خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question موفقیت در کنکور با شرکت در کلاس کنکور!

...
      ویرایش توسط amir80 : 04 اردیبهشت 1401 در ساعت 16:37 دلیل: حذف تاپیک

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir80 نمایش پست ها
      سلام.
      من کنکوری 1400 تجربی نظام جدید هستم.
      توی درس شیمی مشکل جدی داشتم که تصمیم گرفتم در کلاس آنلاین بابایی تاملند ثبت نام کنم.
      برای زیست هم در کلاس دکتر عظیمی شرکت کردم.
      من توی درس های ریاضی و فیزیک مشکلی ندارم یعنی اینکه مشکل درسی ندارم و فقط باید تست کار کنم و نیاز به کلاس ندارم از نظر خودم اما چند نفر از دوستام که کلاس آریان حیدری شرکت می کردن خیلی ازش تعریف می کنن و می گن حتما اونم شرکت کن با نوکنده برای فیزیک و استدلالشونم اینه که دبیر به آدم خط فکری می ده و آدم رو جلو می اندازه .
      الان دچار این وسواس ذهنی شدم و همش حس می کنم دارم اشتباه می رم که کلاسای آریان و نوکنده رو استفاده نمی کنم.
      ممنون می شم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن.

به حرف بقیه کارت نباشه ...کاری ک بنظر خودت درسته انجام بده
      کلاس زیاد وقتت رو میگیره ! درسته دبیر خوب مثل یه کاتالیزگره و به ادم خط فکری میده اما باید وقت داشته باشی از اون خط فکری که داده استفادش کنی و تمرینش کنی !
      تو سال کنکور تحت تاثیر حرفای دوستات و جو بقیه قرار نگیر
      اگه میبینی برات لازمه ثبتنام کن
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.
      توی درس شیمی مشکل جدی داشتم که تصمیم گرفتم در کلاس آنلاین بابایی تاملند ثبت نام کنم.
      من توی درس های ریاضی و فیزیک مشکلی ندارم یعنی اینکه مشکل درسی ندارم و فقط باید تست کار کنم و نیاز به کلاس ندارم از نظر خودم اما چند نفر از دوستام که کلاس آریان حیدری شرکت می کردن خیلی ازش تعریف می کنن و می گن حتما اونم شرکت کن با نوکنده برای فیزیک و استدلالشونم اینه که دبیر به آدم خط فکری می ده و آدم رو جلو می اندازه .
      الان دچار این وسواس ذهنی شدم و همش حس می کنم دارم اشتباه می رم که کلاسای آریان و نوکنده رو استفاده نمی کنم.
      کلاً کلاس چیز وقت گیریه. به نظرم شما کار درستی داری می کنی که فقط دوتا کلاس داری می گیری. گرفتن چهارتا کلاس در نهایت باعث میشه 1. صبح تا شب شب تا صبح بشینی پای آنلاین و دیگه وقت نکنی خودت تست بزنی.
      2. 900 ساعت آفلاین بمونه رو دستت و ناامید بشی.
      با معیارهای خودت پیش برو

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      سلام دوست عزیزم

سوال خوبی رو مطرح کردی و البته با هوش و ذکاوت خودت به جواب هم رسیدی.

من نتایج آزمون ها و تراز های شما رو نمی دونم ولی اگر فرض کنیم واقعا در دروس زیست و شیمی مشکل دارید شرکت در کلاس منطقی هست ولی از اون طرف حواس تون باشه که زیاد وقت تون رو نگیره و خسته تون نکنه. برای شیمی کتاب خوب زیاد هست. زیست کمی تکنیکی هست و اگر استاد خوب داشته باشی واقعا کمکت می کنه. به شرط اینکه براتون وقت بذاره.

شما سعی کن تست خیلی بزنی. ساعت مطالعه خوبی داشته باشی با برنامه ریزی صحیح که خسته نشی. این خیلی مهمه که برنامه برات جذاب باشه و بهت امید بده که حتما در کنکور موفق می شی.

مراقب باش گرفتار موسساتی که فقط فکر کسب درآمد هستن هم نشی. حالا به بهانه دی وی دی یا کلاس آنلاین یا حتی حضوری. تست زیاد از هرچیزی آموزنده تره. این تجربه بیش از یک دهه من هست. مثلا زیست رو در بازه 2 ساعتی مطالعه کن امروز. فردا 30 دقیقه مرور کن از خلاصه هات و در 90 دقیقه باقی مانده فقط تست بزن (برای شروع حداقل 50 تا رو بزن و سریع رفع اشکال کن از روی پاسخنامه)

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.
      سلام.من نمیگم فلان کلاس رو برو یا نرو ولی بهت توصیه میکنم نهایت دوتا کلاس بیشتری نری.کلاس ریاضی و فیزیک فقط جنبه ی آموزش دارن اگه میگی بلدی دیگه کلاس رفتنش چیه؟! حالا اومدیم و دوستات گفتن کلاس دین و زندگیم باید بری وگرنه قبول نمیشی، تو باید گوش کنی؟ یه نصیحت تو سال کنکور کلا حرفای بقیه رو بذار تو یه قوطی و درش رو ببند.از حالا تِزهای رفیقات دونه به دونه شروع میشه.فلان کلاس رو برو نرو فلان کتاب رو بخر نخر فلان آزمون رو شرکت کن نکن.اینجا این همه رتبه برتر هست چار تا مصاحبه بخونی دستت میاد باید چی کار کنی.کلاس فیزیک ریاضی هر جلسه استاد تعیین میکنه از تست فلان تا فلان رو بزن.خب چه کاریه ۲ تومن پول بدی ک یکی اینو بهت بگه؟! مگر اینکه تو مفهموم مشکل داشته باشی.

موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن