خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      خب مشکل منم دقیقا همین ماسکه! نمیتونم بزنمش! یعنی نهایت نهایت یک ساعت... یه بار یکی از آزمونای قلمچی رو زدم و ماسک رو تا فیزیک نگه داشتم(فقط شیمیم مونده بود که نتونستم تحمل کنم و درش آوردم) وقتی رفتم درصدامو گرفتم، عمومی ها بد نبودن. ولی اختصاصی، یه شیمی بالای 60 شده بود. فیزیک و ریاضی و زیستم زیر 50 شده بودن. خودم تعجب کردم سوالاش که خوب بودن چرا اینقدر کم شد. وقتی رفتم تحلیل کردم فهمیدم کللللی سوال فقط اشتباه وارد کرده بودم(چون من در حالت عادی هم احتمال اشتباه وارد کردن چن تا سوالم هست واسم دیگه ببین اکسیژن به مغزم نرسه چه افتضاحی شده) توی ریاضی و فیزیک کلی اشتباه محاسباتی داشتم. زیستم همینطور که اگه متن گزینه هارو درست خونده بودم، اون گزینه ای که درست گرفته بودمش، غلط بودنش واضح بود حالا من چطوری برم کنکور بدم با این اوضاع؟ پ.ن : آمونارو توی پاسخ برگ وارد میکنم برای همین گفتم اشتباه وارد میکنم
      ما باید یاد بگیریم تو شرایط سخت زندگی کنیم این ویژگی هر جانداریه که میتونه با محیط اطرافش سازش کنه!

من خودم آلرژی دارم ماسک که میزنم بعدِ مدتی به سرفه میفتم!
      ولی مجبوریم میفمی؟ مجبوووور!
      ازین به بعد هر دو روز ۳ ساعت ماسک بزن تمرینی

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شاید طنز باشه ولی واقعیته
      این مسئولای نفهم جون همرو به خطر میندازن
      من مادرم از الان داره انواع ماسک و دستکش برام درست میکنه که 10 دقیقه رو صورت باشه خفه میشی چه برسه سر جلسه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن