خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا کسانی که نکته و تست اقای اریان حیدری رو میرن یلحظه تشریف بیارید+ نکته تست ادبیات

سلام بچه ها من کلاسای در طول سال اقای اریان حیدری رو بودم و قصد نداشتم نکته و تست رو شرکت کنم اما دیدم که موسسه هدف کلاسای انلاین نکته و تست ایشون رو برگزار میکنه با قیمت نصف کلاسینو. یه تخفیف 30 درصد داده یه تخفیف 50 درصد هردو هم بازن. قلم چی هم امروز گفته که به کانونی ها تخفیف میده برای کلاسای هدف ایشون. کلا گیج شدم با 4 قیمت متفاوت رو به رو شدم. کلاسینو هفتصد قلم چی با تخفیف چهارصد و پنجاه خود سایت هدف هم دو تخفیف داده یکی 30 درصد یکی 50 درصد( که از همه کمتر میشه و میشه سیصد و پنجاه) حالا گیج شدم باید چکار کنم.! البته عقل حکم میکنه قیمت کمتر رو بگیری اما میخواستم بپرسم تدریس ایشون توی موسسه هدف عین کلاسینو هست؟ و این همه اختلاف قیمت واسه چیه؟

دوستااان یک سوال دیگم بپرسم شرمنده میگم دو تاپیک نشه من ادبیات واقعا ضعیفم و میدونم این مدت باقی مانده خودم بخونم هیچی نمیشه و خواستم نکته و تستی رو ببینم. موسسه هدف هم استاد شاهین زاده رو دارن و هم استاد سبطی به نظر شما کدوم رو شرکت کنم مفید تره برای این زمان باقی مانده؟

پیشاپیش ممنونم از راهنمایی هاتون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،تخفیف های موسسه هدف اگر اشتباه نکنم برای کسایی هست که کلاس طول سال استاد رو در آموزشگاه هدف بودن(باز جهت اطمینان بپرس)
      در مورد نکته و تست هم با توجه به تایم باقی مونده بنظر من شاهین زاد رو بری برات بهتر باشه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara177 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من کلاسای در طول سال اقای اریان حیدری رو بودم و قصد نداشتم نکته و تست رو شرکت کنم اما دیدم که موسسه هدف کلاسای انلاین نکته و تست ایشون رو برگزار میکنه با قیمت نصف کلاسینو. یه تخفیف 30 درصد داده یه تخفیف 50 درصد هردو هم بازن. قلم چی هم امروز گفته که به کانونی ها تخفیف میده برای کلاسای هدف ایشون. کلا گیج شدم با 4 قیمت متفاوت رو به رو شدم. کلاسینو هفتصد قلم چی با تخفیف چهارصد و پنجاه خود سایت هدف هم دو تخفیف داده یکی 30 درصد یکی 50 درصد( که از همه کمتر میشه و میشه سیصد و پنجاه) حالا گیج شدم باید چکار کنم.! البته عقل حکم میکنه قیمت کمتر رو بگیری اما میخواستم بپرسم تدریس ایشون توی موسسه هدف عین کلاسینو هست؟ و این همه اختلاف قیمت واسه چیه؟

دوستااان یک سوال دیگم بپرسم شرمنده میگم دو تاپیک نشه من ادبیات واقعا ضعیفم و میدونم این مدت باقی مانده خودم بخونم هیچی نمیشه و خواستم نکته و تستی رو ببینم. موسسه هدف هم استاد شاهین زاده رو دارن و هم استاد سبطی به نظر شما کدوم رو شرکت کنم مفید تره برای این زمان باقی مانده؟

پیشاپیش ممنونم از راهنمایی هاتون
      تخفیف رو نمیدونم اما من ب پیشنهاد بچه های کنکوراین فک کنم @reza2018 بود ادبیات شاهین زاد رو دیدم خیلی راضی بودم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،تخفیف های موسسه هدف اگر اشتباه نکنم برای کسایی هست که کلاس طول سال استاد رو در آموزشگاه هدف بودن(باز جهت اطمینان بپرس)
      در مورد نکته و تست هم با توجه به تایم باقی مونده بنظر من شاهین زاد رو بری برات بهتر باشه.
      یه تشکر از شما که بی حاشیه به بچه ها کمک میکنید
      من به پیشنهاد شما زبان زینعلی شیمی بابابی ادبیات شاهین زاد دیدم راضی بودم ❤️❤️

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      تدریس حیدری تو هدف بهتر از کلاسینو اگه نباشه بد تر نیست
      منم خودم هدف گرفتم
      هدف بگیر بهتره تعداد بچه ها کمترن و استاد با بچه ها بهتره و تایم پرتی کم تری داره
      جزوه اش تو هدف به روز تر و آپدیت تره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من علت قیمت هارو نمیدونم .فقط همینقدر بگم تدریسش بی نظیره

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم تا 2-3 هفته پیش میخواستم ثبت نام کنم ولی خب به دلیل یه سری مشکلات نشد

بعدش شما احتمالا کنکوری 99 هستی دیگه؟ من که پرسیدم گفتن 14 جلسه هست هر کدوم هم 4 ساعت میرسی همرو ببینی؟ (آخه اینکه بکوب بشینی همشو ببینی هم فایده نداره باید هر مبحث که درس داد بشینی یکم تست بزنی تا جا بیوفته و حدودا 5 هفته هم بیشتر نمونده ! من همین کارو برای نکته و تست شاهین زاد کردم الان واقعا میبینم همش یادم رفته)

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان چجوری باید پیام بزارم که شما ها نظر بدید؟
      یعنی باید برم توی پیام خصوصی بنویسم؟
      من اونجا نوشتم و ارسال شده ولی هنوز روی سایت گذاشته نشده ...........؟؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا میگید تدریس این شخص بی نظیره؟اصن درک نمیکنم کسی که مفهوم رو میزاره کنار و تیپ تست میاد میگه با روش ابداعی به قول خودش چرا دقیقا بهترینه؟والا اگ به انتخاب باشه ثابتی موسسه آلا واقعا همچی تموم و کامله ولی چون سر کلاساش داد نمیزنه و قیمتش نجومی نیست نام اشنا نیست با مفهوم برید جلو بنده ۴ جلسه دیدم هر ۴ جلسه با روش عدد گذاری میرفت خوب مگ چن تا تست با عدد میشه حل کرد؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arbba نمایش پست ها
      من نمیدونم چرا میگید تدریس این شخص بی نظیره؟اصن درک نمیکنم کسی که مفهوم رو میزاره کنار و تیپ تست میاد میگه با روش ابداعی به قول خودش چرا دقیقا بهترینه؟والا اگ به انتخاب باشه ثابتی موسسه آلا واقعا همچی تموم و کامله ولی چون سر کلاساش داد نمیزنه و قیمتش نجومی نیست نام اشنا نیست با مفهوم برید جلو بنده ۴ جلسه دیدم هر ۴ جلسه با روش عدد گذاری میرفت خوب مگ چن تا تست با عدد میشه حل کرد؟
      میشه بپرسم چند جلسشو دیدین؟؟
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      میشه بپرسم چند جلسشو دیدین؟؟
      4جلسه۳ ساعت و خورده ای بود

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      111.png

احتمالا خیلی با دقت ندیدید چون توی هر جزوه سه چهار تا ستون سفت کاری هست که میان سوالات رو با روش تشریحی حل میکنن
      ویرایش توسط yeetmaster : 25 تیر 1399 در ساعت 19:54

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 111.png
مشاهده: 290
حجم: 44.4 کیلو بایت

احتمالا خیلی با دقت ندیدید چون توی هر جزوه سه چهار تا ستون سفت کاری هست که میان سوالات رو با روش تشریحی حل میکنن
      جدا از این حرف درستی که دوستمون زد
      خوب برادر شما فقط تابع رو دیید الان بیا پاسخنامه چند کنکور رو ببین هشتاد درصد سوالات تابع رو خودشم با عددگذاری پیشنهاد داده(تازه ده درصد هم بلد نبوده وگرنه اونا رو هم میشه عددگذذاری کرد)
      هندسه و مشتق و... رو که ندیدی
      و تو چه دانی که آریان حیدری کیست!!!!!!!
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alioh نمایش پست ها
      منم تا 2-3 هفته پیش میخواستم ثبت نام کنم ولی خب به دلیل یه سری مشکلات نشد

بعدش شما احتمالا کنکوری 99 هستی دیگه؟ من که پرسیدم گفتن 14 جلسه هست هر کدوم هم 4 ساعت میرسی همرو ببینی؟ (آخه اینکه بکوب بشینی همشو ببینی هم فایده نداره باید هر مبحث که درس داد بشینی یکم تست بزنی تا جا بیوفته و حدودا 5 هفته هم بیشتر نمونده ! من همین کارو برای نکته و تست شاهین زاد کردم الان واقعا میبینم همش یادم رفته)
      سلام. بله من کنکوری امسال هستم. اره زمان زیادی میبره ولی چون کلاس های طول سالشون رو بودم انچنان زمان بر نیست. که البته منصرف هم شدم! چون به خودشون پیام دادم و گفتن که همایش اخر مرداد ماه رو شرکت کنی بهتره
      راجبه نکته و تست اقای شاهین زاده هم والا میدونم زمانم کمه اما مجبورم شرکت کنم چون ادبیاتم خوب نیست. ادم تو مضیقه باشه کاراییش بیشتر میشه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن