خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 153 از 510 نخستنخست ... 53143152153154163253 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,281 به 2,295 از 7646
    1. Top | #2281
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها

یکی از هنرای به شدت فورانی کویین تونه
      بالفطره بامزه ام دیگه
      سال دیگه میرم عصر جدید بهم رای بدین
      اونجا که رفتی بگو زهرا۷۷هستم که رای بدیم

2. Top | #2282

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      جداسازی افراد مبتلا به کرونا
      برای رعایت فاصله اجتماعی، آزمون در چندین ساختمان مجزا برگزار شد و صندلی ها بر خلاف سال های قبل کاملا تمیز بود و مشخص بود اعمال بهداشتی بر روی آن ها انجام شده است اما باز هم داوطلبانی بودند که با آوردن مواد بهداشتی بار دیگر صندلی ها را ضد عفونی کردند. در طول مسیر هر چقدر به اطرافم نگاه می کردم تا فردی با علائم مشکوک را مشاهده کنم، هیچکسی را ندیدم و خیالم راحت شد که افراد مشکوک و یا مبتلا به کرونا در محلی دیگر در آزمون شرکت می کنند، این نگاه های کنجکاوانه و پر از ابهام تا زمان شروع آزمون همچنان ادامه داشت.
      فاصله اجتماعی رعایت شده بود
      وارد کلاس که شدم فاصله صندلی های بیشتر از سال های قبل بود و از همان ابتدا مسئولین برگزاری تاکید کردند که داوطلبین دستکش ها و ماسک خود را با اندکی تحمل در تمام طول آزمون مورد استفاده قرار دهند. گویا همه داوطلبین می خواهند تجربه جدیدی داشته باشند و با چهره هایی پر از استرس در محل حاضر شده بودند. اضطرابی که با برداشته شدن نخستین گام فروکش کرد. دیگر خبری از توزیع آب در میانه کنکور با لیوان نبود و دیگر خبری از رد و بدل شدن پاک کن و مداد تراش و یا حتی مداد نبود و همگی با لوازم کامل در محل کنکور حاضر شدند و حتی همچون سال های گذشته اجباری برای حضور داوطلبین به صورت کامل در جلسه نبود و پس از گذشت حدود 90 دقیقه به داوطلبین اجازه خروج داده شد.
      اینو خبرگزاری برنا گذاشته که دیروز هم میگفت کنکور برگزار بشه
      داره رمان مینویسه شاید

3. Top | #2283
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      برای رعایت فاصله اجتماعی، آزمون در چندین ساختمان مجزا برگزار شد و صندلی ها بر خلاف سال های قبل کاملا تمیز بود و مشخص بود اعمال بهداشتی بر روی آن ها انجام شده است اما باز هم داوطلبانی بودند که با آوردن مواد بهداشتی بار دیگر صندلی ها را ضد عفونی کردند. در طول مسیر هر چقدر به اطرافم نگاه می کردم تا فردی با علائم مشکوک را مشاهده کنم، هیچکسی را ندیدم و خیالم راحت شد که افراد مشکوک و یا مبتلا به کرونا در محلی دیگر در آزمون شرکت می کنند، این نگاه های کنجکاوانه و پر از ابهام تا زمان شروع آزمون همچنان ادامه داشت.
      وارد کلاس که شدم فاصله صندلی های بیشتر از سال های قبل بود و از همان ابتدا مسئولین برگزاری تاکید کردند که داوطلبین دستکش ها و ماسک خود را با اندکی تحمل در تمام طول آزمون مورد استفاده قرار دهند. گویا همه داوطلبین می خواهند تجربه جدیدی داشته باشند و با چهره هایی پر از استرس در محل حاضر شده بودند. اضطرابی که با برداشته شدن نخستین گام فروکش کرد. دیگر خبری از توزیع آب در میانه کنکور با لیوان نبود و دیگر خبری از رد و بدل شدن پاک کن و مداد تراش و یا حتی مداد نبود و همگی با لوازم کامل در محل کنکور حاضر شدند و حتی همچون سال های گذشته اجباری برای حضور داوطلبین به صورت کامل در جلسه نبود و پس از گذشت حدود 90 دقیقه به داوطلبین اجازه خروج داده شد.
      برگرفته از کتاب دلفین ها پرواز میکنند
      مجلسی ها باور !

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda98 نمایش پست ها
      اونجا که رفتی بگو زهرا۷۷هستم که رای بدیم
      اینجا میام میگم اونجا فلانیم
      رای بدید
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

4. Top | #2284
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدایا با ما با کیا یه ملت شدیم

5. Top | #2285
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      برگرفته از کتاب دلفین ها پرواز میکنند
      مجلسی ها باور !

اینجا میام میگم اونجا فلانیم
      رای بدید
      اینم خوبه

6. Top | #2286
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من شماره خبرگزاری برنا هم بگیرید و اگه عقده ای مشکلی یا هرچیزی دارید روی اینا خالی کنید.هر مشکلی چه خانوادگی چه کنکوری چه .... موقع خوبیه برا خالی شدن
      ...

7. Top | #2287
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ...

8. Top | #2288
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دولود بچه ها

امروز با یه تیتر گنده و قرمز خبر پخش شه"کنکور سراسری مجددا به تعویق افتاد"صلباتنه ولی جدی من دلم روشنه

9. Top | #2289
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      قالیباف خودم عاشقتم به اصل 324 قانون اساسی قسم ^^
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

10. Top | #2290
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما از جناب قالیباف خواستار تعویق کنکور سراسری به سبک گازانبری به مانند سال 88 هستیم با تشکر
      ...

11. Top | #2291
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      آقای قالیباف تو رو خدا امروز گازانبری حساب این مافیا رو برسید

نمیدونم اینم رییس جمهور میشد، بازم این حرفارو میزد یا نه..
      ولی توروخدا یکی این روحانیو بگیره، باز نیاد نطق کنه که اگه جلوش گرفته نشه، یه دفعه میاد میگه وضعیت کشور از سفید هم فراتر رفت، ما از همه ی آلودگی ها پاک هستیم. علی برکت الله
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

12. Top | #2292
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      نمیدونم اینم رییس جمهور میشد، بازم این حرفارو میزد یا نه..
      ولی توروخدا یکی این روحانیو بگیره، باز نیاد نطق کنه که اگه جلوش گرفته نشه، یه دفعه میاد میگه وضعیت کشور از سفید هم فراتر رفت، ما از همه ی آلودگی ها پاک هستیم. علی برکت الله
      اون فقط صبح جمعه از اخبار مطلع میشه

13. Top | #2293
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من میترسم کنکور به تعویق بیافته ولی شما رنگ کنکوری نبینی وببرن گاز انبری تو لیموزین سیاه ها جیزت کنن
      ما از جناب قالیباف خواستار تعویق کنکور سراسری به سبک گازانبری به مانند سال 88 هستیم با تشکر

14. Top | #2294
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عه؟نمیدونستم
      یکی کنارم نشسته ازش پرسیدم اینم گفت88
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      مجید دلبندم حرکت گازانبری مال سال 82 هست
      ...

15. Top | #2295
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه گلم من 2_3ساله همینجوری همه جا حرف میزنم مشکلی هم پیش نیومده تا حالا
      نقل قول نوشته اصلی توسط هنرمند بی هنر نمایش پست ها
      من میترسم کنکور به تعویق بیافته ولی شما رنگ کنکوری نبینی وببرن گاز انبری تو لیموزین سیاه ها جیزت کنن
      ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن