خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چند تست در روز ،رتبه های زیر هزار

سلام.من شنیدم رتبه های زیر هزار حدود هزار تست در روز رو میزنند.میشه بگید این تعداد تست رو از چه موقع باید زد؟ من امسال دوازدهم میشم و دارم پایه می خونم.ولی نمی‌دونم چند تا تست باید برای جمع بندی در روز بزنم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرجقدر که خدا راضی باشه! شلوغ نکن تو یه تایپبک بپرس

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید تهمتن مقد نمایش پست ها
      سلام.من شنیدم رتبه های زیر هزار حدود هزار تست در روز رو میزنند.میشه بگید این تعداد تست رو از چه موقع باید زد؟ من امسال دوازدهم میشم و دارم پایه می خونم.ولی نمی‌دونم چند تا تست باید برای جمع بندی در روز بزنم؟
      این تعداد هنوز برای زیر 5000 هستش . مگه با 1000 تا تست در روز میشه زیر هزار شد؟ گرفتی مارو؟ زیر هزارا قبل صبحونشون فقط هزار تا تست دست گرمی میزنن

باو اینارو کی یادتون میده؟ ناموسن ول کنین این ادا اطوارارو . بشینین درس بخونین به اینا فک نکنین
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      فک کنم تنها چیزی که توی اون پست به چشمت خورد نمونه ای بود که گذاشته بودم
      اون 7 تا فاکتورم که پرررر،
      ببین هر کسی یه حد و maxی داره واسه تست زدن،
      همونطور که تو نمیتونی مثل من 3 تا بشقاب برنج و قورمه سبزی رو واسه ناهار میل کنی ، اینم دقیقا همینه
      ثانیا کسی که تا حالا تو زندگیش 20 تا تست در یک هفته هم نزده نمیتونه برنامه بریزه که از شنبه میخوام 300 تا تست بزنم، اونی که من مثال زدم شاید از 20 تا تست شروع کرده باشه ، بعد کم کم میاد بالا به 300 تا میرسونه تاااا بازم ببره بالا و کم کم به max خودش برسه، اینطور نیست که از بدو تولد روزی 400 تا تست مثلا زده باشه.
      تعداد تست تنها عامل موفقیت نیست ، ولی خب مهمه، نباید گیر باشی که امروز 99 تست زدم چون 100 تست نشد دیگه موفق نمیشم، حساسیت روی اعداد باید روی بازه 100-150 باشه ، مثلا اگر هدف گذاریت روزی 250 تست بود ولی امروز 150 تا تست زدی یعنی یه جای کار مشکل داشتی و باید روز بعد جبران کنی/:
      یک هفته امتحانی هر روز هر چی که در توانت بود (نه این که فشار بیاری و بهترین خودت باشی ، در حد نرمالی که بودی) تست بزن و تحلیل کن در کنار باقی برنامه هات، اعدادی که در روز ثبت میشن میتونه کمکت کنه که از هفته بعدی باید چه انتظاری از خودت داشته باشی.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      این تعداد هنوز برای زیر 5000 هستش . مگه با 1000 تا تست در روز میشه زیر هزار شد؟ گرفتی مارو؟ زیر هزارا قبل صبحونشون فقط هزار تا تست دست گرمی میزنن

باو اینارو کی یادتون میده؟ ناموسن ول کنین این ادا اطوارارو . بشینین درس بخونین به اینا فک نکنین
      الان این طعنه بود یا اینکه میگید هزار تا کمه و زیر هزار بیش تر از این میزنند؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس باید چند تا زد؟ یکی از دوستام هی منبع عوض می کنه ترازش تو کانون از ۶۰۰۰ بالا نمیاد ولی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس باید چند تا زد؟ یکی از دوستام هی منبع عوض می کنه ترازش تو کانون از ۶۰۰۰ بالا نمیاد ولی
      مشکل دوستتون منبع نیست. مشکلشون این هست که از همون یدونه منبع نمیان درست حسابی استفاده کنن.

من برای درس ریاضیات گسسته دوتا منبع داشتم کلا و با همونا بالای 80 میزدم و میزنم
      یکی از دوستانم هم تمام منابع بازار رو داشت و 50 هم نمیزد

این اراجیف که باید روزی هزار تا تست زد و برای هر درس بیست تا منبع داشت و . . . رو از سرتون بیرون کنید!

میشه مثالی که مهدی جان بالا زدن رو یه جور دیگه هم تعمیم داد
      ممکنه شما با یه بشقاب قرمه سبزی سیر بشید ولی من با سه تا بشقاب هم سیر نشم
      یعنی اینکه شاید شما با 100 تا تست بتونید به فلان مبحث مسلط بشید ولی من با 500 تا تست هم باز نیاز به تمرین بیشتر داشته باشم.

وقتی تو خونه نشستید و تست آموزشی میزنید, خود تست زدن اهمیت چندانی نداره. بلکه تحلیل تست هست که خیلی مهمه
      مثلا یه تست شیمی میزنید و بعد یه نگاه به پاسخ نامه میندازید میبینید گزینه درست رو زدید و ول میکنید میرید سوال بعدی. خب این به هیچ دردی نمیخوره!
      وقتی سوال رو حل میکنید, دلیل درستی یا نادرستی باقی گزینه هارو هم بررسی کنید. اگه از این روش استفاده کنید میتونید از هر یدونه تست به اندازه 1000 تا تست نکته استخراج کنید و مسلط تر بشید به موضوع

حالا از کجا میتونید بفهمید که آیا به یه مبحث مسلط شدید یا نه؟ خب آزمون های آزمایشی مثل قلم چی و گزینه 2 و . . . هدفشون همین هست دقیقا

این چرت و پرتایی که به شما میگن که اگه روزی شونصد هزارتا تست نزنی هیچ پُخی نمیشی صرفا برای اینه که تورو بترسونه و ناامیدت کنه و معمولا از طرف یه سری هرزآموز میان.
      موفق باشید.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عزیزم الان داغی طبیعی هست ک دنبال این حاشیه ها بری ولی اگ کنترل نکنی تا اخر تو حاشیه گیر میکنی و تهشم هیچی ب هیچی ، ب کسی کاری نداشته باش اولن ، دومن هیچکس از اول روزی 500 تا تست نمیزنه ، چ خبری روزی هزار تا ، رو کاغذ اسونه ، افرادی ک روزی 600 ب بالا بزنن ( اختصاصی ) انگشت شمارن ، داشتن منبع متعدد هم اشتباهه ، برای هر درس یک کتاب درسی ک همه دارن و یک منبع کافیه و داشتن بیش از این اشتباهه چون من شرط می بندم حتی نمیرسی یک منبع رو تموم کنی چ برسه ب چند تارو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      عزیزم الان داغی طبیعی هست ک دنبال این حاشیه ها بری ولی اگ کنترل نکنی تا اخر تو حاشیه گیر میکنی و تهشم هیچی ب هیچی ، ب کسی کاری نداشته باش اولن ، دومن هیچکس از اول روزی 500 تا تست نمیزنه ، چ خبری روزی هزار تا ، رو کاغذ اسونه ، افرادی ک روزی 600 ب بالا بزنن ( اختصاصی ) انگشت شمارن ، داشتن منبع متعدد هم اشتباهه ، برای هر درس یک کتاب درسی ک همه دارن و یک منبع کافیه و داشتن بیش از این اشتباهه چون من شرط می بندم حتی نمیرسی یک منبع رو تموم کنی چ برسه ب چند تارو
      من دوستم منو تو یک گروهی دعوت کرد که تعداد تست هامون رو اعلام کنیم .به نظرتون کار درستیه؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من روزی میانگین ۱۵۰ میزنم.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      مشکل دوستتون منبع نیست. مشکلشون این هست که از همون یدونه منبع نمیان درست حسابی استفاده کنن.

من برای درس ریاضیات گسسته دوتا منبع داشتم کلا و با همونا بالای 80 میزدم و میزنم
      یکی از دوستانم هم تمام منابع بازار رو داشت و 50 هم نمیزد

این اراجیف که باید روزی هزار تا تست زد و برای هر درس بیست تا منبع داشت و . . . رو از سرتون بیرون کنید!

میشه مثالی که مهدی جان بالا زدن رو یه جور دیگه هم تعمیم داد
      ممکنه شما با یه بشقاب قرمه سبزی سیر بشید ولی من با سه تا بشقاب هم سیر نشم
      یعنی اینکه شاید شما با 100 تا تست بتونید به فلان مبحث مسلط بشید ولی من با 500 تا تست هم باز نیاز به تمرین بیشتر داشته باشم.

وقتی تو خونه نشستید و تست آموزشی میزنید, خود تست زدن اهمیت چندانی نداره. بلکه تحلیل تست هست که خیلی مهمه
      مثلا یه تست شیمی میزنید و بعد یه نگاه به پاسخ نامه میندازید میبینید گزینه درست رو زدید و ول میکنید میرید سوال بعدی. خب این به هیچ دردی نمیخوره!
      وقتی سوال رو حل میکنید, دلیل درستی یا نادرستی باقی گزینه هارو هم بررسی کنید. اگه از این روش استفاده کنید میتونید از هر یدونه تست به اندازه 1000 تا تست نکته استخراج کنید و مسلط تر بشید به موضوع

حالا از کجا میتونید بفهمید که آیا به یه مبحث مسلط شدید یا نه؟ خب آزمون های آزمایشی مثل قلم چی و گزینه 2 و . . . هدفشون همین هست دقیقا

این چرت و پرتایی که به شما میگن که اگه روزی شونصد هزارتا تست نزنی هیچ پُخی نمیشی صرفا برای اینه که تورو بترسونه و ناامیدت کنه و معمولا از طرف یه سری هرزآموز میان.
      موفق باشید.

خیلی ممنونم از راهنماییت.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من دوستم منو تو یک گروهی دعوت کرد که تعداد تست هامون رو اعلام کنیم .به نظرتون کار درستیه؟
      نه ، اوایل شاید حس خوبی بهتون بده ولی بعدش دل سرد میشید ، هرچی تو پروسه ی درس خوندن واسه ی کنکور مخفیانه تر عمل کنید موفق ترید ، اینو جدی میگم
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

فک کنم تنها چیزی که توی اون پست به چشمت خورد نمونه ای بود که گذاشته بودم
      اون 7 تا فاکتورم که پرررر،
      ببین هر کسی یه حد و maxی داره واسه تست زدن،
      همونطور که تو نمیتونی مثل من 3 تا بشقاب برنج و قورمه سبزی رو واسه ناهار میل کنی ، اینم دقیقا همینه
      ثانیا کسی که تا حالا تو زندگیش 20 تا تست در یک هفته هم نزده نمیتونه برنامه بریزه که از شنبه میخوام 300 تا تست بزنم، اونی که من مثال زدم شاید از 20 تا تست شروع کرده باشه ، بعد کم کم میاد بالا به 300 تا میرسونه تاااا بازم ببره بالا و کم کم به max خودش برسه، اینطور نیست که از بدو تولد روزی 400 تا تست مثلا زده باشه.
      تعداد تست تنها عامل موفقیت نیست ، ولی خب مهمه، نباید گیر باشی که امروز 99 تست زدم چون 100 تست نشد دیگه موفق نمیشم، حساسیت روی اعداد باید روی بازه 100-150 باشه ، مثلا اگر هدف گذاریت روزی 250 تست بود ولی امروز 150 تا تست زدی یعنی یه جای کار مشکل داشتی و باید روز بعد جبران کنی/:
      یک هفته امتحانی هر روز هر چی که در توانت بود (نه این که فشار بیاری و بهترین خودت باشی ، در حد نرمالی که بودی) تست بزن و تحلیل کن در کنار باقی برنامه هات، اعدادی که در روز ثبت میشن میتونه کمکت کنه که از هفته بعدی باید چه انتظاری از خودت داشته باشی.
      چرا به اون هفت فاکتورم نگاه کردم .و دقیقا اون جایی که میگید به چشم اومد ،واقعا منو ترسوند.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم از راهنماییتون.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الان این طعنه بود یا اینکه میگید هزار تا کمه و زیر هزار بیش تر از این میزنند؟
      آره باو طعنه بود . زیر هزار شدن به این آسونیا نیس که . باید حتی وقتی میری دستشویی یه کاغذ نصب باشه به در دستشویی که اونجا هم بتونی حداقل 10 تا بزنی . اصن من یادمه یکی از زیرهزارا میگفت من برای اینکه وقتم هدر نشه حتی وقتی داشتم میرفتم جلسه کنکور هم لغت مرور میکردم .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن