خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد کنکور هنر

سلام دوستان.من دانش آموز پیش دانشگاهی رشته انسانی هستم.ولی میخوام کنکور رشته هنر شرکت کنم.از موقع انتخاب رشته هم میخواستم رشته هنر برم اما با مخالفت پدرم رفتم رشته انسانی یعنی علاقه دارم به رشته هنر.من سهمیه جانبازی 50% دارم.حالا با توجه به سهمیه ای که دارم میخوام بدونم میتونم دانشگاه هنر یا سوره رشته سینما قبول بشم؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نیست جواب من رو بده؟؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kingofeyes نمایش پست ها
      سلام دوستان.من دانش آموز پیش دانشگاهی رشته انسانی هستم.ولی میخوام کنکور رشته هنر شرکت کنم.از موقع انتخاب رشته هم میخواستم رشته هنر برم اما با مخالفت پدرم رفتم رشته انسانی یعنی علاقه دارم به رشته هنر.من سهمیه جانبازی 50% دارم.حالا با توجه به سهمیه ای که دارم میخوام بدونم میتونم دانشگاه هنر یا سوره رشته سینما قبول بشم؟؟؟
      بستگی به تلاش و مطالعه تون داره خب!

از رو سهمیه که نمیشه چیزیو تعیین کرد!!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم خیلی رشته سینما رو دوس دارم!!اما متاسفانه نتونستم برم هنرستان و رفتم رشته ریاضی!!اگه رشته سینما دانشگاه هنر تهران میخواین باید رتبتون 2 رقمی شه!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسایی که میگن سهمیه جانبازی و ... تاثیری در قبولی نداره نداره لطفا کتاب انتخاب رشته سازمان سنجش رو مطالعه کنید

با توجه به اینکه سهمیه جانبازی دارین اگر عمومی ها تون رو بالا بزنید(بالای 60-70 ) رشته سینما قبولید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar@ نمایش پست ها
      کسایی که میگن سهمیه جانبازی و ... تاثیری در قبولی نداره نداره لطفا کتاب انتخاب رشته سازمان سنجش رو مطالعه کنید

با توجه به اینکه سهمیه جانبازی دارین اگر عمومی ها تون رو بالا بزنید(بالای 60-70 ) رشته سینما قبولید
      پس دروس اختصاصی چی؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس دروس اختصاصی چی؟؟
      اگر سینما دانشگاه تهران میخواهید قبول بشین از اختصاصی ها خلاقیت نمایشی رو خوب بزنید چون برای سینما ضریبش 4 هست و اگر عمومی ها رو بالا بزنید و خلاقیت نمایشی هم در حد -40 - 50راحت قبول میشین

ویرایش توسط bahar@ : 06 آبان 1392 در ساعت 22:43

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar@ نمایش پست ها
      اگر سینما دانشگاه تهران میخواهید قبول بشین از اختصاصی ها خلاقیت نمایشی رو خوب بزنید چون برای سینما ضریبش 4 هست و اگر عمومی ها رو بالا بزنید و خلاقیت نمایشی هم در حد -40 - 50راحت قبول میشین
      ﭘﺲ ﺑﻘﻴﻪ ﺩﺭﻭﺱ اﺧﺘﺼﺎﺻﻲ ﻣﺜﻞ ﺩﺭﻙ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻫﻨﺮ ﻛﻪ ﺿﺮﻳﺒﺶ 3 ﻫﺴﺖ ﻳﺎ ﺧﻼﻗﻴﺖ ﺗﺼﻮﻳﺮﻱ ﺗﺠﺴﻤﻲ ﺑﺎ ﺿﺮﻳﺐ 2 ﻫﺴﺖ ﭼﻲ??

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز . ببخشید من الان دیدم . من در خدمتم
      راه نمای تخصصی کنکور هنر www.artkonkor.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن