خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،تخفیف های موسسه هدف اگر اشتباه نکنم برای کسایی هست که کلاس طول سال استاد رو در آموزشگاه هدف بودن(باز جهت اطمینان بپرس)
      در مورد نکته و تست هم با توجه به تایم باقی مونده بنظر من شاهین زاد رو بری برات بهتر باشه.
      سلام. ممنونم از اینکه راهنمایی کردید

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arbba نمایش پست ها
      من نمیدونم چرا میگید تدریس این شخص بی نظیره؟اصن درک نمیکنم کسی که مفهوم رو میزاره کنار و تیپ تست میاد میگه با روش ابداعی به قول خودش چرا دقیقا بهترینه؟والا اگ به انتخاب باشه ثابتی موسسه آلا واقعا همچی تموم و کامله ولی چون سر کلاساش داد نمیزنه و قیمتش نجومی نیست نام اشنا نیست با مفهوم برید جلو بنده ۴ جلسه دیدم هر ۴ جلسه با روش عدد گذاری میرفت خوب مگ چن تا تست با عدد میشه حل کرد؟
      دردمندان جامعه!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم چرا میگید تدریس این شخص بی نظیره؟اصن درک نمیکنم کسی که مفهوم رو میزاره کنار و تیپ تست میاد میگه با روش ابداعی به قول خودش چرا دقیقا بهترینه؟والا اگ به انتخاب باشه ثابتی موسسه آلا واقعا همچی تموم و کامله ولی چون سر کلاساش داد نمیزنه و قیمتش نجومی نیست نام اشنا نیست با مفهوم برید جلو بنده ۴ جلسه دیدم هر ۴ جلسه با روش عدد گذاری میرفت خوب مگ چن تا تست با عدد میشه حل کرد؟
      نه خیر اصلا اینجوری نیست یه سری سوالا که میشه با عدد گذازی حل کرد رو حل میکنه خیلی راحتم حل میشه .تو هر مبحثی یه سری سوال هست که با عدد گذاری به سادگی حل میشه.بعدش میاد شروع میکنه مبحث رو کامل در س میده . بنده ریاضیم داغون بود با اریان اومدم بالا .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جدا از منفی های فراوانی که دادید سعی کنید تعصب رو کنار بگذارید این شخص چن تا دانش اموز میگیره هر سال و چقدر خروجی موفق داره؟ شما هزینه ای که میخاید بدید رو میتونید خیلی بهتر کار کنید به راحتی با کتابهای سطح کم تا موج ازمون میشه رو ریاضی مانور داد ریاضی بیشتر از معلم خوب به یه ادم مشتاق نیاز داره اگ ۳ ساعت میشینی سر کلاس ۱ ساعت سعی کن خودت با خودت کل بندازی سر سوالا و دیده حل کردنتو بالا ببر با جزوه کسی خوب نمیشه اگ میخاید من جزوه بزارم تموم تیپ تستا پوشش بده اما تا وقتی اون دیده حل سوال نباشه کار بیهوده ایه به امید روزی که این موسسه های مافیایی که مث قلمچی و گاج دارن پا میگیرن و فردا یه چیزی از اون بدتر هم میشن شما فقط ببین برای مشاوره هم کلاس میزارن!حقیقتا عجیبه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      سلام
      برای نکته تست ریاضی ، آقای حیدری در هیچ موسسه ای نسبت به اون یکی کم کاری خاصی انجام نمیدن و تدریس همیشگی و خاص خودشون رو دارن
      برای ادبیات هم بهترین مورد برای این دوران کوتاه مدت مونده به کنکور ، اقای شاهین زاد هستن که تدریس روون و خوبی دارن
      در این مدت تمام تلاشتون رو بکنید و سعی کنید تایم مطالعه تون رو بالا ببرید و با تمام وجود درس بخونید ، به امید خدا رتبه خوبی میگیرید
      سلام. ممنونم از راهنمایی و دعای خوب شما. ایشالا که شما هم موفق باشید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      @reza2018
      سلام دوستان
      میشه منو راهنمایی کنید
      تو ریاضی بین حیدری و ملاک پور
      و شیمی بین اقا جانی و بابایی
      و فیزیک ذهبی و نوکنده
      کدومشون پایه ای تر درس میدن
      بعد از چند سال دوری از درس و کنکور تازه میخوام شروع کنم
      پایه رو صعیف در نظر بگیرید
      ممنون

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جدا از منفی های فراوانی که دادید سعی کنید تعصب رو کنار بگذارید این شخص چن تا دانش اموز میگیره هر سال و چقدر خروجی موفق داره؟ شما هزینه ای که میخاید بدید رو میتونید خیلی بهتر کار کنید به راحتی با کتابهای سطح کم تا موج ازمون میشه رو ریاضی مانور داد ریاضی بیشتر از معلم خوب به یه ادم مشتاق نیاز داره اگ ۳ ساعت میشینی سر کلاس ۱ ساعت سعی کن خودت با خودت کل بندازی سر سوالا و دیده حل کردنتو بالا ببر با جزوه کسی خوب نمیشه اگ میخاید من جزوه بزارم تموم تیپ تستا پوشش بده اما تا وقتی اون دیده حل سوال نباشه کار بیهوده ایه به امید روزی که این موسسه های مافیایی که مث قلمچی و گاج دارن پا میگیرن و فردا یه چیزی از اون بدتر هم میشن شما فقط ببین برای مشاوره هم کلاس میزارن!حقیقتا عجیبه
      واقعا باهات موافقم، متاسفانه بخاطر حجم انبوه تبلیغات نمیشه کاریش کرد. یادمه یه بار رفیقم یه سوال ریاضی آورد گفت حلش کنیم، دیدم سر 5 ثانیه جوابو بهم داد، اصلا واقعا تعجب کردم گفتم چطوری آخه، تو سریع ترین حالت ممکن 40 ثانیه زمان میبره تا حل شه، برگشت گفت خب عددارو بنداز تو سوال جوابو بگیر... وقتی ازش خواستم تشریحی حل کنه نتونست! من به شخصه اصلا موافق نیستم که یکی فقط با یه سری روش های ابداعی بره جلو، یه درسی مثل ریاضی و فیزیکو باید با ذهن آماده بپذیری، همه چیزو باید استدلال کنی برا خودت، اصلا چطوری میشه به خودت مطمئن باشی که این جواب درسته یا نه؟
      به هرحال امیدوارم این بند و بساط مافیای کنکور جمع شه به زودی.

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جالبه همین دوستان خودمونن که دارن از این قشر حمایت میکنن! اون دانش آموز مصداق میلیون ها نفر دیگه هست که صرفا بخاطر راه حل های سریع این «اساتید» دیگه میلی به یادگیری عمیق نداشته.

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      @reza2018
      سلام دوستان
      میشه منو راهنمایی کنید
      و فیزیک ذهبی و نوکنده
      ممنون
      ملاک پور
      آقاجانی
      ذهبی
      توی ملاکپور و ذهبی شک نکن پایه ای تر از اینا نداریم ، شیمی هم تاجایی که من میدونم آقاجانی به سطح شما میخوره

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط natanaеl نمایش پست ها
      واقعا باهات موافقم، متاسفانه بخاطر حجم انبوه تبلیغات نمیشه کاریش کرد. یادمه یه بار رفیقم یه سوال ریاضی آورد گفت حلش کنیم، دیدم سر 5 ثانیه جوابو بهم داد، اصلا واقعا تعجب کردم گفتم چطوری آخه، تو سریع ترین حالت ممکن 40 ثانیه زمان میبره تا حل شه، برگشت گفت خب عددارو بنداز تو سوال جوابو بگیر... وقتی ازش خواستم تشریحی حل کنه نتونست! من به شخصه اصلا موافق نیستم که یکی فقط با یه سری روش های ابداعی بره جلو، یه درسی مثل ریاضی و فیزیکو باید با ذهن آماده بپذیری، همه چیزو باید استدلال کنی برا خودت، اصلا چطوری میشه به خودت مطمئن باشی که این جواب درسته یا نه؟
      به هرحال امیدوارم این بند و بساط مافیای کنکور جمع شه به زودی.
      نمیدونم بعضیا چرا انقدر صفر و یکی برخورد میکنن با این قضیه

کسی که روش تشریحیو خوب یاد نگرفته و صرفا به روشای تستی اتکا میکنه خب این قطعا از خنگ بودن خودش نشئت میگیره
      مگه چند تا از تستای کنکور رو میشه عددگذاری کرد؟ دونستن روش تشریحی از ضروریاته

از اون طرف کسی که صرفا از روشای تشریحی استفاده میکنه هم اشتباه بزرگی میکنه
      دونستن یه سری روشای سریع تر توی بعضی سوالات خیلی مفید هستند
      مثلا روش عددگذاری رو باید اصولی یاد گرفت چون همیشه چندتا از تستای کنکور رو ساپورت میکنه و باعث میشه یه مقدار تایم سیو بشه برای سوالات سخت تر
      یا مثلا توی آرایه های ادبی, خب قطعا روش تستی و کنکوریش اینه که بیایم با آرایه های ساده تر مثل پارادوکس و اسلوب معادله و . . . وارد سوال بشیم و اگه سوالمون حل نشد از آرایه های سخت تر کمک بگیریم
      یا توی سوالات دستورزبان ممکنه یه سوال چهاربخشی داشته باشه و بتونیم با همون دو قسمت اول به جواب برسیم و نخواد دو بخش بعدی رو بررسی کنیم (نمونه اش اینه که مثلا توی نقش یابی بیایم با نقش های ساده تر مثل مضاف الیه شروع کنیم و بعد از اون بریم سراغ چیزای سخت تر مثل مسند). در حالی که روش تشریحیش اینه که بیایم هر چهار قسمت سوال رو حل کنیم.

صرفا اتکا کردن به روشای تستی آدمو توی دردسر میندازه و در آخر به جای خوبی ختم نمیشه ولی اینکه خیلی بخوایم تشریحی و با روش کتاب درسی و 3 دقیقه برای هر سوال و . . . پیش بریم هم قطعا به همون شدت آدمو توی دردسر میندازه.
      ویرایش توسط yeetmaster : 02 مرداد 1399 در ساعت 16:09

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      @reza2018
      سلام دوستان
      میشه منو راهنمایی کنید
      و فیزیک ذهبی و نوکنده
      ممنون
      سلام،
      در ریاضی من ملاک پور رو ترجیح میدم،اگر خیلی ضعیفی و میتونی اداهای سادات رو تحمل کنی، سادات هم خوبه.
      در شیمی بابایی خوبه،با این حال بعضی بچه ها میگن برای پایه ضعیف مناسب نیست...حتما یکی دو جلسش رو ببین بعد تصمیم بگیر.
      برای فیزیک هم ذهبی خوبه.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.تنها تفاوت اینه که فقط توی کلاسینو محاسبات شیمی هم کار کردن و خیلی عالی بود.ولی خب در این زمان باقیمانده تا کنکور وقتی برای اون نیست.همون قیمت کمتره رو ببین.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام،
      در ریاضی من ملاک پور رو ترجیح میدم،اگر خیلی ضعیفی و میتونی اداهای سادات رو تحمل کنی، سادات هم خوبه.
      در شیمی بابایی خوبه،با این حال بعضی بچه ها میگن برای پایه ضعیف مناسب نیست...حتما یکی دو جلسش رو ببین بعد تصمیم بگیر.
      برای فیزیک هم ذهبی خوبه.
      ممنون
      سادات مگه چه اداهایی داره؟

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون
      سادات مگه چه اداهایی داره؟
      مثلا شعروآواز میخونه و خیلی هم داد میزنه
      البته انصافا تدریسش خوبه.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مثلا شعروآواز میخونه و خیلی هم داد میزنه
      البته انصافا تدریسش خوبه.
      آهان تایمو پرت میده
      ممنون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن