عربی ترجمه و منصوبات رو کار کن مثل تمییز و حال و منادی که بالای 40 میرسونه
      ادبیات لغات و قرابت که بازم بالای 40 میرسه
      لغات فقط ستاره دار ها کار بشه و کتاب موج آزمون یا خط ویژه لیست شون رو جمع و جور دارن و خیلی به دردت میخورن
      زمین اگه نظام قدیم هستی حتما 4 فصل اول سوم رو بخون که 12~16 درصد مفته
      ریاضی هم 30 درصد کار کن و تستای کتابی مثل خیلی سبز رو نصفی بزن من باشم آنالیز و احتمال + تابع+ معادلات + مثلثات میخونم که به نظر خودم خیلی راحتن
      فیزیک هم 30 درصد ولی فقط تستای کنکور رو واسش بزن
      حرکت و نور هندسی و ماده و فشار و گرما و گازها اینا همه راحتن
      اما زیست و شیمی رو حداقل 50 درصد انتخاب کن و بخون تا 30~40 بزنی
      سعی کن این دوهفته خوندنی هارو بخونی و هفته آخر فقط مرور کنی
      تست هم کنکور های 94 تا 98 کافیه قبلش آبکیه
      اینم کمک من
      ممنونم منم ازتوضیحاتتون استفاده میکنم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام هم قطاران عزیز
      الان که میبینم عده ای از دوستان ناراحت و نا امید هستن خیلی غمگین میشم.
      اولا یه سری از دوستان امیدوار بودن با تعویق کنکور فرصتی پیدا بشه بتونن جبران کنن (البته منظورم همه موافقان تعویق نیست ناراحت نشید لطفا) منظورم یه درصدی از بچه ها مث خودمن که شاید تعدادشون کم نباشه .
      اما احتمالا خبری از تعویق نیست و باید بیست روز دیگه با کنکور روبهرو بشیم (خدایا سه هفته دیگه توی این ساعت من در چه حالی هستم) انشالله همهباشیم.
      آبجیا و داداشای گلم الان در این لحظات ملکوتی قبل کنکور غم، قصه،افسوس،و...هیچ فایده ای نداره
      اگه خیلی خیلی سطح شما پایینه یعنی امتحانات مدرستونو زیر 15میگرفتین احتمالا در دوران مدرستون زیاد درس خون نبودین.شما بهترین حالت حداکثر تلاشتونو بکنین بتونین 20 درصد اختصاصی بزنین(که اگه بزنین شاهکار کردین).
      اما اگه دانش اموز درسخونی بودین(انشالله که بودین)میتونین بایک جمع بندی حرفه ای دروس اختصاصی رو تا حتی 50 درصد هم بالا بیارین(اینجوری نگا نکن به خدا بخوای میشه من بهت قول میدم میشه
      حالا من یه همترازی بکنم حرف هامو با بچه هایی که سال دوم یا سوم یا حتی چهارمی هست که دارن کنکور میدن و به اصطلاح پشت کنکورین دوستان اگر سال های قبل یک سری مباحث رو خوندین الان یه جمع بندی کافیه که اطلاعات برگرده
      تجربه من به عنوان یه دوست این هست که اولا اصلا به سر جلسه و سطح سوالا فکر نکن(به زبان ساده بیخیال)دوما حدود 13ساعت برنامه ریزی کن که در طول روز مطالعه بکنی(یه توصیه به خوابالو ها ..ناموسناین 20 روزو ساعت7 پاشین و حتما ذهنتونو عادت بدین که صبح ها تمرکز داشته باشید.)سوما استراحت کافی داشته باش و حداقل 6 ساعت خواب شبانه وبین هر واحد مطالعاتی 10 دقیقه استراحت کن.چهارما از یه سری مسايل تخریبی و ذهن مشغول کن و کاهنده اعتماد به نفس و حاشیه ای (امسال خروار خروار حاشیه داشتیم وپر از اتفاقات غم بار از آبان ،هواپیما، شهادت سردار، تحریم ،کرونا، قهرمانی مادرید (به دوستای مادریدی بر نخوره شوخی بود)وچیز های دیگه که تموم هم نمیشن الانم تعویق و تمدید وتحلیلو تضمین و تکبیر و...(ببخشید عصبی شدم یه لحظه)دوری کنین.پنجما (بر وزن انجمن)متمرکز به هدف مورد نظرتون جلو برید(این هم مهمه که میگم نامووووووسن!هدفتونو معقول تایین کنید)الان نمیشه دارو آورد(پزشکی که دیگه جای خود داره)الان میشه پرستاری شهرستان هارو آورد.بالطبع دانشگاه فرهنگیان هم میشه و سایر رشته ها....
      نکته ای که باید الان بهش اشاره کنم به عنوان نکته مهم خیلیییییی مهم!کنکور امسال مصادف با روز اول محرم از آقا امام حسین بخواید که کمکتون کنه این 20 روزو ثابت قدم باشید دعای غیر معقول نکنید خواهشا دعا کنید این20 روزو بترکونین الان دلای همه ما آشوبه طوفانیه آقا هوای دلای نا آروموداره انشالله پس با توکل به خدا و استعانت از آقا ابا عبدالله با سر بریم تو شکم کنکور(بگو ایشالا..) (صداتون نمیاد..بگو ایشالا) لعنت بر شیطون (آخر سالن.... بگو ایشالا) آهاااحالاشد
      .
      .
      .
      .
      انگاری یادم رفت پیشنهادمو بگم

شرمنده با اندکی تاخیر در خدمت شما عزیزان هستیم .خفه نشین زیر ماسک سر جلسه بلند صلوات بفرست!
      دومیشو واسه اینکه کرونا نگیری ناقل بشی یه خانواده رو به فنابدی بلند تر بفرست.
      سومیشو واسه قلب قشنگ خودت بفرست
      عزیزان دلی که تا اینجای این متن رو مطالعه کردین ازتون متشکرم یه خبر خوب برای تشنگان معرفت دارم از الان تا کنکور میتونین به میانگین 70درصد تو عمومیا برسین(دارم راست میگم باور کن
      کتاب زرد عمومی گیر بیار یا سوالارو دانلود کن یه تایپکی هست تو انجمن یکی از دوستان گذاشتن درمورد افزایش درصد عمومی ها در زمان کم خیلیییی خیلییی کاربردیه اگه کسی میتونه upکنه تایپکو مرسی
      من پارسال و امسال از این روش استفاده کرده و میکنم عالیه
      فقط برای عربی همایش ناصح زاده رو دانلود کنین از سایت آلا قیمتش زیاد نیست نگاش کنید با دقت زیاد نگاش کنین کلا 12 ساعته بعدش متوجه پیشرفت میشید(چون همه همایش تسته ترستون میریزه از عربی)
      زبان انگلیسی هم تامیتونین لغت بخونین. اون تایپکو هرچه زودتر upکنید (حالا منم یه چی یاد گرفتم هی up upمیکنم)
      والا من خودم شیمی رو فقط مفاهیم با مسایل ترمو و سینتیک و تعادل میخونم
      ریاضی و فیزیک هم همایش200تست طلوعی ومهندس نباخته سال98 رو گرفتم راضی هستم واقعا اگه سردرگم هستین اینارو بخرین الانم عیده شاید تخفیف داشته باشه آلا .
      درمورد زیست هم فقط ژنتیکو نمیخونم البته اگه برسم همشو بخونم البته این نکته رو بگم که من 10روزه شروع کردم و امروزو یهکم سبک تر خوندم
      من استراحت بین دروس میام انجمن چون دوماهه بیرون نرفتم میام اینجا حالم بهترمیشه
      دوستان نه کنکور ونه هیچ چیز دیگه ارزش اخم آوردن به پیشونی تونونداره ارزش غم رو نداره ارزش اضطراب رو نداره خود تو زندگی هستی قلب مهربان تو آرزو های پاک تو و( دست های پینه بسته پدر وسلطان غم مادر)ببخشید یه لحظه خط رو خط شد. یادت نره عالیجناب عشق(آره با خودتم ) هرگز به دلیل سختی هایی که الان در اون گرفتار شدید تمام زندگیتونو قضاوت نکننین
      در آخر سه تا نکته بگم اولا از دوستان نظام جدید عذر میخوام این صحبتا بیشتر درد دل با هم دوره ای های خودم بود وبرای شما چیز جدیدی نداشتیم انشالله موفق باشین
      نکته دوم این که زمین شناسی بخونین 4درس اول سومو 16 درصد تو رتبه کل تاثیر داره
      نکته سوم همه کنکوریا رو دوست دارم همه عشقید امیدوارم 3هفته دیگه حالتون کهکشانی باشه در اوج باشید
      ویرایش توسط Hessam79 : 10 مرداد 1399 در ساعت 23:50

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      همینکه خودت میدونی رتبت از چیزی که با معلومات فعلیت میاری قراره بهتر بشه ینی ارزش خوندن داره این ۲۰روز

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      شاید باورت نشه ولی هر یک ساعت این آخرا مساویه با یک هفته قبل عید!شرط میبندم کسی این بیست روزو شل کنه اصلا انگار نخونده!و بلعکس کسی که این بیست روزو از جون مایه بزاره یه رتبه ای میاره که دهن خودش باز میمونه.دنبال برنامه هم نباش بشین بخون درو کن برو جلو تست کنکور پنج سال اخیرو قورت بده برو سر جلسه بترکون بای
      زدن کنکورای نظام قدیم واقعا برا منه نظام جدید تضعیف روحیه اس با این حال ادامه بدیم؟؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadramalek نمایش پست ها

خب دوست عزیز ببین بستگی ب خیلی شاخص ها داره ...مخصوصا اینکه چقدر مفید بخونی
      بنظر من باروزی ا8 ساعت میشه تو درسای اختصاصی تا 30 درصد رشد کرد و تو عموم ی هم حدود 40 درصد
      خب با توجه ب اینکه سطحت چطوره تخمین رتبه میتونی استفاده کنی ک اگه این حدود درصد بهت اضافه شه چه رتبه ای میتونی بیاری

ولی در کل بنظرم از الان ب حدود رتبه فکر نکن..چون بستگی شدید به میانگین درصدا و عملکرد بقیه بچه ها داره...تا جایی ک میتونی بخون دیگه
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asan.kpoper نمایش پست ها
      زدن کنکورای نظام قدیم واقعا برا منه نظام جدید تضعیف روحیه اس با این حال ادامه بدیم؟؟؟؟
      چرا تضعیف رو حیه اس:/بعضی کتابا اومدن تستای نظام قدیمو متناسب با نظام جدید ادیت کردن مث دور دنیا و کنکوریم شما همینارو بزن هدف اینه که با حال و هوای طرز فکر طراح آشنا بشی و بدونی طراح چی میخواد اگه سخت هم بود برات اشکالی نداره راه میفتی کم کم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خیلی زور بزنی میتونی از اخر اول بشی:/ اخه دوست من یه کم منطقی فکر کن
      میخوای با کسایی رقابت کنی که طول سال رو داشتن میخوندن
      اگه نظر منو بخوای بهتره سال بعد شرکت کنی
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن