خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مطالعه صفر

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

Unhappy مطالعه صفر

اقا چیکار کنم ۱۵ روزه چیزی درس نخوندم اصلا... میرم رو صندلی مطالعه میشینم ولی هیچ درسی نمیخونم اصلا یه وضعیه!چیکار کنم...
      این ماه اخری باید کل تلاشمو بکنم ولی هیچی نمیتونم! کمک لطفا اگه کسی اینطوری بوده راه حلشو بگه.. هنوز کلی درس مونده ک بخونم

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrChemist نمایش پست ها
      اقا چیکار کنم ۱۵ روزه چیزی درس نخوندم اصلا... میرم رو صندلی مطالعه میشینم ولی هیچ درسی نمیخونم اصلا یه وضعیه!چیکار کنم...
      این ماه اخری باید کل تلاشمو بکنم ولی هیچی نمیتونم! کمک لطفا اگه کسی اینطوری بوده راه حلشو بگه.. هنوز کلی درس مونده ک بخونم
      خب خودت داری میگی دیگه این ماه آخری باید تلاشتو بکنی
      انتظار داری ما چیکارت کنیم /:
      بشین با خودت بگو این یه ماهه جهنم به زور میشینم میخونم تا تموم شه بره
      اگه نتونم بخونم مجبورم یه سال دیگه پشت کنکور باشم و جای این یه ماه باید یه سال دوباره بخونم
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrChemist نمایش پست ها
      سلام. احتمالا یه کم به خاطر شرایطی که پیش اومده دچار یکنواختی و خستگی شدین که برا هر کی ممکنه پیش بیاد.یه روز کلا بدون درس با یه چیزی حالتو خوب کن حالا ممکنه فیلم دیدن باشه خوابیدن باشه بازی باشه یا طبیغت رفتن یا هر چی که برگردونتت به اوضاع عادی. بعد برا این یه ماه مونده یه برنامه ریزی داشته باش.منطقا هم میدونی که الان وقت بیکار نشستن نیست. دیگه آخراشه استفادتو ببر که بعدا پشیمون نشی.
      Don't be afraid to fail
      ...Be afraid not to try

ویرایش توسط Destiny hope : 31 تیر 1399 در ساعت 04:43

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب طبیعتا نمیشه اینطوری سینوس وار پیش رفت
      نظر بنده هم اینه که دو روز اصلا ب درس فکرنکن برو بشیت فیلمای مورد علاقتو ببین یا هرکاری که دوست داری انجام بدیو با فکر ازاد و خالی از درس انجام بده تا خستگیت بپره
      بعدش با انرژی بشین تا کنکور درسارو جمع کن و به خودت انگیزه بده که سختیش فقط همین یک ماهه و بعدش راحت میشم...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن