خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      تو هردو یاد میدن فقط از اسمشون معلومه جامع بری کاملتر و مفصل تر هستش و وقت زیادی هم صرف حل تست و رفع اشکال میشه . به قول اون دوستمون نمیخوام بگم مسعودی نه فقط حیدری چون سلایق متافوته ولی زیاد دنبال دبیر نباش و یکی رو زود ثبتنام کن بره پی کارش چون هرچقدر ادامه دار بشه میشه وسواس و صرفا وقتتو میگیره
      شما این دوره رو شرکت کردین ؟ راضی بودین؟ برای این روشهای سریع اقای حیدری از همه بهتره؟ اساتید دیگه چی؟ مثلا همین اقای مسعودی...

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      شما این دوره رو شرکت کردین ؟ راضی بودین؟ برای این روشهای سریع اقای حیدری از همه بهتره؟ اساتید دیگه چی؟ مثلا همین اقای مسعودی...
      جوابتو دادم اخر پیام قبلی. من ۱۴۰۰ هستم تا الان سه جلسه برگزار شده دیدم خوب بود ملاکم دیدم از کلاسای سال قبل حیدری هم دیدم. ولی بعضی جاها دیدم نظرات بعضی افراد کلا متفاوت با کلاسه و حتما باید خودت ببینی من سر این موضوع یه ماه وقتم از بین رفت بعدش برگشتم خونه اول و اخرشم دیدم نمونه دیدن خودم بود که باعث تصمیمم شد .همه ی این دبیرا رتبه تک رقمی دو رقمی هم داشتن رتبه ۴ یا ۵ رقمی هم داشتن مطمئنا تلاش خودته باعث پیشرفتت میشه. به نظر من کاملترین و بهترین نظر نظر اون دوستیه که همون اول بهت گفت چیکار کنی
      ویرایش توسط Amirsh23 : 06 مرداد 1399 در ساعت 17:06

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جوابتو دادم اخر پیام قبلی. من ۱۴۰۰ هستم تا الان سه جلسه برگزار شده دیدم خوب بود ملاکم دیدم از کلاسای سال قبل حیدری هم دیدم. ولی بعضی جاها دیدم نظرات بعضی افراد کلا متفاوت با کلاسه و حتما باید خودت ببینی من سر این موضوع یه ماه وقتم از بین رفت بعدش برگشتم خونه اول و اخرشم دیدم نمونه دیدن خودم بود که باعث تصمیمم شد .همه ی این دبیرا رتبه تک رقمی دو رقمی هم داشتن رتبه ۴ یا ۵ رقمی هم داشتن مطمئنا تلاش خودته باعث پیشرفتت میشه
      بله درسته....ممنونم از پستتون...من خودم خداروشکر روشهای تشریحی رو با کتاب یاد میگیرم...چن وقت پیشا تو یه جلسه رفع اشکال ریاضی بودیم ...تستی رو که باید کلی وقت میذاشتی روش تشریحی حل میکردی استاد با روش میانبر تو چن ثانیه حل کرد..خب طبیعتا برای آدم جالب میشه که این راهها رو یاد بگیره چون کلی به وقتت اضافه میکنه..

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله درسته....ممنونم از پستتون...من خودم خداروشکر روشهای تشریحی رو با کتاب یاد میگیرم...چن وقت پیشا تو یه جلسه رفع اشکال ریاضی بودیم ...تستی رو که باید کلی وقت میذاشتی روش تشریحی حل میکردی استاد با روش میانبر تو چن ثانیه حل کرد..خب طبیعتا برای آدم جالب میشه که این راهها رو یاد بگیره چون کلی به وقتت اضافه میکنه..
      اره خود استادم در کنار روش تستی روش عادی هم یاد میدن ولی بعضی قسمتا که دیدی خیلی تستی شد و خودت فهمیدی ممکنه روش فقط جواب نده و استادم زیاد تشریحیشو توضیح نداد سعی کن اون قسمتارو تشریحیشم یاد بگیری. خودت میدونی هیچ استادی بی نقص نیست

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره خود استادم در کنار روش تستی روش عادی هم یاد میدن ولی بعضی قسمتا که دیدی خیلی تستی شد و خودت فهمیدی ممکنه روش فقط جواب نده و استادم زیاد تشریحیشو توضیح نداد سعی کن اون قسمتارو تشریحیشم یاد بگیری. خودت میدونی هیچ استادی بی نقص نیست
      ممنون از راهنماییتون...شما دوره ی جامع اقای حیدری برای 1400 رو شرکت کردین؟ از این کلاس 3 جلسه گذشته؟ من الان بخوام ثبتنام کنم اون سه جلسه رو چطور باید پیدا کنم؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      دوست عزیز این پیشنهاد شما یه اشکال داره اونم اینه که فان کلاسای حیدری زیاده تا چندین جلسه آدم غرق ادابازیاش میشه بعد وقتی کار از کار گذشت میفهمه ای داد بیداد ریاضیم پرید شما باید ببینی انتظارت از کلاس ریاضی رفتن چیه اگه ۳ تا رشته برترو میخوای با آریان حیدری نمیشه اما اگه میخوای ریاضیت تو کنکور درصد بیاره و رشته های دیگه قبول بشی چرا میشه کلا به نظر من کسی که ملاک پور بره و درسخون باشه به هدفش میرسه و به تنهایی کافیه چون ملاک پور ریاضی کلاسیک درس میده اما حیدری به درد ۲ دسته میخوره
      ۱- کسی که میخواد چند تا تست ریاضی بزنه و یه درصد ناپلونی بیاره
      ۲- کسی که ۱۰۰ میخواد و سواد ریاضیو با کسی مثل ملاک پور یاد گرفته حالا میخواد با یه سری راهکار و میانبر سرعت حل تستو ببره بالا که روشای حیدری به درد میخوره
      bv5y_untitled.png

البته بله جدا از شوخی حرف شما تا حد زیادی درسته
      من خودم شخصا به دونستن روش تشریحی خیلی اعتقاد دارم و بنظر من قبل از رفتن سر کلاس استاد حیدری باید روشای تشریحی رو به صورت نسبی یاد گرفت
      خودمم قبل رفتن سر کلاس نکته و تست ایشون, نمرات تشریحیم خوب بود و درصد حسابانم متوسط بود ولی بعد از نکته و تست ایشون تونستم مدیریت زمان رو بهتر انجام بدم و به تعداد بیشتری سوال پاسخ بدم چون تایم بیشتری ساختن برام
      ویرایش توسط yeetmaster : 14 مرداد 1399 در ساعت 23:46

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون...شما دوره ی جامع اقای حیدری برای 1400 رو شرکت کردین؟ از این کلاس 3 جلسه گذشته؟ من الان بخوام ثبتنام کنم اون سه جلسه رو چطور باید پیدا کنم؟
      دو جلسه فرست کلس رایگان گذاشتن یجورایی برا اشنایی دانش اموزا با استاد که قبل کلاسای جامع بود و استاد خودشون دیروز تو جلسه صفر گفتن اگه حوصله داشتی ببین اگه هم نداشتی من مفصل تر توی کلاس جامع توضیح میدم و بهتر درس میدمشون حال داشتی ببین. دیروز هم جلسه صفر کلاس جامعشون بود که اینم میتونی رایگان ببینی با ثبتنام تو کلاسینو و شروع اصلی کلاساشون که رایگان نیست از هفته بعده ولی جلسه صفر حتما ببین. ولی برای کنکور ۱۴۰۰ ایتم های جدید هم استاد اضافه کردن که تو جلسه صفر میبینی زیاد توضیح نمیدم ولی جالب ترینشون اینه هفته ای دو جلسه امسال کلاس میذارن و اینکه رفع اشکال قوی توسط خودشونم دارن به سه صورت هم رفع اشکال میکنن امسال. ولی اگه نمیتونی اصلا فرست کلسو ببینی حتما جلسه اول فرست کلس ۲۰ دقیقه اولشو ببین که روند کلاسو و... رو توضیح میده
      ویرایش توسط Amirsh23 : 06 مرداد 1399 در ساعت 17:22

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دو جلسه فرست کلس رایگان گذاشتن یجورایی برا اشنایی دانش اموزا با استاد که قبل کلاسای جامع بود و استاد خودشون دیروز تو جلسه صفر گفتن اگه حوصله داشتی ببین اگه هم نداشتی من مفصل تر توی کلاس جامع توضیح میدم و بهتر درس میدمشون حال داشتی ببین. دیروز هم جلسه صفر کلاس جامعشون بود که اینم میتونی رایگان ببینی با ثبتنام تو کلاسینو و شروع اصلی کلاساشون که رایگان نیست از هفته بعده ولی جلسه صفر حتما ببین. ولی برای کنکور ۱۴۰۰ ایتم های جدید هم استاد اضافه کردن که تو جلسه صفر میبینی زیاد توضیح نمیدم ولی جالب ترینشون اینه هفته ای دو جلسه امسال کلاس میذارن و اینکه رفع اشکال قوی توسط خودشونم دارن به سه صورت هم رفع اشکال میکنن امسال. ولی اگه نمیتونی اصلا فرست کلسو ببینی حتما جلسه اول فرست کلس ۲۰ دقیقه اولشو ببین که روند کلاسو و... رو توضیح میده
      اوکی...خیلی ممنون از وقتی که گذاشتین....حتما میبینم..

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      بله کاملا حق با شماست. انشالله که شما با استاد ملاک پور بتونید ریاضیو صد بزنید و ماهایی که کلاس استاد حیدری بودیم همه صفر و منفی و یه بیست درصد "ناپلئونی" بتونیم بزنیم
      البته همونم از سرمون زیاده

این درصدی که پایین میبینید هم مال خودم نیست. من هر آزمون کلید میخرم و از رو دست کناریم تقلب میکنم وگرنه مارو چه به بالا زدن ریاضی؟ (راستی بهتره یادآوری کنم که استاد حیدری طراح حسابان قلم چی نیستند)

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: bv5y_untitled.png
مشاهده: 191
حجم: 1.8 کیلو بایت

البته بله حرف شما تا حد زیادی درسته
      من خودم شخصا به دونستن روش تشریحی خیلی اعتقاد دارم و بنظر من قبل از رفتن سر کلاس استاد حیدری باید روشای تشریحی رو به صورت نسبی یاد گرفت
      خودمم قبل رفتن سر کلاس نکته و تست ایشون, نمرات تشریحیم خوب بود و درصد حسابانم متوسط بود ولی بعد از نکته و تست ایشون تونستم مدیریت زمان رو بهتر انجام بدم و به تعداد بیشتری سوال پاسخ بدم چون تایم بیشتری ساختن برام
      اصلا برای یک درس درصد مشخص کردن اشتباه ترین کاره چون ممکنه کنکورو مثلا شیمی اسون بدن درصد ۹۰ ۸۰ همچین درصد شاخی نباشه ممکنه سخت بدن درصد ۶۰ ۷۰ جز بهترینا باشه البته منظورم اون دوستمون بود
      ویرایش توسط Amirsh23 : 06 مرداد 1399 در ساعت 17:27

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله کاملا حق با شماست. انشالله که شما با استاد ملاک پور بتونید ریاضیو صد بزنید و ماهایی که کلاس استاد حیدری بودیم همه صفر و منفی و یه بیست درصد "ناپلئونی" بتونیم بزنیم

این درصدی که پایین میبینید هم مال خودم نیست. من هر آزمون کلید میخرم و از رو دست کناریم تقلب میکنم وگرنه مارو چه به بالا زدن ریاضی؟ (راستی بهتره یادآوری کنم که استاد حیدری طراح حسابان قلم چی نیستند)

البته بله حرف شما تا حد زیادی درسته
      شما دوره ی جامع ایشون رو شرکت نکردین؟ این روشهای میانبر رو تو دوره ی جامع هم اموزش میدن یا نه فقط تشریحی اموزش میدن تو دوره ی جامعشون؟؟ ببخشید هی میپرسم میخام مطمئن شم...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما دوره ی جامع ایشون رو شرکت نکردین؟ این روشهای میانبر رو تو دوره ی جامع هم اموزش میدن یا نه فقط تشریحی اموزش میدن تو دوره ی جامعشون؟؟ ببخشید هی میپرسم میخام مطمئن شم...
      نه من کلاس جامع ایشون رو نبودم چون هزینه اش یه مقدار اذیتم میکرد ولی یه سری مباحثشون تو دوران کرونا و تعطیلی مدارس رایگان شد و اونارو تونستم ببینم(یه مقدار از حد و مشتق و کاربرد)
      و خب باید بگم تفاوت کلاس جامع و نکته و تست ایشون توی تیپ تست ها هست بیشتر. توی کلاس جامع همه نوع تستی حل میکردن معمولا و سراغ تیپ های خیلی عجیب غریب مخصوص قلم چی و کتاب تستا هم میرفتن که دانش آموزش از پس همه نوع تستی بربیاد
      ولی توی نکته و تست صرفا به تیپایی بسنده میکردن که کنکور بیشتر دوستشون داره و دیگه سراغ اون سوالات مسخره بازی قلم چی و امثالهم نمیرفتن.
      درواقع شاید بشه گفت همون مبحثی که توی کلاس جامع با 200 تا تست جمع میکردن رو توی نکته و تست با 20 تا تست جمع میکنن
      خب اگر از الان تا نکته و تست کنکور 1400 خودتون بیشتر به صورت تشریحی تر پیش برید خب میتونید کلاس جامع استاد ملاک پور رو شرکت کنید و در آخر بیاید سراغ نکته و تست استاد حیدری
      اونقدرا ضرر نمیکنید

کلاس جامع با هر استادی پیش برید عالیه و قطعا با تلاش کافی خیلی میتونید رشد کنید ولی دم کنکور برای نکته و تست و همایش بنظر من بهتره سراغ استاد حیدری برید چون وقتی خودتون روش تشریحی رو خیلی خوب بلد باشید و روشای تستی استاد حیدری رو هم یاد بگیرید دیگه خیلی میتونید مطالبو بهتر تو ذهن طبقه بندی کنید و البته سریعتر هم بشید.
      ویرایش توسط yeetmaster : 06 مرداد 1399 در ساعت 17:44

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه من کلاس جامع ایشون رو نبودم چون هزینه اش یه مقدار اذیتم میکرد ولی یه سری مباحثشون تو دوران کرونا و تعطیلی مدارس رایگان شد و اونارو تونستم ببینم(یه مقدار از حد و مشتق و کاربرد)
      و خب باید بگم تفاوت کلاس جامع و نکته و تست ایشون توی تیپ تست ها هست بیشتر. توی کلاس جامع همه نوع تستی حل میکردن معمولا و سراغ تیپ های خیلی عجیب غریب مخصوص قلم چی و کتاب تستا هم میرفتن که دانش آموزش از پس همه نوع تستی بربیاد
      ولی توی نکته و تست صرفا به تیپایی بسنده میکردن که کنکور بیشتر دوستشون داره و دیگه سراغ اون سوالات مسخره بازی قلم چی و امثالهم نمیرفتن.
      درواقع شاید بشه گفت همون مبحثی که توی کلاس جامع با 200 تا تست جمع میکردن رو توی نکته و تست با 20 تا تست جمع میکنن
      خب اگر از الان تا نکته و تست کنکور 1400 خودتون بیشتر به صورت تشریحی تر پیش برید خب میتونید کلاس جامع استاد ملاک پور رو شرکت کنید و در آخر بیاید سراغ نکته و تست استاد حیدری
      اونقدرا ضرر نمیکنید

کلاس جامع با هر استادی پیش برید عالیه و قطعا با تلاش کافی خیلی میتونید رشد کنید ولی دم کنکور برای نکته و تست و همایش بنظر من بهتره سراغ استاد حیدری برید چون وقتی خودتون روش تشریحی رو خیلی خوب بلد باشید و روشای تستی استاد حیدری رو هم یاد بگیرید دیگه خیلی میتونید مطالبو بهتر تو ذهن طبقه بندی کنید و البته سریعتر هم بشید.
      ممنون از لطفتون دوست عزیز حالا که تو دوره ی جامعشون هم این روشهارو کار میکنن خب از اول کلاس خودشون رو شرکت کنم فکر کنم بهتر باشه چون در طول سال با این روشها اشنا میشم....دوره ای که فقط تشریحی باشه اصلا نمیخام...چون اموزش کتابها خداروشکر برام کافی هستن

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از لطفتون دوست عزیز حالا که تو دوره ی جامعشون هم این روشهارو کار میکنن خب از اول کلاس خودشون رو شرکت کنم فکر کنم بهتر باشه چون در طول سال با این روشها اشنا میشم....دوره ای که فقط تشریحی باشه اصلا نمیخام...چون اموزش کتابها خداروشکر برام کافی هستن
      اینطوری نیست که آقای ملاک پور فقططططط تشریحی باشن که
      اگر قرار بود آقای ملاک پور صرفا تشریحی تدریس کنن که دانش آموزاشون همه میرفتن درسنامه کتاب میخوندن دیگه.
      قطعا هر استادی دو سه تا ترفند خفن تو آستینش داره همیشه
      ولی خب بله میشه گفت بخش اعظم تدریسشون به صورت "کلاسیک" تر هست
      امیدوارم هر استادی رو که انتخاب کردید در آخر بتونید باهاشون به بهترین نتیجه ها برسید

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینطوری نیست که آقای ملاک پور فقططططط تشریحی باشن که
      اگر قرار بود آقای ملاک پور صرفا تشریحی تدریس کنن که دانش آموزاشون همه میرفتن درسنامه کتاب میخوندن دیگه.
      قطعا هر استادی دو سه تا ترفند خفن تو آستینش داره همیشه
      ولی خب بله میشه گفت بخش اعظم تدریسشون به صورت "کلاسیک" تر هست
      امیدوارم هر استادی رو که انتخاب کردید در آخر بتونید باهاشون به بهترین نتیجه ها برسید
      بله حق با شماست....خیلی متشکرم از وقتی که گذاشتین و توضیحاتی که دادین...من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم دوست عزیز....

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

البته بله جدا از شوخی حرف شما تا حد زیادی درسته
      دوست عزیزمن نه کنکور میدم نه کلاس میرم شما هم دقیقا دسته دوم هستید دیگه رفتی برای ۱۰۰ اما اکثریت بچه هااین شکلی نیستن کلااز ریاضی فیزیک فرارین بعد دنبال یه راه کوتاهو آسون برای جواب دادن به تستای این دو درس میگردن بی توجه به اینکه یادگیری ریاضی و فیزیک راه شاهانه نداره تمرین و حل مسئله زیاد میخواد واسه همینم کسی که تا امروز نمیتونسته ۱ تست ریاضی بزنه میره سر کلاس حیدری ۲ تاتست میزنه بعد طرفو میکنه خدای ریاضی اکثر طرفدارای حیدری از این دستن اما ملاک پور خدا نیست اما واقعا ریاضی درس میده در ضمن به نظر من تو این تیپ درس دادن مسعودی خیلی باسوادتر از حیدریه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن