خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منابع خوب یازدهم!

سلام بچه ها ^__^
      امیدوارم حال همتون عالی عالی باشه

من امسال میرم یازدهم میخواستم ببینم به نظرتون چه منابعی استفاده کنم خوبه؟

منابع دهمم اینا بود:

ریاضی: تست خیلی سبز
      شیمی: تست خیلی سبز
      فیزیک: تست خیلی سبز
      زیست: نشرالگو (خیلی راضی نبودم)
      دینی: تست خیلی سبز
      عربی: تست خیلی سبز
      ادبیات: تست خیلی سبز
      زبان: مبتکران اقای اناری

برای یازدهم الان برای ریاضی خیلی سبز تست رو خریدم؛ استادی که پیشش میرم کلاس اینو معرفی کرد
      برای زبان نمیدونم همون مبتکران اقای اناری اوکیه یا نه؟
      شیمی هم تعریف بازرگان و زیاد شنیدم نمیدونم چی بخرم؟
      فیزیک هم خیلی سبز خوب بود بد نبود برای 11 چی خوبه؟
      زیست و نمیدونم میکرو بخرم خوبه یا یه چیز دیگه بگیرم؟
      ادبیات خیلی سبز خوب بود اما تعریف مبتکران و خیلی شنیدم
      عربی خیلی سبز دهمش عالی بود برای 11 نظرتون چیه؟
      دینی هم فکرکنم همون خیلی سبز اوکیه دیگه نه؟

مرسی همه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.. نمایش پست ها
      سلام بچه ها ^__^
      امیدوارم حال همتون عالی عالی باشه

من امسال میرم یازدهم میخواستم ببینم به نظرتون چه منابعی استفاده کنم خوبه؟

منابع دهمم اینا بود:

ریاضی: تست خیلی سبز
      شیمی: تست خیلی سبز
      فیزیک: تست خیلی سبز
      زیست: نشرالگو (خیلی راضی نبودم)
      دینی: تست خیلی سبز
      عربی: تست خیلی سبز
      ادبیات: تست خیلی سبز
      زبان: مبتکران اقای اناری

برای یازدهم الان برای ریاضی خیلی سبز تست رو خریدم؛ استادی که پیشش میرم کلاس اینو معرفی کرد
      برای زبان نمیدونم همون مبتکران اقای اناری اوکیه یا نه؟
      شیمی هم تعریف بازرگان و زیاد شنیدم نمیدونم چی بخرم؟
      فیزیک هم خیلی سبز خوب بود بد نبود برای 11 چی خوبه؟
      زیست و نمیدونم میکرو بخرم خوبه یا یه چیز دیگه بگیرم؟
      ادبیات خیلی سبز خوب بود اما تعریف مبتکران و خیلی شنیدم
      عربی خیلی سبز دهمش عالی بود برای 11 نظرتون چیه؟
      دینی هم فکرکنم همون خیلی سبز اوکیه دیگه نه؟

مرسی همه

سلام دوست عزیز
      اول یه چیزی ببین قراره با همینا پیش بری یا در ادامه کتاب های تکمیلی هم استفاده میکنی ؟؟؟؟؟ اینو باید مشخص کنی مثلا میکرو شیمی یا حتی نشرالگو شیمی خیلی تستای خوب و چالشی دارن ولی برای شروع ممکنه تخریبتون کنه پس سطح تراز اینا درصداتون تو درسا نقاط قوت و ضعف رو در نظر بگیرین با این حال میشه این منابع رو تقریبا مناسب برای سطح بالای 6500 دونست ( برای 7000 به بالا احتمالا ( نه قطعا) نیاز به منابع تکمیلی هست ولی بعد اینا):
      زیست : من خودم میکرو داشتم ولی با توجه به اینکه احتمالا دیگه اقای زارع از گاج رفته و افول گاج به نظرم خیلی سبز خوبه مخصوصا با ماز همکاری داشتن + منبع تکمیلی : فانتوم زیستاز ( همون نویسندگان ای کیو پلاس فعلی)البته همون طور که میبینین اقای زارع گفتن ویرایش شده پس به نظرم میکرو و خیلی سبز رو ببینین با هر کدوم راحت بودین پیش برین
      شیمی : وقت خوب اختصاص بدی شیمی یا ضعف تو درک مفاهیم داشته باشی مبتکران وگرنه خیلی سبز با درسنامه های خوب و تستای خوبش تقریبا برابری میکنه + تکمیلی : الگو یا میکرو
      فیزیک : همون خیلی سبز عالیهههههههههههههههههه + تکمیلی : یا سه سطحی + یا اگه خیلی سرتون درد میکنه نردبام + الگو هم خوبه
      ریاضی : خیلی سبز خوبه+ تکمیلی یا الگو یا میکرو
      ادب : موضوعی بخون الگو تستای خوب دارن اما اگه اموزش بهتر میخوای هفت خوان + کتابای اقای سبطی هم هستن من تجربه نداشتم اما فصل 1 قرابت بخونی بد نیست خواستین میفرستم براتون
      عربی : خیلی سبز والسلام
      دینی : بیشتر رو کتاب تمرکز کن + تست سراسری + کتاب اقای محسنی کبیر و رضایی بقا عالیه تو یازدهم سیر تا پیاز نوشتن فیلمای دینی یازدهم رایگان اقای رضایی بقا تو دکتر ای کیو هم عالیه
      زبان : مبتکران خوبه خیلی سبز یکم بهتره به نظرم مخصوصا جامع فرقی نداره باید تست لغت و گرامر بزنی
      موفق باشید
      ویرایش توسط AmirReza400 : 29 تیر 1399 در ساعت 19:49 دلیل: اطلاع رسانی اقای زارع

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اول یه چیزی ببین قراره با همینا پیش بری یا در ادامه کتاب های تکمیلی هم استفاده میکنی ؟؟؟؟؟ اینو باید مشخص کنی مثلا میکرو شیمی یا حتی نشرالگو شیمی خیلی تستای خوب و چالشی دارن ولی برای شروع ممکنه تخریبتون کنه پس سطح تراز اینا درصداتون تو درسا نقاط قوت و ضعف رو در نظر بگیرین با این حال میشه این منابع رو تقریبا مناسب برای سطح بالای 6500 دونست ( برای 7000 به بالا احتمالا ( نه قطعا) نیاز به منابع تکمیلی هست ولی بعد اینا):
      زیست : من خودم میکرو داشتم ولی با توجه به اینکه احتمالا دیگه اقای زارع از گاج رفته و افول گاج به نظرم خیلی سبز خوبه مخصوصا با ماز همکاری داشتن + منبع تکمیلی : فانتوم زیستاز ( همون نویسندگان ای کیو پلاس فعلی)
      شیمی : وقت خوب اختصاص بدی شیمی یا ضعف تو درک مفاهیم داشته باشی مبتکران وگرنه خیلی سبز با درسنامه های خوب و تستای خوبش تقریبا برابری میکنه + تکمیلی : الگو یا میکرو
      فیزیک : همون خیلی سبز عالیهههههههههههههههههه + تکمیلی : یا سه سطحی + یا اگه خیلی سرتون درد میکنه نردبام + الگو هم خوبه
      ریاضی : خیلی سبز خوبه+ تکمیلی یا الگو یا میکرو
      ادب : موضوعی بخون الگو تستای خوب دارن اما اگه اموزش بهتر میخوای هفت خوان + کتابای اقای سبطی هم هستن من تجربه نداشتم اما فصل 1 قرابت بخونی بد نیست خواستین میفرستم براتون
      عربی : خیلی سبز والسلام
      دینی : بیشتر رو کتاب تمرکز کن + تست سراسری + کتاب اقای محسنی کبیر و رضایی بقا عالیه تو یازدهم سیر تا پیاز نوشتن فیلمای دینی یازدهم رایگان اقای رضایی بقا تو دکتر ای کیو هم عالیه
      زبان : مبتکران خوبه خیلی سبز یکم بهتره به نظرم مخصوصا جامع فرقی نداره باید تست لغت و گرامر بزنی
      موفق باشید
      ویرایش جدید میکرو زیست یازدهم، طی ماه آینده منتشر میشه و همینطور ویرایش جدید همه کتاب‌های میکرو قبلیمون

4. Top | #4
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بین منابع زیست1400(منطورم کمک درسی نیست.خود کتابو میگم)دهم و دوازدهم نسبت به منابع 99 تغییر کردن؟
      یعنی تغییرات در حدی هست که منبع عوض کنیم و جدیدشو بخریم؟یازدهم که میدونم تغییراتش زیاده و باید عوض بشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      امیدوارم حالت عالی باشه
      برای فیزیک : در خرید خیلی سبز شک نکن ، به دو دلیل : اول این که تیپ تست های فوق العاده متنوع تری نسبت به میکرو داره . دوم اینکه تعداد تست اون هم باز بیشتره . میکرو فقط برای دهم خوب هستش
      ریاضی: برای ریاضی اگر کلاس میری و اونجا آموزش میبینی ، برو سراغ مهروماه . چون بیشتر نکته محور هستش و تست های بهتری هم نسبت به خیلی سبز داره
      شیمی : تنها منبعی که واقعا میتونم بگم امتحان خودش رو پس داده ، کتاب های اقای بازرگانی هستش
      دوستم شیمی در حدود 30 یا 40 درصد میزد ، با خریدن کتاب های مبتکران اقای بازرگان شیمی رو از 70 یا 80 درصد پایین نزد
      سطح تست های کتاب اقای بازرگان هم از نظر من یه سر و گردن بالاتر از کتاب شیمی خیلی سبز هستش و اگر آزمون هم میری واقعا نیازی به کار کردن یه کتاب تست دیگه نیست
      پ.ن : برای کتاب های بازرگان فقط باید وقت بیشتری رو نسبت به سایر کتاب ها بذاری ( علتش هم توضیح مفصل و کامل این کتاب هستش)
      ادبیات: برو سراغ کتاب های مبحثی اما این که نشرالگو بگیری یا هفت خوان خیلی سبز ، بستگی به سلیقه خودت داره
      دینی : میکرو رو بیشتر از خیلی سبز تعریف میکنن
      عربی: خیلی سبز بهتره
      زیست: برای خرید کتاب کمک درسی زیست ، کار یکمی سخت تر هستش . به دلیل این که اکثر انتشاراتی که در این زمینه کتاب بیرون دادن ، همگی در سطح یکسانی با بقیه قرار دارن و میشه گفت همشون خوبن ، اما در کل من میکرو رو بیشتر میپسندم
      زبان : بدون شک مبتکران اناری ، واقعا هیچ کتابی در سطح و اندازه اون کتاب نیس ، اصلا و ابدا

پ.ن: یه سری از دوستان دائما چند تا منبع کنار هم پیشنهاد میدن ، حالا با عنوان های مختلف مثل تکمیلی و ...
      اولا اینو بگم که با این وضع قیمت کتاب ها بهتره یکم رعایت حال دانش اموز رو بکنن و استرس براشون ایجاد نکنن
      ثانیا الان برای درس ریاضی ، اگر بالفرض خیلی سبز رو دارید و ازمون هم میرید ، واقعا هیچ نیازی به منابع دیگه نیستش که بخواین تهیه کنین
      چرا؟
      به این دلیل که اولا اگر بتونید همون خیلی سبز رو در دوران مدرسه تموم کنید ، هنر کردید!
      حتی اگر بر فرض اینکه تموم کردید هم به جای عوض کردن منبع ، باید رو همون تست هایی که زدید مانور بدید تا کامل مسلط بشید
      علاوه بر اون میتونید رو سوالات ازمون های ازمایشی دیگه هم که اکثر کانال های تلگرام قرار میدن کار کنید !

پس در کل به جای این که چند منبعی بشید ، سعی کنید منبع خوبی داشته باشید و اونو کامل بررسیش کنید
      امیدوارم مفید بوده باشه
      ...

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      بین منابع زیست1400(منطورم کمک درسی نیست.خود کتابو میگم)دهم و دوازدهم نسبت به منابع 99 تغییر کردن؟
      یعنی تغییرات در حدی هست که منبع عوض کنیم و جدیدشو بخریم؟یازدهم که میدونم تغییراتش زیاده و باید عوض بشه
      برای پایه دهم اطلاع ندارم که تغییرات در چه حدی بوده
      اما برای پایه دوازدهم باید بگم که کتاب کنکور 99 برای 1400 قابل استفاده هستش
      چون تغییرات بسیار کم و فقط به مقدار جزئی در فصل هفت بوده و به جز اون در اکثر فصل ها حتی یک کلمه هم تغییر نکرده

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اها پس فقط تغییرات فصل7 لحاظ کنم حله؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      برای پایه دهم اطلاع ندارم که تغییرات در چه حدی بوده
      اما برای پایه دوازدهم باید بگم که کتاب کنکور 99 برای 1400 قابل استفاده هستش
      چون تغییرات بسیار کم و فقط به مقدار جزئی در فصل هفت بوده و به جز اون در اکثر فصل ها حتی یک کلمه هم تغییر نکرده
      ...

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      اها پس فقط تغییرات فصل7 لحاظ کنم حله؟
      بله تغییرات مقداری در فصل هفتم هستش که اونم جزئیه
      البته پیشنهاد میکنم خودتون هم یک دور هر دو کتاب رو مقایسه کنید تا احیانا چیزی از قلم نیفته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن