خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

خواهش میکنم ی دقیقه فقط.........

سلام دوستان امیدوارم حال خودتونو خونوادهاتون خوب باشه توی این شرایط
      دوستان من همین امروز شروع کردم میخوام این چند روز تلاشمو کنم و دیگ باقیش توکل بر خدا
      دوستان واسه دینی چی بخونم درحد ۵۰ درصد؟؟
      بعضیا میگن خلاصه درسارو ازگاج نقره ایی بخونم و بعد فقط تست کار کنم بعضیام میگن ک فقط ی سری درسا ک تست خیز ترنو بخونم بعضیام میگن ک فقط ایاتو و احادیثو بخونم و ارتباطش با متن درس!!!!
      و نظر خودم اینه ک درسای ک مهم ترنو اکثر سالا ازشون سوال میادو بخونم و ایات و احادیث باقی درسارم جزئی بخونم
      میدونم الان خیلیاتون میگید ک روزی ی درس بخونن ولی راستش میخوام سه چهار روزه جمش کنم و بعدش ازش تست سراسری کار کنم پس هرروز ی درس نمیتونم
      بعد واسه شیمی خیلی ضعیفم و تنها کتابایی در دسترس دارم ای کیو شیمیه ک فک نکنم برااین مدت مناسب باشه و دیگ اینکه کتاب های مفاهیم و مسائل خط ویژه رو دارم و همچینین کلاسای نکته و تست استاد بابایی.....
      الان نمیدونم برا شیمی چیکار کنم و چ فصلایی بیشتر بخونم ک بهتر بتونم درصد بگیرم ازش!!!اصلا روش خوندنشم بلد نیستم !!!و اینکه میتونم از کلاسای نکته و تست استفاده کنم یا فیلمای اقاجانیو ببینم !!!
      خودم نظرم روی شیمی دوم و سنتیک و تعادل و ترمو دینامیک و حفظیات استوکیومتریه
      یکم با حفظیات شیمی مشکل دارم
      و اینکه من کنکور ریاضی نظام قدیم ثبت نام کردم وزبان اصلااااا بلد نیستم همه لغاتا یادم رفته و تصمیم دارم کنارش بزارم کلا
      و اینکه هرجوریم فک میکنم نمیرسم فیزیکم بخونم ولی همه میگن در حد ۴ ۵ فصل اسون بخونم ک درصدش صفر نباشه
      الان شما عزیزان اگ تجربه ای دارین درمور این درسا بهم بگین
      دینی و شیمی و زبان و فیزیک ....
      ایا این تصمیمایی ک گرفتم درسته بنظرتون ؟؟
      توروخدا راهنماییم کنید تو این درسا بشدت سر در گمم
      ممنون میشم

2. Top | #2
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      انقد انجمن شلوغه ک تاپیک میزنی دو دقیقه ای ته جدوله
      کسی نبود ینی ........

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من نظام جدیدم ولی کتابای شیمی نظام جدید تو کتابخونه ها قحطه! چون مشترک دو رشته هستش. من از خط ویژه مسایل ومفاهیم نظام قدیم استفاده میکنم خوب کتابیه فک کنم همین کافی باشه موردی نداره
      دینی رو هم اصلا نظری ندارم اصلا شاید سر جلسه نگاهش هم نکنم؟ نمیدونم والا زبان روهم نمیدونم ببخشید
      فیزیک هم روی تست زیاد وقت نذار کلا فیزیک همون کتاب درسیش کفایت میکنه از کتاب کمک درسی واگر میری سراغ کتاب های کمک درسی مثال ها ونمونه سوال هاش به نظرم کفایت میکنه از تست
      ولی در کل اینتقریبا35 روز رئ بخونی چرا نتونی ؟ فقط تلاش کن به جای اینکه فکرتو بذاری من باید این رتبه رو بیارم باید هدفت رو بذاری بگی من مثلا 160 تا تست میزنم اظطراب حال آدمو خراب میکنه جانم باید ساده بگیری ولی نه بی اهمیت نگاش کنی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      لطفا بیاین ب راهنماییتون نیاز دارم

فک کنم شناختمتون همونی هستید که میخواست بره فرهنگیان خوب مصالب این قبلی رو هم مطالعه کنید
      در کل باز هم بگم اظطراب هم زجر کش میکنه هم بی فایدس هم واقعیت رو از شما دور میکنه دلهره میگیرد
      پ ن من خودم همشو چشیدم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کناب خط ویژه دینی رو بخون تا چند دور مرور سریع داشته باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      دوستان من همین امروز شروع کردم میخوام این چند روز تلاشمو کنم و دیگ باقیش توکل بر خدا
      بعضیا میگن خلاصه درسارو ازگاج نقره ایی بخونم و بعد فقط تست کار کنم بعضیام میگن ک فقط ی سری درسا ک تست خیز ترنو بخونم بعضیام میگن ک فقط ایاتو و احادیثو بخونم و ارتباطش با متن درس!!!!
      و نظر خودم اینه ک درسای ک مهم ترنو اکثر سالا ازشون سوال میادو بخونم و ایات و احادیث باقی درسارم جزئی بخونم
      میدونم الان خیلیاتون میگید ک روزی ی درس بخونن ولی راستش میخوام سه چهار روزه جمش کنم و بعدش ازش تست سراسری کار کنم پس هرروز ی درس نمیتونم
      بعد واسه شیمی خیلی ضعیفم و تنها کتابایی در دسترس دارم ای کیو شیمیه ک فک نکنم برااین مدت مناسب باشه و دیگ اینکه کتاب های مفاهیم و مسائل خط ویژه رو دارم و همچینین کلاسای نکته و تست استاد بابایی.....
      الان نمیدونم برا شیمی چیکار کنم و چ فصلایی بیشتر بخونم ک بهتر بتونم درصد بگیرم ازش!!!اصلا روش خوندنشم بلد نیستم !!!و اینکه میتونم از کلاسای نکته و تست استفاده کنم یا فیلمای اقاجانیو ببینم !!!
      و اینکه من کنکور ریاضی نظام قدیم ثبت نام کردم وزبان اصلااااا بلد نیستم همه لغاتا یادم رفته و تصمیم دارم کنارش بزارم کلا
      و اینکه هرجوریم فک میکنم نمیرسم فیزیکم بخونم ولی همه میگن در حد ۴ ۵ فصل اسون بخونم ک درصدش صفر نباشه
      ممنون میشم

سلام
      واسه دینی میتونی یوسفیان پور رو گیر بیاری ببینی؟
      اگه نه که دینی پایه رو بخونی 50 بیشترم میزنی و اینکه درسای دینی پایه ب نسبت دوازدهم راحتتر فهمیده میشن...حدود 17 سوال از پایه میاد ...تعداد سوالا خیلی پراکنده هست نمیتونی حدس بزنی کودوم فصل سوال بیشتری میاد کودوم کمتر ! بنظرم متن هارو از کتاب درسی خوب خوب بخون برای ایات و روایاتم یه کتابی مث خیلی سبز بگیر تست بزن دستت راه بیفته

تو شیمی بنظرم بیشتر وقتت رو بذار رو مفاهیم و حفظیات کتاب...فکر نکنم بتونی ب تسلط توی مسئله برسی اگه خیلی ضعیفی...درضمن اینکه من امروز جلسه یک نکته و تست بابایی رو دیدم بیشتر حالت مرور طور داره و بنظرم برا کسی که خیلی ضعیفه بدرد نمیخوره ! متن کتاب درسی رو با دقت بخونی بهترین کاره...بازم راجبه نکته و تست خودت تصمیم بگیر...نظر من ک منفیه ...البته ک گفتی حفظیات مشکل داری...ولی مسئله زمان بیشتری میخوادا ! باید براش تمرین کنی تا دستت راه بیفته ، اگه خیلی اصرارت رو مسائله از یه کتاب مسائل شیمی روزی 30 تا تست کار کن بمرور تسلطت بیشتر شه

واسه زبان بنظرم نکته و تست شاید کمک کننده باشه برات...لغت هم انقدر تعدادش زیاد نیست ک! اونم تقسیم کن شبی چند صفحه ازین کتابچه لغت کوچیکا بخون ...کگنار گذاشتن مطلق زبان کار درستی نیس اصلا

فیزیکم راست میگن...چهارتا فصل بخون...مغناطیس و القا /ساکن/گرما/نورهندسی ...این میشه 16 تا سوال تقریبا 40-50 درصد کلی رتبت جابجا میشه
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به علاوه از فیزیک پیش دو رو بخون حدود 20 درصده

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای شیمی هم با فیل شیمی مرور کن و تست سراسری های ایکیو رو بزن

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سعی کن شیمی دو رو قشنگ بخونی
      شیمی پیش الکترو و سینتیک خیلی راحتن
      تعادل و ترمو رو هم میتونی برسونی
      محلول رو فقط خفظیاتش رو بخون
      استو هم هر چند بیس مسائله اما اگه فرصت کردی عمیق تر بخونش
      در کل فقط با تست سراسری و مرور فیل شیمی میتونی جمع بندی خوبی داشته باشی

10. Top | #10
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهرو نمایش پست ها
      کناب خط ویژه دینی رو بخون تا چند دور مرور سریع داشته باشی
      ندارمش متاسفانه

11. Top | #11
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها
      لطفا بیاین ب راهنماییتون نیاز دارم

فک کنم شناختمتون همونی هستید که میخواست بره فرهنگیان خوب مصالب این قبلی رو هم مطالعه کنید
      در کل باز هم بگم اظطراب هم زجر کش میکنه هم بی فایدس هم واقعیت رو از شما دور میکنه دلهره میگیرد
      پ ن من خودم همشو چشیدم
      درست میگین شما ولی اونموقع شرایطم فرق میکرد
      واینکه الان نسبت ب اونموقع وقت محدودتره

12. Top | #12
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ازاین شرایطا هیچکدومو ندارن ن دینی یوسفیان پور ن فیل شیمی ن خط ویژه دینی .....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ندارمش متاسفانه
      اگه میتونید از روی پی دی اف بخونید چندتا کانال هست توی تلگرام که کتابارو میذاره میتونید از اونجا دانلود کنید یا از فیدیبو بخرید
      خود تو دانی که من از کان جهانی دگرم...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون میشم

سلام
      بعنوان کسی که پارسال دینی رو 100 زده بهت پیشنهاد میکنم اول کتاب دوم کتاب مخصوصا اگ نظام قدیمی پیش دانشگاهی
      بعد کتاب سفیر خرد لازمم نیست اکثر تستاشو بزنی ولی برای پیام ایات ازش استفاده کن حالا ممکنه بگی سختن اره سختن ولی حداقل یه دور بخونشون بفهم چی میگه دینی ارتباط زیاد داره مثلا 1 و 2 و 3 کاملا پیرو همن پیام ایاتشونم در حد قرابت معنایی سخت میاد
      دیگ اینک حتی اگ متن درسو نخونی یا ی روخونی روزنامه وار داشته باشی اتفاقی نمی افته ولی ایات رو خوب خوب بخون
      مطلب اخرم اینکه از زدن تست های کنکور گذشته غافل نشو

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم دقیقا مثل تو هستم ولی من امید دارم که امسال کنکور برگزار نشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن