خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

با توجه به شرایط کلاس برم یا نه؟ ( لطفا کمک کنید)

سلام . سریع برم سراغ اصل ماجرا . ببینید بچه ها من دارم میرم یازدهم . امسال به خاطر شرایط کرونا توی اسفند و مهر و اردیبهشت از درس ها عقب موندم فقط به خاطر اینکه مدرسمون آموزش های مجازی ضعیفی داشت . کلا خیلی وابسته به معلمم و خیلی سخت پیش میاد برم خودم برم از اول از درسنامه کتاب بخونم بدونی اینکه معلم قبلش تدریس نکرده باشه . میشه ها اما سخته . یعنی اول باید معلم درس بده بعد برم درسنامه بخونم بعدش برم تست و ... . حالا باتوجه به ادامه دار بودن این شرایط و باتوجه به اینکه میرم یازدهم و وقت خوبی دارم ، به نظرتون کار خوبیه کلاس های آنلاین پایه دهم و یازدهم فیزیک ذهبی و شیمی بابایی و ریاضی موئینی رو ثبت نام کنم؟ ( زیست خودم اوکیم ) . چون توی تاپیک ها دیدم خیلی از کلاس های آنلاین تعریفی نبود . لطفننن کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      سلام . سریع برم سراغ اصل ماجرا . ببینید بچه ها من دارم میرم یازدهم . امسال به خاطر شرایط کرونا توی اسفند و مهر و اردیبهشت از درس ها عقب موندم فقط به خاطر اینکه مدرسمون آموزش های مجازی ضعیفی داشت . کلا خیلی وابسته به معلمم و خیلی سخت پیش میاد برم خودم برم از اول از درسنامه کتاب بخونم بدونی اینکه معلم قبلش تدریس نکرده باشه . میشه ها اما سخته . یعنی اول باید معلم درس بده بعد برم درسنامه بخونم بعدش برم تست و ... . حالا باتوجه به ادامه دار بودن این شرایط و باتوجه به اینکه میرم یازدهم و وقت خوبی دارم ، به نظرتون کار خوبیه کلاس های آنلاین پایه دهم و یازدهم فیزیک ذهبی و شیمی بابایی و ریاضی موئینی رو ثبت نام کنم؟ ( زیست خودم اوکیم ) . چون توی تاپیک ها دیدم خیلی از کلاس های آنلاین تعریفی نبود . لطفننن کمکم کنید
      سلام یکی از چیزایی که الان من دارم حسرتشو میخورم میگم کاش سال یاازدهم دو یا سه تا درس میرفتم کلاس بعدش امسال دیگه فقط تست کار میکردم . هم از رقیبام جلو بودم هم لازم نبود کلی سال دوازدهم وقت سر کلاس تلف کنم و به نظر من سال یازدهم بعترین موقع برا کلاس رفتن و یاد گرفتنه چون استرس وقت نداری به نظر من حتما توی دروسی اختصاصی مثل ریاضی فیزیک شیمی که قاعده مند هستن بیشتر یا دروس عمومی که خیلی ضعیفی توش برو و این بهترین کاره فقط افراط نکن و سعی کن جوری بخونیشون که دیگه سال بعد اصلا لازم نباشه دیگه برای درسنامه و یاد گرفتن اون درسا وقت بذاری و فقط براشون تست بزنی و دبیرایی که انتخاب کردی عالین میتونی ریاضی ملاک پور و مقدم نیا هم یه نگاه بندازی ولی امسال زیاد سراغ تکنیک تستی یاد گرفتن نباش سعی کن با معلمایی که از تشریحی شروع میکنن و خیلی پایه ای میگن مثل ذهبی کار کنی . موفق باشی.
      ویرایش توسط Amirsh23 : 02 مرداد 1399 در ساعت 13:08

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      سلام،بله فکر خیلی خوبی هست...البته به یه چیز توجه داشته باش،بابایی از شیمی پایه امسال اول یازدهم رو درس داد ولی ذهبی اول دهم رو گفت...یعنی اگر کلاس ذهبی بری 3-4 ماه اول داره دهم رو میگه و توی این مدت یازدهم رو باید خودت بخونی

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      UP

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،بله فکر خیلی خوبی هست...البته به یه چیز توجه داشته باش،بابایی از شیمی پایه امسال اول یازدهم رو درس داد ولی ذهبی اول دهم رو گفت...یعنی اگر کلاس ذهبی بری 3-4 ماه اول داره دهم رو میگه و توی این مدت یازدهم رو باید خودت بخونی
      مرسی از لطفتون. فقط یه سوال . مگه پیش نیاز شیمی یازدهم ، شیمی دهم نیست ؟ یه سوال دیگه : بین مدرس های آنلاین ریاضی شما به نظرتون کدوم ها بهتر هستند؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hisen نمایش پست ها
      مرسی از لطفتون. فقط یه سوال . مگه پیش نیاز شیمی یازدهم ، شیمی دهم نیست ؟ یه سوال دیگه : بین مدرس های آنلاین ریاضی شما به نظرتون کدوم ها بهتر هستند؟

بله دهم در بعضی مباحث پیشنیاز یاردهم هست ولی خوب بابایی با یازدهم شروع کرد،شاید به این دلیل که حجم و مطالب یازدهم بیشتر ومهم تر هست.البته بعضی مباحث مثل استوکیومتری رو مبحثی درس داد یعنی دهم و یازدهم رو باهم گفت.
      در ریاضی دبیر خوب زیاده،افشین ملاک پور،سروش مویینی،علی مقدم ،سادات و...
      بین این خوب ها بنظر سروش مویینی و افشین ملاک پور از بقیه بهترن یا حداقل من بهتر باهاشون ارتبازط میگیرم.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من به عنوان کسی که ترازم 6700 میگم نری بهتره چرا چون احتمال دل زدگیت و عادی شدن برات زیاده که اگه عادی بشه هیچوقت تلاش دیه نمیکنی بهتره خودت بخونی درسته سخته ولی راهش اینه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن