خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 143 از 510 نخستنخست ... 43133142143144153243 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,131 به 2,145 از 7646
    1. Top | #2131
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمیفهمم چرا هنوزم که هنوزه میاین واسه کساییکه میدونین هیچ ارتباطی بهشون نداره یا کلا مخالفن حتی اگه 99 ای باشن! استدلال هاتونو توضیح میدین؟ بیخیالشون! اون دوستان اگه قرار بود قانع بشه، تا الآن شده بودن مگه نمیبینن اوضاع رو؟!
      طرف میگه کنکورو لغو میکنن میمونین واسه 1400 به ضررمونه!... وقتی نمیفهمی داریم واسه سلامتیمون اینکارارو میکنیم، وقتی درک نداری! دیگه حرفی نمیمونه!
      پیشنهادم اینه که به مخالف هاتون که میدونین 1400 ای هستن، اصلانیازی نیست دلایلتونو بگین!
      اوناییم که 99 ای هستن و مخالفن خرامان خرامان از کنارشان گذر کنین
      بازم پیشنهاده! به کسی برنخوره
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

2. Top | #2132
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 0mdh0 نمایش پست ها
      امام جمعه تهران گفته مردم تو عروسی کرونا میگیرن ن تو مراسمات مذهبی محرم پس باید برگزار بشن
      نمیدونم درسته خبرش یا ن
      اما حس میکنم الاناست یکیو بکشم : )

نه حیفه توعه بخاطر این چرندیات قاتل بشی
      قبل از عمل کردن گوش کن....

قبل از واکنش نشان دادن فکر کن.....

قبل از شماتت کردن صبر کن...

قبل از دعا کردن ببخش....

قبل از دست کشیدن تلاش کن!....

3. Top | #2133
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bande khoda نمایش پست ها
      بابا نگاه میکنن که هیچ تازه جوابم میدن!نگاه کن واسه من چی نوشته!بنده خدا خیلی رو خوابش حساسه مثل اینکه!!!!
      فایل پیوست 93431

دنبال زیر بغل مار میگرده ایشون ؟
      من تا آلان به ۱۷۳ نماینده اس دادم در زمان کاملا مناسب
      محض رضای خدا یک نفر جواب نداد “چشم” . “باشه” . “پیگیری می کنیم “
      خداروشکر تو این انتخابات شرکت نکردم که بعدش بخام بسوزم
      یه حماقت سال ۹۶ کردم شناسنامه ی نازنینم به کثافت کشیده شد بسه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

4. Top | #2134
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      screenshot_20200801-181815.jpg

ی دماغ از مدل جهانگیری برا اینا لازمه

5. Top | #2135
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      screenshot_20200801-182836.jpg
      برید رای بدین مهمه

6. Top | #2136
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      دنبال زیر بغل مار میگرده ایشون ؟
      من تا آلان به ۱۷۳ نماینده اس دادم در زمان کاملا مناسب
      محض رضای خدا یک نفر جواب نداد “چشم” . “باشه” . “پیگیری می کنیم “
      خداروشکر تو این انتخابات شرکت نکردم که بعدش بخام بسوزم
      یه حماقت سال ۹۶ کردم شناسنامه ی نازنینم به کثافت کشیده شد بسه
      مردک انقدر که به خوابش حساسه اگه یه اپسیلون واسه مردم ارزش میذاشت الان وضع ما این نبود!
      من فک کردم گوشیاشون سایلنته چمدونم میخواد پاشه پاچه منم بگیره!احتمالا تو خلوت با پرستویی بوده مزاحمش شدم!
      بقیشونم خیلی خوابشون عمیقه حال نداشتن فحش کش کن منو!بد موقعم نبودا واسه ادای نوافل صبحگاهی باید زود تر پا میشدن دیگه!
      مث ما بدبخت نیستن که روز و شب نداشته باشن!اسکل تصمیم بقیه باشن!سر جوونی و آینده و جون آدم معامله میکنن!
      پادشاه قلعه خودت باش...
      ویرایش توسط bande khoda : 11 مرداد 1399 در ساعت 19:43

7. Top | #2137
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.khd نمایش پست ها
      الان خواسته نود و نهی ها دقیقا چیه ؟لغو که خب نمیشه قطعا،هممون هم میدونیم که این ویروس حتی تا کنکور هزار و چهارصد هم میمونه و فعلا فعلا ها نمیره،پاییز هم که آنفلوآنزا و کرونا باهم هستن و حتی ممکنه اوضاع کرونا بدتر هم بشه،با این اوصاف تعویق هم خیلی‌ مسخرس،یبارکی بگید وقت بیشتری برای درس خوندن میخواید (این تقلب و کولر و...هم همه بهانس)
      screenshot_20200801-183037.jpg

#نفهم نباشیم
      #خودخواه نباشیم

8. Top | #2138
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paradox2020 نمایش پست ها
      نمیفهمم چرا هنوزم که هنوزه میاین واسه کساییکه میدونین هیچ ارتباطی بهشون نداره یا کلا مخالفن حتی اگه 99 ای باشن! استدلال هاتونو توضیح میدین؟ بیخیالشون! اون دوستان اگه قرار بود قانع بشه، تا الآن شده بودن مگه نمیبینن اوضاع رو؟!طرف میگه کنکورو لغو میکنن میمونین واسه 1400 به ضررمونه!... وقتی نمیفهمی داریم واسه سلامتیمون اینکارارو میکنیم، وقتی درک نداری! دیگه حرفی نمیمونه!پیشنهادم اینه که به مخالف هاتون که میدونین 1400 ای هستن، اصلانیازی نیست دلایلتونو بگین!اوناییم که 99 ای هستن و مخالفن خرامان خرامان از کنارشان گذر کنین بازم پیشنهاده! به کسی برنخوره
      کی گفته میخوان لغو کنن این فقط بازی مافیاست تا ما رو تو گرفتن حقمون سست کنن. ما فقط یه کنکور عادلانه تو پاییز میخوایم
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

9. Top | #2139
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیفهمم چرا هنوزم که هنوزه میاین واسه کساییکه میدونین هیچ ارتباطی بهشون نداره یا کلا مخالفن حتی اگه 99 ای باشن! استدلال هاتونو توضیح میدین؟ بیخیالشون! اون دوستان اگه قرار بود قانع بشه، تا الآن شده بودن مگه نمیبینن اوضاع رو؟!
      طرف میگه کنکورو لغو میکنن میمونین واسه 1400 به ضررمونه!... وقتی نمیفهمی داریم واسه سلامتیمون اینکارارو میکنیم، وقتی درک نداری! دیگه حرفی نمیمونه!
      پیشنهادم اینه که به مخالف هاتون که میدونین 1400 ای هستن، اصلانیازی نیست دلایلتونو بگین!

دقیقا:////
      و خطاب به بچه های 1400 که میگن ما با اونا قراره کنکور بدیم: شما با این هوش سرشارتون به کجا میخواین برسید؟ سنجش و مافیا ی کنکور و هر نهاد مسخره ی دیگه ای توی این مملکت به خاطر یه ترم شهریه ی بیشتر دارن خودشون رو میکشن و نمیذارن کنکور حتی به تعویق بیوفته بعد شما ها فکر میکنین دو سه ترم پول دانشجو ها رو بیخیال میشن که سلامت ما حفظ بشه؟
      خوش خیال و حزب بادین متاسفانه
      ویرایش توسط rzvn_prmn : 11 مرداد 1399 در ساعت 20:13

10. Top | #2140
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اولا دوست عزیز من هفده هجده سالم نیست که بخوام درگیر حواشی بشم و تحلیل های صد من یه فاز بکنم (بهتون برنخوره،زمان کنکور خودم هم که همسن شما بودم دقیقا همینطور بودم یا حتی شاید پر حاشیه تر که خب کاملآ طبیعیه)دوما من خودم به شخصه دوست دارم کنکور به تعویق بیفته چون پشت کنکوری های سال دیگه زیاد تر از امسال نمیشن،سوما حرف من این بود که خب قطعا میدونیم که کنکور عمرا کنسل نمیشه (اگه هم بر فرض محال کنسل شد مطمئناً بخوان ادغام کنن ظرفیت های چهارصد و نود و نه جدا میشن و به ضرر کسی نمیشه) پس وقتی کنسل نمیشه چه امروز بگیرن چه یه ماه هیچ فرقی از نظر میزان شیوع نداره و در هر حال میزان مبتلایان چه امروز چه پاییز بیشتر میشه.
      ویرایش توسط Mohamad.khd : 11 مرداد 1399 در ساعت 19:59

11. Top | #2141
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داده‌های پزشکی و فهرست‌هایی از موارد قطعی و مشکوک به کووید-۱۹ در ایران رسیده که حاکی از پنهانکاری و لاپوشانی شیوع کرونا و شمار قربانیان و مبتلایان در ایران است.
      .
      بنا بر فهرست درگذشتگان، قربانیان کرونا در ایران تا پایان تیر ماه به ۴۲ هزار نفر می‌رسند که نزدیک سه برابر آمار رسمی است.
      .
      بر مبنای این فهرست‌ها مجموع مبتلایان تا پایان تیر ماه هم بیشتر از ۴۵۰ هزار نفر بوده که بیش از یک و نیم برابر آمار رسمی است.
      مقام‌های وزارت بهداشت و درمان ایران تا هنگام انتشار این گزارش پاسخی به تماس ها نداده اند.
      .

یک منبع ناشناس اطلاعات مربوط به درگذشتگان و مبتلایان قطعی و احتمالی کووید-۱۹ در ایران را ی داده است.
      این منبع، که خود را از دست‌اندرکاران یک نهاد رسمی در ایران معرفی کرده، فهرست‌های جداگانه‌ای از درگذشتگان و مبتلایان و مراجعان مراکز درمانی مرتبط با کرونا را فرستاده است

12. Top | #2142
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam_95 نمایش پست ها
      بشین برا کنکور ۴۰۰ خودت بخون و تو کاری ک ب تو مربوط نیس دخالت نکن افرین پسر خوب ...
      نمیفهمم اپیدمی اوج بگیره شما ها و اون خانوادتونم درگیر میشین فهمیدنش انقد سخته ؟!
      اولاً کامنت من خطاب به شما نبود و من با استارتر بودم،
      ولی اگه خواستی جوابمو ببینی من کامنت بالایی توضیح دادم

13. Top | #2143
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اولاً کامنت من خطاب به شما نبود و من با استارتر بودم،
      ولی اگه خواستی جوابمو ببینی من کامنت بالایی توضیح دادم
      اره چرخش ۱۸۰ درجه ایتو دیدم پستای قبلیت ی چی دیگه میگفت

14. Top | #2144
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam_95 نمایش پست ها
      اره چرخش ۱۸۰ درجه ایتو دیدم پستای قبلیت ی چی دیگه میگفت
      کدوم پست قبلیم؟؟؟؟
      والا من فقط یه پست تو این تاپیک گذاشته بودم اونم این بود که با این اوضاع کنکور هزار و چهارصد خیلی‌ رقابت شدید تر میشه...همین،شایدم آلزایمر گرفتم خودم خبر ندارم،همچین میگی چرخش،انگار اگه صد و هشتاد درجه بخوام چرخش کنم چه اتفاق خاصی برام میوفته

15. Top | #2145
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کدوم پست قبلیم؟؟؟؟
      والا من فقط یه پست تو این تاپیک گذاشته بودم اونم این بود که با این اوضاع کنکور هزار و چهارصد خیلی‌ رقابت شدید تر میشه...همین،شایدم آلزایمر گرفتم خودم خبر ندارم،همچین میگی چرخش،انگار اگه صد و هشتاد درجه بخوام چرخش کنم چه اتفاق خاصی برام میوفته
      گیج و ویج تو دایره چرخم مث پرگار
      دستامو سفت بگیر چون الان لب پرتگام
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن