خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20

موضوع: هدفی ندارم:(

1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

خیلی خیلی ممنونم یه چند روزه دارم جدی تر فکر میکنم یکم فکرم منظم تر شده صبحت های شما واقعا کمک کننده بود دارم کم کم به یه فکرایی می رسم
      خواهش میکنم.
      امیدوارم این جدیته به بهترین نتیجه ها ختم بشه. زیاد سخت نگیرید. فقط کافیه بدونی چی میخوای تا بعدا هم راضی باشی.
      در ضمن اگه کمکی از دستم برمیاد درخدمتم.
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

2. Top | #17
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

خانواده که قربونشون برم پارسال کلید کردن روی روانشناسی و گفتن بازار کارش عالیه ولی اخه اگه من از رشته انسانی سردر میاوردم که همونو میرفتتم روی تجربی وقت نمیزاشتم
      الانم مدتی هست میگن فرهنگیان خوبه ها
      کلا فکر کنم تفکرات بقیه خیلی داره روم اثر میزاره ( مثلا چندروز پیش یکی از اقوام میگن راستی چی میخوندی؟؟؟؟؟میگم روانشناسی بهم میگن اخرش چی میشی)
      هنر به خصوص نقاشی و خوشنویسی بهم ارامش میده و دوست دارم ولی به عنوان شغل نمیشه بهش نگاه کرد بیشترواسه سرگرمی خوبه
      معلمی هم خوبه اگر امسال قصد کنکور دارید توی همین یک ماه باقیمونده هم میتونید از طریق کنکور زبان، فرهنگیان بیارید حقوقش که خیلی خوبه
      البته همیشه آدم وقتی به معلمی فکر میکنه باید کلاسای خصوصیشم کنارش حساب کنه مثلا اگر صبح مدرسه باشید
      عصرش کلاسای خصوصی و زبانسرارو میتونید بگیرید که هزینه ی خصوصیا هم عالیه

موفق باشید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      معلمی هم خوبه اگر امسال قصد کنکور دارید توی همین یک ماه باقیمونده هم میتونید از طریق کنکور زبان، فرهنگیان بیارید حقوقش که خیلی خوبه
      البته همیشه آدم وقتی به معلمی فکر میکنه باید کلاسای خصوصیشم کنارش حساب کنه مثلا اگر صبح مدرسه باشید
      عصرش کلاسای خصوصی و زبانسرارو میتونید بگیرید که هزینه ی خصوصیا هم عالیه

موفق باشید
      ممنون ولی فقط تجربی ثبت نام کردم که واقعاوقت کمه امیدی به هیچی نیس

4. Top | #19
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      شکست که همیشه برای آدمی بوده و هست و خواهد بود، اگر قبلاً شکست خوردی و به هدفت نرسیدی قرار نیست بارهای بعد هم این اتفاق تکرار بشه، در ذهنت به این ایمان داشته باش که حتما من موفق میشم حالا در هر زمینه ای پس ایجاد زمینه سازی ذهنی
      این که دیروز کجا بودین رو بیخیال بشین، شما قرار نیست برای دیگران زندگی کنید برای خودتون زندگی کنید اما آیا واقعا باید همه خوبی ها برای همه در یک چیز جمع شده؟ مسلما نه ، هرکس پتانسیل یه چیزی رو داره....
      این که پتانسیل شما چیست و چه در سر دارین رو باید خودتون بفهمید اما الان فقط متمرکز باشین روی کنکور، خوب نیست که حالا نزدیک کنکور سردرگم بشین.... با قدرت بخونین و بعد آن در. مورد داشته های خودتون تصمیم بگیرین نه الان که فقط یک داشته دارید...
      و اینم بگم که کسی که الزاما زیاد میخونه و زیاد می‌دونه در کنکور موفق نمیشه اونی میتونه موفق بشه که اون مقدار که خونده را مدیریت بکنه برای رسیدن به موفقیت....

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      به نظرم میتونی از تست های مشهور استفاده کنی تا شاید کمک کنه بهت که خودتو بهتر بشناسی
      این یک نمونه
      مشابه این مدل ها زیاده
      یکی دیگه هم اسمش رو فراموش کردم که خودم زمان انتخاب رشته استفاده کردم خروجی اون یک نمودار بود

untitled.jpg
      این مثلا نتیجه تست منه
      شخصیت جستجوگر دارم و یه سری شغل پیشنهادی داره
      واسه تست اینجا کلیک کن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن