خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 510 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 7646
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alfredo نمایش پست ها
      جنازه از این حرف خندش میگیره..واقعا فکر میکنی کولراینقدر تاثیر داره و نباشه نسبت به چیزای دیگه ی پاییز پهن مثبت داری؟ ببین شاید بتونی دلیل الکی بیاری برای بقیه ولی مطمین باش خودتو نمیتونی گول بزنی..بیخیال حاجی ریپلای نکن مارو دیگه حال جواب و بحث ندارم.
      جنازه حرف شمارو بشنوفه ک بلند میشه افتاب بالانس میزنه وقتی از قضیه پخش شدن ویروس خبر ندارید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جنازه از این حرف خندش میگیره..واقعا فکر میکنی کولراینقدر تاثیر داره و نباشه نسبت به چیزای دیگه ی پاییز پهن مثبت داری؟ ببین شاید بتونی دلیل الکی بیاری برای بقیه ولی مطمین باش خودتو نمیتونی گول بزنی..بیخیال حاجی ریپلای نکن مارو دیگه حال جواب و بحث ندارم.
      میتونی یه جستجو بکنی و نظر محققان انگلیسیو در این زمینه ببینی.
      نظر پزشکان ایرانی هم که هست در سایت های ایرانی.
      هم در مورد کولر آبی و هم گازی که هردو در مناطق مختلف ایران استفاده میشه صحبت کردن.
      مشتاق بحث نبودیم خودت وارد بحث شدی.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان
      ویرایش توسط sina_u : 24 تیر 1399 در ساعت 02:55

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقتی قراره واکسنش بیاد
      چه اصراریه چند هفته قبلش ۲-۳ میلیون آدم مبتلا بشن ؟؟؟
      879aba31-74fc-44d5-a0d1-d9d4f364f484.jpg
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها به خدا خطر جدیه....خیلی جدی!
      روزی200نفر بر اثر کرونا فوت میکنن میفهمین ینی چی؟؟؟؟200فقط یه عدد خالی نیست.200ینی 200خانواده داغدار....ینی 200زندگی...ینی 200انسان...ینی200هدف و امید و ارزو....روزی200نفر خیلی وحشتناکه.میشه ماهی6000نفر
      متاسفانه کسی رعایت نمیکنه.خرید رفتنا پا برجاست.مهمونیا پابرجاست.عروسی و عزا پابرجاست..اینه که باعث شده این عدد برسه به200!!
      حالا فرض کنین کنکور رو تو این شرایط بگیرن.چی میشه؟رقم فوتیا به چند میرسه؟
      دیروز تو اخبار گفتن یه خانواده ای عروسی گرفتن....بعد عروسی مادر پدر عروس به کرونا مبتلا شدن و جفتشون فوت کردن.ایا این عروسی ارزش اینو داشت که جون2نفرو بگیره؟ایا این کنکور ارزش اینو داره که جون هزاران نفرو بگیره؟؟؟
      اگه شما سالمید.اگه پدر مادرتون جوانند.اگه بیماری زمینه ای ندارند.شما فقط خودتونو نبینید!خیلیا هستن خودشون یا خانوادشون بیماری زمینه ای دارن.ام اس دارن.سرطان دارن.ایدز دارن.دیابت.فشار خون.و غیره.....
      به نظرتون اینا از پس کرونا برمیان؟؟؟این افراد هموطنای مان.همشون انسانن...ایا دلتون میاد با برگزاری کنکور این افراد هم قربانی بشن؟؟
      بحث سر تنبلی و درس نخوندن نیست....خیلیا مدت هاست که برای کنکور میخونن...حتی 2یا3ساله که میخونن.ولی موافق تعویقن چون میدونن کرونا چقد خطرناکه....
      خودخواه نباشید.خیلی از داوطلبایی که بیماری زمینه ای خودشون یا خانوادشون دارن هم چندسال برای کنکور درس خوندن....اونا هم حق کنکور دادن دارن!نباید بگین اگه ناراحتی سال دیگه کنکور بدهاونا حق دارن همین امسال و در شرایط کم خطر کنکور بدن.....

فرض کن کنکور بدی....با بهترین رتبه پزشکی قبول بشی...ولی خدایی نکرده مادرت بر اثر کرونا فوت کنه...ایا اون پزشکی برات شیرینی داره؟ایا بهت میچسبه؟تا اخر عمر خودتو سرزنش نمیکنی که اگه کنکورو تو پیک برگزار نمیکردن اگه نمیرفتم و اون ویروس لعنتیو با خودم به خونه نمیاوردم شاید الان مادرم زنده بود؟

شما تضمین میکنی پروتکل ها کامل رعایت میشه؟من مطمینم هیییچکس نمیتونه4ساعت کامل ماسک رو روی صورتش نگه داره(حالا ببین کادر درمان چی میکشن که با گان و ماسک و شیلد 6ماهه دارن با کرونا مبارزه میکنن و مردم عین خیالشون نیست)

بچه ها...اعتراض کارسازه....خودتون دیدین که کنکور ارشد و دکتری رو انداختن عقب....ماهم اعتراض کنیم.ماهم میتونیم.ما باید جون خودمون و خانوادمونو حفظ کنیم....جون مادر و پدرا...مادربزرگا و پدربزرگا....بیمارای عزیز تو خانوادمونو باید حفظ کنیم.....به خودتون نگاه نکنید که سالمید و تازه نفس.خیلیا بدناشون فرسوده شده و ضعیف.....

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      83f6fcba-260e-4811-b246-e1a2c2c54d32.jpg

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به این شماره زنگ بزنید
      ده دقیقه وقت هیچکسو نگرفته
      963ce629-ff5e-4f88-a535-84a22733ec59.jpg

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      img_20200714_084312_915.jpg
      به انگلیسی نوشته کولر هاتون رو خاموش کنید تا جلوی انتشار کرونا رو بگیرید. شما اگه میتونی با کولر خاموش تو گرمای تابستون کنکور بدی تبریک میگم چون ماورالطبیعی هستی.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neda98 نمایش پست ها
      آبان خیلی شرایط بهتره.
      البته مردم ما اصلا براشون مهم نیست الان هر روز مراسم عروسی برگزار میشه اصلا انگار نه انگار وضعیت قرمزه
      خب متاسفانه درسته تقصیر مردمم هست ولی اصلش تقصیر دولته. هیچ کار مفیدی انجام نمیده. به خیالش گندی که بالا اومده با یه هفته محدودیتی که نه جریمه داره نه نظارت جمع میشه. از این طرف مردم میگن وای محرم داره میشه بریم عروسی بگیریم برامون حرف در نیارن (الان تو فامیل داریم یه دختر و پسر دکتری که قبلا عقد کرده بودن میخواستن عید عروسی بگیرن و نشد به جاش رفتن سر خونه زندگیشون چه حرفایی که براشون در نیاوردن حتی عمه ی عروس از اون ورم تند رو هایی که فکر میکنن یه سال تو خونه برای امام حسین عزاداری کنن و نرن تو خیابون، امام حسین قهر میکنه باهاشون. الان فکر نمی‌کنم با وضعیتی که اصرار میکنن محرم بیان تو خیابون افت چندانی داشته باشیم از لحاظ بیماری. تنها مزیتش خنکی هواست فقط که بتونیم ماسک رو تحمل کنیم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میدونی چیه
      ۸۰ میلیون نفر باید اعتراض کنه
      واقعا وظیفه ما نیست مدافع جون ۸۰ میلیون نفر باشیم
      هر آدمی یه ذره از قدرت عقل برخوردار باشه میدونه که منه کنکوری بگیرم نفر بعدی خودشه
      من پدر دارم مادر دارم خواهر دارم هر کودوم یه جایی شاغله
      هر کودوم کلی همکار داره
      ولی منه کنکوری باید بدوم توییت بزنم به ستاد زنگ بزنم تا یه وقت همکار خواهرم نگیره
      مردمی هستیم با شعارِ دیگی که برا من نجوشه ، میخام سر سگ توش بجوشه.... زندگیمونو میبریم جلو

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اخه تحریم کنکور سراسری؟
      کی رو از چی تحریم میکنین ؟
      +
      این مملکت سر شکمشون نتونستن باهم به توافق برسن یه دست شن !
      نمیدونم اینا همه کنکوریو چطور فک کردین میتونین راضی کنین
      تازه خودشون هیچی خونواده هاشون چی
      +
      یادمه مدرسه که میرفتیم هر سال دست به یکی میکردیم از 23 اسفند نریم
      از 25 نفر کلاسمون اخرش 5 نفر میرفتن
      خب میشه چند درصد ؟ افرین 20 درصد !
      20 درصد جمعیت کنکور برن سر جلسه ! نه اصلا بگیم 10 درصد کی ضرر میکنه ؟
      +
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      درحالیکه عده ای کمپین های الکی و دوزاری برای خودشون تشکیل میدن، رتبه های برتر و کسانی که قراره امسال در کنکور به آرزو و هدفشون برسن، دارن مثل چی تست میزنن و کتابها رو دوره میکنن
      انشاالله که همه موفق باشن
      Responsible for the MEMEs of the association

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خودتونو خسته نکنید بابا اینا اصن حرفای ما براشون مهم نیست ک الکی چرا رو تردمیل راه میرید ( کنایه از کار بیهوده ) فکر کردید مثلا نظر ما براشون مهمه عمرا .بشینید بخونید من ک کلا یه هفته از دست دادم تو این مملکت همه چی مهمه الی حرف مردم خیر سرمون ما قراره کنکور بدیم نه اونا نمیدونم چجوری دارن بررسی میکنن ایشالله ک نمیریم فقط من دلم به حال اون بنده خدایی میسوزه ک قراره تو دمای 50 درجه خوزستان با اون ماسک و دستکش و سایر تجهیزات کنکور بده اونم چهار ساعت #عدالت اموزشی ( روز خوبی داشته باشید و شاد باشید البته ک سخته تو ایران شرایط

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      اخه تحریم کنکور سراسری؟
      +
      +
      +

والله بخدا باید واقعیت رو قبول کنیم دیگه ما ایرانیا فقط تو ترافیک پشت همدیگه هستیم وگرنه هیچ جایی دیگه پشت همو نمیگیریم من به شخصه کلمو میکنن خانواده اگه بگم میخام کنکور ندم پخ پخ میشم میرم لطفا تاپیک رو داستان تخیلی نکن دوست من دلت خوشه ها

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      اخه تحریم کنکور سراسری؟
      +
      +
      +

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdimahmoudi نمایش پست ها
      خودتونو خسته نکنید بابا اینا اصن حرفای ما براشون مهم نیست ک الکی چرا رو تردمیل راه میرید ( کنایه از کار بیهوده ) فکر کردید مثلا نظر ما براشون مهمه عمرا .بشینید بخونید من ک کلا یه هفته از دست دادم تو این مملکت همه چی مهمه الی حرف مردم خیر سرمون ما قراره کنکور بدیم نه اونا نمیدونم چجوری دارن بررسی میکنن ایشالله ک نمیریم فقط من دلم به حال اون بنده خدایی میسوزه ک قراره تو دمای 50 درجه خوزستان با اون ماسک و دستکش و سایر تجهیزات کنکور بده اونم چهار ساعت #عدالت اموزشی ( روز خوبی داشته باشید و شاد باشید البته ک سخته تو ایران شرایط
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdimahmoudi نمایش پست ها
      والله بخدا باید واقعیت رو قبول کنیم دیگه ما ایرانیا فقط تو ترافیک پشت همدیگه هستیم وگرنه هیچ جایی دیگه پشت همو نمیگیریم من به شخصه کلمو میکنن خانواده اگه بگم میخام کنکور ندم پخ پخ میشم میرم لطفا تاپیک رو داستان تخیلی نکن دوست من دلت خوشه ها

میتونین کنار بقیه باشین و اعتراض کنین به ظلمی که در حقتون میشه
      یا میتونین بشین و بعدش بگین دیدین من گفتم تغییری نمیکنه.
      به هر حال مملکت پر شده از گروه دوم که به مردم بیتفاوتی تبدیل شدن و هر بلایی سرشون بیاد حرکتی نمیکنن.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezaaaaa نمایش پست ها
      درحالیکه عده ای کمپین های الکی و دوزاری برای خودشون تشکیل میدن، رتبه های برتر و کسانی که قراره امسال در کنکور به آرزو و هدفشون برسن، دارن مثل چی تست میزنن و کتابها رو دوره میکنن
      انشاالله که همه موفق باشن
      کرونا نه درسخون میشناسه نه تنبل.
      ما هم نگفتیم صبح تا شب بیاین تو تاپیک بمونین.
      پست اولو بخونین گفتم درستونو بخونین زمان کوتاهی هر جور که میتونین اعتراض کنین.

صفحه 2 از 510 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن