خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

رتبه های کنکور 99 اعلام شد!

img_20200715_104613_150.jpg

شاید بعد از دیدن این عکس بخندی ولی این که هر چند کم احتمال وقوع این اتفاق هست مو به تن ادم سیخ می کنه و از اون بدتر تصمیم وزیر علوم و اقای خدایی که هر جور شده مصمم هستن کنکورو برگزار کنن.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      400015600565_266619.jpg

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      دیگه مسخرشو در اوردین
      اگه بیماری زمینه ای ندارین نترس نمیمیری!
      من یکی از خاله هام دوتا از داییام گرفتن تازه خالم ریه اش مشکل داشت ، خالم و یکی از دایام استفراغ و علایم سرماخوردگی داشتن ولی 8-9 روزه خوب شدن ، اون یکی داییمم دوبار تست ذاد مثبت شد ولی هیچ علایمی یا یه ماه بعدش نداشت تو بعد مدت قرنتینه تست داد منفی شد ، فک کنم کرونا شهر شما با ما فرق میکنه
      به نظرم کسایی بیماری زمینه ای دارن هم سازمان سنجش با گواهی پزشک جداشون کنه وسالن و محل امتحاتشون فرق داشته باشه و تعداد افراد سالن رو براشون کم تر باشه و شیلد هم براشون اجباری شه
      البته یه نفر از 100نفر کامل سالم هم ممکنه بمیره که این احتمال یک درصذ رو هم ممکنه تو راه تصادف کنن برابری میکنه میگم بهتره بگیم ماشبنارم جمع کنن نه؟
      هی روزگار عجب استدلالی اوردی واقعا چی بگم.

4. Top | #4
      Fky
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیگه مسخرشو در اوردین
      من یکی از خاله هام دوتا از داییام گرفتن تازه خالم ریه اش مشکل داشت ، خالم و یکی از دایام استفراغ و علایم سرماخوردگی داشتن ولی 8-9 روزه خوب شدن ، اون یکی داییمم دوبار تست ذاد مثبت شد ولی هیچ علایمی یا یه ماه بعدش نداشت تو بعد مدت قرنتینه تست داد منفی شد ، فک کنم کرونا شهر شما با ما فرق میکنه
      به نظرم کسایی بیماری زمینه ای دارن هم سازمان سنجش با گواهی پزشک جداشون کنه وسالن و محل امتحاتشون فرق داشته باشه و تعداد افراد سالن رو براشون کم تر باشه و شیلد هم براشون اجباری شه
      البته یه نفر از 100نفر کامل سالم هم ممکنه بمیره که این احتمال یک درصذ رو هم ممکنه تو راه تصادف کنن برابری میکنه میگم بهتره بگیم ماشبنارم جمع کنن نه؟
      دقیقا. ما هم خونواده مادرم همه شون گرفتن چون شاغل بودن همه و سرکار می رفتن بدنشونم انجنان قوی نیست یه ماه خوب شدن همه شون دکترم که رفتن بستری شون نکرد خودشون تو خونه قرص و.. خوردن و تمام بعضیا دوس دارن جو الکی بدن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دیگه مسخرشو در اوردین
      چشم به سازمان سنجش میگیم حتما جداسازی کنن از بس که بهمون اهمیت میدن

درضمن اون اشخاص شاید خوب بشن ولی به هرحال ریه شون اسیب دیده
      شاید مردن بهتر از به سختی نفس کشیدن باشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والا اینجور که بعضیا میگن به قول اون مجریه همشون یه 20 باری گرفتن یکم دلدرد داشتن فقط سریع خوب شدن این 200 تا فوت شده هر روز هم همشون منم با بیماری از قبل

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شورش درومده دیگه
      خب اینجا تاپیک برا ما میزنی؟وزیر علومیم یا رییس سازمان سنجش که بخوایم کاری کنیم؟
      اینا که تاپیک از این چیا میزنن خودشون ساعت5 صبح برا کنکور بیدار میشن.
      ...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20200715_104613_150.jpg
مشاهده: 529
حجم: 131.4 کیلو بایت

شاید بعد از دیدن این عکس بخندی ولی این که هر چند کم احتمال وقوع این اتفاق هست مو به تن ادم سیخ می کنه و از اون بدتر تصمیم وزیر علوم و اقای خدایی که هر جور شده مصمم هستن کنکورو برگزار کنن.
      یه چیزی رو قبول کنیم اونی که تنبلی کرده و الان اماده نیست خواهان تعویقه. خودمم مبرا نیستم. وگرنه همین پدرومادری که بهانه شون کردیم وای کرونا بیاریم خونه میگیرن میمیرن یا سرکارهستن و یا اکثرا برای مجالس عروسی و.... کم نمیذارن.
      چهارساعت کنکور اگ بچه ها تا حد امکان فاصله شون رو رعایت کنن ب انداره اون محلس ترحیمی که هزار نفر رو مبتلا کرده خطرناک نیست.. میدونم برگزاری کنکور خطرناکه ولی به شرطی که کاملا وارد قرنطینه بشیم ک ها نشدیم درغیراینصورت با چشم خودم دیدم الکی بالا پایین پریدنه و گوش هیچ مسئولی بدهکار نیست.
      کادر درمان میشناسم خودش اصلا رعایت نمیکنه اونوقت خیلی خودخواهیه که انتظار داشته باشیم یه نفر بیشتر از یه سالو افتاده رو کتابا و همش درسای تکراری بخونه. بزرگترین مسئولیت هرکسی رعایت نکات بهداشتی الخصوص ماسکه.
      منم مثل بقیه رقیبای متوسطم دوست دارم تعویق بیفته و نخونده هامو بخونم و بیشتر مسلط بشم هرچند که خستم ولی بعید میدونم تعویق بیفته بخاطر تمام حرفایی که زدم و صد تا دلیل دیگه که بزرگترینش همینه ک کشور دوست و برادر چین کنکورشو برگزار کرد کار سختی نیست ماهم امارو اعلام نکنیم تا از رقابت عقب نمونیم!!!!! امیدوارم حتی یم نفرمون هم مبتلا نشیم و رستگار!!
      ختم جلسه صلوات قرانی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا انقد ...... ای بابا اصن نمیدونم چی بگم بهتون......

پسرخاله من اون اول اولا که کرونا تازه اومده بود قم بود.اومد شهر خودشون باباشو مامانشو مریض کرد.خودش و خالم در حد یه سرماخوردگی معمولی گرفته بودن.....اصن پسرخالم اولش نمیدونست کروناست.با اتوبوس برگشت شهرشون کلی ادمو الوده کرد ولی باباش تا پای مرگ رفت و برگشت....روزای عید2هفته تو بیمارستان بود.....رسمن داشت غزل خداحافظیو میخوند....تا مدت ها هنوز ویروس تو بدنش بود....هنوزم که هنوزه بعد5ماه سرفه های وحشتناکی میکنه...دکتر گفته ریه اش سوراخ شده(شوهرخالم بیماری زمینه ای نداره)

دوستم و پسرخالش کرونا گرفتن...هردوشون جوون و سالم بدون بیماری قبلی.انقد وضعشون بد بود که بیمارستان چندوقت بستری بودن...دوستم خوب شد ولی دیروز خبر داد پسرخالش فوت شده....

کرونا پیر و جوون نمیشناسه...شاید فامیلاتون گرفتن و در حد یه سرماخوردگی ساده بوده ولی اگه خودتون بگیرین تا پای مرگ (خدایی نکرده) برین و برگردین...هیچ تضمینی نیست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ما توی خانوادمون کلا هیچکی نگرفته انشالا دیگ هیچکس هم نگیره نمیخامم من استارتر این موضوع باشم ک دهن سرویسی داره

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مثل اینکه خداروشکر بعضی از دوستان واکسن کرونا رو زدن و راحتن و دیگه نمیترسن. فقط لطفا به ما هم بگید از کجا گیر اوردین لطفا.
      امار مرگ و میر کرونا فک کنم حدود 9 درصد از مبتلایان باشه طبق امار رسمی البته. با این جمعیت کنکو ها اگه حتی حساب کنیم که هر کنکوری که سر جلسه کرونا گرفت همونجا بمیره یا درمان شه و ناقل به هیچ کس نباشه باز هم فاجعه خواهد بود.
      چرا در ضمن همیشه همه چی رو برای دیگران می بینیید شاید اصلا خودت گرفتی و جزو امار مرگ و میر شدی یا به یکی منتقل کردی و این اتفاق براش افتاد. اونوقت هم نظرت همین خواهد بود؟؟؟!!
      در مورد مثال تصادفات هم وقتی تصادف میکنی خودت گورتو از این دنیا گم می کنی دیگران رو هم به دردسر نمیندازی.
      اگه موقع درس خوندنتون هم اینقدر مقابل فهمیدن مقاومت کرده باشین فک نکنم چیزی بارتون باشه.
      ویرایش توسط joseph8026 : 25 تیر 1399 در ساعت 12:50

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یاد یه قسمت از سریال شب‌های برره افتادم . نامه نوشته بودند که روستاشون تبدیل به بخش بشه ، وقتی جواب نامه اومد و با درخواستشون مخالفت شد ، برای اعتراض ، خونه‌های خودشون رو خراب کردند .
      همه‌مون قبول داریم که شرایط بده ، اوضاع کنکور و شرکت کردن داخلش هم بده ، تعویقی هم اگر اتفاق بیفته ، نفعش خیلی بیشتر از ضررشه . ولی دیگه توروخدا با اعصاب و روان خیلی از بچه ها بازی نکنید . شما صبح تا شب بیا اینجا تاپیک بزن و عکس بذار و به خودت و بچه ها بد و بی‌راه بگو و لایک بگیر و ... .
      آخرش که چی ؟ یا تعویق هست یا نیست . در هر دو حالت هم یا میری سر جلسه و یا نمیری . جز زنگ زدن به ستاد کرونا و چندتا توییت گذاشتن و نهایتش تماس گرفتن با مترسک‌هایی مثل نماینده‌های مجلس ، کار بیشتری از دستمون برمیاد ؟ خیلی ها از جمله خودم این روزها میاند توی انجمن تا بلکه پست جدیدی یا حرف جدیدی ببینند تا بتونند هم روحیه‌شون رو حفظ کنند هم از نظر مثبت بقیه استفاده کنند . ولی وقتی این تاپیک‌های مسخره رو میبینیم ، کافیه روشون کلیک کنیم تا هم قفل بشیم روشون و هم تا چند دقیقه یا چند ساعتی وقت و ذهنمون رو ببازیم .
      چه کنکور برگزار بشه ، چه نشه ، چه با تعویق باشه ، چه سر موعد برگزار بشه ، چه بریم سر جلسه و بمیریم ، چه بریم سر جلسه و نمیریم ، بهترین کاری که الان باید بگنیم اینه که بکشیم بیرون و فقط زوم کنیم روی درس‌هامون .
      بخاک پدرم قسم وقتی می‌بینم یه عده از بچه ها چطور درد و دل می‌کنند که حاضرند تا همه‌چیزشون رو بدند و برگردند به چند ماه پیش تا جبران کنند یا وقتی می‌بینم یه عده از دغدغه هاشون حرف می‌زنند و اینکه چه نگرانی ها و دلخوشی هایی دارند برای این روزها و تعویق کنکور و جبران عقب افتادگیشون و ... آتیش می‌گیرم که افرادی مثل استارتر این تاپیک ، فقط بخاطر دو تا لایک و امتیاز بیشتر ، چطور با روحیه و فکر این بچه ها داره بازی ‌می‌کنه .
      فقط می‌دونم که فرصت جبران هست . اگر هفته ای فقط پانزده درصد به درصد هر درس اضافه کنید ، همه چیز جبران می‌شه . واقعا شدنیه که حرفش رو زدم ، چون خودم انجامش دادم .
      ببخشید یه رمان کامل شد آه و ناله هام .

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من موندم بعضیا عقلشون کجاست

باو کی گفته فقط اونایی که بیماری زمینه ایی دارن میمیرن؟
      یه سر به آمار دقیق بزنی می بینی بیشترشون بین 20 تا 40 سال بودن پس ربطی به بیماری زمینه ایی نداره

کنکور باید عقب بیوفته اگه نیوفتاد بشینید به حال خودتون و این کشور گریه کنید چون با بد کسایی طرفیم با کسایی طرفیم که مسولا رو گذاشتن تو جیبشون و هرکاری میخان انجام میدن.

اونایی که میگن خسته شدیم و دیگه نمیخاییم درس بخونیم باید بگم 1 ماه 2 ماه دیگه دانشگاه باز میشه اونجا که نمیری خوش گذرونی اونجام باید بشینی کتاب بخونی تازه کتاب های جدید که به چشمت آشنا نیست متنش

این که میگید فقط اونایی خواهان تعویق هستند که درس نخوندن هم اصن منطقی نیست من خودم کل کتابا رو بستم ولی سلامتی خودم و خانوادم از همه چیز مهم تره
      پس عین خود شیرینا نپرید وسط که آقا هرکی میگه تعویق این درس نخونده میخاد تعویق بیوفته بیشتر درس بخونه
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      یاد یه قسمت از سریال شب‌های برره افتادم . نامه نوشته بودند که روستاشون تبدیل به بخش بشه ، وقتی جواب نامه اومد و با درخواستشون مخالفت شد ، برای اعتراض ، خونه‌های خودشون رو خراب کردند .
      همه‌مون قبول داریم که شرایط بده ، اوضاع کنکور و شرکت کردن داخلش هم بده ، تعویقی هم اگر اتفاق بیفته ، نفعش خیلی بیشتر از ضررشه . ولی دیگه توروخدا با اعصاب و روان خیلی از بچه ها بازی نکنید . شما صبح تا شب بیا اینجا تاپیک بزن و عکس بذار و به خودت و بچه ها بد و بی‌راه بگو و لایک بگیر و ... .
      آخرش که چی ؟ یا تعویق هست یا نیست . در هر دو حالت هم یا میری سر جلسه و یا نمیری . جز زنگ زدن به ستاد کرونا و چندتا توییت گذاشتن و نهایتش تماس گرفتن با مترسک‌هایی مثل نماینده‌های مجلس ، کار بیشتری از دستمون برمیاد ؟ خیلی ها از جمله خودم این روزها میاند توی انجمن تا بلکه پست جدیدی یا حرف جدیدی ببینند تا بتونند هم روحیه‌شون رو حفظ کنند هم از نظر مثبت بقیه استفاده کنند . ولی وقتی این تاپیک‌های مسخره رو میبینیم ، کافیه روشون کلیک کنیم تا هم قفل بشیم روشون و هم تا چند دقیقه یا چند ساعتی وقت و ذهنمون رو ببازیم .
      چه کنکور برگزار بشه ، چه نشه ، چه با تعویق باشه ، چه سر موعد برگزار بشه ، چه بریم سر جلسه و بمیریم ، چه بریم سر جلسه و نمیریم ، بهترین کاری که الان باید بگنیم اینه که بکشیم بیرون و فقط زوم کنیم روی درس‌هامون .
      بخاک پدرم قسم وقتی می‌بینم یه عده از بچه ها چطور درد و دل می‌کنند که حاضرند تا همه‌چیزشون رو بدند و برگردند به چند ماه پیش تا جبران کنند یا وقتی می‌بینم یه عده از دغدغه هاشون حرف می‌زنند و اینکه چه نگرانی ها و دلخوشی هایی دارند برای این روزها و تعویق کنکور و جبران عقب افتادگیشون و ... آتیش می‌گیرم که افرادی مثل استارتر این تاپیک ، فقط بخاطر دو تا لایک و امتیاز بیشتر ، چطور با روحیه و فکر این بچه ها داره بازی ‌می‌کنه .
      فقط می‌دونم که فرصت جبران هست . اگر هفته ای فقط پانزده درصد به درصد هر درس اضافه کنید ، همه چیز جبران می‌شه . واقعا شدنیه که حرفش رو زدم ، چون خودم انجامش دادم .
      ببخشید یه رمان کامل شد آه و ناله هام .
      خیلی داری ناعادلانه حکم میدی بعضی بچه ها بدون اینکه بدونن من چقدر تا حالا با زدن تاپیک های درسی سعی در کمک کردن به بچه ها داشتم میان و حکم میدن واقعا نمیتونم این حرفاتونو درک کنم من نگرانم از اینده از این مسوولین از اینکه چقدر راحت دارن با جون ما بازی میکنن اگرمسوولین کسایی بودن که سابقه خوبی از خودشون تو باقی مسایل جا میذاشتن بله قبول دارم نگرانیم واقعا مسخره بود اما دور ازواقعیت نیست که بعد از بازی با جون کنکوریا خودشون رو مبرا از این قضیه بدونن و بکشن کنار و بگن تقدیر الهی این بود به هر حال ما ایرانیا هوش تاریخی ضعیفی داریم وحتما باید یه اتفاق تلخ برامون بیفته تا باور کنیم این 200 نفر کشته در روز چقدر وحشتناکه واقعا چقدر فکر میکردن قربانی بعدی خودشون باشن.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      خیلی داری ناعادلانه حکم میدی بعضی بچه ها بدون اینکه بدونن من چقدر تا حالا با زدن تاپیک های درسی سعی در کمک کردن به بچه ها داشتم میان و حکم میدن واقعا نمیتونم این حرفاتونو درک کنم من نگرانم از اینده از این مسوولین از اینکه چقدر راحت دارن با جون ما بازی میکنن اگرمسوولین کسایی بودن که سابقه خوبی از خودشون تو باقی مسایل جا میذاشتن بله قبول دارم نگرانیم واقعا مسخره بود اما دور ازواقعیت نیست که بعد از بازی با جون کنکوریا خودشون رو مبرا از این قضیه بدونن و بکشن کنار و بگن تقدیر الهی این بود به هر حال ما ایرانیا هوش تاریخی ضعیفی داریم وحتما باید یه اتفاق تلخ برامون بیفته تا باور کنیم این 200 نفر کشته در روز چقدر وحشتناکه واقعا چقدر فکر میکردن قربانی بعدی خودشون باشن.
      برادر من ، هم من و هم خیلی از بچه ها از تاپیک های خیلی خوبی که زدی ، خیلی استفاده کردیم .
      ولی این دلیل نمی‌شه که این مدل تاپیک ها با اون ها توجیه یا حتی مقایسه بشند .
      اغلب مسئولین ما بی‌عرضه ، بی‌سواد ، بی‌تخصص و ... هستند . لعنت به همه‌شون .
      تاریخ ما هم افتضاح بوده ، لعنت به تاریخ و آدم های اون تاریخ .
      آینده قراره بد تر از این باشه ؟ لعنت به آینده .
      ولی انتهاش چی ؟ الان دقیقا چه کاری از دست من نوعی برمیاد جز اینکه خودم رو با تمام توان برای پنج هفته دیگه آماده کنم و از هر چیزی که ذره ای از این وظیفه‌ی درستی که داره ، دورم می‌کنه ، دوری کنم ؟
      قراره سی و پنج روز دیگه ، توی کشوری که اوضاعش بده ، کرونا اومده و داره دونه به دونه‌مون رو تهدید می‌کنه ، مسئولینش جیبشون بیشتر از جون مردم‌شون براشون مهمه ، تاریخ درب و داغونی داشته و ازش درس گرفته نشده و ... کنکوری بدم که به آینده‌ی خودم و خانوادهم و خانواده‌ی آینده‌م و زحماتی که از قبل براش کشیدم و ... و بالای و پایین زندگیم مربوطه .
      حالا چون وسط یه عده صاحب مسئولیت کج‌فهم و نفهم ، که کمر بستند به تایید اشتباهات خودشون و خراب کردن تمام برنامه‌ها و آرزوهای مردم دارم زندگی‌میکنم ، باید سعی کنم خودم هم بار روی دوش خودم و بقیه رو اضافه تر کنم یا سعی کنم جون سالم به در ببرم و به بقیه هم این رو بگم که شما هم تلاش کنید تا زنده بمونید ؟؟
      داداش بخدا خیلی از همین بچه ها ، سر حرف ها و امید های واهی خیلی از آدم ها توی همین انجمن ، تصمیم های غلطی گرفتند که جبرانشون براشون غیر ممکن شده . توی این شرایط ، هیچکس توی وضعیت روحی نرمال خودش نیست ، ممکنه با خوندن یه حرف و یه جمله ، باتری بازوهاش خالی بشه و دست از تلاش یا حداقل انگیزه‌ی چند ماهه‌ش برداره . وقتی حرف‌های بقیه رو می‌خونم همین داره آزارم می‌ده که چرا داره زمینه ای فراهم می شه که شرایطی که چه سهوی چه عمدی توسط مسئولین کشورم برام مهیا شده رو دارم با دست های خودم و با کمک و جهل بقیه بدتر می‌کنم .
      بخدا اگر این کنکور حتی درش احتمال یه سرماخوردگی بود ، باز هم دادنش عادلانه نبود ؛ ولی شرایط کاری کرده که اگر درش احتمال مرگم هم باشه ، باید براش تمام تلاشم رو بکنم و همزمان به مسئولین بالادستم التماس کنم که بهم رحم کنند و بس ! کاری جدای از این دو تا کردن ، اون هم توی این بازه‌ی زمانی ، اشتباه محضه و حتی اطلاع رسانی درموردش هم اشتباه محضه ‌

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن