خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      @reza2018
      سلام دوستان
      میشه منو راهنمایی کنید
      تو ریاضی بین حیدری و ملاک پور
      و شیمی بین اقا جانی و بابایی
      و فیزیک ذهبی و نوکنده
      کدومشون پایه ای تر درس میدن
      بعد از چند سال دوری از درس و کنکور تازه میخوام شروع کنم
      پایه رو صعیف در نظر بگیرید
      ممنون
      ریاضی فقط حیدری
      توی کلاس جامع پایه ای میگه
      شک نکن

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Batman_sh نمایش پست ها
      ریاضی فقط حیدری
      توی کلاس جامع پایه ای میگه
      شک نکن
      تعجب میکنم از اینهمه تبلیغات : /
      تخفیف میده برا تبلیغ کننده هاش؟

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeetmaster نمایش پست ها
      نمیدونم بعضیا چرا انقدر صفر و یکی برخورد میکنن با این قضیه

کسی که روش تشریحیو خوب یاد نگرفته و صرفا به روشای تستی اتکا میکنه خب این قطعا از خنگ بودن خودش نشئت میگیره
      مگه چند تا از تستای کنکور رو میشه عددگذاری کرد؟ دونستن روش تشریحی از ضروریاته

از اون طرف کسی که صرفا از روشای تشریحی استفاده میکنه هم اشتباه بزرگی میکنه
      دونستن یه سری روشای سریع تر توی بعضی سوالات خیلی مفید هستند
      مثلا روش عددگذاری رو باید اصولی یاد گرفت چون همیشه چندتا از تستای کنکور رو ساپورت میکنه و باعث میشه یه مقدار تایم سیو بشه برای سوالات سخت تر
      یا مثلا توی آرایه های ادبی, خب قطعا روش تستی و کنکوریش اینه که بیایم با آرایه های ساده تر مثل پارادوکس و اسلوب معادله و . . . وارد سوال بشیم و اگه سوالمون حل نشد از آرایه های سخت تر کمک بگیریم
      یا توی سوالات دستورزبان ممکنه یه سوال چهاربخشی داشته باشه و بتونیم با همون دو قسمت اول به جواب برسیم و نخواد دو بخش بعدی رو بررسی کنیم (نمونه اش اینه که مثلا توی نقش یابی بیایم با نقش های ساده تر مثل مضاف الیه شروع کنیم و بعد از اون بریم سراغ چیزای سخت تر مثل مسند). در حالی که روش تشریحیش اینه که بیایم هر چهار قسمت سوال رو حل کنیم.

صرفا اتکا کردن به روشای تستی آدمو توی دردسر میندازه و در آخر به جای خوبی ختم نمیشه ولی اینکه خیلی بخوایم تشریحی و با روش کتاب درسی و 3 دقیقه برای هر سوال و . . . پیش بریم هم قطعا به همون شدت آدمو توی دردسر میندازه.
      کاملا . نمیدونم چرا یه عده خیلی متعصابانه میگن باید اینو انتخاب کنی. باید به شرایط فرد نگاه کرد نمیدونم این افراد از روی نا اگاهی یا از طرف استادن ولی بدونین با اینده کسی بازی کردن اصلا کار خوبی نیست و وقتی طرف میگه پایه ضعیفی دارم باید متناسب با سطحش بهش منبع بگی یا از اون دبیر خوشت میاد به طرف بگو من اینو میپسندم ولی برو از بقیه هم نمونه تدریس ببین وقتی طرف پایش ضعیفه که نمیان بگن برو تستی یاد بگیر
      ویرایش توسط Amirsh23 : 03 مرداد 1399 در ساعت 23:07

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن