خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B3hism نمایش پست ها
      بخدا اگر این کنکور حتی درش احتمال یه سرماخوردگی بود ، باز هم دادنش عادلانه نبود ؛ ولی شرایط کاری کرده که اگر درش احتمال مرگم هم باشه ، باید براش تمام تلاشم رو بکنم و همزمان به مسئولین بالادستم التماس کنم که بهم رحم کنند و بس ! کاری جدای از این دو تا کردن ، اون هم توی این بازه‌ی زمانی ، اشتباه محضه و حتی اطلاع رسانی درموردش هم اشتباه محضه ‌
      عزیز جان تا کجا میخوای التماس کنین؟
      دانشجو شدی همین بلا رو سرت آوردن باز التماس می کنین؟
      پزشک شدین باز همین بلا رو سرت آوردن باز التماس میکنین؟
      حتی از این کشور رفتین سالی یکبار اومدین خانوادتونو ببینین برین . تو هواپیما میزننتون میتونین بازم التماس کنین.

یه مثالی براتون میزنم
      فرض کن من دارم میرم سر جلسه کنور توی یه کوچه یه شخصی داره با قمه یه زنو تهدید میکنه
      من دو انتخاب دارم در گیر بشم
      یا برم به کنکورم برسم تا نتیجه تلاشمو بگیرم
      حالا فرض کن اون خانم از اعضای خانواد شما باشه از من انتظار داری کدوم انتخابو انجام بدم ؟

مردم این کشور هر روز دارن میمیرن. پزشکها و پرستارها که فردا خودتون هم جزئی از اونها هستین به خاطر همین تصمیمات اشتباه قربانی میشن.
      میتونین اعتراض نکنین ولی حداقل جلوی کسی که داره اعتراض میکنه رو نگیرین.

خیلی از این بچه هایی که میگن ما وارد حاشیه میشیمو بررسی کنین. ببین در طول این یک سال چقدر در انجمن بودن و چقدر در مسائل پیش پا افتاد وقت تلف می کردن. پس وقت تلف کردن یه عادت هست چیزی نیست که یک هفته ای به وجود بیاد.
      خیلی ساده میتونن وارد تاپیک نشن یا اولین پستو میخونن دیگه به خوندن ادامه ندن و برن سر درسشون.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه اینا درسته ولی پدر مادرای ما جونشونو میگیرن کف دستشون میرن سر کار واسه یه لقمه نون واسه بچشون واسه ما فداکاری میکنن اون وقت من برا رفتن به یه جلسه کنکور نصف پدر مادرم هم نباید جربزه داشته باشم برم سر کنکور. همه این حرفایی که گفتین ما به خاطر خانوادمون نمیریم سر جلسه کنکور چون میترسیم اونام بگیرن دروغه در واقع میترسی خودت بمیری بدون اینکه به هدفت برسی
      تا زمان مرگت نرسیده هیچ اتفاقی نمیفته ممکنه کرونا بگیری پدرت مادرتم بگیره درسته ولی مرگ دست خداس همینطور که شاهد بهبود هزاران نفر هستیم شاهد مردن هزاران نفرم هستیم این چیزا دست ما نیس مطمین باشین اگه قرار باشه کرونا بگیری ازمون سراسری هم نگیری بالاخره یه جا دیگه میگیری امیدوارم این تاپیکا کلا نبینیم تو انجمن چون غیر انرژی منفی چیزی نداره

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      یه چیزی رو قبول کنیم اونی که تنبلی کرده و الان اماده نیست خواهان تعویقه. خودمم مبرا نیستم. وگرنه همین پدرومادری که بهانه شون کردیم وای کرونا بیاریم خونه میگیرن میمیرن یا سرکارهستن و یا اکثرا برای مجالس عروسی و.... کم نمیذارن.
      چهارساعت کنکور اگ بچه ها تا حد امکان فاصله شون رو رعایت کنن ب انداره اون محلس ترحیمی که هزار نفر رو مبتلا کرده خطرناک نیست.. میدونم برگزاری کنکور خطرناکه ولی به شرطی که کاملا وارد قرنطینه بشیم ک ها نشدیم درغیراینصورت با چشم خودم دیدم الکی بالا پایین پریدنه و گوش هیچ مسئولی بدهکار نیست.
      کادر درمان میشناسم خودش اصلا رعایت نمیکنه اونوقت خیلی خودخواهیه که انتظار داشته باشیم یه نفر بیشتر از یه سالو افتاده رو کتابا و همش درسای تکراری بخونه. بزرگترین مسئولیت هرکسی رعایت نکات بهداشتی الخصوص ماسکه.
      منم مثل بقیه رقیبای متوسطم دوست دارم تعویق بیفته و نخونده هامو بخونم و بیشتر مسلط بشم هرچند که خستم ولی بعید میدونم تعویق بیفته بخاطر تمام حرفایی که زدم و صد تا دلیل دیگه که بزرگترینش همینه ک کشور دوست و برادر چین کنکورشو برگزار کرد کار سختی نیست ماهم امارو اعلام نکنیم تا از رقابت عقب نمونیم!!!!! امیدوارم حتی یم نفرمون هم مبتلا نشیم و رستگار!!
      ختم جلسه صلوات قرانی
      یکی از منطقی ترین حرفایی بود که شنیدم(به جز خط آخرش)
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      من موندم بعضیا عقلشون کجاست

باو کی گفته فقط اونایی که بیماری زمینه ایی دارن میمیرن؟
      یه سر به آمار دقیق بزنی می بینی بیشترشون بین 20 تا 40 سال بودن پس ربطی به بیماری زمینه ایی نداره

کنکور باید عقب بیوفته اگه نیوفتاد بشینید به حال خودتون و این کشور گریه کنید چون با بد کسایی طرفیم با کسایی طرفیم که مسولا رو گذاشتن تو جیبشون و هرکاری میخان انجام میدن.

اونایی که میگن خسته شدیم و دیگه نمیخاییم درس بخونیم باید بگم 1 ماه 2 ماه دیگه دانشگاه باز میشه اونجا که نمیری خوش گذرونی اونجام باید بشینی کتاب بخونی تازه کتاب های جدید که به چشمت آشنا نیست متنش

این که میگید فقط اونایی خواهان تعویق هستند که درس نخوندن هم اصن منطقی نیست من خودم کل کتابا رو بستم ولی سلامتی خودم و خانوادم از همه چیز مهم تره
      پس عین خود شیرینا نپرید وسط که آقا هرکی میگه تعویق این درس نخونده میخاد تعویق بیوفته بیشتر درس بخونه
      محض اطلاعتون به دیابت نوع یک دیابت جوانی هم میگن ولی با ادامه حرفتون موافقم هرکی میگه تعویق لزوما به معنای تنبل بودنش نیس

5. Top | #20
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اینجا بحث داغه بااجازه از استارتر ی سوال بپرسم
      دوستان من مامانم میگ ک اگه قبول نشی باید ازدواج کنی
      امسال سومین سال کنکورمه
      میدونم ک قبول نمیشم چون تاحالا هیچی نخوندم
      بنظرتون چیکار کنم !!!!!!!!!
      کمکم کنید توروخدا نمیدونم چیکار کنم هیچ راهی ب ذهنم نمیرسه دیگ

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      امسال سومین سال کنکورمه
      #نه_به_ازدواج_اجباری
      جدی مجبورت میکنن میگن باید ازدواج کنی تو هم تن میدی؟

7. Top | #22
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

#نه_به_ازدواج_اجباری
      جدی مجبورت میکنن میگن باید ازدواج کنی تو هم تن میدی؟
      والا بخدا پارسال مجبورم کردن درحد ی نامزدی بود و بهم زدم و کلی بخاطرش اذیت شدم طوری ک واقعا همه ی بدنم عصبی شده و واقعا شرایط درس خوندنو نداشتم الانم میگن ازدواج کن
      من نظام قدیم از نظام جدید حتی ی کتابم ندارم میگن ک اکه بخوای پشت بمون ما حمایتت نمیکنیم
      از طرفی واقعا خسته شدم ازشون از حرفاشون تیکه کنایه هاشون دلم میخواد بمیرم ولی این شرایطو تحمل نکنم
      ی مدت پیشم رفتم دکتر بخاطر عصبی بودن بدنم ازم آزمایش گرفتن واسه ام اس
      واقعا دیگ امیدی ندارم ب زندگیم
      هیچکی درکم نمیکنه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      امسال سومین سال کنکورمه
      همین الان هم دیر نیست واسه بعضی رشته ها
      پرستاری دولتی واقعا هنوز میشه اورد
      بهت توصیه میکنم از طریق خوندن به مدت کوتاه وتست زدن اون مباحث مطالبو تو ذهنت طبقه بندی کنی
      خصوصا عمومیا چون زودبازدهن و برای پرستاری اوردن خیلی جواب میدن
      کانال های زیادی هم تو تلگرام هست که تدریس های اساتید شاخص رو میذارن که
      برات تو پی وی میفرستم فقط اگه تونستی عربی فلاحو ببین محشره این بشر.
      درمورد ازدواجم هیچ کس هیچ کس حتی پدر ومادرت هم حق دخالت تو زندگیتو ندارن
      زندگی هرکس با تنهایی اغازمیشه وباتنهایی هم تموم میشه
      سطح فکرتو ببر بالا بذار پیشرفت کنی تو مسیر پیشرفت به همه چیز میرسی
      حتی کسی هم که خودت میخوای و دوست داری باهاش ازدواج کنی.
      موفق باشی دوست عزیز.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آره درسته اعضای خانواده میرن بیرون. ولی یه چیزی بگم. مثلا برادرم اینترنه. کشیک هاش ازهمون عید که کرونا اومد شروع شد. ولی واقعا رعایت میکنه بهداشتو. یه ماسک سه لایه میزنه، بعد یه ماسک فیلتر دار. گان بهشون میدن اگه بخوان برن بالا سر مریض کرونایی. شیلد داره. دستکشم میپوشه. وقتی میاد خونه، تمام لباساش شسته میشه. روپوششو مامانم با وایتکس میشوره. حتی ملافه ای که همراهش میبره هم وقتی میاد خونه، سریع شسته میشه. بعد از اینکه میاد خونه، بلافاصله، میره حموم. حتی اگه خیلی خسته و گرسنه باشه اول میره حموم. همه چیو رعایت میکنه. حالا من چی؟ قراره برم توی محیطی که، شاید کناری من ناقل خاموش باشه. من که نمیتونم ماسکو تا آخر جلسه نگه دارم. میارمش پایین یا بتونمم درش میارم. اینجوری من قطعا گرفتم. من هرچقدرم تو خونه رعایت کنم، چجوری جلوگیری کنم از مبتلا شدن سایر اعضای خانوادم؟ بابای من وقتی از سرکار میاد، دو سه مرتبه دستاشو میشوره. کارت و کلید و سوییچ و گوشی و هرچی دستش باشه رو ضدعفونی میکنه. مامانمم که از عید تعطیل شدن (معلم) ... ولی هر وقتم میرن بیرون برای خرید یا چیز دیگه ای، وقتی برمیگردن، حتی وسایل رو داخل خونه نمیذارن. اول میذارنشون بیرون. ما نه عروسی رفتیم نه مراسم دیگه ای. با کسی هم رفت و آمد توی خونه مون نداشتیم. حالا 4 نفرو میبینین(مثلا گفتم!! وگرنه تعدادشون کم نیست) که عروسی میرن، اونا نفهمن! میدونین! یه نفهم به تمام معنا... ما هم توی خانوادمون عروسی قرار بود داشته باشیم. ولی بدون عروسی گرفتن، رفتن سر خونه زندگیشون. وقتی میخوان ادا در بیارن که نه من میخوام لباس عروس بپوشم، حقشونم هس.
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      فایل پیوست 92920

شاید بعد از دیدن این عکس بخندی ولی این که هر چند کم احتمال وقوع این اتفاق هست مو به تن ادم سیخ می کنه و از اون بدتر تصمیم وزیر علوم و اقای خدایی که هر جور شده مصمم هستن کنکورو برگزار کنن.
      جسارتا شما توی تاپیک بغلی نگفتید مطمینا کنکور سراسری میره مهر یا آبان؟ پس چرا استرس میدید دوست خوب ؟
      اووو بچه ی جنوب شهر رو باش که
      ایستاده رو سینه تو غروب هر دوپاش

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      امسال سومین سال کنکورمه
      وات د *** ! این پدر مادرای ایرانی چرا اینجوری ان بدون اینکه خودمون بخوایم ما رو تو این جهنم کوفتی بدنیا میارن خودشون برا آیندمون تصمیم میگیرن اعتراض هم میکنی میگن من پدرتم من مادرتم تورو 9 ماه تو شکمم تحمل کردم خوب نمیخواستیم بکنی به خدا الان 18 سالمه انگار 60 سالمه ول کنید ناموسا اه
      اووو بچه ی جنوب شهر رو باش که
      ایستاده رو سینه تو غروب هر دوپاش

12. Top | #27
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینجا چرا سوتو کور شد
      ی سوال دارم ....
      شیمیو خودم فصل ب فصل بخونم یا از کلاس نکته و تست استاد بابایی بخونم؟؟؟؟
      صفرم و تا حالا هیچی نخوندم کدوم روش بیشتر درصد میده
      و اینکه دینیو در حد ۵۰ درصد کتابای دومو سومو بخونم یا کتابای سومو پیش؟؟
      استارتر ببخشید گفتم دیگ تاپیک جدا نزنم

13. Top | #28
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      فایل پیوست 92920

شاید بعد از دیدن این عکس بخندی ولی این که هر چند کم احتمال وقوع این اتفاق هست مو به تن ادم سیخ می کنه و از اون بدتر تصمیم وزیر علوم و اقای خدایی که هر جور شده مصمم هستن کنکورو برگزار کنن.
      اونقد که دارن این بیماری رو بزرگ جلوه میدن هم خطرناک و کشنده نیست

راستش ما خانوادگی گرفتیم مادرم مشکل آسم داره ولی نگرفت از ما
      علائمشم در حدی بود که تا سه روز بدن درد داشتیم و کوفتگی بعدشم علائمی شبیه به سرماخوردگی!

چرا فکر میکنید هرکی کرونا بگیره میمیره؟ ما سالانه خیلیارو به خاطر آنفولانزا از دست میدیم تا حالا شده آنفولانزا بگیری به اهل خونه بگن قرنطینه ش کنید، ازشم فاصله بگیرید این بیماری کشنده س؟

تنها مشکل این بیماری اینه که شیوعش واقعا بالاست و به راحتی منتقل میشه!
      و خطرش رو هم ما نمیبینیم بلکه دکتر و پرستاران هستند که به خاطر سر و کار داشتن با بیماران ممکنه دوز بالایی از این ویروس به بدنشون وارد بشه

الهی خدا همه رو از شر هر بیماری که هست خلاص کنه ولی شما اگر روز کنکور نگیرید بالاخره بعدِ دانشگاه رفتنتون میگیرید

تو خونه فردِ شاغل ندارید واقعا؟؟؟ ایشون تو محل کارشون کولر ندارن؟؟؟ من پدرم هرروز سرکار میره ابجیم سرکار میره خودمم سرکار میرم اتفاقا هممون تو محیط کاریمون کولر گازی داریم
      حتی اگه شاغل نباشید بالاخره یکیو تو خانواده دارید که شاغل باشه... اون بگیره به راحتی شماهم میگیرید

فکرشو کن برای کسی که هرروز میره سرکار چه فرقی داره کنکورم یه روز بره بده و بیاد؟؟؟

14. Top | #29
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      آره درسته اعضای خانواده میرن بیرون. ولی یه چیزی بگم. مثلا برادرم اینترنه. کشیک هاش ازهمون عید که کرونا اومد شروع شد. ولی واقعا رعایت میکنه بهداشتو. یه ماسک سه لایه میزنه، بعد یه ماسک فیلتر دار. گان بهشون میدن اگه بخوان برن بالا سر مریض کرونایی. شیلد داره. دستکشم میپوشه. وقتی میاد خونه، تمام لباساش شسته میشه. روپوششو مامانم با وایتکس میشوره. حتی ملافه ای که همراهش میبره هم وقتی میاد خونه، سریع شسته میشه. بعد از اینکه میاد خونه، بلافاصله، میره حموم. حتی اگه خیلی خسته و گرسنه باشه اول میره حموم. همه چیو رعایت میکنه. حالا من چی؟ قراره برم توی محیطی که، شاید کناری من ناقل خاموش باشه. من که نمیتونم ماسکو تا آخر جلسه نگه دارم. میارمش پایین یا بتونمم درش میارم. اینجوری من قطعا گرفتم. من هرچقدرم تو خونه رعایت کنم، چجوری جلوگیری کنم از مبتلا شدن سایر اعضای خانوادم؟ بابای من وقتی از سرکار میاد، دو سه مرتبه دستاشو میشوره. کارت و کلید و سوییچ و گوشی و هرچی دستش باشه رو ضدعفونی میکنه. مامانمم که از عید تعطیل شدن (معلم) ... ولی هر وقتم میرن بیرون برای خرید یا چیز دیگه ای، وقتی برمیگردن، حتی وسایل رو داخل خونه نمیذارن. اول میذارنشون بیرون. ما نه عروسی رفتیم نه مراسم دیگه ای. با کسی هم رفت و آمد توی خونه مون نداشتیم. حالا 4 نفرو میبینین(مثلا گفتم!! وگرنه تعدادشون کم نیست) که عروسی میرن، اونا نفهمن! میدونین! یه نفهم به تمام معنا... ما هم توی خانوادمون عروسی قرار بود داشته باشیم. ولی بدون عروسی گرفتن، رفتن سر خونه زندگیشون. وقتی میخوان ادا در بیارن که نه من میخوام لباس عروس بپوشم، حقشونم هس.
      اتفاقا الان موقعیت شما با برادرتون برابری میکنه... ماسک بزنید اتفاقی نمیفته نگران نباشید!! در صورتیکه با این فاصله هر دو طرف ماسک بزنن احتمالش خیلی خیلی کمه که بیمار بشید

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      اتفاقا الان موقعیت شما با برادرتون برابری میکنه... ماسک بزنید اتفاقی نمیفته نگران نباشید!! در صورتیکه با این فاصله هر دو طرف ماسک بزنن احتمالش خیلی خیلی کمه که بیمار بشید

خب مشکل منم دقیقا همین ماسکه! نمیتونم بزنمش! یعنی نهایت نهایت یک ساعت... یه بار یکی از آزمونای قلمچی رو زدم و ماسک رو تا فیزیک نگه داشتم(فقط شیمیم مونده بود که نتونستم تحمل کنم و درش آوردم) وقتی رفتم درصدامو گرفتم، عمومی ها بد نبودن. ولی اختصاصی، یه شیمی بالای 60 شده بود. فیزیک و ریاضی و زیستم زیر 50 شده بودن. خودم تعجب کردم سوالاش که خوب بودن چرا اینقدر کم شد. وقتی رفتم تحلیل کردم فهمیدم کللللی سوال فقط اشتباه وارد کرده بودم(چون من در حالت عادی هم احتمال اشتباه وارد کردن چن تا سوالم هست واسم دیگه ببین اکسیژن به مغزم نرسه چه افتضاحی شده) توی ریاضی و فیزیک کلی اشتباه محاسباتی داشتم. زیستم همینطور که اگه متن گزینه هارو درست خونده بودم، اون گزینه ای که درست گرفته بودمش، غلط بودنش واضح بود حالا من چطوری برم کنکور بدم با این اوضاع؟ پ.ن : آمونارو توی پاسخ برگ وارد میکنم برای همین گفتم اشتباه وارد میکنم
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن