خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرسنجی رتبه

رأی دهندگان
    29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 15 تا 20 هزار

12 41.38%
    • 20 تا 25 هزار

0 0%
    • 25 تا 30 هزار

2 6.90%
    • 30 تا 35 هزار

4 13.79%
    • 35 تا 40 هزار

11 37.93%
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

اندکی فکر کنید وبعد پست بذارید .
      به فرض خواستن سال بعد کنکور بدن هرچی الان بخونن بهتره.
      تجربه کافی ندارم که توی این یه مورد خاص دخالت کنم
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین اگه الان بخونی اخرسر که رتبه ها میاد شرمنده خودت نمیشی !
      و هیچ قانونی وجودنداره که بگه تو اگه یکسال درس بخونی موفق میشی و اگه ۲۰روز درس بخونی موفق نمیشی!
      شما میتونید توی این بیست روز بهترینه خودتون باشید!
      بودند ادمایی که توی مدت کم موفق شدند فقط استرس نداشتند درگیر حاشیه نشدند و فقط روی درس خوندن تمرکز کردند!
      موفق باشید!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من متنو نخوندم رای دادم به گزینه اخر ولی اگه 18 بخونی میتونی 15 هزار هم بیاری

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خب دوست عزیز 18 ساعت شدنی نیست ! من فقط یک نفر رو شنیدم روزی 18 ساعت میخونده اونم همسر یکی از آشنایانم ک ازمون دستیاری دندان داشته که بازم باورش سخته .
      با روزی 12-13 ساعت میتونی زیر 5 هزار برسی ، نظام ت رو نگفتی ، من براساس نظام قدیم میگم اختصاصی هارو خودت با نظام خودت مطابقت بده .
      برای عمومی ها لغت هرروز بخون و املا رو هرروز کار کن + هرروز یک کنکور عمومی از زرد عمومی + تحلیل ش ، جوابا رو تامیتونی یادبگیر ، فکر کن کتاب دیگه ای جز زرد عمومی نداری و هرتوضیحی که داده یادبگیر ، کنکور عمومی ک میگیری هم مطابق شرایط ازمون باشه ، یعنی تایم بگیر ازخودت و سر 75 دقیقه پاسخگویی رو تمام کن چون باید نحوه ی تایم بندی ازمون و ازمون زدن هم بیاد دستت ، بعد تا 3 ساعت وقت بذار و کل 100 سوال عمومی رو تحلیل کن و جواب هاش رو یاد بگیر . عمومی رو بدون اغراق میگم تا 80 هم میتونی برسونی تو همین 20 روز فقط باید تداوم داشته باشی و عمومی بالا توی کنکور معجزه میکنه .
      برای اختصاصی ها
      از زیست مسائل ژنتیک رو کلا حذف کن ، از گیاهی ها هورمون ها و نهاندانگان و خزه سرخس رو اگه دارید حتما بخون . از تولید مثل رشد و نمو جنین رو حتمااا بخون ، این هایی که با قید "حتما " می نویسم هر سال توی کنکور میان ! شکل غشای سلول رو حتمااا یاد بگیر ، کامل کامل ، از شارش انرژی حتماا تنفس سلولی بخش گلیکولیز رو یاد بگیر .
      مقایسه ی گیاهان c3 و c4 و cam رو حتمااا یاد بگیر . این بخش ها هرسال تست دارن .
      از بقیه ی فصل ها :
      گوارش ایمنی تنفس دستگاه عصبی هورمون ها حواس حرکت دفع مواد اینا رو حتما بخون انواع بافت رو بخون این ها هم اسونن هم ترکیبی میان .
      تا جایی که میتونی زیست رو بخون و تست سراسری براش بزن و سعی کن زیست های کنکور های 92 به بعد رو هم داخل هم خارج رو قورت بدی .
      برای شیمی کلا نظام قدیم و جدید متفاوتن هم اسم فصل ها هم مواردی ک داخل هر فصل اومده ، ب طور کلی من براساس نظام قدیم میگم ، اگ مایل بودی پی دی اف شیمی نظام قدیم رو دان کن ببین برای نظام جدید چه فصل هایی میفته ؛ فصل یک و دو و سه سال دوم، حفظیات فصل چهار ، حفظیات فصل 5 ، نام گذاری یون ها و ترکیبات ، شکل ترکیبات ، انواع عامل هایی ک میتونه سوال بیاد ازش ، مثل عامل اسیدی و فنولی و ...
      ترمودینامیک رو کامل بخون سینتیک رو کامل بخون و همین طور استوکیومتری ، ساختار لووییس و اسیدباز و الکتروشیمی رو حذف کن ، البته حفظیاتشون رو بخون و اگ مقدوره خط ویژه ی حفظیات شیمی رو بخر و همون رو دو سه دور بخون چون به تنهایی 50% هست .
      فیزیک موج مکانیکی موج الکترومغناطیسی و کلا پیش دو که فکر کنم همون نیم سال دوم دوازدهم بشه خیلی اسونه ، گرما متوسط سه تا تست ازش میاد اسونه بخونش ، چگالی رو حتما بخون چون توی خیلی از درس های فیزیک کاربرد داره .

ریاضی : تابع ، معادله نامعادله و حد رو حتماااا بخون . مخصوصا حد که معمولا 3 تا تست رو داره . بعد الگو و احتمال و ترکیبیات ، لگاریتم و امار ، برای اختصاصی ها فقط تست کنکور بزن ، هم داخل هم خارج ولی تحلیل کنی درست حسابی . بعدم من رو 12-13 ساعت گرفتم ، بتونی ب قول خودتون روزی 18 بخونی هم حجم بیشتری رو میتونی پیش ببری هم تعداد فصل هارو بیشتر کنی ولی همینقدر کافیه همین مقدار اندک رو 100% یاد بگیرید . و به حرف بقیه هم توجه نکنید ، همین روزانه یک کنکور عمومی زدن و بررسی ش تا کنکور ک میشه 20 تا کنکور شما رو از 50 درصد حریفاتون میندازه جلو .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن