خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33

موضوع: دیفرانسیل

1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ^ AMIR.N ^ نمایش پست ها
      بانک تست تخته سیاه و اندیشه فائق.یکیشون.
      خیلی ممنون .خوشحالم میشم برتری های این کتاب رو نسبت به اون دو تای دیگه رو هم بگین ؟

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      خیلی ممنون .خوشحالم میشم برتری های این کتاب رو نسبت به اون دو تای دیگه رو هم بگین ؟
      خواهش میکنم.البته ویژگی های این کتابا توی تاپیکای دیگه گفته شده.نشر الگو جزوه ای که داره کمی سنگین هست و ممکنه اگه جایی پایه قوی نداشته باشید به مشکل بخورید.اما خب اندیشه فائق فراگیر تره.تست های بسیار خوبی داره.کتاب تخته سیاه هم چون جدید التالیف هست سبک نو داره و روون تره و حداقل من بیشتر پسندیدم.
      البته انتخاب کتاب از بین این ها سلیقه ایه.ما توی همین انجمن افرادی داریم که با نشر الگو پیشرفت کردن , بعضی ها کلا از نشر الگو بدشون میاد! , بعضی ها هم با فائق یا گاج راحت ترن.
      ایشالا وقتی رفتی پیش دانشگاهی خودت میری کتاب فروشی و نگاه میکنی و انتخاب میکنی!
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ^ AMIR.N ^ نمایش پست ها
      خواهش میکنم.البته ویژگی های این کتابا توی تاپیکای دیگه گفته شده.نشر الگو جزوه ای که داره کمی سنگین هست و ممکنه اگه جایی پایه قوی نداشته باشید به مشکل بخورید.اما خب اندیشه فائق فراگیر تره.تست های بسیار خوبی داره.کتاب تخته سیاه هم چون جدید التالیف هست سبک نو داره و روون تره و حداقل من بیشتر پسندیدم.
      البته انتخاب کتاب از بین این ها سلیقه ایه.ما توی همین انجمن افرادی داریم که با نشر الگو پیشرفت کردن , بعضی ها کلا از نشر الگو بدشون میاد! , بعضی ها هم با فائق یا گاج راحت ترن.
      ایشالا وقتی رفتی پیش دانشگاهی خودت میری کتاب فروشی و نگاه میکنی و انتخاب میکنی!
      از لحاظ تستاش چی .بدرد کنکور میخوره یعنی واسه کنکور یخورده تستاش اسون نیست
      خوشحال میشم نظرتون رو بشنوم اگه من این کتاب رو بگیرم میتونم درصد خوبی تو کنکور بزنم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن