خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید تهمتن مقد نمایش پست ها
      چرا به اون هفت فاکتورم نگاه کردم .و دقیقا اون جایی که میگید به چشم اومد ،واقعا منو ترسوند.
      دقیقا اون نمونه رو گذاشتم که بگم همه مدل دانش آموزی دیدم،
      رتبه 7 منطقه 1 ریاضی 97 آقای جراحی تعداد 20 تا 30 تست دیفرانسیل رو در عرض 1 ساعت حل میکردن، در مقابلش رتبه 27 منطقه 1 ریاضی 97 آقای اسماعیلی 80 تست دیفرانسیل در یک ساعت میزدن،
      همیشه و همه جا ((نه فقط در تست زدن)) کیفیت مهمتره، ولی کمیت هم بدون نقش نیست، وقتی حرف از تعداد تست میزنیم اگر نمودارش رو رسم کنیم داده های پرت که دور از تعداد تست نرمال بقیه بچه ها باشه زیاد به چشم میخوره، اینا افراد خاصی هستن، الان که دارید سوال میپرسید یک سری دانش آموزان هم دارن تست میزنن و ساعت مطالعه شون به شدت بالاست، این افراد خیلیاشون کارو رها میکنن و وسط راه کم میارن ، ولی یک عده خاص تا ته ساعت مطالعه رو بالا نگه میدارن و تعداد تست رو افزایش میدن، الان ابتدای مسیری تعداد تست پایین عیب نیست، ولی اگر افزایش نداشته باشه و ثابت بمونه عیب محسوب میشه، این نمونه ای که گذاشتم کسی بود که گزارشش رو تیر امسال داده ، مگرنه ایشون هم از 100 تست شروع کردن و رشد دادن و مثل اکثر جمعیت کنکوری ثابت نموندن یا به صفر برسونن، مسیری که میخوای بری همه جاده اش خاکیه ، اونی که دنبال جاده آسفالت شده میگرده و هر روز عضو اون گروه میشه و هر روز دنبال اینه ببینه کی بیشتر تست زد کی بیشتر خوند کی بیشتر تراز آورد و ...و میره دنبال حاشیه ها هیچ وقتم فرصت نمیکنه مسیر خاکی خودشو هموار کنه ، همیشه باید دنبال این باشه یه نفری پیدا شه که بهترین مسیرو نشونش بده، با خودت رقابت کن ، با اعدادی که هر روز ثبت میکنی رقابت کن ، نه با عددی که بقیه گزارش میدن.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

دقیقا اون نمونه رو گذاشتم که بگم همه مدل دانش آموزی دیدم،
      رتبه 7 منطقه 1 ریاضی 97 آقای جراحی تعداد 20 تا 30 تست دیفرانسیل رو در عرض 1 ساعت حل میکردن، در مقابلش رتبه 27 منطقه 1 ریاضی 97 آقای اسماعیلی 80 تست دیفرانسیل در یک ساعت میزدن،
      همیشه و همه جا ((نه فقط در تست زدن)) کیفیت مهمتره، ولی کمیت هم بدون نقش نیست، وقتی حرف از تعداد تست میزنیم اگر نمودارش رو رسم کنیم داده های پرت که دور از تعداد تست نرمال بقیه بچه ها باشه زیاد به چشم میخوره، اینا افراد خاصی هستن، الان که دارید سوال میپرسید یک سری دانش آموزان هم دارن تست میزنن و ساعت مطالعه شون به شدت بالاست، این افراد خیلیاشون کارو رها میکنن و وسط راه کم میارن ، ولی یک عده خاص تا ته ساعت مطالعه رو بالا نگه میدارن و تعداد تست رو افزایش میدن، الان ابتدای مسیری تعداد تست پایین عیب نیست، ولی اگر افزایش نداشته باشه و ثابت بمونه عیب محسوب میشه، این نمونه ای که گذاشتم کسی بود که گزارشش رو تیر امسال داده ، مگرنه ایشون هم از 100 تست شروع کردن و رشد دادن و مثل اکثر جمعیت کنکوری ثابت نموندن یا به صفر برسونن، مسیری که میخوای بری همه جاده اش خاکیه ، اونی که دنبال جاده آسفالت شده میگرده و هر روز عضو اون گروه میشه و هر روز دنبال اینه ببینه کی بیشتر تست زد کی بیشتر خوند کی بیشتر تراز آورد و ...و میره دنبال حاشیه ها هیچ وقتم فرصت نمیکنه مسیر خاکی خودشو هموار کنه ، همیشه باید دنبال این باشه یه نفری پیدا شه که بهترین مسیرو نشونش بده، با خودت رقابت کن ، با اعدادی که هر روز ثبت میکنی رقابت کن ، نه با عددی که بقیه گزارش میدن.
      من همین الان از اون گروه اومدم بیرون تا دنبال اون جاده آسفالتی که شما گفتید نباشم.
      ازتون به خاطر راهنمایی تشکر می کنم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خدا رو شکر دوره ی این حرفا که مشاورا میگفتن هفته ایی ۶۰۰۰ تا تست نزنی قبول نمیشی تموم شده
      ♡Be your Own HERO

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      خدا رو شکر دوره ی این حرفا که مشاورا میگفتن هفته ایی ۶۰۰۰ تا تست نزنی قبول نمیشی تموم شده
      یادمه مشاور علامه حلیه تبریز و اورده بودن مدرسه ما . ماهم یازدهم اینا بودیم هنوز اونهمه نمیخوندیم که . یهو برگشت گفت اینجا کسی هست که هفته ای یه کتاب تستو تموم کنه؟

بعد هیچکس دستشو بلند نکرد . بعد ریلکس گفت دیگه از این جمع نمیتونین دورقمی کنکور داشته باشین . الان همکلاسی دارم این آزمون قلمچی 4 کشور شده . ولی خداییش راست گفت . دورقمی نداریم . تک رقمی داریم
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      یادمه مشاور علامه حلیه تبریز و اورده بودن مدرسه ما . ماهم یازدهم اینا بودیم هنوز اونهمه نمیخوندیم که . یهو برگشت گفت اینجا کسی هست که هفته ای یه کتاب تستو تموم کنه؟

بعد هیچکس دستشو بلند نکرد . بعد ریلکس گفت دیگه از این جمع نمیتونین دورقمی کنکور داشته باشین . الان همکلاسی دارم این آزمون قلمچی 4 کشور شده . ولی خداییش راست گفت . دورقمی نداریم . تک رقمی داریم
      عزیز دل ، تک رقمیا و دو رقمیا معمولا یک چهارم یک روده راست هم داخل شکمشون پیدا نمیکنی، من دوستی داشتم که 52 منطقه یک شد، داشت جلوت تست میزد ولی میگفت رمان میخونم به به چه داستانی هم داره بعد شما انتظار داشتی از اون جمع کسی که واقعا این کارو میکنه دستشو بلند کنه؟
      یه نفر دیگه ام بود 6 زبان شد و 66 تجربی ، با مشاورش که صحبت می کردم ، ازش پرسیدم چرا پارسا هر روز مدرسه میومد؟ اون که نیازی به اومدن نداشت ؟ کی وقت میکرد بخونه آخه؟ دراومد بهم گفت: " من بهش گفته بودم بیاد مدرسه، تا کسی شک نکنه که زیاد درس میخونه و بچه ها بهش گیر ندن و ذهنش آزاد باشه هم یه استراحتی کرده باشه قاطی شما اسکولا"

اینایی که دور و بر من بودن که کلا از لحاظ دروغ گفتن و کلک بازی هر کدوم صاحب سبک بودن
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

عزیز دل ، تک رقمیا و دو رقمیا معمولا یک چهارم یک روده راست هم داخل شکمشون پیدا نمیکنی، من دوستی داشتم که 52 منطقه یک شد، داشت جلوت تست میزد ولی میگفت رمان میخونم به به چه داستانی هم داره بعد شما انتظار داشتی از اون جمع کسی که واقعا این کارو میکنه دستشو بلند کنه؟
      یه نفر دیگه ام بود 6 زبان شد و 66 تجربی ، با مشاورش که صحبت می کردم ، ازش پرسیدم چرا پارسا هر روز مدرسه میومد؟ اون که نیازی به اومدن نداشت ؟ کی وقت میکرد بخونه آخه؟ دراومد بهم گفت: " من بهش گفته بودم بیاد مدرسه، تا کسی شک نکنه که زیاد درس میخونه و بچه ها بهش گیر ندن و ذهنش آزاد باشه هم یه استراحتی کرده باشه قاطی شما اسکولا"

اینایی که دور و بر من بودن که کلا از لحاظ دروغ گفتن و کلک بازی هر کدوم صاحب سبک بودن
      پشمای پروفسوره مانی هیست ریخته از ابتکار اینا

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Wow

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا یه ماه مونده به کنکور روزی چندتا میزنید؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اتفاقا ما یه همکلاسی تراز میانگین 7800 ای داشتیم و داریم که همیشه هروقت ازش درمورد منابع و اینا سوال میپرسیدیم جواب میداد بهمون
      احتمالا چون خودش میدونست اگه تمام رازهاشو هم برملا کنه ما در نهایت هرکاری بکنیم به گرد پاش هم نمیتونیم برسیم دیگه با خیال راحت همه چیزو میگفت بهمون

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      اتفاقا ما یه همکلاسی تراز میانگین 7800 ای داشتیم و داریم که همیشه هروقت ازش درمورد منابع و اینا سوال میپرسیدیم جواب میداد بهمون
      احتمالا چون خودش میدونست اگه تمام رازهاشو هم برملا کنه ما در نهایت هرکاری بکنیم به گرد پاش هم نمیتونیم برسیم دیگه با خیال راحت همه چیزو میگفت بهمون
      نمی دونی منابعش برای هر درس چی بود؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمی دونی منابعش برای هر درس چی بود؟
      اونم همون کتاباییو میخوند که بقیه ما میخوندیم ولی فرقش با ما این بود که بجای اینکه بره الکی دویست تا کتاب بخره, همون کتابی که داشت رو دویست بار میخوند و عمیقا بهش مسلط میشد
      مثلا یادمه برای شیمی از مبتکران استفاده میکرد ولی هروقت میخواست تست اضافه و تسلطی بزنه میرفت سراغ موج آزمون.
      فیزیک خیلی سبز و ریاضی میکرو داشت. برای تست اضافه سراغ منابع سخت تر میرفت.

ببینید. تا وقتی که یه منبع رو تموم نکردید بر شما حرامه که برید سراغ منبع جدید. چون یهو میبینید عه برای هر درس ده تا منبع دارم و یدونه اش رو هم درست حسابی نخوندم.
      هروقت یه منبع رو کاملا تموم کردید و حس کردید کامل و کامل و کامل بهش مسلط شدید اون زمان اجازه دارید که برید سراغ یه کتاب جدید که تستای سخت تر و بالاتر از حد استاندارد داشته باشه.

انقدر خودتونو حرص ندید سر انتخاب منبع. هر منبعی خریدید همونو کاملِ کامل بخونید و هروقت مبحث مورد نظر تموم شد برید سراغ یه کتاب سخت تر و از اونجا تستای تسلطی و آزمونی کار کنید.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin.ms نمایش پست ها
      من کنکوری نیستم.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کنکوری نیستم.
      ورودی دوازدهم تجربی ام

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin.ms نمایش پست ها
      با این حسابی که استارتر گفته روزی زیر 3 تا کتاب تست تموم کنی باختی

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اقا مهدی ببخشید یه سوال برای زیر هزار روزی باید حداقل 1000تا 2000 تست کار کنیم ممنون از پاسخگویی شما

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن