خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

Smile انتخاب استاد

سلام
      من توی انتخاب استاد کلاس آنلاین موندم.برای 2 درس زیست و ادبیات
      به نظرتون عمارلو برم یا عظیمی ؟؟
      عمارلو که با نحوه درس دادن و جزوه هاش آشنا هستم تا حدودی و مسلط به درس هست .از طرفی تعریف حنیف عظیمی زیاد شنیدم.ولی تا حالا ازش تدریسی ندیدم.نحوه تدریس عظیمی چطوره؟مفهموی میگه؟کسی تا حالا کلاسشو رفته؟چی باعث شده که عظیمی میگن بهتره؟؟نقطه ی قوتش چیه؟
      یکی هم ادبیات
      عبدالمحمدی یا یکتا ؟
      کدوم جامع تر و کامل درس میده؟ از روی کتاب درس میدن یا مبحثی و کاری با متن کتاب ندارن؟شیوه شون چطوره؟

راستی من سی دی عربی رایان نظام قدیم فلاح دارم به نظرتون کلاس فلاح برم یا نه؟ عربی ام در حده 30 هست.ایشون چطور درس میدن

یک سوال دیگه اینکه سطح کلاسهای آنلاین کلاسینو و تاملند بالا هست؟به پای کلاسهای خصوصی و حضوری اساتید میرسه یا نه؟؟

ممنون میشم از کسانی که هر تجربه ای داشتند کمکم کنند که بتونم بهتر تصمیم بگیرم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام
      عمارلو که با نحوه درس دادن و جزوه هاش آشنا هستم تا حدودی و مسلط به درس هست .از طرفی تعریف حنیف عظیمی زیاد شنیدم.ولی تا حالا ازش تدریسی ندیدم.نحوه تدریس عظیمی چطوره؟مفهموی میگه؟کسی تا حالا کلاسشو رفته؟چی باعث شده که عظیمی میگن بهتره؟؟نقطه ی قوتش چیه؟
      یکی هم ادبیات
      عبدالمحمدی یا یکتا ؟
      کدوم جامع تر و کامل درس میده؟ از روی کتاب درس میدن یا مبحثی و کاری با متن کتاب ندارن؟شیوه شون چطوره؟

راستی من سی دی عربی رایان نظام قدیم فلاح دارم به نظرتون کلاس فلاح برم یا نه؟ عربی ام در حده 30 هست.ایشون چطور درس میدن

یک سوال دیگه اینکه سطح کلاسهای آنلاین کلاسینو و تاملند بالا هست؟به پای کلاسهای خصوصی و حضوری اساتید میرسه یا نه؟؟

سلام هیچ کدومو نمیدونم ولی کتاب تستا چ مشکلی دارن که دنبال کلاس خصوصی هستین؟
      اونا هم کتابا رو دارن تدریس میکنن دیگه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،
      در مورد ادبیات بنظر من هیچ کدوم از این دو دبیر آنچنان که باید خوب نیستن،من شاهین زاد رو به این دوتا ترجیح میدم
      در مورد عربی،فلاح بهترین دبیر کشور هست شک نکن.
      دیگه کم کم رقابت در کلاس ها آنلاین داره شدید تر از حضوری میشه،باید بچه های کلاس های حضوری بپرسن که آیا دبیر مورد نظر به خوبی آنلاین درس میده یا نه

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

سلام هیچ کدومو نمیدونم ولی کتاب تستا چ مشکلی دارن که دنبال کلاس خصوصی هستین؟
      اونا هم کتابا رو دارن تدریس میکنن دیگه
      زیست برای فهم بهتر و سوالاتی که دارم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      یکی هم ادبیات
      عبدالمحمدی یا یکتا ؟

برای زیست نظری ندارم چون تجربی نیستم.
      برای عربی که در انتخاب فلاح شک نکنید اصلا.

ولی برای ادبیات خب خیلی سلیقه ای هست ولی به نظر من اصلا سمت عبدالمحمدی نرید. حداقل تو نکته و تستش جوری بود که هرجا یه چیزیو نمیفهمیدی میگفت پاشو برو کتابامو بخون خوب بشی. شوخی های شوهرعمه ای هم زیاد میکرد البته کتاباش برای حل تست بیشتر واقعا خوبن چون تستای قشنگیو آورده توی کتاباش.

برای ادبیات بین استاد شاهین زاد و استاد یکتا انتخاب کنید. هردوتاشون واقعا معرکه ان ولی اینکه کدومو انتخاب کنید به سلیقه خودتون برمیگرده. مثلا سبک تدریس استاد یکتا بیشتر بهم چسبید و نکته و تستشون خیلی به رشد درصدم تو دستور و آرایه کمک کرد ولی خیلیا هم از کلاسای استاد شاهین زاد استفاده کردن و راضی بودن. این مورد واقعا سلیقه ای هست.
      البته اگه تهش به این نتیجه رسیدید که برای ادبیات نمیخواید کلاس برید, میتونید کتابای موضوعی دکتر سبطی (مخصوصا برای دستور و قرابت. فصل اول کتاب قرابتشون که در حد معجزه ست) رو استفاده کنید. واقعا درسنامه های کامل و مفیدی دارن. البته بیشتر آموزش محور هست کتاباشون و اگر دوست داشته باشید تستای بیشتری هم بزنید خب باید منبع دومی هم بگیرید ولی از نظر آموزشی واقعا کامل و عالین.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،
      در مورد ادبیات بنظر من هیچ کدوم از این دو دبیر آنچنان که باید خوب نیستن،من شاهین زاد رو به این دوتا ترجیح میدم
      در مورد عربی،فلاح بهترین دبیر کشور هست شک نکن.
      دیگه کم کم رقابت در کلاس ها آنلاین داره شدید تر از حضوری میشه،باید بچه های کلاس های حضوری بپرسن که آیا دبیر مورد نظر به خوبی آنلاین درس میده یا نه
      ببخشید برای فیزیک بین یحیوی وقضاتی ونوکنده کدوم بهترن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rezvan___809 نمایش پست ها
      ببخشید برای فیزیک بین یحیوی وقضاتی ونوکنده کدوم بهترن
      قضاتی رو ندیدم،یحیوی و نوکنده هردو خوبن...ذهبی و شهریاری هم خوبن.

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان
      برای زیست کسی تجربه ای نداره ؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      قضاتی رو ندیدم،یحیوی و نوکنده هردو خوبن...ذهبی و شهریاری هم خوبن.
      ممنون بعضی از بچه ها میگن ریاضی حیدری نهایت بتونی ۴۰ ۵۰ باهاش بزنی نظر شما چیه؟ببخشید همش سوال میکنم

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو اینترنت نتونستم فیلمی از تدریس یک جلسه کامل استاد عظیمی پیدا کنم
      کسی لینک یا فیلمی داره از تدریس

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان
      برای زیست کسی تجربه ای نداره ؟
      عظیمی برو خیلی عالی درس میده ولی عمارلو بلد نیست درس بده فقط سوالات خوبی داره .عبدالمحمدی اصلا سمتش نرو شاهین زاد خیلی خوبه فلاحم همینطور .من خودم واسه ریاضی وفیزیک موندم کدوم دبیر انتخاب کنم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون بعضی از بچه ها میگن ریاضی حیدری نهایت بتونی ۴۰ ۵۰ باهاش بزنی نظر شما چیه؟ببخشید همش سوال میکنم
      والا تا حالا تدریس حیدری رو کامل ندیدم برای همین نمیدونم روش هاش همیشه جواب میده یا نه
      به شخصه دبیری مثل ملاک پور یا حتی سادات رو ترجیح میدم.

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عظیمی برو خیلی عالی درس میده ولی عمارلو بلد نیست درس بده فقط سوالات خوبی داره .عبدالمحمدی اصلا سمتش نرو شاهین زاد خیلی خوبه فلاحم همینطور .من خودم واسه ریاضی وفیزیک موندم کدوم دبیر انتخاب کنم
      الان شاهین زاد کجا درس میده؟
      عظیمی از صفر درس میده؟هر چی میگردم فیلم تدریس کاملی از ایشون پیدا نکردم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها استاد شاهین زاد درس به درس کتاب درسی تدریس میکنه؟با برنامه قلمچی جلو میره؟میشه یکم از نحوه تدریسش بگین لطفا

عبدالمحدی و یکتا چطور؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها استاد شاهین زاد درس به درس کتاب درسی تدریس میکنه؟با برنامه قلمچی جلو میره؟میشه یکم از نحوه تدریسش بگین لطفا

عبدالمحدی و یکتا چطور؟
      برای زبان فارسی و آرایه جزوه جداگانه میدن و درس به درس هم تمام سه کتاب رو تدریس میکنن
      شاهین زاد از اون دو دبیر بهتر.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن