خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا لطفا لطفا منابع خوب براي كنكور ١٤٠٠براي دروس معرفي كنيد

سلام روزتون بخير،
      من از كتاب هاي نظام جديد آگاهي كام رو ندارم ممنون ميشم بهترين منابع هر درس رو معرفي كنيد!
      اينجوري گيجم واقعا نميدونم با كدوم منبع تست بزنم چون متابعي كه واسه نظام قديم استفاده ميكردم قطعا متفاوته تو كيفيت!
      ممنون از همگي

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه تاپيكي با اين موضوع وجود داره و كمك كننده ست ممنون ميشم لينكس رو براي من بفرستين

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی:من خودم دهم الگو داشتم،یازدهم میکرو و دوازدهم خیلی سبز و بی شک میگم میکرو یه سر و گردن بالاتر بود حتی وقتی دوازدهمشو تو کتابخونه از دوستم میگرفتم که بزنم...الگو کیفیت و تنوع سوالاتش بالاست اما متاسفانه درسنامه و بعضا پاسخنامه مناسبی نداره!

زیست(اگر تجربی هستی):من دهم خیلی سبز و یازدهم و دوازدهم میکرو داشتم...راستش با خیلی سبز زیاد حال نکردم چون خیلییی اضافه گویی میکنه که اصلا به درد نمیخورن...میکرو نکات ترکیبی میده و بهتره!تستاشونم یه سطحن تقریبا

فیزیک:انتخاب اول و آخر من نشر الگو...تنوع تستاش بی نظیره...من تنها چیزی که از میکرو زدم مدارها بودن که اونم در نهایت برگشتم باز از نشر الگو هم زدم...

شیمی:من دهم خیلی سبز،یازدهم میکرو و دوازدهم فصل اول و دوم رو میکرو و فصل سوم و چهارم رو خیلی سبز داشتم...خیلی سبز خیلی بهتر بود!

ادبیات:برای آرایه و دستور کتاب نمیگم چون کتابهای خودم از یه انتشارات خصوصی بود که دوستم بهم داد و نویسنده کتاب دبیرشون بود...برای لغت و املا و قرابت خیلی سبز رو من زدم به نظرم خوب بود...

دینی: دینی خیلی سبز خیلی سطح سوالاتش و همه چیزش اوکیه...میکرو به نظرم راحت تر از خیلی سبز بود تستاش...

زبان:جامع مبتکران(شهاب اناری) فقط همین!

عربی:من جامع الگو دارم خوبه ولی تستاش کمه...البته برای دوازدهم سیر تا پیازم دارم اونم اوکیه...

غیر این ها
      مسائل شیمی میکرو+لغات کنکور عربی لقمه+ریدینگ و کلوز لقمه+آیات و نکات دینی+فوت و فن فیزیک تجربی
      ویرایش توسط Unicorn_m : 24 تیر 1399 در ساعت 09:39

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در نهایت به نظرم خودت باید بگردی دنبال کتاب ببینی کدوم به دلت میشینه و باهاش بیشتر حال میکنی...این خیلی مهمه!
      ته تهش همشون یه چیزن این تویی که تعیین میکنی کجا باشی و در چه سطحی باشی نه کتابات!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorn_m نمایش پست ها
      در نهایت به نظرم خودت باید بگردی دنبال کتاب ببینی کدوم به دلت میشینه و باهاش بیشتر حال میکنی...این خیلی مهمه!
      ته تهش همشون یه چیزن این تویی که تعیین میکنی کجا باشی و در چه سطحی باشی نه کتابات!
      حرفت درسته اين به خود شخص بستگي داره با كدوم كتاب انس بيشتري ميگيره اما دو تا مطلب هست اول اينكه تايم زيادي ندارم براي امتحانشون و دوم اينكه هزينه كتاب ها واقعا بالاست!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar1377 نمایش پست ها
      حرفت درسته اين به خود شخص بستگي داره با كدوم كتاب انس بيشتري ميگيره اما دو تا مطلب هست اول اينكه تايم زيادي ندارم براي امتحانشون و دوم اينكه هزينه كتاب ها واقعا بالاست!
      درسته قبول دارم...من چندتا کتاب گفتم تو هم بگرد بین کتاب های نظام جدید ببین کدوم از نظر همه بهترن همونا رو بگیر...منظورم از امتحان این نبود که بخری بزنی...اینکه پی دی افشونو از سایتاشون نگاه کنی چند صفحه رو بخونی ببینی چطوره اصن با لحن و نحوه بیان و کلا همه چیزش حال میکنی یا نه...کتاب فروشیم بری که چه بهتر

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام روزتون بخير،
      من از كتاب هاي نظام جديد آگاهي كام رو ندارم ممنون ميشم بهترين منابع هر درس رو معرفي كنيد!
      اينجوري گيجم واقعا نميدونم با كدوم منبع تست بزنم چون متابعي كه واسه نظام قديم استفاده ميكردم قطعا متفاوته تو كيفيت!
      ممنون از همگي
      بهترین منابع کنکور نظام جدید ادبیات برای داوطلبان قوی:

قرابت معنایی نظام جدید نشر دریافت هامون سبطیآرایه های ادبی نظام جدید نشر الگونگارش و زبان فارسی نظام جدید نشر الگوتاریخ ادبیات نظام جدید نشر الگولغات و املاء نظام جدید نشر الگوفارسی جامع آی کیوی گاج (برای تسلط و تست زنی بیشتر)بهترین منابع کنکور نظام جدید ادبیات برای داوطلبان متوسط:

فارسی میکروطلایی گاج + قرابت معنایی نشر الگو + تاریخ ادبیات مهر و ماهبهترین منابع کنکور نظام جدید ادبیات برای داوطلبان ضعیف:

فارسی جامع میکرو طبقه بندی گاج + لغت و املا و تاریخ ادبیات لقمه طلایی مهر و ماه (مخصوص مرور و جمع بندی) + قرابت لقمه مهر و ماه (مخصوص مرور و جمع بندی) + آرایه های ادبی لقمه مهر و ماه (برای مرور و جمع بندی) + دستور زبان فارسی لقمه مهر و ماه (برای مرور و جمع بندی)
      بهترین منابع کنکور نظام جدید دینی برای داوطلبان قوی:

دینی پایه و دوازدهم خیلی سبز (با عنوان کتاب تست دین و زندگی) + دین و زندگی مولتی ویتامین گاج (برای مرور و جمع بندی)بهترین منابع کنکور نظام جدید دینی برای داوطلبان متوسط:

دین و زندگی جامع میکرو طبقه بندی گاج + دین و زندگی مولتی ویتامین گاج (برای مرور و جمع بندی)بهترین منابع کنکور نظام جدید دینی برای داوطلبان ضعیف:

دین و زندگی میکرو طلایی گاج + لقمه طلایی پیام آیات دین و زندگی مهر و ماه

بهترین منابع کنکور نظام جدید عربی برای داوطلبان قوی:

نردبام عربی خیلی سبزبهترین منابع کنکور نظام جدید عربی برای داوطلبان متوسط:

عربی پایه و دوزادهم تست خیلی سبز + درک مطلب عربی کامل گاج + واژگان عربی به روش تیک ایت گاج بهترین منابع کنکور نظام جدید عربی برای داوطلبان ضعیف:

عربی سفید گاج + فنون ترجمه عربی کنکور میکروطلایی + درک مطلب عربی کامل گاج + واژگان عربی به روش تیک ایت گاج

بهترین منابع کنکور نظام جدید زبان برای داوطلبان قوی:

زبان انگلیسی جامع نردبام خیلی سبزبهترین منابع کنکور نظام جدید زبان برای داوطلبان متوسط:

زبان انگلیسی جامع شهاب اناری مبتکران + واژگان سطر به سطر و گرامر کنکور گاج + آزمون پلاس زبان انگلیسی گاجبهترین منابع کنکور نظام جدید زبان برای داوطلبان ضعیف:

زبان انگلیسی جامع شهاب اناری مبتکران + درک مطلب زبان کنکور به زبان ساده شهاب اناری مبتکران
      ویرایش توسط dr.amirali : 24 تیر 1399 در ساعت 12:59

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام روزتون بخير،
      ممنون از همگي
      بهترین منابع کنکور نظام جدید زیست شناسی برای داوطلبان قوی:

زیست شناسی 1 نشر الگو + زیست شناسی 2 نشر الگو + زیست شناسی 3 نشر الگو + عکس و مکث میکروطلایی گاج (برای مرور) + فار آزمون زیست شناسی کنکور نظام جدید نشر فاربهترین منابع کنکور نظام جدید زیست شناسی برای داوطلبان متوسط:

زیست شناسی 1 خیلی سبز + زیست شناسی 2 خیلی سبز + زیست شناسی 3 خیلی سبز + متن و مکث گاج میکروطلایی (برای مرور) + عکس و مکث گاج میکروطلایی (برای مرور) + فار آزمون زیست شناسی کنکور نظام جدید نشر فاربهترین منابع کنکور نظام جدید زیست شناسی برای داوطلبان ضعیف:

درسنامه های زیست کامل میکروطلایی گاج + زیست کامل کنکور میکروطلایی گاج + زیست گیاهی میکرو طلایی گاج (برای مرور) + متن و مکث گاج میکروطلایی (برای مرور) + عکس و مکث گاج میکروطلایی (برای مرور) + لقمه طلایی زیست ترکیبی کنکور (برای مرور و جمع بندی) + لقمه طلایی عبارت های کلیدی زیست کنکور (برای مرور و جمع بندی)+ لقمه طلایی زیست جانوری کنکور مهر و ماه (برای مرور و جمع بندی)بهترین منابع کنکور نظام جدید شیمی برای داوطلبان قوی:

شیمی 1 (دهم) خیلی سبز + شیمی 2 (یازدهم) خیلی سبز + شیمی 3 (دوازدهم) (جلد یک و دو) خیلی سبز + نردبام شیمی دوازدهم خیلی سبز + فار آزمون شیمی دهم (برای تست زنی و تسلط) + فار آزمون شیمی یازدهم (برای تست زنی و تسلط)بهترین منابع کنکور نظام جدید شیمی برای داوطلبان متوسط:

پرسش های چهار گزینه شیمی دهم جلد اول و دوم مبتکران + پرسش های چهار گزینه ای شیمی یازدهم جلد اول و ودوم + پرسش های چهار گزینه ای شیمی دوازدهم جلد اول و دومبهترین منابع کنکور نظام جدید شیمی برای داوطلبان ضعیف:

شیمی کامل کنکور میکرو طلایی گاج + درسنامه های شیمی کامل کنکور میکرو طلایی گاج

بهترین منابع کنکور نظام جدید فیزیک برای داوطلبان قوی:

فیزیک 1 دهم تست نشر الگو + فیزیک 2 یازدهم تست نشر الگو + فیزیک 3 دوازدهم نشر الگو و یا نردبام فیزیک دهم + نردبام فیزیک یازدهم + نردبام فیزیک دوازدهم بهترین منابع کنکور نظام جدید فیزیک برای داوطلبان متوسط:

فیزیک کامل تجربی میکروطلایی گاج + درسنامه های فیزیک کامل میکروطلایی گاجبهترین منابع کنکور نظام جدید فیزیک برای داوطلبان ضعیف:

فیزیک پایه و دوازدهم تست خیلی سبز + فوت و فن فیزیک تجربی

بهترین منابع کنکور نظام جدید ریاضی برای داوطلبان قوی:

ریاضیات تجربی جامع کنکور نظام جدید تجربی خیلی سبز (جلد یک و دو) + آی کیوی جامع ریاضی نظام جدید گاجبهترین منابع کنکور نظام جدید ریاضی برای داوطلبان متوسط:ریاضیات تجربی جامع کنکور نظام جدید تجربی خیلی سبز (جلد یک و دو) + لقمه هندبوک فرمول‌نامه ریاضیات مهر و ماهبهترین منابع کنکور نظام جدید ریاضی برای داوطلبان ضعیف:

ریاضیات تجربی جامع کنکور سری میکرو طبقه بندی گاج + تیپ بندی ریاضیات جامع کنکور تجربی سری مینی میکرو طلایی گاج + لقمه طلایی تکنیک های محاسبات سریع ریاضی کنکور مهر و ماه + لقمه هندبوک فرمول‌نامه ریاضیات مهر و ماه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام روزتون بخير،
      ممنون از همگي
      هر چی میخری بخر . فقط واس عربی میکرو نخر . من عربیم بد نیس ولی با خیلی سبز میتونست خیلی بهتر شه . بقیه چیزا در همون حد ان . یکی ام زیست اگه دیدی کتاب تست میکرو رو زود چاپ کردن میکرو بگیر اگه دیدی قراره مثل امسال دیر چاپ کنن یبار خیلی سبز بگیر . من به هوای این رفتم که میکرو زود تست میده بیرون ولی تقریبن ابان بود که دیدم دارم زیست رو خراب میکنم واس همین رفتم خیلی سبز گرفتم و درسنامه ی میکرو موند رو دستم
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      هر چی میخری بخر . فقط واس عربی میکرو نخر . من عربیم بد نیس ولی با خیلی سبز میتونست خیلی بهتر شه . بقیه چیزا در همون حد ان . یکی ام زیست اگه دیدی کتاب تست میکرو رو زود چاپ کردن میکرو بگیر اگه دیدی قراره مثل امسال دیر چاپ کنن یبار خیلی سبز بگیر . من به هوای این رفتم که میکرو زود تست میده بیرون ولی تقریبن ابان بود که دیدم دارم زیست رو خراب میکنم واس همین رفتم خیلی سبز گرفتم و درسنامه ی میکرو موند رو دستم
      باشه ممنونم خیلی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن