خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: یک صوال مهم

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یک صوال مهم

سلام دوستان خسته نباشید یک سوال از دوستان کنکوری عزیز به نظر شما کدوم یکی از این راه ها می تونه بهتر باشه برای موفقیت توی کنکور تجربی1400 اولین راه گرفتن مشاور خصوصی (رتبه های تک و دو رقمی سال گذشته) دومین راه ثبت نام در کلاس های انلاین رایان کلاس یا هر موسسه انلاین دیگه و با برنامه اون پیش بره سومین راه گرفتن کلاس خصوصی با رتبه ها برتر برای هر 8 درس هست(هزینه بالا) و در کنار این کلاس خصوصی خودش برنامه بریزه برای بقیه کارا مثل مرور و ساعت مطالعه و مبحثی ها مثل ایات و 4گانه فارسی و مسایل شیمی و درک مطلب و و ریدینگ و لغات .دوست دارم نظر شما رو بدونم درباره این 3راه و خب مدرسه نمیرم و مشکل هزینه هم نیست تقریبا نیست .ممنون از شما و اگر کسی هم هست که تمایل داره کلاس خصوصی بیاد چون کلاس ها به صورت انلاین هست دیگه میتونه بگه بهم که هزینه هامون کمتر بشه.
      ویرایش توسط javadjokar13801 : 28 تیر 1399 در ساعت 12:23

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انتخاب بهترین کادر اساتید و شرکت در کلاس(نه صرفا کلاس های یک موسسه)+یک آزمون آزمایشی خوب مثل گزینه2

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadjokar13801 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید یک سوال از دوستان کنکوری عزیز به نظر شما کدوم یکی از این راه ها می تونه بهتر باشه برای موفقیت توی کنکور تجربی1400 اولین راه گرفتن مشاور خصوصی (رتبه های تک و دو رقمی سال گذشته) دومین راه ثبت نام در کلاس های انلاین رایان کلاس یا هر موسسه انلاین دیگه و با برنامه اون پیش بره سومین راه گرفتن کلاس خصوصی با رتبه ها برتر برای هر 8 درس هست(هزینه بالا) و در کنار این کلاس خصوصی خودش برنامه بریزه برای بقیه کارا مثل مرور و ساعت مطالعه و مبحثی ها مثل ایات و 4گانه فارسی و مسایل شیمی و درک مطلب و و ریدینگ و لغات .دوست دارم نظر شما رو بدونم درباره این 3راه و خب مدرسه نمیرم و مشکل هزینه هم نیست تقریبا نیست .ممنون از شما و اگر کسی هم هست که تمایل داره کلاس خصوصی بیاد چون کلاس ها به صورت انلاین هست دیگه میتونه بگه بهم که هزینه هامون کمتر بشه.
      هیچکدوم . فقط و فقط درس خوندن و توکل به خدا .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چه خبره برای هر 8 تا درس میخوای بری کلاس؟ مثلا دینی رو خودت نمیتونی بخونی؟ من جای شما بودم، برای مشاوره از دانشجوی پزشکی که رتبه ش زیر 1500 منطقه 2 شده باشه کمک میگیرم. حالا نه که باید و حتما رتبه ی برتر و تک رقمی باشه... من از کلاس انلاین استفاده نکردم و نمیدونم چجوریه. تنها درسی که امسال فقط واسه رفع اشکالم یه بخشایی رو نگاه کردم، زیست آلا بود که راضی هم بودم... ولی زیست ماز رو یکی از دوستام که همون سال اول قبول شده بود، ثبت نام کرده بود، میگفت راضی بوده. ولی من خودم استفاده ای نکردم... در مورد تدریس رتبه برترا هم خب بستگی داره. خوبه یا نه... مثلا من برای شیمیم یه جلسه رفتم پیش یکی که میگفت دانشجو پزشکیه (ولی کاملا دروغ گفته بود. فقط المپیاد شیمی بوده و رشته شم نمیدونم. فقط میدونم پزشکی نبوده ) اصلا راضی نبودم به خدا من واسه شیمیم پیش 4 نفر مختلف رفتم(هرکدومشون چند جلسه) درصدم پیشرفت نکرد که نکرد. ولی پارسال یه بار مشتی نشستم خودم، خوندم، مث آدم فهمیدم خودم به شخصه اصصصصلا اعتقادی به کلاسای آنلاین ندارم. همون سال که برادرم حرف آخر رو گرفت(همه چیشو گرفت. جزوه، دی وی دی و...) بعد از دو روز گذاشتشون یه گوشه و نگاشونم نکرد حتی جزوه هاشو من هنوز داشتم واسه خودم(هنوزم دارمشون توی کارتونن) ولی اصلا نگاشون نمیکردم. دیگه از اون به بعد اعتقادی ندارم بهشون بجز زیست آلا که این یکی واسه من استثنا بود و از نظر من خوب درس میداد
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برادر من مطالعه برای کنکور در زمان کنونی جامعه و موفقیت درش نیازمند در کنار هم قرار گرفتن المان ها و پارامتر های زیادیه چه بسا شما بهترین منابع و و غنی ترین استعداد و پشتکار را داشته باشید اما هدفتون روشن نباشه و یا با خانوادتون مشکلاتی داشته باشید خب قطعا این عوامل و امثالهم خلل ایجاد میکنند بنابراین هدف رو روشن و موانع را از سر راه بردارید سپس حتما با توجه به سطح اموزشیتون و سطح مالیتون از منابع اموزشی بهره ببرید اما وسواس مطابعاتی نداشته باشید و اخرین نکته کنکور یک روند بسیار فرسایشی دارد که امسال حاشیه هم به ان اضافه شده پس باید یک مشاور داشته باشید تا درین مواقع نزارد موتور انگیزه شما خاموش شود ازمون هم پیشنهاد میکنم برای سنجیدن اموخته ها یا حق

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      چه خبره برای هر 8 تا درس میخوای بری کلاس؟ مثلا دینی رو خودت نمیتونی بخونی؟ من جای شما بودم، برای مشاوره از دانشجوی پزشکی که رتبه ش زیر 1500 منطقه 2 شده باشه کمک میگیرم. حالا نه که باید و حتما رتبه ی برتر و تک رقمی باشه... من از کلاس انلاین استفاده نکردم و نمیدونم چجوریه. تنها درسی که امسال فقط واسه رفع اشکالم یه بخشایی رو نگاه کردم، زیست آلا بود که راضی هم بودم... ولی زیست ماز رو یکی از دوستام که همون سال اول قبول شده بود، ثبت نام کرده بود، میگفت راضی بوده. ولی من خودم استفاده ای نکردم... در مورد تدریس رتبه برترا هم خب بستگی داره. خوبه یا نه... مثلا من برای شیمیم یه جلسه رفتم پیش یکی که میگفت دانشجو پزشکیه (ولی کاملا دروغ گفته بود. فقط المپیاد شیمی بوده و رشته شم نمیدونم. فقط میدونم پزشکی نبوده ) اصلا راضی نبودم به خدا من واسه شیمیم پیش 4 نفر مختلف رفتم(هرکدومشون چند جلسه) درصدم پیشرفت نکرد که نکرد. ولی پارسال یه بار مشتی نشستم خودم، خوندم، مث آدم فهمیدم خودم به شخصه اصصصصلا اعتقادی به کلاسای آنلاین ندارم. همون سال که برادرم حرف آخر رو گرفت(همه چیشو گرفت. جزوه، دی وی دی و...) بعد از دو روز گذاشتشون یه گوشه و نگاشونم نکرد حتی جزوه هاشو من هنوز داشتم واسه خودم(هنوزم دارمشون توی کارتونن) ولی اصلا نگاشون نمیکردم. دیگه از اون به بعد اعتقادی ندارم بهشون بجز زیست آلا که این یکی واسه من استثنا بود و از نظر من خوب درس میداد
      خب داداش/خواهر من وقتی دی وی دی یا کلاس می گیری باید نگاه کنی دیگه. بندازی اونور که خب معلومه نتیجه نمی ده.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها
      خب داداش/خواهر من وقتی دی وی دی یا کلاس می گیری باید نگاه کنی دیگه. بندازی اونور که خب معلومه نتیجه نمی ده.
      این دوروز آرایه مجاز داره. مجاز از چند روزی! یعنی یه مدت نگاشون کرد، از هر درسی چن تا دی وی دی، ولی دید به دردش نمیخورن

قبل از دعا کردن ببخش....

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      صرف هزینه های کلان رو اصلاً پیشنهاد نمی کنم.
      برای موفقیت در کنکور: 1.شرکت در آزمون آزمایشی گزینه دو حضوری(نه قلمچی و نه آنلاین!) و پیدا کردن نقات قوت و ضعف و برطرف کردن نقاط ضعف و تأکید روی قوت. یادگیری زمان بندی آزمون با توجه به ویژگی های خودت نه چیزی که مشاور یا کس دیگه ای بهت میگه. 2. پیدا کردن روش های مطالعه ی «خودت» و با اون ها پیش رفتن 3.انتخاب کلاس از درس هایی که به شدت درشون ضعف داری و نمی تونی باهاشون ارتباط برقرار کنی و انتخاب بهترین معلم (تعصب بی جا نداشتن نسبت به یک معلم یا کتاب و انتخاب «بهترین» گزینه ی پیش رو) 3. رتبه ی برتر کنکور لزوماً معلم خوبی نیست. 4. انگیزه دادن به خودت برای ادامه ی مسیر و ناامید نشدن متوالی تا روز کنکور 5. عدم مقایسه ی خود با دیگران. وارد نشدن به فضای رقابتی(حتی سالم!). بی طرف ماندن کامل و کناره گیری از هرگونه جنگ و دعوا. هر جور ناراحتی باعث میشه حداقل 5-10 روزتو از دست بدی.
      فعلاً همینا به ذهنم رسید. امیدوارم کمکت کرده باشم.
      ویرایش توسط amaz : 28 تیر 1399 در ساعت 17:06

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      این دوروز آرایه مجاز داره. مجاز از چند روزی! یعنی یه مدت نگاشون کرد، از هر درسی چن تا دی وی دی، ولی دید به دردش نمیخورن
      آها اوکی. چه سریع جواب دادی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها
      آها اوکی. چه سریع جواب دادی

قبل از دعا کردن ببخش....

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. یه رتبه ی برتر حتما یک مشاور خوب نیست حتی یه پشتیبان خوب هم نمیتونه باشه.مشاوره نیازمند یک سری مسایل هست که واقعا از کار هر کسی بر نمیاد. یه مشاور باید بتونه در بدترین شرایط تو رو آسوده کنه از شرایط وگرنه برنامه ریزی رو هم خودت میتونی بریزی. دوم هر درسی نیازمند آموزش چه آنلاین و چی با فیلم های آموزشی نیست مثل قرابت ادبیات و آرایه ها و دینی یا عربی که نیاز به تست دارن. به نظر من جای اینکه هزینه ی کلان برای فیلم آموزشی کنید کتاب تست بگیرید و خوب بهش مسلط که شدید بعد سراغ منبع بعدی برید .اگر هم درسی رو مشکل داشتید به نظر من سایت آلا کاملا می‌تونه براتون رفع اشکال انجام بده.خودم رو مثال میزنم تدریس کازرانیان(آلا ) بیشتر به دلم چسبید تا مسعودی که حتی ازشون پکیج خریدم و به قول دوستمون الان گوشه ی خونه افتاده. سعی کن به خودت امید داشته باشی تو خودت بهترین دبیر برای تموم دروس هستی و خودت میتونی همه ی دروس رو با اراده و امید به خودت به بهترین درصد برسونی.موفق باشی
      ویرایش توسط A.h.m1100 : 28 تیر 1399 در ساعت 16:13

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سطح از املا اول یه کلاس تقویتی ادبیات برو

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اول املا خیلی سبز کار کن
      Responsible for the MEMEs of the association

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن