خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

راهنمایی واسه سه هفته باقی

.........................

ویرایش توسط ha.hg : 22 شهریور 1399 در ساعت 10:44

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام خوبین ؟ ایشالله که تا الان خوب جلو اومده باشین
      توی این تاپیک از خودم گفتمhttp://forum.konkur.in/thread73291.html
      خیلی فکر کردم تا به این نتیجه رسیدم:
      خانواده میخوان فرهنگیان بیارم خودم رشته علوم پزشکی میخوام اول گفتم وایستم سال بعد ولی ریسک زیادیه و از طرفی امسالم رتبه خوب نمیارم و رشته قابل قبول هم نمیشه
      دیگه تصمیم گرفتم جوری بخونم که حداقل تراز فرهنگیان رو بیارم و رتبه هم زیر 30هزار منطقه3.
      شدنیه ؟چطور بخونم یا کلا ریسک کنم واسه سال بعد (علاقم رو تا حدودی هم متوجه شدم)
      علاقه ملاقه رو ولش کن اینا کشکه . الکی یه جو ایجاد کردن که به فلان رشته علاقه داریم و فلان . الان 800 هزار نفر تو تجربی به پزشکی علاقه دارن و از بچگی پزشکیو دوس داشتن

بببین شرایطط واس کدوم شغل بهتره و با درامد و سختیاش میتونی زندگی خوبی داشته باشی . اونو انتخاب کن و واسش تلاش کن . امیدوارم به هرچی که دلت میخواد برسی
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      علاقه ملاقه رو ولش کن اینا کشکه . الکی یه جو ایجاد کردن که به فلان رشته علاقه داریم و فلان . الان 800 هزار نفر تو تجربی به پزشکی علاقه دارن و از بچگی پزشکیو دوس داشتن

بببین شرایطط واس کدوم شغل بهتره و با درامد و سختیاش میتونی زندگی خوبی داشته باشی . اونو انتخاب کن و واسش تلاش کن . امیدوارم به هرچی که دلت میخواد برسی
      ممنون به فرض علاقه در نظر نگیرم خیلی عالی خواستم بخونم روزانه 8ساعته
      که خب رشته بدرد بخور نمیارم در حال حاضر رشته ای که میخونم (ترم2روانشناسی)نه علاقه دارم و نه بازار کارخوبی داره واسه همین خیلی سردرگم شدم در کل واسه امسال هر جور شده باید برم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

که خب رشته بدرد بخور نمیارم در حال حاضر رشته ای که میخونم (ترم2روانشناسی)نه علاقه دارم و نه بازار کارخوبی داره واسه همین خیلی سردرگم شدم در کل واسه امسال هر جور شده باید برم
      اولن اینکه من نمیدونستم دانشجویین . دومن اینکه علاقه ای که به روانشناسی ندارین و نمیتونم نظری بدم اما متاسفانه بخش دوم حرفتون که بازار کار خوبی نداره باید بگم یکم بیشتر تو نت چرخ بزنین . میتونم دکتر چاووشی رو هم بهتون معرفی کنم که موسس کلینیک ارگانیک مایندد هستش و از شهرای دور افراد برای مشاوره میان که ایشونو ببینن . حتی با اینکه غیر حضوری هم مشاوره میدن . منظورم اینه اگه شما آدم ( قابل ) باشین مطمعنن بازار کار رو دارید . درضمن . فکر میکنین پزشکی ریختن براتون؟ که اونجا مثلا نیاز نیس چندان سختی بکشین و بازار کار دو لپی میاد تو بغلتون؟ عزیزم اونجا هم زحمت میکشن . اما خب پول بیشتری داره قبول دارم . من در حدی نیستم بخوام بگم اینکارو بکنین یا اونکارو . صرفا تجربه ی 19 سالمه که تو آشنا ها هم داریم افرادی که به فکر پولش رفتن تو این رشته ها و وضعیت خوبی ندارن ( پسر داییم خودش یه سال کنکور داد رفت رادیولوژی بعدش انصراف زد رفت دارو زنجان قبول شد بعدش فهمیدیم اونقدر فشار عصبی داشته که اعتیاد پیدا کرده به شیشه . تازگیا هم مجازاتشو کشید و خداروشکر دوباره برگشته سر درسش . اما خواستم بگم وضعیت این رشته ها اینطوریه که باید شدیدن زحمت بکشی تا به اون پوله برسی . ) آرزوی موفقیت دارم واست . و ببخشید که طولانی شد
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

5. Top | #5
      Fky
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

روانشناسی بازار نداره??? ببین بعضی رشته ها خوداشتغالن
      روانشناس میشناسم کلینیکش 4طبقه اس تو جردن ! زیر40سال هم هست مشکل اینجاست که ما ادم ساختن نیستیم و گرنه....

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fky نمایش پست ها
      روانشناسی بازار نداره??? ببین بعضی رشته ها خوداشتغالن
      روانشناس میشناسم کلینیکش 4طبقه اس تو جردن ! زیر40سال هم هست مشکل اینجاست که ما ادم ساختن نیستیم و گرنه....

خب این مثالی ک میگی یک در هزاره شاید
      اکثریت رو نگاه کنیم کلینیک 4 طبقه ک هیچ ، یه محل کار 3.4 ندارن ! در کل باید خودت بشدت تلاش کنی و بازار کارش مث رشته های علوم پزشکی یا فرهنگیان تضمین شده تا حدودی نیس !
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها

اکثریت رو نگاه کنیم کلینیک 4 طبقه ک هیچ ، یه محل کار 3.4 ندارن ! در کل باید خودت بشدت تلاش کنی و بازار کارش مث رشته های علوم پزشکی یا فرهنگیان تضمین شده تا حدودی نیس !

عزیز من خب نباید انتظار داشته باشی همون سال اولی که کارتو شروع میکنی، خروار خروار میلیون تومن به حسابتون ریخته شه همون پزشکی هم که شما داری میگی نگاه کن چقد له شده تا رسیده به اونجا مرحله ی کنکور هست. تو دانشگاه کلی کتاب با حجم های زیاد میریزه سرشون! استادا هم بهترین عملکردو داشته باشی، از کوچکترین خطایی که کردی، چنان کوه میسازه که خودتم باورت میشه چه اشتباه بزرگی بوده یادمه برادرم وقتی هنوزامتحان علوم پایه شونو نداده بودن، میگفت هم اتاقی دوستاش تو خوابگاه اینترنه! پسره میگفت جوری استادت دعوات میکنه جلوی جمع که خرد و له میشیا! ولی یه اشک از چشمات بریزه دیگه تموم. تو رزیدنتی که دیگه بدتر! اینترن یه خطا بکنه، رزیدنتو به فحش میبندن
      کلا هر چیزی سختی هایی داره بالاخره! این پزشکی رو مثال زدم. تازه چه سختیای هست که من نمیدونم دیگه یعنی باید لمس شن...
      یه معلم سالای اولش که نمیندازنش وسط شهر و تو بهترین آب و هوا! دخترعموم با دوتا بچه ی کوچیک تک و تنها میرفت تو عشایر درس میداد! منظورم اینه که خیلی سختی کشید!
      سرمایه هم داشته باشی خب مسیرتو یکم آسون تر میکنی!
      مورد میشناسم دانشجوی سال اول روانشناسی بوده (پارسال) رفت به عنوان پشتیبان بچه ها همراه یه مشاور با حقوق ناچیز شروع کرد. امسال شنیدم خودشم مشاوره میده حقوقشم میگفت به ازای هر دانش آموزی ماهی 120 بهش میدن
      یعنی تو اینجور کارا باید خیلی زرنگ باشی!
      ولی معلمی نه! زرنگی نمیخواد یه زندگی سایلنت و ملایمی داره
      حالا من آخرش نفهمیدم شما روانشناسی میخوای یا فرهنگیان یا هردو ولی تلاشتو بکن تا موقع کنکور! یا میشه! یا نمیشه! (غیب گفتم )
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      عزیز من خب نباید انتظار داشته باشی همون سال اولی که کارتو شروع میکنی، خروار خروار میلیون تومن به حسابتون ریخته شه همون پزشکی هم که شما داری میگی نگاه کن چقد له شده تا رسیده به اونجا مرحله ی کنکور هست. تو دانشگاه کلی کتاب با حجم های زیاد میریزه سرشون! استادا هم بهترین عملکردو داشته باشی، از کوچکترین خطایی که کردی، چنان کوه میسازه که خودتم باورت میشه چه اشتباه بزرگی بوده یادمه برادرم وقتی هنوزامتحان علوم پایه شونو نداده بودن، میگفت هم اتاقی دوستاش تو خوابگاه اینترنه! پسره میگفت جوری استادت دعوات میکنه جلوی جمع که خرد و له میشیا! ولی یه اشک از چشمات بریزه دیگه تموم. تو رزیدنتی که دیگه بدتر! اینترن یه خطا بکنه، رزیدنتو به فحش میبندن
      کلا هر چیزی سختی هایی داره بالاخره! این پزشکی رو مثال زدم. تازه چه سختیای هست که من نمیدونم دیگه یعنی باید لمس شن...
      یه معلم سالای اولش که نمیندازنش وسط شهر و تو بهترین آب و هوا! دخترعموم با دوتا بچه ی کوچیک تک و تنها میرفت تو عشایر درس میداد! منظورم اینه که خیلی سختی کشید!
      مورد میشناسم دانشجوی سال اول روانشناسی بوده (پارسال) رفت به عنوان پشتیبان بچه ها همراه یه مشاور با حقوق ناچیز شروع کرد. امسال شنیدم خودشم مشاوره میده حقوقشم میگفت به ازای هر دانش آموزی ماهی 120 بهش میدن
      حالا من آخرش نفهمیدم شما روانشناسی میخوای یا فرهنگیان یا هردو ولی تلاشتو بکن تا موقع کنکور! یا میشه! یا نمیشه! (غیب گفتم )

من نه روانشناسی میخوام نه فرهنگیان نه هردو!!!

حرفی هم نزدم که بگم فرهنگیان یا پزشکی سختی نداره و دنیا واسه دانشجوی پزکی گل و بلبله و درس نمیخونن و از استاداشون حرف نمیشنون !
      اصلا من چی گفتم شما چی جواب دادی من خودم مخاطبم شخص دیگه بود

استارتر گفته درامد روانشناسی کمه و تضمین نشدس شغلش...دوست عزیزمون گفت من میشناسم روانشناسی ک تو جردن 4 واحدی داره ! منم گفتم این قضیه یک در هزار پیش میاد ! و نیاز ب خیلی فاکتور ها داره و نمیشه گفت روانشناسی مث رشته های علوم پزشکی یا فرهنگیان امنیت شغلی نسبی داره ! حرفم این بود
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

من نه روانشناسی میخوام نه فرهنگیان نه هردو!!!

حرفی هم نزدم که بگم فرهنگیان یا پزشکی سختی نداره و دنیا واسه دانشجوی پزکی گل و بلبله و درس نمیخونن و از استاداشون حرف نمیشنون !
      اصلا من چی گفتم شما چی جواب دادی من خودم مخاطبم شخص دیگه بود

استارتر گفته درامد روانشناسی کمه و تضمین نشدس شغلش...دوست عزیزمون گفت من میشناسم روانشناسی ک تو جردن 4 واحدی داره ! منم گفتم این قضیه یک در هزار پیش میاد ! و نیاز ب خیلی فاکتور ها داره و نمیشه گفت روانشناسی مث رشته های علوم پزشکی یا فرهنگیان امنیت شغلی نسبی داره ! حرفم این بود

عع... ببخشید. من فک کردم شما استارتری! واقعا عذر میخوام...

قبل از دعا کردن ببخش....

10. Top | #10
      Fky
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بله خب منم همینو میگم همین اقای دکتر خودش میگه من دقیقا 10سال بدون وقفه و خستگی تلاش کردم که این شدم
      همون یک در هزار توی هر شغلی هست چون یک در هزار امکان داره تلاش بی وقفه بکنن توی علوم پزشکی ام چندان وضعیت استخدام خوب نیس ولی بهتره بازم نسبتا در کل توی هر شغلی خود طرف باید سالها زحمت بکشه همین تربیت معلم یک درهزار معلم داریم مثل ارامفر و حیدری و... که خب قطعا خیلی زحمت کشیدن که الان اینجان وگرنه فرهنگیان اسمش تضمین شغلیه کدوم تضمینی که بدبختا تا سر ماه خودشونو به زور می کشونن?????

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fky نمایش پست ها
      بله خب منم همینو میگم همین اقای دکتر خودش میگه من دقیقا 10سال بدون وقفه و خستگی تلاش کردم که این شدم
      همون یک در هزار توی هر شغلی هست چون یک در هزار امکان داره تلاش بی وقفه بکنن توی علوم پزشکی ام چندان وضعیت استخدام خوب نیس ولی بهتره بازم نسبتا در کل توی هر شغلی خود طرف باید سالها زحمت بکشه همین تربیت معلم یک درهزار معلم داریم مثل ارامفر و حیدری و... که خب قطعا خیلی زحمت کشیدن که الان اینجان وگرنه فرهنگیان اسمش تضمین شغلیه کدوم تضمینی که بدبختا تا سر ماه خودشونو به زور می کشونن?????

اره قبول دارم تو هر شغلی دقیقا همین یک در هزارها وجود دارن ...ولی خب بازم تو جامعه ما باید دنبال همون امنیت درامدی چندرغازی هم دویید متاسفانه وگرنه کلاهت بشدت پس معرکست...دختر باشی ک باید شوهر کنی پسر هم باشی تهش بتونی تو اسنپ کار کنی چی بگم...واقعا سر یسری موضوعات انقدر تکراری و کلیشه ای و صد البته غم انگیز هستن اصلا نباید حرف زد
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      همگی کور شدند...!

12. Top | #12
      Fky
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خوبین ؟ ایشالله که تا الان خوب جلو اومده باشین
      توی این تاپیک از خودم گفتم

http://forum.konkur.in/thread73291.html
      خیلی فکر کردم تا به این نتیجه رسیدم:
      خانواده میخوان فرهنگیان بیارم خودم رشته علوم پزشکی میخوام اول گفتم وایستم سال بعد ولی ریسک زیادیه و از طرفی امسالم رتبه خوب نمیارم و رشته قابل قبول هم نمیشه
      دیگه تصمیم گرفتم جوری بخونم که حداقل تراز فرهنگیان رو بیارم و رتبه هم زیر 30هزار منطقه3.
      شدنیه ؟چطور بخونم یا کلا ریسک کنم واسه سال بعد (علاقم رو تا حدودی هم متوجه شدم)
      ببخشید که جواب سوال شما به حاشیه رفت عزیز من که خودم موفقیت خاصی نداشتم که بخوام راهنمایی کنم ولی فک کنم توی اختصاصیا تا 30 %از صفر و عمومیاهم تا 60% میتونید برسونید توی تاپیک از منفی33تا 5000اقای ارتور برنامه نوشتن
      ولی به عنوان یه توصیه از پشت کنکوری اگه میخواید بمونید سال بعد هرچی با رتبه بهتر بمونید به نفعتونه حالا این مدتو بخونید شما طرف با دو سه ماه پزشکی میاره فرهنگیان که تو این تایم ابخوردنه به نظرم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      گفتم دیگه روانشناسی پارسال به خاطر حرف فامیل رفتم که نگن خنگ بود سال دومش هم قبول نشد
      واقعا هیچ کدومش رو
      نمیتونم هر چی رسیدم برم بخونم که .
      باید چیزی باشه کارش تضمین باشه البته اصلا منکر این نیستم که هیچ چیز به راحتی بدست نمیاد
      حالام دو راه دارم یا بکوب بخونم واسه امسال یا هم درسمو ادامه بدم و مجدد 1400 هم کنکور بدم (از 97 دارم کنکور میدم کی میشه راحت شم)

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

گفتم دیگه روانشناسی پارسال به خاطر حرف فامیل رفتم که نگن خنگ بود سال دومش هم قبول نشد
      واقعا هیچ کدومش رو
      نمیتونم هر چی رسیدم برم بخونم که .
      باید چیزی باشه کارش تضمین باشه البته اصلا منکر این نیستم که هیچ چیز به راحتی بدست نمیاد
      حالام دو راه دارم یا بکوب بخونم واسه امسال یا هم درسمو ادامه بدم و مجدد 1400 هم کنکور بدم (از 97 دارم کنکور میدم کی میشه راحت شم)

خب مسلما اول میگم بکوب بخون واسه امسال! اگه خدایی نکرده نشد بمون سال بعد بکوب تر بخون

قبل از دعا کردن ببخش....

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مگه با 30 هزار اونم منطقه 3 فرهنگیان میارن؟/؟اره؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)