خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ۱۰۰۰تست یعنی حدودا یه کتاب تست فیزیک ۱۰ یا ۱۱تورق و روخوانی سوالا خودش بیشتر ۱روز طول میکشه.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خودم به شخصه معتقدم تعداد تست مهم نیست چون روز به روز تغییر میکنه
      اگه معیار میخواید برای کمیت مطالعه ساعت مطالعه خداوکیلی معیار بهتری هست

حالا بحث کیفیت مطالعه در برابر کمیت مطالعه بماند
      خلاصه کلام اینکه به جا پرسیدن از بقیه که چقدر بخونم خودتون شروع کنید به خوندن بعد هر روز یکم زیاد کنید تا موقعی که برسه به 8 ساعت

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      با این حسابی که استارتر گفته روزی زیر 3 تا کتاب تست تموم کنی باختی
      شما خودتون چند تا تست میزنید و ساعت مطالعتون چقدره و میانگین ترازتون چقدره؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید تهمتن مقد نمایش پست ها
      شما خودتون چند تا تست میزنید و ساعت مطالعتون چقدره و میانگین ترازتون چقدره؟
      سوال اولت : تقریبن یه ساله که با کنکور به طور جدی سر و کار دارم . تو این مدت نه تستامو شمردم . نه ساعت مطالعه گرفتم . همیشه دیمی خوندم و هنوزم میخونم . و اعتقاد دارم که وقتی از درس خوندن خسته میشی یعنی تو اون روزو ماکزیمم خوندی و بیش از اندازه نمیخواد بخونی
      سوال دوم : که جوابشو دادم
      سوال سوم : فک نکنم براتون مفید باشه که بدونین
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوال اولت : تقریبن یه ساله که با کنکور به طور جدی سر و کار دارم . تو این مدت نه تستامو شمردم . نه ساعت مطالعه گرفتم . همیشه دیمی خوندم و هنوزم میخونم . و اعتقاد دارم که وقتی از درس خوندن خسته میشی یعنی تو اون روزو ماکزیمم خوندی و بیش از اندازه نمیخواد بخونی
      سوال دوم : که جوابشو دادم
      سوال سوم : فک نکنم براتون مفید باشه که بدونین
      من قصد بی ادبی نداشتم فقط سوال داشتم .

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1000 تست در روز
      والا من یادمه تعداد تستام در هفته که به دوهزار میرسید یعنی دیگه خییییییییییییلییی زیاد بودن (البته به جز دوران جمع بندی)
      جدای از اون فک می کنم کیفیت مطالعه خیلی مهمتر از تعداد تستهاست.شما یه مطلبو کاملا درک کرده باشی هر سوالی ازش بیاد میشه حل کنی. تست رو فقط برای این میزنی که چشمت یه جورایی به فرمت سوالا عادت کنه و سرعتت بره بالا.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید تهمتن مقد نمایش پست ها
      من قصد بی ادبی نداشتم فقط سوال داشتم .
      نه اشتباه برداشت نکنین . لحنم ام شوخی بود اتفاقن . منظورم اینه دونستن تراز من چیزی به جز اذیت و فشار عصبی برای شما نخواهد داشت . اگه از من بالاتر باشین شل میکنین و درس نمیخونین . اگه از من پایین تر باشین افسرده میشین و درس نمیخونین . اما خب اون قضیه ی دیمی خوندن نمیدونم اشتباهه یا درست . اما من که تا حالا پیشرفت داشتم .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این حسابی که استارتر گفته روزی زیر 3 تا کتاب تست تموم کنی باختی
      روحم شاد شد

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز . هزار تست در روز که واقعا یه چیز تخیلی هست به نظرم . حالا شاید یه دانش اموز خیلی قوی در دوران جمع بندیش با خودش گفته بیا این کتاب فیزیک میکرو دهم یا یازدهم رو که قبلا کار نم و چند بار دوره کردم دوباره تستاشو بزنم. خود من در روز هایی که مدرسه داشتم (در سال دوازدهم) در حدود شش هفت ساعت حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ تست میزدم . البته این تست ها همش جدید نبود و حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد تست ها تست پوششی و تست های غلط یا علامت دارم از مباحث چند روز قبل بودند. بیشترین تعداد تستی هم که داشتم در طول ۱۲ ساعت ۶۰۴ تا تست زدم. اینم بگم که در درس های پایه بیس خوبی داشتم و در این درس ها در سال دوازدهم تقریبا فقط تست میزدم البته برای درسی مثل زیست(پایه) حتما کتاب درسی رو هم مرور میکردم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن