خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 510 نخستنخست ... 23413103 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 7646
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چجوری تایمهای استراحتتون میاید فروم؟! توییتر بنصبین ۵مین فقط برید توییت بزنید و ریتوییت کنید سلامت دانشجو سلامت کنکوری تمسخر دانشجو تعویق کنکور سراسری . در زمانهای رستتون فقط نه اینکه ۲۴ساعته.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      به این شماره زنگ بزنید
      ده دقیقه وقت هیچکسو نگرفته
      فایل پیوست 92909
      .
      پست شما رو در پست اول قرار دادم.
      کسی دیگه هم اگه شماره ای برای اعتراض داره همینجا بفرسته تا در پست اول قرار بدم.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اتفاقا دیشب یه لحظه ترسیم کردم بعد از کنکورو. که من قطعا گرفتم. نمیتونم به خانوادم نزدیک شم. باید خودمو قرنطینه کنم حالا این وسط بخوام برم دستشویی. یا حموم. یا بالاخره تو خونه به یه چیزی دست بزنم، خدایی نکرده دور از جون چشم بد دور خانوادم بگیرن، نمیتونم تحملش کنم یعنی تا تشییع جنازه خودمم پیش رفتم بچه ها شماها راهکاری واسه ماسک دارین؟ توروخدا اگه راهی دارین که میشه تا اخر جلسه دووم اورد بگین اصن میشه نزد؟ میترسم بیان هی بهم تذکر بدن. تمرکزم بهم بریزه و اعصابمم خورد شه
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

4. Top | #34
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      اتفاقا دیشب یه لحظه ترسیم کردم بعد از کنکورو. که من قطعا گرفتم. نمیتونم به خانوادم نزدیک شم. باید خودمو قرنطینه کنم حالا این وسط بخوام برم دستشویی. یا حموم. یا بالاخره تو خونه به یه چیزی دست بزنم، خدایی نکرده دور از جون چشم بد دور خانوادم بگیرن، نمیتونم تحملش کنم یعنی تا تشییع جنازه خودمم پیش رفتم بچه ها شماها راهکاری واسه ماسک دارین؟ توروخدا اگه راهی دارین که میشه تا اخر جلسه دووم اورد بگین اصن میشه نزد؟ میترسم بیان هی بهم تذکر بدن. تمرکزم بهم بریزه و اعصابمم خورد شه
      بهترین راه برای عادت کردن به ماسک اینه که اینروزای باقیمونده تا کنکور توی خونه موقع درس خوندن از ماسک استفاده کنید، کم کم عادت میکنید من که به ماسک زدن عادت دارم برام سخت نیس بااین روش شما هم حداقل میتونید تحمل کنید
      خود تو دانی که من از کان جهانی دگرم...

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان برید تو گوگل بزنید تلوبیون شبکه پنج وارد که شدید یکم بیاین پایین نوشته آرشیو برنامه بزنید روی اونی که ساعت 7:24 دقیقه داره یکم بزنید جلو تا مجری مرد بیاد

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      چجوری تایمهای استراحتتون میاید فروم؟! توییتر بنصبین ۵مین فقط برید توییت بزنید و ریتوییت کنید سلامت دانشجو سلامت کنکوری تمسخر دانشجو تعویق کنکور سراسری . در زمانهای رستتون فقط نه اینکه ۲۴ساعته.
      مگه با توییت زدن چیزی حل میشه؟
      یه بار تو کل تاریخ محکم جلوشون باید وایساد نه توییت و زنگ و ...
      ♡Be your Own HERO

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

مگه با توییت زدن چیزی حل میشه؟
      یه بار تو کل تاریخ محکم جلوشون باید وایساد نه توییت و زنگ و ...
      خب چجوری وایساد؟؟؟ پشتت به کی و چی گرمه؟؟ اقازاده ای مگه؟؟ پدرت نماینده مجلسه یا عموت رییس مجلس؟؟ یا مامانامون وزیر؟؟ چجوری صدامونو برسونیم؟؟؟؟ اگه با توییت و مجازی و اینا کاری نکنیم چیکار کنیم؟؟ دستمون دقیقا به کی بنده؟؟؟ کسی رو اگه داری بگو .

8. Top | #38
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خفه میشم که
      پس این میشه بهانه آوردن، نمیشه کاریش کرد فقط باید غر بزنید )
      خود تو دانی که من از کان جهانی دگرم...

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم روزای اول که میگفتن تعویق و اینا مخالف تعویق بودم دوست داشتم کنکورو بدم. الان ولی وضعیت رو دیدم و اخبار رو از منابع رسمی تر وابسته به خودِ دانشگاه های علوم پزشکی دنبال کردم عین چی ترسیدم واقعا ، منم مثل شما تا مرگ رو تجسم کردم تو ذهنم. واقعا میترسم شهر ما دوباره قرمز شد قشنگ. ماسکو چاره نیست تمرین کن از الان تو خونه.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راه برای اینکه خفه نشی ندارم ولی راه برای اینکه چهار ساعت پشت گوشت اذیت نشه دارم. من الان که کنکورامو میزنم قبل از شروع میام ماسک میزنم بعد دوتا موگیر از این گنده ها بر میدارم بند ماسکمو با موگیر به موهام وصل میکنم. اینجوری گوشم اذیت نمیشه، عینکمم کمتر بخار میکنه. برای نفس تنگیتم باید تمرین کنی دیگه. سعی کن خوراکی هایی هم بخوری که کمتر با دست تماس داره مثلا خرما رو مجبوری با انگشت بخوری ولی شکلات رو میتونی از جلدش در نیاری یا مثلا قمقمه هایی که نی داره برای آب خوردن استفاده کنی که نیشو از زیر ماسک رد کنی بخوری

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      راه برای اینکه خفه نشی ندارم ولی راه برای اینکه چهار ساعت پشت گوشت اذیت نشه دارم. من الان که کنکورامو میزنم قبل از شروع میام ماسک میزنم بعد دوتا موگیر از این گنده ها بر میدارم بند ماسکمو با موگیر به موهام وصل میکنم. اینجوری گوشم اذیت نمیشه، عینکمم کمتر بخار میکنه. برای نفس تنگیتم باید تمرین کنی دیگه. سعی کن خوراکی هایی هم بخوری که کمتر با دست تماس داره مثلا خرما رو مجبوری با انگشت بخوری ولی شکلات رو میتونی از جلدش در نیاری یا مثلا قمقمه هایی که نی داره برای آب خوردن استفاده کنی که نیشو از زیر ماسک رد کنی بخوری

نه من میخوام از این ماسکا که بندشون میره پشت سر، بزنم. ایراد میگیرن؟ آخه تا الآن تقریبا 4 تا کنکور دادم، ولی هیچکدومشون تا اختصاصی نتونستم دووم بیارم.

قبل از دعا کردن ببخش....

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نه من میخوام از این ماسکا که بندشون میره پشت سر، بزنم. ایراد میگیرن؟ آخه تا الآن تقریبا 4 تا کنکور دادم، ولی هیچکدومشون تا اختصاصی نتونستم دووم بیارم.
      اونا فیت میشه رو صورتت قشنگ حس خفگی بت دست میده
      ماسک معمولی سب از همه چی بهتره
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      اونا فیت میشه رو صورتت قشنگ حس خفگی بت دست میده
      ماسک معمولی سب از همه چی بهتره

پس بگو... مشکل از ماسکمه. حالا از اونجوریام امتحان میکنم ببینم میتونم تحملش کنم یا نه. مرسی

قبل از دعا کردن ببخش....

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020;1611087[SIZE=3
      ]بچه ها شماها راهکاری واسه ماسک دارین؟ توروخدا اگه راهی دارین که میشه تا اخر جلسه دووم اورد بگین اصن میشه نزد؟ میترسم بیان هی بهم تذکر بدن. تمرکزم بهم بریزه و اعصابمم خورد شه [/SIZE]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Idaww نمایش پست ها
      بهترین راه برای عادت کردن به ماسک اینه که اینروزای باقیمونده تا کنکور توی خونه موقع درس خوندن از ماسک استفاده کنید، کم کم عادت میکنید من که به ماسک زدن عادت دارم برام سخت نیس بااین روش شما هم حداقل میتونید تحمل کنید
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      پست اولو با دقت بیشتری میخوندین.
      اگه حتی ماسک بتونه محافظت خوبی بکنه (که اینطور نیست) چشمتونو در هوای آلوده ای که با کولر دائما داره جابجا میشه چطور محافظت میکنین.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      پس بگو... مشکل از ماسکمه. حالا از اونجوریام امتحان میکنم ببینم میتونم تحملش کنم یا نه. مرسی
      اونم نمیشه تحمل کرد بعد دوساعت حس میکنی 2ونیم بعد نصف شبه و به شدددت خوابت میگیره
      مال زیاد شدن دی اکسید کربن تو بدنه !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

صفحه 3 از 510 نخستنخست ... 23413103 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن